Senioři

Obřany- Líšeň 1:2

Obřany - SKL SENIOŘI 1 : 2 (0:2) Branky SKL: Dundálek V., Walla Marcel

Sestava SKL: Klímek Aleš - Linger Jiří, Staněk Miroslav, Cupal Jaroslav, Čeketa Fjodor - Strava Zdeněk, Taccori Carlo, Hrad Aleš,Šperka Tomáš - Walla Marcel, Dundálek Viktor. Střídali: Nečas Martin a Kúkol D.

K utkání hraném v těchto svátečních dnech se dostavilo 13 hráčů, z nichž tři jsou brankáři a do úvodních minut tak naskočil na pozici pravého beka Jirka Linger a vedl si tam o mnoho lépe, než v posledních utkáních na brankářském postu. První poločas přinesl hezký a kombinační fotbal, z něhož jsme vytěžili dvě branky, o které se postarali oba útočníci. Škoda, že se brankový účet nerozrostl a tak po vystřídání ve druhé půli domácí snížili, ale o vítězství, které bylo zasloužené, jsme nepřišli. Příštího utkání se už jistě zúčastní pravidelní hráči a výhra nás nemine!!!

trenér Tomáš Šperka

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ 14.5.2018 V 18 HOD DOMA PROTI ČAFC

Sk.A - Tuřany - Svratka 2:5, MS - Slatina 3:1, Sparta - Slovan 2:7. SK.B ČAFC -UOMP odl. ,Líšeň - Obřany 2:1, Chrlice - Start odl.na 9.5