20. kolo Fortuna MSFL: FC Odra Petřkovice – SK Líšeň 1:0 (0:0)

Napsal uživatel DuKas dne Po, 04/10/2017 - 07:43.
Hodně bojovné utkání vidělo přes dvěstě diváků v sobotu v Petřkovicích. V prvním poločase to byl především boj mezi šestnáctkami, se spoustou osobních soubojů, ve kterých si soupeři nic nedarovali.

Na obou stranách chyběli gólové šance, domácí Odra se do zakončení dostala dvakrát po rohových kopech, ale hlavičky zakončujících hráčů nebyly přesné. Hosté z Líšně síť za Bučkem v první polovině rozvlnili, jejich radost ale zkazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Druhý poločas se jenom o malinko lišil od prvního, na hřišti byl vidět zejména boj. Utkání ve prospěch naší Odra rozhodla sporná situace v 73´minutě, kdy hlavní rozhodčí nechal po souboji Špavelka s hostujícím útočníkem přes signalizaci pomezního pokračovat ve hře, Baranek vyslal kolmici na nabíhajícího Poláška, který se prosadil střelou na zadní tyč - 1:0. Situace velmi rozlítila hostující tým, nějakou chvíli se o situaci vášnivě diskutovalo. Ve zbývajících nervózních minutách již domácí nejtěsnější vedení udrželi a radují se z prvního jarního tříbodového zisku.

FC Odra Petřkovice – SK Líšeň 1:0 (0:0)

Branka FC Odra: 73´ Polášek

Sestava FC Odra: Buček - Polášek, Drozd, Špavelko, Švancer - Sporysz, Levčík (69´D Václavík), Baranek, Malý (88´ Urbančik), Neumann (81´ Hrdlička) - Halaška

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 10.04.2017 v 21:14