UOPM - LÍŠEŃ 2:3 pol.1:3

branky L.Čábelka a M. Vintr 2

sestava: Nečas - Kadlec,Kúkol,Staněk,Linger
-Čábelka,Dosoudil,Hrad,Taccori- Vintr a Strava

Další utkání starých pánů s mužstvem University obrany a Městské policie se opět hrálo na hřišti v Jundrově.
Líšeň záhrála první poločas výborně a vedení mohlo být vyšší,ale po poločaseuž neměla tolik šancí a
soupeř byl nebezpečnější a tak po závěrečném hvizdu zavládla spokojenost s výsledkem..

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ HRAJEME V CHRLICÍCH V 17:30 h.

Svratka - MS odloženo. Sparta - Tuřany 5:4,Slovan - Slatina 10:1, sk.B UOMP -Líšeň 2:3, Chrlice - ČAFC 5:1,Start - Obřany 8:2

Poslední aktualizace stránky: seniori dne 17.04.2018 v 05:59