Hulín srovnal v Líšni z 0:2 na 2:2. Nakonec v dohrávce těsně prohrál

Fotbalisté Hulína po čtyřech výhrách ve Fortuna MSFL padli. Spartak sice na hřišti brněnské Líšně srovnal výsledek z 0:2 na 2:2, ale pět minut před koncem inkasoval po rohu třetí gól a nakonec ve středeční dohrávce 16. kola těsně prohrál 2:3.

„Pro diváky to byl atraktivní zápas. Škoda, že jsme to neudrželi. Utkání bylo otevřené až do konce,“ uvedl kouč Hulína Jindřich Lehkoživ.

Hostující trenér svěřencům po porážce nic nevyčítal, zato výkon rozhodčího Žurovce zrovna nechválil.

„Trošku mě mrzí jeho výkon. Na obě strany měl několik sporných výroků. Byl nejslabším článkem zápasu,“ tvrdí Lehkoživ.

Třicetiletý arbitr i přes několik přehmatů výsledek středečního střetnutí neovlivnil. První půle byla vyrovnaná. Brňané sice byli o něco aktivnější, ale žádnou akci nedotáhli a ani brankáře Dostála pořádně neohrozili. „První poločas byl opatrný,“ říká Lehkoživ.

Necelé tři stovky diváků se fotbalem začaly bavit až po přestávce. Domácí náramně vyšel úvod druhé půle. Nejprve otevřel skóre Machálek, pak po brejku skóroval Elekana. Fotbalisté Hulína se za nepříznivého stavu 0:2 nečekaně zvedli a zásluhou Šroma manko soupeře umazali.

Zkušený třicetiletý záložník v 65. minutě po standardní situaci snížil a pak po individuální akci srovnal na 2:2.

Výborně hrající Šrom byl v závěru blízko hattricku, ale domácí brankář Kotnour skákavou střelu kryl. Líšeň byla nakonec šťastnější. Po rohovém kopu Kršky se na zadní tyči hlavou trefil neobsazený Hlavica a bylo rozhodnuto. Spartak se už na odpověď nezmohl.

Fortuna MSFL, dohrávka 16. kola

SK Líšeň – SK Spartak Hulín 3:2 (0:0)

Branky: 48. Tomáš Machálek, 65. Retano Elekana, 84. Jan Hlavica - 65. a 77. Michal Šrom
Rozhodčí: Žurovec – Mikeska, Bureš (Bábíček)
Žluté karty: Hanuš, Smrčka – Josl, Ma. Vyskočil
Diváci: 293
Hulín: Dostál – Mi. Vyskočil, Josl, Zlámal (74. Minář), Oulehla – Hradil (68. Rožek), Dvořáček, Šrom, Ma. Vyskočil (86. Pospíšil), Malenovský - Ondřejka.

Autor: Libor Kopl

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 23.05.2018 v 22:31