Nábor A + B

Hodnocení turnaje v Hodoníně

Z původně nominovaných 10ti dětí onemocněli tři Samuel Šinor, Maxmilian Sochor a Adam Stehlík.
Zbývajících sedm Filip Duroň Daniel Bohrn, Celestina Belcredi, Theodora belcredi, Andre Hanák, Tomáš Lelek, Martin Lenghard vytvořilo jedno družstvo.
Výsledky, ani pořadí se neřešilo. po každém odehráném zápase probíhaly dovednostní hry.
Na závěr dostali všichni medaile a jako bonus pořadatel zrušil startovné, takže turnaj byl pro všechny zdarma. Oproti plánu, kde se počítalo s pěti družstvy, byla jen čtyři - Skalica, Hodonín, Školky v pohybu a SK Líšeň. Jedno utkání trvalo 20 min.

4. Martin Lenghard - 1

Turnaj proběhnul za slušného počasí, na přírodní trávě a i když výsledky odpovídaly tomu, že jsme tam měli většinu nezkušených hráčů, s celkovým průběhem turnaje však byla spokojenost.