Áčko ztratilo vedení v Líšni

V rámci 27. kola MSFL Viktorka odcestovala do Líšně. V týdnu remizoval mančaft trenéra Sedláka na HFK 2:2. První vážnější situace proběhla ve 12. minutě, kdy poslal skvěle balón hlavičkou Mlýnek, ale domácí obránce skvěle zasáhl.

Tomáš Mlýnek se ale prosadil ve 27. minutě utkání. Centrovaný míč od Zábojníka na hlavu Tomáše Mlýnka, který tentokrát překonal brankáře Kotnoura. Ve 32. minutě těsně minuli domácí fotbalisté branku Juraje Semanka.

V úvodních minutách druhého poločasu se vydal s míčem kupředu Šimon Chwaszcz, kterého zastavilo ofsajdové mávání rozhodčího. Ve 48. minutě domácí vyrovnali. Minutu později mohli domácí navýšit, ale díky zákroku Semanka a poté jeden z Viktoriánů dorážku zastavil těsně před brankovou čárou. Tutovou šanci připravil Martin Vašulka, který našel Šimona Chwaszcze, který hlavou namířil pouze do tyče domácí brány. Deset minut před koncem bylo rozhodnuto, v 82. minutě domácí Fila dorážku, po akci Elekany, doklepl do prázdné brány.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Minařík, Krška (C), Machálek M., Machálek T., Fila, Reteno Elekana, Hanuš, Demeter

Náhradníci: Čampa, Michajlovskij, Smrčka, Leznar, Fall

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Behan, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz, Bojda, Kiška, Jurča, Mlýnek

Náhradníci: Jelínek, Fiala, Červenka, Vašulka

Líšeň : Otrokovice 2:1

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 26.05.2018 v 21:48