Petřkovice - Líšeň so 14.4.2018 ve 14 30 !!!

POZOR! V sobotu na utkání s Líšní o hodinu dříve, tedy ve 14:30 hod..

FC ODRA Petřkovice akceptovala žádost našeho sobotního soupeře z Líšně o změnu začátku utkání 21. kola Fortuna MSFL. Na fotbal tak vyrazte o hodinu dříve, z původních 15:30 hod. bude utkání zahájeno již ve 14:30 hod.

Na Petřkovice nemáme dobré vzpomínky, v době, kdy jsme se zachraňovali před rokem, nám hlavní rozhodčí nechal uznat branku, i když postranní rozhodčí signalizoval faul.
So 08.04.2017 v 15:30 Petřkovice - Líšeň 1:0
Komentuje Jakub Kudláč
Branky: 73. Polášek
Karty: 63. Švancer (PEK), 78. Baranek (PEK), 83. Drozd (PEK), 90+2. Buček (PEK) – 22. Frimmel (LIS), 32. Čampa (LIS), 50. Ovsepjan (LIS)

FC Odra Petřkovice: Buček – Švancer, Levčík, Sporysz, Malý, Baranek, Halaška, Neumann, Polášek, Drozd, Špavelko
Náhradníci: Chvěja – Hrdlička, Václavík, Urbančík

SK Líšeň: Kotnour – Král, Čampa, Krška, Machálek, Pospíšil, Zezula, Ovsepjan, Demeter, Fall, Frimmel Rozhodčí: Lysák – Kneisl, Čístečka
Náhradníci: Rychetský – Bednář, Voda, Daněk

Diváci: 211

Na podzim 2017 jsme také Petřkovice moc nepřehráli:
So 09.09.2017 v 16:00 hřiště Líšeň - Petřkovice 2:1
Komentuje Roman Zajíček
Branky: 6. Pašek, 59. Pašek (pen.) – 49. Lokša
Karty: 31. Vintr (LIS), 66. Fall (LIS) – 63. Baranek (PEK), 71. Holiš (PEK), 85. Staněk (PEK)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:7.

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík (65. Minarčík), Krška, Pašek, Zezula, Vintr, Machálek (79. Sedláček), Hanuš, Fall (77. Malík), Frimmel. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Smrčka – Bednář, Krejčíř, Minarčík, Daněk, Malík, Sedláček.

Rozhodčí: Hlubinka – Kozubík, Drozdy. FC Odra Petřkovice: Godula – Strakoš, Moskál, Hrdlička (65. Sporysz), Neumann, Baranek, Lokša, Polášek (86. Žyla), Latocha, Staněk (C), Špavelko (23. Holiš). Trenér: Martin Špička.
Náhradníci: Chvěja – Leibl, Sporysz, Holiš, Žyla.

Diváci: 310

To je pro dnešní den z Líšně vše, někdy u fotbalu zase napočtenou. (17:53:05)

Dobojováno. Líšeň nakonec bere tři body, i když ve druhé části nebyla tolik aktivní, jako v tom první. Měla však víc gólových šancí, rozhodnout mohla daleko dřív. Místo toho se musela bát o výsledek. Rozhodující trefu si připsal David Pašek, který proměnil penaltu a svým druhým gólem v zápase vybojoval pro svůj tým důležitou výhru.

So 07.04. 15:30 hřiště Hodonín - Petřkovice 3:1
Vstup do utkání se petřkovickým povedl náramně. Ve čtvrté minutě vrátil přetažený centr Smékala Staněk před bránu na volného Lokšu, který hlavou míč uklidil do sítě – 0:1. Vedení nám však nevydrželo dlouho. Již v sedmé minutě se před brankou Chvěji ocitl zcela osamocený Sasín, a srovnal na 1:1. V následujících minutách diváci moc vzruchu neviděli. Rubého slabá střela v 15 minutě domácího gólmana neohrozila, o minutu později kryl střelu na opačné straně nadvakrát Chvěja. Ve 27 minutě se na poslední chvíli blýskl obranným zákrokem Polášek, když vykopl míč před již zakončujícím domácím hráčem. Ve 33 minutě lízl Lokša na první tyči roh Rubého nad. O dvě minuty později Staněk z rohu hlavou opět netrefil prostor mezi tyčemi. Další šance již první poločas ani na jedné straně nepřinesl. Zřejmě zlomovým momentem utkání byla situace z 52 minuty, kdy k překvapení všech skončil nákop/centr domácího Fojtíka z velké dálky v šibenici překvapeného Chvěji. Nešťastný moment posadil domácí na koně. O šest minut později šel Smékal nešikovně do souboje v pokutovém území, srazil domácího hráče, za co následoval pokutový kop. Ten proměnil domácí Hesek – 3:1. Od tohoto momentu si domácí celkem v pohodě hlídali vedení, Odře se nedařila kombinace, nedostávala se do nebezpečných prostor a situací. Korigovat výsledek mohl Latocha, jenže v 77 minutě pálil mimo a v jasné šanci v 79 minutě minul hlavou Lokšův centr. Byť se ani domácí Hodonín neprezentoval nijak oslnivým výkonem, větší bojovnost, trocha štěstí a také individuální chyby na naši straně jim stačily k zaslouženému vítězství.

Branka FC ODRA: 4´ Lokša

Sestava FC ODRA: Chvěja - Polášek, Wozniak, Holiš, Sporysz, Staněk, Rubý, Baranek, Smékal, Latocha, Lokša - střídali Václavík, Ptáček, Szotkowski

DuKas

V sobotu se na přání Líšně hraje o hodinu dříve, kdy hráči Líšně chtějí stihnout Kometu.
Líšeň sice doma vyhrála, ale výkon nebyl nijak přesvědčivý. Bohužel soupeř 2x po sobě prohrál, blíží se k pásmu sestupu a musí doma zabrat, což není pro nás nikterak příznivé. Vzhledem k tomu bych řekl, že Líšeň je obecně lépe postavené mužstvo v tabulce, má dvojnásobný počet bodů v tabulce, ale pokud bude myslet na kometu a ne na Petřkovice, může bojovnost domácích slavit úspěch a to bylo škoda vzhledem k výboji v čele tabulky

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 11.04.2018 v 22:47