Uničov - Líšeň St 09.05. 17:00

Ve středu se hraje vložené kolo. Loňský vítěz MSFL Uničov nechtěl postoupit, vyměnil se trenér, několik hráčů. Z počátku se jim moc nedařilo, v poslední době je to opět mužstvo, které je schopno hrát stejně dobře, jako mužstva na špici tabulky.

Sestava SK Uničov:

Uvízl - Purzitidis, Markovič, Vejvoda (K), Koutek (72. Můčka) - Binar (72. Dostál) - Hladík, Komenda, Vasiljev, Bača - Krč.

Trenér: Zbyněk Zbořil.
Sestava ČSK Uherský Brod:

Nemrava - Pavelka, David M., Vrága, Pochylý - Jaroněk (86. Mančík), David R., Šálek, Hruboš, Michalec (68. Dolina) - Žůrek (77. Sklenář).

Trenér: Milan Onda.

Hodnocení trenéra Zbyňka Zbořila:

„Zápas jsme měli rozhodnout v první půli, kdy jsme měli hru pod kontrolou a vytvořili si i dostatek šancí. Jako už doma poněkolikáté jsme ve druhé půli z první střely na bránu inkasovali laciný gól a vypadli jsme z role. Těžko jsme se dostávali do zápasu zpět a hlavně jsme měli velký problém se dostat do šancí. Ve středu proti Líšni budeme hrát i o přízeň domácích diváků, protože ta bilance doma je hodně špatná.“

Poslední utkání s Líšní:
Líšeň - Uničov 2:2

Komentuje Roman Zajíček

Branky: 22. Pašek, 57. Krška – 66. Krč (pen.), 88. Nuc (pen.)
Karty: 8. Hanuš (LIS), 70. Čampa (LIS), 88. Fall (LIS) – 18. Dostál (UNI), 27. Ambrozek (UNI), 62. Juřátek (UNI), 69. Nuc (UNI), 79. Krč (UNI)

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C) (74. Minařík), Krška, Pašek, Minárčik, Vintr, T. Machálek (81. Frimmel), Zezula, Hanuš, Fall, Malík (84. M. Machálek). Trenér: Miloslav Machálek.

Náhradníci: Smrčka – Minařík, M. Machálek, Daněk, Frimmel, Sedláček.
SK Uničov: Uvízl – Markovič, Rajnoha, Ambrozek (60. Vychodil), Vasiljev (60. Nuc), Jeřábek (46. Kasal), Komenda, Dostál, Koutek, Krč, Juřátek (C). Trenér: Zbyněk Zbořil.

Náhradníci: Studený – Nuc, Kasal, Vychodil

Rozhodčí: Drozdy Luboš – Galář Jakub, Gasnárek Michal. Delegát: Kordula Antonín.

Diváci: 295

Díky za pozornost a někdy u fotbalu zase na počtenou. (15:53:51)

Je dobojováno. Líšeň byla prakticky do šedesáté minuty pánem na hřišti, jenže pak se trenérovi Zbořilovi podařilo šikovně vystřídat, hra se oživila a přišlo snížení. Domácí vedli 2:0, měli obrovské množství šancí, jenže je nevyužili a pak přišel trest. Oba góly dal Uničov z penalt, ale za svou aktivitu si bod dnes jistě zasloužil. Líšeň může litovat zahozených šancí, bod je pro ni nejspíš málo.

Trenér Zbořil vedl Líšeň v MSFL, do Líšně na fotbal zajde a má velkou motivaci Líšeň porazit. Líšeň v posledních zápasech sice vyhrála, ovšem vždy v utkání plných chyb ze strany hráčů Líšně. Uničov udělal v posledních třech zápasech 7 bodů, ale remizoval doma s Uh. Brodem a bude chtít za každou cenu zvítězit, jak to píše pan Zbořil v komentáři k utkání s Uh. Brodem.
Pokud se Líšeň vyvaruje obdržených branek v 1. resp. 2 minutě, bude hrát soustředěně, může to být utkání dvou vyrovnaných soupeřů. Je třeba ale vzpomenout na zimní přípravná utkání dva roky po sobě, kdy jsme v Olomouci s Uničovem dostali vždy 4 branky a neuhráli ani bod.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 08.05.2018 v 18:31