Branky: 22. Ságner, 74. Kraut – 50. Fall, 54. Pašek, 70. Frimmel, 72. Vintr

Karty: 29. Štefek (HLU), 69. Málek (HLU), 90. Heiník (HLU) – 34. Machálek (LIS), 44. Vintr (LIS), 86. Minařík (LIS)

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník, Málek, Ságner (84. Veřmiřovský), Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí (77. Podraza), Štefek (K), Kraut (84. Kaluža)

Náhradníci: Kodeš – Podraza, Žižka, Veřmiřovský, Jančík, Kaluža

SK Líšeň: Kotnour – Minařík, Krška (72. Sedláček), M. Machálek, Pašek, Zezula (K), Vintr (77. Rychetský), T. Machálek (64. Frimmel), Hanuš, Fall, Malík

Náhradníci: Rychetský – Minárčik, Frimmel, Sedláček

Rozhodčí: Bernatík Tomáš – Ogrodník Vlastimil, Poláček David

Diváci: 130

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu SK Líšeň 2:4. V prvním poločase jsme viděli jednu branku, kterou zařídil Patrik Ságner. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a dokázali otočit nepříznivé skóre. Vyrovnat dokázal Fall, o pár minut později na jeho trefu navázal Pašek. Dvacet minut před koncem dali hosté další dva slepené góly a o výsledku bylo jasno. Snížit ještě dokázal Kraut, ale to bylo vše. Hlučín tak po šesti zápasech poznal chuť porážky, Líšeň si připisuje tři body a stoupá tabulkou. (16:13:57)
Trenéra Korytáře štvaly individuální chyby

Pouze bod vydolovali hlučínští fotbalisté v utkání s Hodonínem. Slezané dvakrát vedli, přesto jim to nestačilo a museli se spokojit s remízou 2:2.

FC Hlučín – Hodonín 2:2 (1:1)
Branky: 13. Málek, 54. Foltýn – 32. Šturma, 79. Gabčo. Rozhodčí: Dorušák – Páral, Macrineanu. ŽK: Foltýn, Hudeczek – Mareš, Novotný, Opina. Diváků: 147.
FC Hlučín: Kolenko – Štefek, Hudeczek, Bialek, žižka – Ságner (83. Jančík), Málek, Foltýn, Fojtík – Carvalho (15. Dostál), Kraut (36. Heiník). Trenér: Radomír Korytář.

Kouč Slezanů měl před zápasem problémy se sestavou.

„Zdravotní potíže měli Heinik, Štefek a Žižka. Navíc během prvního poločasu museli střídat oba útočníci Carvalho s Krautem. Nějak se nám to nakupilo a postavit základní jedenáctku bylo problémem,“ přiznal trenér domácích Radomír Korytář.

Úvod jeho týmu vyšel. Už po třinácti minutách otevřel skóre po hezké kombinaci Málek.

„Do pětadvacáté minuty to bylo z naší strany směrem dopředu dobré. Jenomže pak jsme vystřídali a už to nebylo ono,“ podotkl domácí stratég.

Po půlhodině hry srovnal Šturma. „Potopily nás individuální chyby, byly fakt hrozné,“ zlobil se Radomír Korytář.

Po přestávce kopali domácí standardku a Foltýn jim vrátil vedení.

„To jsme bohužel neudrželi. Znovu jsme vyrobili chybu, která byla potrestána. Mrzí mě laxnost některých našich hráčů, která nás stojí body. I když jsme byli oslabení, měli jsme Hodonín porazit,“ zakončil Radomír Korytář.

Hlučín v posledních kolech má vyrovnanou bilanci - 2 - 3 -2. V průběhu celé sezony má Hlučín stejný počet vítězství doma jako venku, v posledních kolech však dvakrát po sobě venku prohrál. Obě mužstva již nemohou v tabulce být ani lepší, ani horší. Líšeň po porážce v Rýmařově a před domácím publikem by měla mít přece jen větší motivaci a chtít jarní část sezony dokončit doma bez ztráty jediného dobu. Diváci by si to zasloužili.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 08.06.2018 v 05:45