Ne 21.05. 10:30 Fastav Zlín B - Líšeň

Zlín B hraje svá domácí utkání ve vesnici Spytihněv, asi 18 km od Zlína směrem na Otrokovice, Napajedla a Spytihněv. Pokud mne paměť neklame, tam jsme ještě s Zlínem B nehráli.

Poslední utkání:
So 15.10. 14:30 hřiště Líšeň - Fastav Zlín B 1:2
Komentuje Tomáš Suchánek

Branky: 31. Zezula (Krška) – 47. Blanař (Mlýnek), 89. Žůrek (Petřík)
Karty: 79. Falll (LIS) – 19. Michálek (ZLB), 82. Masař (ZLB)

SK Líšeň: Rychetský – Bednář, Čampa (K), Krška, Nevřala, Stehlík, Zezula, Fall, Daněk, Frimmel, Milotínský.
Náhradníci: Bogľarský – Kubík, Voda, Bohuslav, Ovsepjan, Matoušek. Trenér: Mazura.

Pro dnešek je to z Líšně vše. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (16:22:20)

Zlín si připisuje druhé vítězství na hřišti soupeře v letošní sezóně a odváží si domů tři body, které jim vystřelil minutu před koncem Jakub Žůrek. Domácí byli aktivnější, ale mizérie pokračuje i po dnešním utkání z kterého domácí nevytěžili nakonec ani bod.

Ne 14.05. 11:00 hřiště Třebíč - Fastav Zlín B 2:2
Domácí v utkání o důležité mistrovské body vedli již 2 : 0, o slibný náskok ale přišli v samém závěru utkání.

Branky: 28. Peručica, 51. Novotný – 79. Mlýnek, 88. Tkadlec.

Sestava Třebíč:
Staněk – Houser, Komínek, Igbinoba – Karásek, Heřmánk, Dočekal, Peručica, Abayomi (18. Johnson) – Bogner, Novotný (81. Kostelecký) .

Sestava Zlín „B“:
Dostál – Michálek, Žůrek, Košák (52. Matyáš), Vašulka – Blanař, Mlýnek, Tkadlec, Červenka (46. Petřík) – Chwaszcz, Getler (75. Stuchlík).

Rozhodčí: Hanák – Koláček, Sedláček. Delegát: Boček. ŽK: 3 (Houser, Bogner, Kostelecký) – 2 (Tkadlec, Mlýnek) . Diváků: 100.

Hosté si vytvořili první brankovou příležitost již v 15. min., kdy po rohovém kopu domácích se dostali do rychlého protiútoku, v samostatném úniku Blanař ale přestřelil třebíčskou branku. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 28. min., kdy centr Peručici do velkého vápna přeskočil atakovaného zlínského brankáře a skončil v síti hostující branky. Hosté si vytvořili další brankovou příležitost v 33. min., Chwaszcz ale z 10 m střílel vedle. V poslední minutě prvního poločasu zahrozili opět domácí, po centru Housera ale Karáskům koníček skončil těsně vedle zlínské branky.
Vstup do druhého poločasu vyšel domácím na výbornou. V 51. min. po centru Karáska poslal Novotný přesnou hlavičkou Třebíč do dvougólového vedení. Následně po přihrávce Dočekala byl sám před brankářem Dostálem Bogner, tváří v tvář ho ale nedokázal překonat. Na druhé straně hlavičku Petříka musel bravurně vyrážet domácí brankář Stabněk. Následně v další brankové příležitosti zlínských vychytal Staněk Blanaře. Hosté snížili na 2 : 1 v 79. min., kdy se podařilo prostřelit Mlýnkovi Staňka. V závěru utkání domácí vítězství pohli potvrdit Heřmánek s Johnsonem. Heřmánek ale po individuální akci ve velkém vápně tváří v tvář zlínského brankáře přestřelil branku, následně šel úplně sám na zlínského brankáře Johnson, který rovněž svoji gólovou šanci neproměnil. Hostům se podařilo vyrovnat na 2 : 2 v 88. min., kdy po zahrané standardce uklidil míč za záda Staňka Tkadlec.

Zlín prožívá euforii z vítězství A mužstva v domácím poháru a tím z účastí v příštím roce v evropské lize a to možná bez kvalifikace. Navíc A muži zajíždí v sobotu na Duklu. Z toho se dá usoudit, že B mužstvo by nemuselo být příliš posíleno náhradníky z A mužstva.
Protože teď už Líšeň začíná hrát o záchranu, bylo by škoda utkání nezvládnout a prohrát, protože každý bod bude po ukončení sezony rozhodovat. B je sice složené z mladých hráčů, ale stejně jako ostatní B týmy fotbal hrát umí.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 18.05.2017 v 23:04