MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Turnaje 2014-2015

TURNAJ ,, VANGL CUP 2015,, IVANČICE - turnaj byl určen pro hráče r.2004.

PÁ 8.5.2015 - přírodní tráva Ivančice

Systém turnaje:
Každý s každým, 1x18min., turnaje se zúčastnilo celkem 9 mužstev

SESTAVA LÍŠNĚ:
Mitáček-Jurman,Kosík,Tománek,Kameník,Jurka,Raus,Cupal,Hochman,Roubal,Sedlák (Čafc)

Výsledky a střelci branek:

LÍŠEŇ - IE ZNOJMO 1:2.
Branka: Hochman

LÍŠEŇ - NOVOSEDLY 3:4.
Branky: Sedlák 3x

LÍŠEŇ - IVANČICE A 0:1.

LÍŠEŇ - SPARTA BRNO 0:4.

LÍŠEŇ - MFK MODŘICE 1:6.
Branka: Sedlák

LÍŠEŇ - IVANČICE B 5:0.
Branky: Sedlák 2x, Hochman 2x, Raus

LÍŠEŇ - ČECHOVICE 1:3.
Branka: Sedlák

LÍŠEŇ - MIRAVA 0:2.

Hodnocení turnaje:
Po delší době jsme opět přihlásili turnaj pro ročník 2004. Chtěli jsme si vyzkoušet,jak se nám povede v konfrontaci s fyzicky vyspělejšími soupeři.
Bohužel hned v úvodu musím napsat,že se nám turnaj hrubě nepovedl a těžko hledat nějaká pozitiva.
Přitom začátek turnaje jsme neměli špatný. První tři zápasy jsme prohráli jen o branku i když náš výkon měl hodně daleko k dokonalosti. Hlavně jsme si málo přihrávali,nenabízeli se pro míč a neproměňovali jsme šance. V těchto zápasech se ještě kluci snažili hrát fotbal i když se nám herně vůbec nedařilo. Další dva zápasy se Spartou a Modřicemi byly naprosto tragické a jen odchozené. Chyběl pohyb,bojovnost a hlavně chuť hrát fotbal.Přitom jsme nedávno v mistr.zápase Spartu 04 porazili na jejich hřišti.
Před námi byly už jen tři poslední zápasy a tak to vážně hrozilo,že po dlouhé době skončíme na turnaji poslední. Po důrazném promlouvání do duší,se kluci konečně trošku vzpamatovali a v zápase s místním béčkem konečně zabrali,i když soupeř nastoupil v sestavě s většinou stejně starých hráčů. Poslední dva zápasy nebyli špatné. Kluci se více snažili hrát a zlepšili se v pohybu. Bohužel herně nám to vůbec nešlo,ale aspoň jsme to soupeřům nenachali zadarmo.
Co dodat závěrem. Kluci mě hodně zklamali už svým přístupem k turnaji. Že se herně nedařilo to se dá pochopit,pořád se nedá vyhrávat,ale abychom téměř celý turnaj odehráli bez pohybu a bojovnosti to je moc. Vím,že kluci hráli proti starším soupeřům,ale tak odevzdaný výkon jsem nečekal. Hodně nás sráželi k zemi individuální chyby v obraně,ale hlavní příčinu vidím v markantním rozdílu v rychlosti s míčem i bez míče. Na tom musíme hodně zapracovat!
Dnes nemůžu pochválit téměř nikoho,zklamali mě všichni. Zkušenějším borcům se nechtělo běhat,chyběli přihrávky i herní myšlení a ti méně vyhraní dělali spousty chyb počínaje zpracováním míče,obsazováním hráčů atd. Snad jen Vašek a posila z Čafky Kuba Sedlák si zaslouží uznání.
8.místo z devíti je špatné! Příště do toho musíme dát alespoň více bojovnosti a chuti!

Konečná tabulka turnaje:
1. Sokol Novosedly
2. Mirava
3. Sparta Brno
4. Ivančice A
5. Čechovice
6. IE Znojmo
7. MFK Modřice
8. SK LÍŠEŇ :-(.
9. Ivančice B

trenér JurkaTURNAJ E-ON CUP - BOSKOVICE - 2.kvalifikační turnaj.

SO 2.5. - umělka (přír.tráva) v Boskovicích

Systém turnaje:
5 skupin po pěti týmech - každý s každým,pak dle umístění zápasy v další skupině o umístění

NAŠE SESTAVA VÍCEMISTRŮLOL.
Mitáček - Baný,Jurman,Nykl,Linger,Kameník,Dřínovský,Pustina,Novák, Aniol

Výsledky a střelci branek v zákl.skupině:

LÍŠEŇ - KUNŠTÁT - 4:2.
Branky: Pustina 2x, Dřínovský, Linger

LÍŠEŇ - KNÍNICE - 9:0.
Branky: Dřínovský 3x, Kameník 2x, Linger 2x, Baný, Novák

LÍŠEŇ - ROSICE - 5:0.
Branky: Linger 2x, Pustina, Dřínovský, Novák

LÍŠEŇ - RÁJEČKO - 7:0.
Branky: Pustina 3x, Dřínovský 2x, Nykl, Baný

POSTUP DO FINÁLOVÉ SKUPINY Z 1.MÍSTA se skóre 25:2 a 12 body.!!!

Výsledky a střelci branek FINÁLOVÁ SKUPINA:

LÍŠEŇ - KOHOUTOVICE - 2:1.
Branky: Pustina 2x

LÍŠEŇ - BOSKOVICE - 4:3.
Branky: Pustina 3x, Kameník

LÍŠEŇ - ZBROJOVKA - 1:2.
Branka: Dřínovský

LÍŠEŇ - LEVICE (SR) - 1:1.
Branka: Pustina

celkové dnešní pořadí:
1. Levice
2. Líšeň. LOL.
3. Boskovice
4. Kohoutovice
5. Zbrojovka
.
HODNOCENÍ TURNAJE:
.Dnes jsme se zúčastnili 2.kvalifikačního turnaje E-ON cup. Příležitost dostalo dalších 5 hráčů, aby si vyzkoušeli atmosféru a náročnost tohoto turnaje. V základní skupině jsme odehráli 4 utkání. Ve všech utkáních jsme byli fotbalovější než naši soupeři. Byli jsme aktivnější, vytvářeli si šance a vstřelili spoustu branek. Vše se nepovedlo, některé akce nebyly úspěšně zakončeny, ale i tak jsme skupinu ovládli. Získali jsme plný počet bodů při skóre 25:2. Postoupili jsme tak do finálové skupiny, kde jsme odehráli další 4 utkání s vítězi ostatních skupin.
.Ve finálové části byly zápasy mnohem náročnější. Soupeři měli podstatně větší kvalitu, hlavně vynikali individuality. Kluci však makali naplno a bojovali o každý metr na hřišti a díky kolektivními výkonu získali krásné 2.místo.
. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za dnešní výkon. Postup do velkého finále máme již zajištěn po vítězství na prvním kvalifikačním turnaji, ale i dnes by jsme postupovali my, protože dnešní vítěz Levice (Slovensko) nemůže postoupit. A to dnes nehrálo 6 kluků, kteří vyhráli v Kostelci.
. Kluci jen tak dál, musíme stále na sobě pracovat, ať jsme na Velké finále, které bude v září dobře připraveni.TURNAJ E-ON CUP - KOSTELEC NA HANÉ - 1.kvalifikační turnaj.

NE 12.4. - přír.tráva v Kostelci na Hané

Systém turnaje:
Dvoudení turnaj (so+ne),celkem pro 48 přihlášených mužstev
SO + NE - 24 mužstev rozdělených do 6 skupin,každý s každým ve sk.,pak dle umístění play-off
NE - vítěz SO vs.vítěz NE - superfinále o postup do hlavního turnaje E-ON CUP (4.-6.9.2015)
hrací čas ve skupině 1×15 min, 5+1 (superfinále 2x 15min.) 5+1

SESTAVA VÍTĚZŮ :-P..
MITÁČEK-LINGER,KOSÍK,HOCHMAN,ANIOL,JURKA,PUSTINA,DUCHOŇ,CUPAL,RAUS,NOVÁK

Výsledky ve skupině C:

LÍŠEŇ - Pustiměř 6:1.
branky - Jurka 2x, Raus 2x, Duchoň, Cupal

LÍŠEŇ - Rousínov 8:1.
branky - Jurka 2x, Duchoň 2x, Raus 2x, Pustina, Linger

LÍŠEŇ - Slatinice 6:1.
branky - Duchoň 2x, Kosík, Pustina, Cupal, Jurka

LÍŠEŇ - Bosonohy 9:0.
branky - Jurka 2x, Pustina 2x, Cupal 2x, Hochman, Linger, Kosík

LÍŠEŇ - Olšany u Prostějova 5:0.
branky - Linger, Jurka, Pustina, Cupal, Raus

POSTUP Z 1.MÍSTA ZE SKUPINY C DO ČTVRTFINÁLE SE skóre 34:3 a 15 body!

Čtvrtfinále:

LÍŠEŇ - SK Slávia Kroměříž 3:1.
branky - Raus, Novák, Jurka

Semifinále:

LÍŠEŇ - Rousínov 4:1.
branky - Linger 2x, Hochman, Pustina

Finále nedělního turnaje:

LÍŠEŇ - Šumperk 4:1.
branky - Raus, Pustina, Duchoň, Linger

SUPERFINÁLE .

SK LÍŠEŇ - 1.SK PROSTĚJOV 2:2. - na pokutové kopy 10:9.
branky - Pustina, Raus - vítězná penalta - Mitáček

Hodnocení turnaje:
Vůbec nevím jak mám začít. To co se nám v neděli povedlo na 1.kvalifikačním turnaji v Kostelci na Hané je pro nás i pro celý klub Líšně obrovským úspěchem a povzbuzením do další práce s našima hvězdičkama :-D. Kluci si vybojovali účast ve velkém finále E-ON Cupu,který se uskuteční 4.- 6.září v Roudné u Českých Budějovic,do kterého jsou automaticky nasazeny jen prvoligová a druholigová mužstva z celé republiky (celkem 24) plus jen VÍTĚZOVÉ 16ti kvalifikačních turnajů. Tento turnaj je největší a nejkvalitnější v ČR.!
Naši borci hned od základní skupiny předváděli neskutečný fotbal. Na poměrně uzkém hřišti než je běžné jsme hráli velice aktivně,byli v pohybu a přesně jsme si přihrávali. Po nádherných kombinacích jsme dávali jednu branku za druhou. Soupeři nevěděli kam dřív skočit. Obě pětky makali naplno,kluci si výborně pomáhali a hráli jako tým.Většina branek padla po spolupráci všech hráčů na hřišti. Výsledky ve skupině i celkové skóre (34:3) mluví za vše. Zasloužený postup do čtvrtfinále.
I ve vyřazovacích zápasech kluci nepolevili,ba naopak. I když jsme se samozřejmě nevyhnuli malým chybičkám v každém zápase,dokázali jsme porazit silné soupeře a dostat se až do finále.
Tam nás čekal silný Šumperk. I když už klukům po celodenní makačce viditelně docházely síly,dokázali si svou aktivní,týmovou hrou vynutit tlak a po celý zápas diktovali tempo zápasu. Většinou se hrálo jen na půli soupeře. Naštěstí se dnes dařilo i střelecky a tak jsme se mohli radovat z postupu do velkého superfinále.
V něm se měli utkat vítěz sobotní části turnaje proti tomu nedělnímu. Sobotním vítězem turnaje se stalo mužstvo Sigmy Olomouc,které je již automaticky kvalifikováno do hlavního turnaje a tudíž jsme my jako vítěz z nedělního klání měli mít účast zajištěnou. Jenže omyl. Druhou šanci na postup dostalo mužstvo z regionu - 1.Sk Prostějov.
Cituji přímo z ofic.stránek organizátora turnaje:Sigma Olomouc má jako ligový tým jistý postup na Velké finále. Do nedělního superfinále kosteleckého kvalifikačního turnaje tak postoupil Prostějov. Druhé Morkovice nemají dostatečný počet hráčů, aby mohly na Velkém finále hrát na dvou hřištích najednou.
No každý ať si to přebere po svém,dle mého názoru to bylo hodně nefér vůči nám! Tyto kvalifikační turnaje by neměli hrát mužstva,která již mají účast zajištěnou. A když už teda,tak by se měla zachovat fér a jakož to vítěz sobotní části přijed na zápas s vítězem nedělní části,tak jak to bylo v pravidlech!
I přes protesty u organizátorů nám nic jiného nezbývalo než se utkat v zápase hraném na 2x 15min (po celodenní fušce a čekání) s odpočatým mužstvem z Prostějova.
Kluci ze sebe vyždímali poslední zbytky sil a i v tomto nervydrásajícím zápase diktovali tempo zápasu a byli lepší. Bohužel se nám již tolik nedařilo proměňovat i ty nejvyloženější šance,což dozajista vyplynulo z velké únavy. Dvakrát jsme v zápase vedli,ale soupeř vždy dokázal vyrovnat po chybkách v obraně. Došlo k penaltovému rozstřelu. To co jsme všichni včetně našich bezvadných fanoušků při penaltách prožívali se nedá popsat! Jelikož jsme prohráli los,stříleli jsme jako druzí a vždy museli dotahovat. Po 3 hráčích na každé straně se opět nerozhodlo,všichni proměnili. Pak se šlo postupně až po poslední hráče v mužstvu. Šimon chytil,rozhodnout mohl Robin. Po střele do tyče,která se odrazila do branky nastala velká radost,bohužel předčasně! Prý jeden z diváků,který stál u tyče,míč do branky tečoval??? Do teď to nechápu.Další podpásovka na nás! Bylo jasné,že se rozhodne mezi brankáři! Šimon bravurně chytil a pak nekompromisně proměnil střelou k tyči. Propukla obrovská radost. Nebylo člověka z Líšně,který by neuronil slzu štěstím. To co kluci předváděli po celý den za výkony, vejde do kroniky našeho klubu.
Za celý realizační tým před klukama smekám klobouček. MOC a MOC kluky chválím za dnešní představení,to prostě nemělo chybu. Už teď se můžeme moc těšit na Velké finále,ve kterém se kluci utkají z top mužstvy a dozajista tam potkají i mnoho slavných fotbalistů!!!
Všichni kluci,jakož to vítězové turnaje dostali od sponzora míč Puma,drobné dárkové předměty,sladkosti,velký pohár,diplom a sadu dresů zn.Puma.
Hoši děkujem!!!! LOL. LÍŠEŇ OLLÉ!!!! JSME FAKT DOBŘÍ!!!

trenér JurkaTURNAJ ,,JARNÍ POHÁR,, LOKO HERŠPICE.
NE 5.4. umělá tráva v TCM Br.Ivanovice - 1x13min,4+1, 3sk.po 4 týmech,pak o umístění

Naše sestava:
Vychodil - Jurka,Novák,Ulrich,Roubal,Špilka,Kolařík,Cupal,Aniol, Kamoj,Sedlák (oba z Čafc)

Výsledky ve skupině:

LÍŠEŇ - Suchohrdly 3:1.
Br. Sedlák,Jurka,Kamoj

LÍŠEŇ - Loko dívky 4:1.
Br. Cupal 3x, Sedlák

LÍŠEŇ - Soběšice 5:1.
Br. Špilka 2x, Cupal, Jurka, Kamoj

Naši skupinu jsme poměrně hladce zvládli a postoupili jsme z prvního místa do bojů o celkové 1.-3.místo.

Zápasy o konečné 1.- 3.místo:

LÍŠEŇ - Svratka 0:5.

LÍŠEŇ - Vyškov 2:3.
Br. Kamoj, Aniol

Hodnocení turnaje:
Původně to měl být náš první venkovní turnaj na jaře,ale kvůli nepřízni počasí se turnaj odehrál v naf.hale v Br.Ivanovicích. Bohužel hned při příjezdu do haly jsme zjistili,že se bude hrát v rozestavení 4+1,které jaksi pořadatel zapoměl do nového časového rozpisu zápasů poznamenat. V sestavě jsme měli celkem 10 borců a brankáře. Tudíž nastal problém jak kluky prostřídat co nejspravedlivěji,aby si zahráli všichni. Myslím,že za těch 13 min. hrací doby jsme to zvládli,i když je jasné,že kluci se moc do tempa nedostávali.
Všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. Naši skupinu jsme celkem v pohodě vyhráli,i když ve všech zápasech ve skupině jsme měli pomalejší začátky. Kluci se snažili hrát aktivní fotbal. Směrem dopředu to vůbec nebylo špatné,dobrým pohybem jsme všechny mužstva dostali pod tlak a vytvářeli jsme si šance,jen to chtělo více a hlavně přesněji si přihrát,zaseknout míč a v koncovce více klidu. Obrana byla spolehlivá,i když i tam jsme dělali chybičky hlavně v důraznějším obsazování hráčů. Sem tam se obráncům nepovedla přihrávka nebo jsme míč zbrkle odkopli dopředu na nikoho.
V zápasech o 1.místo jsme narazili na vítěze ostatních skupin.Nutno říct,že to už byly mužstva kvalitativně někde jinde. Hlavně mužstvo Svratky (pozdější vítěz turnaje) bylo v úžasné formě a zcela jasně nás ve všem přehráli. Naši kluci byli pomalejší na míči a téměř celý zápas až na nějaké naše pološance jsme se jen bránili.
Ve druhém zápase s Vyškovem se hrálo o celkové 2.místo,jelikož i Vyškov dostal od Svratky lekci,hlavně z produktivity. Kluci parádně zvládli začátek a netrvalo dlouho a byli jsme ve vedení 2:0. Bohužel jsme pak udělali hrubé chyby v obraně,soupeř dokázal vyrovnat a tím se dostal zpět do zápasu. V pěkném utkání se kluci moc snažili,bojovali,dokázali si vytvořit šance,ale již se nám nepodařilo dát branku. Vyškov nakonec zápas otočil a asi zaslouženě skončil na druhém místě.
Každopádně kluci rozhodně svým výkonem nezklamali. Musím ještě napsat,že turnaj byl určen pro hráče starší přípravky,takže kromě nás a Svratky měli všichni ostatní v sestavách i o rok starší kluky. Celkové 3. místo je moc pěkné. Doufám,že si kluci v rámci možností zahráli a turnaj si užili. Závěrem chci moc poděkovat oběma posilám z Čafky,hráli moc dobře.

Konečná tabulka turnaje:
1. Svratka Brno
2. Vyškov
3. Líšeň LOL.
4. Znojmo
5. Hrušky
6. Suchohrdly
7. Rajhrad
8. Soběšice
9. Bučovice
10. Mikulov
11. Loko dívky

trenérRakousko, Vídeň , WAF Ostercup.
neděle 5.4., umělá tráva , Vídeň - Brigittenau
12 týmů rozdělených do 2 skupin, ve skupině každý s každým 1x 11min

Líšeň reprezentovali:
Mitáček, Kosík, Baný, Jurman, Hochman, Linger, Kameník, Raus, Duchoň, Dřínovský, Nykl

utkání ve skupině:
Líšeň - Post SV 3:1
branky: Raus, Linger, Kosík

Líšeň - Viktoria Wr. 2:0
branky: Duchoň, Raus

Líšeň - Rapid Oberlaa 1:0
branka: Raus

Líšeň - Siemens Grossfeld 1:0
branka. Hochman

Líšeň - WAF Brigettenau 2:0
branky: Raus, Linger

naši skupinu jsme vyhráli a postoupili do finále.

finále:
Líšeň - Vienna 1:1
branka: Raus
o vítězi rozhodly pokutové kopy, kde jsme neměli štěstí a prohráli 1:2

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Šimon Mitáček - gratulujeme.

Celkově 2. místo je skvělé. Kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru.
Snažili se hrát aktivně, herní situace řešili fotbalově. Předvedli pěkné akce, jen to zakončení mohlo být o něco lepší. Zanechali jsme ve Vídni velice dobrý dojem, naši hru ocenili i pořadatelé.
Kluci děkujeme za perfektní reprezentaci Líšně.

TURNAJ RADECO CUP - BRNO-KOHOUTOVICE - umělá tráva ZŠ Chalabalova,1x18min, 5+1
SO 28.3.2015 - dopoledne turnaj pro r.2004, odpoledne turnaj pro r.2005

DOPOLEDNÍ TURNAJ 2004:

SK.A - Kohoutovice,Bílovice,Líšeň,Velká Bíteš,Medlánky
SK.B - Svratka,Líšeň 2004,Bosonohy,Rajhrad,St.Lískovec

Naše sestava:
Vychodil-Linger,Kosík,Tománek,Dřínovský,Jurka,Kameník,Pustina,Aniol,Ulrich

Výsledky a střelci branek:

SK LÍŠEŇ - Velká Bíteš 1:2.
Br.- Linger

SK LÍŠEŇ - Bílovice 1:3.
Br.- Jurka

SK LÍŠEŇ - Kohoutovice 1:1.
Br.- Aniol

SK LÍŠEŇ - Medlánky 2:2.
Br.- Aniol 2x

Utkání o celkové 7.místo:

SK LÍŠEŇ - Rajhrad 3:1.
Br.- Linger,Pustina,Dřínovský


ODPOLEDNÍ TURNAJ 2005

SK.A - Kohoutovice,Vrakuňa Bratislava B, Obřany,Medlánky,Hodonín
SK.B - Sparta,Bystrc,Líšeň,Vrakuňa Bratislava A,Rajhrad

Naše sestava:
Mitáček - Baný,Hochman,Kolařík,Špilka,Nykl,Jurman,Duchoň,Raus,Cupal

Výsledky a střelci branek:

LÍŠEŇ - Sparta 5:3.
Br.- Cupal 2x, Raus 2x, Jurman

LÍŠEŇ - Rajhrad 0:5.

LÍŠEŇ - Vrakuňa A 1:5.
Br.- Raus

LÍŠEŇ - Bystrc 0:5.

Utkání o celkové 7.místo:

LÍŠEŇ - Kohoutovice 0:4.

Hodnocení výkonu obou mužstev.
V sobotu 28.3.jsme za velmi chladného a větrného počasí odehráli první venkovní turnaj jara na hřišti s umělou trávou v Kohoutovicích.
Do turnaje jsme záměrně přihlásili dvě mužstva,aby si všichni kluci mohli zahrát a vyzkoušet co se v zimě naučili.
Turnaj jsme pojali jako přípravný a tak jsme od obou poměrně stejně silných sestav nečekali žádné zázraky. Hlavně šlo o to,aby si kluci pomalu zvykali po zimních turnajích v halách na větší rozměry hřiště a rozestavení (5+1).
DOPOLEDNÍ mužstvo musíme za předvedený výkon pochválit. Kluci se snažili o aktivní fotbal a všechny o rok starší soupeře hodně potrápili. Bíteš i Bílovice vyhráli zejména díky fyzické převaze v soubojích,my jsme ale byli fotbalovější. V zápasech s Kohoutovicemi a Medlánkami jsme byli kousíček od výhry,bohužel jsme nezvládli konce zápasů. V obou případech jsme vyrovnávací branky dostali po hrubých chybách v posledních sekundách zápasu. Dvě remízy stačili jen na 4.místo ve skupině a tak nás čekal zápas o celkové 7.místo,ve kterém kluci jasně svého soupeře po všech stránkách přehráli a zaslouženě vyhráli.
Kluci se moc snažili o aktivní fotbal a všechny zápasy poctivě odmakali za což si zaslouží pochvalu. Všechno se nám nepovedlo,ale to se během jara doladí na trénincích.Velká škoda těch dvou remíz a spousty neproměněných šancí mohlo to být lepší umístění.;-)Nejlepším hráčem mužstva byl trenéry zvolen Samuel,jen tak dál!
ODPOLEDNÍ mužstvo si moc pochvali nezaslouží. Hlavně jsem zklamán výkonem těch zkušenějších borců. Přitom začátek turnaje nám vyšel. V utkání se Spartou to sice hodně skřípalo v obraně,ale v útoku se nám celkem dařilo. Kluci hráli aktivně,nabízeli se na přihrávky a po pěkných akcích dávali branky a zaslouženě zvítězili. Bohužel po závěrečném hvizdu rozhodčího skončil nejenom první zápas,ale i naše aktivní hra. V dalších zápasech to byla jedním slovem katastrofa. Kluci přestali běhat,o přihrávkách se nám jen zdálo a začali se hromadit i individuální chyby hlavně při bránění. S narůstajícím skóre v náš neprospěch se začala projevovat velká nervozita. Bohužel se to projevilo na všech, i těch zkušenějších hráčích. Místo abychom míč chvíli podrželi na kopačkách a přesně si přihráli,tak jsme jen sólovali a ztráceli tím míče.Postupem času se vytrácela i bojovnost a tak jsme nemohli čekat žádné dobré umístění. Zásluhou výhry v prvním zápase jsme ve skupině stejně jako dopoledne skončili na 4.místě. V zápase o umístění jsme se nepatrně zlepšili,ale klukům se už nedařilo vůbec nic.
O celkové umístění nešlo,ale výkon a přístup celého mužstva mě hodně zklamal.:-(.
Malou pochvalu si kluci zaslouží jen za výkon v zápase se Spartou,v ostatních zápasech chyběl hlavně pohyb a týmový duch.
Nejlepším hráčem byl trenéry zvolen Marťa Jurman.

trenér JurkaTURNAJ CHRUDIM.
Neděle 8.3. sportovní hala , parkety, branky 5x2m.
8 týmů, 2 skupiny, ve skupině 3 utkání 1x14min,

Skupina A - MFK Chrudim,FC Hlinsko,Dosta Bystrc,SK Pardubičky
Skupina B - FK Pardubice,FC Slovan Havl.Brod,SK Líšeň,TJ Sokol Mnětice

Sestava.:
Vychodil, Linger, Jurka, Pustina, Cupal, Hochman, Novák, Duchoň, Raus

utkání ve skupině:
Líšeň - Havlíčkův Brod 3:1
branky: Raus 2x, Jurka

Líšeň - Pardubice 0:3

Líšeň - Mnětice 5:1
branky: Pustina 4x, Raus

utkání o 5-8.místo:
Líšeň - Pardubičky 7:0
branky: Duchoň 3x, Pustina 2x, Raus, Cupal

o celkové 5.místo
Líšeň - Hlinsko 4:1
branky: Cupal. Hochman, Linger, Raus

celkově jsme obsadili 5. místo s celkovým skóre 19:6

Hodnocení turnaje:
V neděli 15.března jsme se vydali za krásného jarního počasí do Chrudimi,kde jsme změřili síly se soupeři z okolí.
Začátek turnaje nám celkem překvapivě vyšel. Sice jsme hned v úvodu prvního zápasu dostali zbytečnou branku,ale postupně jsme se dostávali do tempa a zvykali si na futsalový míč s tlumenným odskokem.
Nejlepší výkon předvedli kluci hned v úvodním zápase skupiny se silným Havl.Brodem,kde se nám povedl,hlavně díky zlepšenému pohybu dokonalý obrat ve skóre.
Druhý zápas s dalším silným soupeřem z Pardubic nám bohužel moc nevyšel,hlavně co se týká skóre. Byla to lekce z proměňování šancí.My jsme byli fotbalovější,ale dát branku byl nadlidský úkol.
V posledním zápase se slabšími Mněticemi jsme museli vyhrát min.o 9 branek,abychom postoupili do semifinále,což se hlavně díky rozpačitému začátku utkání nepovedlo.
V naší skupině měla tři mužstva stejný počet bodů a tak o postupujících rozhodl větší počet vstřelených branek,který jsme měli bohužel nejmenší.
V dalších dvou zápasech o celkové 5.místo už jsme byli produktivnější a oba soupeře jsme jednoznačně přehráli.
Všechny kluky musím za předvedené výkony pochválit. Celkové 5.místo sice není nic moc,ale systém turnaje byl holt nelítostný. Až na střelecký výpadek v zápase s Pardubicemi,jsme ve všech ostatních zápasech zahráli velmi dobře. 4x vítězství a jedna prohra (stejně tak to měli i oba finalisté) je dobrá práce. Na trénincích se musíme zaměřit hlavně na rychlejší práci s míčem a přesnější střelbu.

trenér JurkaTURNAJ TCM BR.IVANOVICE

Sobota 7.3., nafukovací hala, umělá tráva, branky 5×2 m
Hra 18 min., systém 4+1, 6 týmů, každý s každým

Sestava: Mitáček, Baný, Kosík, Jurman, Ulrich, Tománek, Aniol, Dřínovský, Kameník

V sobotu jsme se zúčastnili odpoledního turnaje na umělé trávě v nafukovačce v Br. Ivanovicích pořádaného o.s. Žijeme hrou - tzn. že se hraje bez rozhodčích, neevidují se výsledky, není celkové vyhodnocení. Vzhledem k tomu, že se blíží venkovní sezóna, byl tento turnaj výbornou příležitostí vyzkoušet si něco jiného než parkety v hale. Kluci dostali za úkol předvést co v nich je - a viděli jsme, že mnohým pořád chybí rychlost (a vůbec pohyb) s míčem i bez něj, rozhodnost co s balonem udělat, důraz v soubojích a před brankami, dravost a bojovnost (viz zápasy s Rousínovem a Medlánkami - 2x jsme vedli 2:0 a přesto prohráli 2:5…). No, máme na tréninku pořád co zlepšovat…Pro zajímavost uvádím i neoficiální výsledky našeho týmu:

Líšeň - Rousínov 2 : 5
branky: 2x Aniol

Líšeň - Bosonohy 4 : 1
branky: Dřínovský, Aniol, Ulrich, Kameník

Líšeň - Medlánky 2 : 5
branky: 2x Dřínovský

Líšeň - Svratka 4 : 1
branky: 2x Aniol, Kosík, Jurman

Líšeň - Inter Dúbravka (SVK) 0 : 1

Trenér Erbek


TURNAJ POHOŘELICE

Sobota 1. února, hala 20×40 m, branky 5×2 m
Hra 16 min., 7 týmů, každý s každým, systém 4+1

Účastníci: Líšeň 06, Líšeň 05, Svratka, ČAFC, Medlánky, Bystrc, Olšany u Prostějova

Sestava:.
Mitáček, Nykl, Dřínovský, Kameník, Jurman, Špilka, Jiří Ulrich, Jan Ulrich (09)

Výsledky:.

Líšeň - ČAFC 0 : 3.

Líšeň : Svratka 2 : 2.
branky: Kameník, Ulrich

Líšeň - Líšeň 06 2 : 2.
branky: Kameník, Dřínovský

Líšeň - Olšany 1 : 2.
branka: Dřínovský

Líšeň - Bystrc 0 : 2

Líšeň - Medlánky 1 : 5.
branka: Dřínovský

V sobotu 1.2. jsme se zúčastnili turnaje pořádaného FC Svratka Brno v Pohořelicích. Vzhledem k souběžnému turnaji v TCM Ivanovice, zákeřným virům a pololetnímu víkendu, jsme turnaj absolvovali v počtu 6 a půl hráče v poli (do hry se zapojil i Honzík Ulrich roč. 09).
Před prvním utkáním jsme si s klukama řekli, že jim do zápasů nebudu moc mluvit, kluci za tu dobu, co trénují fotbal, by již měli hrát samostatně a ukázat tak, co v nich je. Někteří se toho zhostili se ctí a příjemně překvapili, někteří bohužel nepřekvapili. Nicméně je potěšitelné, že jako tým bojovali, i když jsme branky dostávali po individuálních chybách, kluci zápasy nevzdávali a makali vždy až do konce. Opět jsme se přesvědčili, jak je důležitý pohyb a rychlost jak s balonem, tak bez něj.
Co bohužel klukům chybí, je fyzická kondice (a nejen na tomto turnaji) - někteří jen co přišli na hřiště, už chtěli vystřídat (nebo že by to nebylo fyzičkou?) a síly došly všem v posledním zápase, do té doby jsme se drželi a prohrávali se ctí.
Celkově musím kluky pochválit jako tým za bojovnost a snahu, jednotlivé chyby a nedostatky jsme si řekli hned po zápasech. Doufám že kluci zapracují sami na své fyzičce, rychlosti a střelbě, ať příště všechny porazíme!!!!

Na turnaj nebylo vyhlašováno pořadí, pokud by bylo, byli bychom předposlední s pasivním skóre…

trenér Erbek

TURNAJ TCM Brno-Br.Ivanovice.
nafukovací hala s umělou trávou , hřiště 20x40m, branky 5x2m

Systém turnaje: 8 týmů, každý s každým 1x13min.

Naše sestava:
Vychodil, Linger, Kosík, Novák, Hochman, Jurka, Raus, Duchoň, Cupal

Výsledky:
SK Líšeň - Svratka Brno 4:0.
branky: Raus 2x, Jurka, Cupal

SK Líšeň - FC Zlín 1:1.
branka: Jurka

SK Líšeň - Tatran Kohoutovice 2:1.
branky: Hochman, Duchoň

SK Líšeň - FC Zbrojovka „2“ 2:2.
branky: Hochman, Jurka

SK Líšeň - FC Boskovice 2:2.
branky: Raus, Hochman

SK Líšeň - FC Sparta Brno 1:1.
branka: Jurka

SK Líšeň - FC Zbrojovka „1“ 4:1.
branky: Jurka 2x, Raus, Novák

Hodnocení turnaje:
Další ze série zimních halových turnajů jsme odehráli na pozvání Zbrojovky Brno v jejich TCM v Br.Ivanovicích.Turnaje se převážně zůčastnila mužstva z Brna a okolí.
My jsme turnaj začali pro nás nezvykle naprosto bravurním výkonem proti Svratce Brno. V dalších zápasech se pomalu naše hra zhoršovala. Hlavně chybělo více pohybu po hřišti a přesných přihrávek. Kluci se snažili hrát aktivní fotbal,ale mnohdy nás o brankovou možnost připravila nepřesnost přihrávky nebo zbrklost v zakončení. Cenním si toho,že kluci i když ve většině zápasů prohrávali,dokázali zabrat a zápas vždy dotáhnout alespoň do remízy. Škoda remíz se Zlínem,Boskovicemi a Spartou,tam jsme byli lepší a fotbalovější. Naopak v zápase s pozdějším vítězem turnaje Zbrojovkou 2,tam jsme tahali za kratší konec.Soupeř byl lepší,dvakrát jsme prohrávali,ale kluci hlavně svojí bojovností zápas dotáhli do remízy.
Konečné 2.místo je super. Po 3 vítězstvích a 4 remízách jsme to ani nečekali,ale turnaj byl hodně vyrovnaný. Kluci si zaslouží velkou pochvalu,sice nám to dnes moc nešlo po té herní stránce,ale co se týká snahy a bojovnosti jim nelze nic vytknout. Snad jen trochu ospalé začátky,ale to vychytáme studenou sprchou před každým utkáním!!! LOL.

Konečné pořadí.
1. FC Zbrojovka „2“. 15b
2. SK Líšeň . LOL. 13b
3. TJ Tatran Kohoutovice 13b
4. FC Boskovice 10b
5. FC Fastav Zlín 10b
6. FC Svratka Brno 9b
7. FC Sparta Brno 6b
8. FC Zbrojovka „1“ 1b

trenér Jurka.
.
.
.

HALOVÝ TURNAJ r.05 v PARDUBICÍCH

Sobota 24.1. 2015 - sportovní hala Gymnazia Dašická v Pardubicích

Systém turnaje: 8 týmů, každý s každým 1x12min

Naše sestava:
Vychodil, Mitáček - Linger, Kosík, Hochman, Aniol, Jurka, Raus, Duchoň

Výsledky:
SK Líšeň - Dosta Bystrc 1:0.
branka: Jurka

SK Líšeň - FC Svratka Brno 1:2.
branka: Raus

SK Líšeň - FK Mladá Boleslav 3:0.
branky: Jurka 3x

SK Líšeň - FK Pardubice Bílá 0:0.

SK Líšeň - FK Pardubice Červená 0:3.

SK Líšeň - FŠ Třebíč 5:0.
branky: Jurka 2x, Raus 2x, Aniol

SK Líšeň - SK Pardubičky 4:0.
branky: Raus 2x, Aniol, Hochman

Konečné pořadí.
1. FK Pardubice červená 19b
2. FK Mladá Boleslav 16b
3.SK Líšeň 13b. LOL .
4. FK Pardubice bílá 11b
5. FC Svratka Brno 8b
6. Dosta Bystrc 8b
7. FŠ Třebíč 4b
8. SK Pardubičky 0b

Hodnocení turnaje .
Poprvé v historii našeho týmu jsme se rozhodli cestovat na turnaj vlakem. Během týdne jsme ještě řešili s pořadateli pořadí zápasů na turnaji, museli jsme také pozměnit sestavu ( 2 kluci onemocněli), nicméně v sobotu v 6:30 byli všichni účastníci zájezdu na hlavním nádraží v Brně připraveni na cestu do Pardubic. Cestu vlakem i rychlý přesun trolejbusem ke sportovní hale jsme zvládli perfektně. Měli jsme obavu jak to kluci zvládnou. Museli brzy vstávat (dle zákulisních informací někteří vstávali již v 5:00, některým to stačilo až v 5:45.) a poprat se s jiným způsobem dopravy. ( většinou ráno sednou do auta a přijedou až k hale a cestou se ještě prospí). Nicméně to kluci zvládli perfektně. Hala měla parametry 20x40m a většina zápasů se hrála v rychlém tempu. Začátek turnaje jsme měli pomalejší rozjezd - škoda porážky se Svratkou. Nejlepší výkon kluci podali s Mladou Boleslaví , v utkání s Pardubicemi jsme tahali za kratší konec. V závěru turnaje jsme se po dvou jednoznačných vítězstvích mohli radovat z konečného 3.místa. Myslím si , že kluci si velice dobře zahráli i brankáři se prostřídali v bráně i v poli.
Předvedli jsme hezké akce, gólů však mohlo být o něco více , kdyby jsme lépe zvládli řešení útočných fází včetně zakončení. Nevyvarovali jsme se však ani chyb, které často pramenili z rychlého přistupování a důrazu soupeřů, měli jsme méně času než obvykle. Nicméně pro kluky to jsou další cenné zkušenosti do budoucna. Celkově hodnotíme turnaj jako vydařený a to nám cesta domů přinesla spoustu zážitků. Potkali jsme se zabředli do hovoru s hercem ze seriálu Vyprávěj, dále s mistrem světa v ledním hokeji z let minulých a v neposlední řadě na nádraží v Pardubicích
jsme střetli hvězdu největší - hlavního ekonoma SK Líšeň.
Celkově bych chtěl všem hráčům poděkovat za skvělou reprezentaci Líšně ve městě perníku i během cestování a rodičům za ochotu a podporu. Už hledám další spoj LOL.

trenér Linger


.
.
.

HALOVÝ TURNAJ r.05 SK LÍŠEŇ ZŠ HOLZOVA

NE 18.1.2015 - tělocvična ZŠ Holzova Líšeň, 4+1, 1x15min

Systém turnaje: 7 mužstev,každý s každým

Naše sestava:
Mitáček - Novák,Jurman,Nykl,Dřínovský,Ulrich,Pustina,Aniol,Duchoň,Roubal,Tománek

Výsledky a střelci branek:
SK LÍŠEŇ - SLATINA - 2:0.
Branky: Pustina,Duchoň

SK LÍŠEŇ - HRUŠOVANY - 3:4.
Branky: Duchoň 2x, Pustina

SK LÍŠEŇ - MEDLÁNKY - 3:1.
Branky: Pustina 2x, Duchoň

SK LÍŠEŇ - FK RAJHRAD - 0:1.

SK LÍŠEŇ - FC DRNOVICE - 1:1.
Branka: Aniol

SK LÍŠEŇ - SLOVAN - 3:2.
Branky: Roubal 2x, Pustina

1. Rajhrad 15b
2. Drnovice 11b
3. Hrušovany n./Jev. 10b
4. Líšeň 10b.
5. Slovan 6b
6. Medlánky 6b
7. Slatina

Hodnocení turnaje:
Na tomto turnaji jsme měli možnost si zahrát jak proti tradičním, tak proti nám neznámým soupeřům. Kluci od začátku neměli svůj den, předváděli kolísavé výkony, v zápasech, které jsme vyhráli, jsme branky stříleli až před koncem zápasu, dvakrát jsme otáčeli výsledek. Asi nejslabší výkon předvedli ve druhém zápase, kdy jsme od začátku tahali za slabší konec. Škoda remízy s Drnovicemi, nebyla to chyba jen Šimona v brance, ale toho musím ocenit, že sportovně přiznal teč. V posledních dvou zápasech kluci konečně předváděli výkony, které jsme od nich čekali od začátku, hlavně se někteří konečně probudili!? Celkově nelze klukům upřít bojovnost, ale pořád chybí více a hlavně přesnějších přihrávek, které na takto malém hřišti jsou nutností a dále rychlost, ať s balonem nebo bez něj. Další, co u našich kluků chybí je dravost a důrazná snaha na jednu stranu míč získat a něco vymyslet, na druhou stranu za každou cenu soupeři zabránit v ohrožení naší branky.
Díky všem rodičům za pomoc při přípravách a organizaci turnaje, jedině snad “líšeňský kotel“ nebyl tentokrát tolik slyšet (prý se při těch rozpačitých výkonech kluků těžko fandilo…)

trenéři Novák + Erbek


HALOVÝ TURNAJ pro r. 2005 V ROUSÍNOVĚ

NE 4.1.2015 - sportovní hala při ZŠ Rousínov, 4+1, 1x18min.

Systém turnaje: 7 mužstev, každý s každým

Zlatí hoši z Rousínova:
VYCHODIL - LINGER,NOVÁK,JURKA,HOCHMAN,RAUS,CUPAL,DUCHOŇ,PUSTINA

Výsledky a střelci branek:
SK LÍŠEŇ - MFK Vyškov - 3:0.
Branky: Jurka, Cupal, Pustina

SK LÍŠEŇ - TJ Svitavy - 1:0.
Branka: Pustina

SK LÍŠEŇ - MŠK Skalica - 0:0.

SK LÍŠEŇ - FC Vysočina Jihlava - 1:0.
Branka: Duchoň

SK LÍŠEŇ - FC Baník Ostrava - 2:2.
Branky: Duchoň, vlastní

SK LÍŠEŇ - FŠ Moravany (SR) - 6:0.
Branky: Cupal 2x, Raus, Pustina, Duchoň, Vychodil

Hodnocení turnaje:
Po náročném,ale úspěšném turnaji v Němčicích,jsme hned druhý den odehráli v podobné sestavě další turnaj v Rousínově. Do turnaje se přihlásili velice kvalitní mužstva v čele s prvoligáči z Jihlavy a Ostravy. Ve dvou dnech kluci odehráli celkem 13 těžkých zápasů,což byla náročná zkouška hlavně na fyzičku. Zápasy na tomto turnaji se po nečekaném odhlášení mužstva z Kuřimi hráli 1x 18min.
Jak důležitý je vstup do turnaje jsme se přesvědčili již na včerejším turnaji. Kluci opět řádně nažhaveni vlétli do zápasu jak se patří a po vynikajícím výkonu vyprovodili silný Vyškov.
Druhý zápas pro nás s neznámým mužstvem Svitav už byl o něčem jiném. My jsme se snažili o naši aktivní hru,ale soupeř výborně bránil. Měli jsme herní převahu a vytvářeli si šance,ale až na jednu proměněnou jsme mnohé zahodili.Vydřené vítězství.
Ve třetím zápase se naplno projevila naše střelecká nemohoucnost.Hodně šancí se zbrklou nebo nepřesnou střelbou. Herně to nebylo špatné.
V dalším zápase nás čekal první z ligových soupeřů Jihlava. Změnili jsme taktiku a zkusili hrát zatažení s důrazem na obranu a rychlé protiútoky. Kluci tento zápas zvládli naprosto znamenitě. Jihlaváky nepustili téměř k ničemu. Perfektní obranou,přechodem do útoku a aktivní hrou v útoku neustále zaměstnávali soupeře. Jen tomu chybělo více branek,ale jinak super.
Po čtvrthodinovém odpočinku nás čekal další věhlasný soupeř Baník.Taktika byla stejná jak na Jihlavu. Kluci opět makali naplno a snažili se ukázat,že i Líšeň umí! Baník se postupem turnaje rozehrával a i proti nám hrál hezký fotbal. Obě mužstva se snažila vstřelit branku,bohužel se to povedlo jako prvnímu Baníku po naší ojenidělé chybičce v obraně. Zanedlouho si vybral slabší chvilku Honza,když mu nešťastně vypadl míč z rukavic. Dvougólový náskok nás naštěstí nepoložil,právě naopak.Kluci se obdivuhodně vzchopili a i s přispěním Baníku v samotném závěru vyrovnali skóre. Parádní fotbal se super atmosférou.
V posledním zápase proti slovenským Moravanům nám stačila i remíza k obrovskému úspěchu.
Kluci neponechali nic náhodě a tohoto asi nejslabšího soupeře v turnaji přejeli jako válec. Po krásných akcích skóre jen narůstalo. Zodpovědný výkon.
Celé mužstvo si zaslouží OBROVSKOU POCHVALU za předvedené výkony. V tak kvalitně obsazeném turnaji obsadit 1.místo a dostat jen dvě branky za šest zápasů,to opravdu musíme i my trenéři smeknout klobouček! Kluci odehráli jeden z nejlepších turnajů v našich dějinách. V obraně to nemělo absolutně chybu,kluci si navzájem pomáhali,dobře jsme si hlídali hráče a byli důrazní v soubojích a snad kromě zápasu s Baníkem jsme neudělali jedinou chybu. I směrem dopředu to mělo svojí kvalitu,nechyběli nahrávky,pohyb ani střelba. Vzhledem ke kvalitě soupeřů 13 vstřelených branek není špatné,ale šlo jich opět dát víc.Jediné co nám trošku chybělo bylo trošku déle podržet míč a hrát trpělivěji.
Ještě jednou všem veliká pochvala za super výkon a parádní představení,které se určitě muselo líbit i našim fantastickým fandům.
Nejlepším hráčem našeho mužstva jsme zvolili Míšu Nováka - jen tak dál Majkle! gratulace

Konečná tabulka turnaje:
1. SK LÍŠEŇ 13:2 14b.. LOL. LOL. LOL.
2. FC VYSOČINA JIHLAVA 14:4 11b..
3. FC BANÍK OSTRAVA 10:6 9b..
4. MŠK SKALICA 4:3 9b..
5. TJ SVITAVY 8:12 7b..
6. MFK VYŠKOV 8:10 7b..
7. FŠ MORAVANY 5:25 0b..

trenér JurkaHALOVÝ TURNAJ pro r.2005 1.SK PROSTĚJOV

SO 3.1.2015 - sportovní hala ,,Suprovka,, v Němčicích nad Hanou, 4+1, 1x12min.

Systém turnaje: 8 mužstev, každý s každým

Naše sestava:
Vychodil - Linger, Novák, Baný, Jurman, Raus, Jurka, Hochman, Mitáček

Výsledky a střelci branek:

SK LÍŠEŇ - FŠ Třebíč - 3:1.
Branky: Hochman, Baný, Jurka

SK LÍŠEŇ - Prostějov ,,modrá,, - 2:1.
Branky: Hochman 2x

SK LÍŠEŇ - Prostějov ,,bílá,, - 1:1.
Branka: Jurka

SK LÍŠEŇ - Dub nad Moravou - 3:0.
Branky: Jurka 2x, Raus

SK LÍŠEŇ - FC Lužice - 5:0.
Branky: Hochman 3x, Jurka, Raus

SK LÍŠEŇ - Sokol Čechovice - 4:0.
Branky: Hochman, Raus, Baný, Mitáček

SK LÍŠEŇ - Čafc Židenice - 1:2.
Branka: Jurka

Hodnocení turnaje:
První turnaj v Novém roce se nám nad očekávání vydařil. Již v kabině před začátkem bylo z kluků cítit velké odhodlání a chuť do fotbalu.Vzhledem k tomu,že se nám v poslední době moc nedaří střílet branky,řekli jsme si společně,že umístění není až zas tak důležité,ale že zkusíme za celý turnaj nastřílet minimálně 20 branek,což se nakonec o jednu nepodařilo. Důležitý první zápas se nám moc povedl po všech stránkách což bylo základem pro dobré umístění.Kluci po celý turnaj hráli pěkný fotbal,byli jsme aktivní v pohybu a tím přicházeli šance. Bohužel i na tomto turnaji se nám mnohé vyložené nepodařily proměnit,ale i tak jsme z celkovým skóre spokojeni (19:5). Všichni kluci si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Nechyběli přihrávky,pěkné akce i zakončení. Po šesti odehraných zápasech jsme měli 16 bodů stejně tak jako náš městský rival ze Židenic,který nás čekal v posledním zápase. Nám k celkovému vítězství stačila i remíza,neboť jsme měli lepší skóre. Finále to bylo jak se patří. Obě mužstva si nedala nic zadarmo,kluci chtěli Čafce oplatit nedávnou porážku na turnaji v Ivančicích,ale bohužel se nám nepodařilo v posledních sekundách zápasu za vyrovnaného stavu odkopnout míč do bezpečí,a tak se 8 sekund před koncem opět radovali borci z Čafky. Velká škoda,ale nevadí! Kluci hráli určitě nejhezčí fotbal ze všech a za celkové 2.místo a předvedenou hru si zaslouží jen slova chváli a uznání. Kluci NEVA,příště je klepnem!!! :-D.
Nejlepším hráčem turnaje byl pořadately vyhlášen Vašek Hochman - gratulace Vašíku!!!

Konečná tabulka turnaje:
1. ČAFC Židenice 16:5 19b..
2. SK LÍŠEŇ 19:5 16b.. LOL.
3. Prostějov ,,bílá,, 15:9 11b..
4. Prostějov ,,modrá,, 8:13 8b..
5. FŠ Třebíč 13:18 8b..
6. Dub nad Moravou 13:15 7b..
7. FC Lužice 8:15 6b..
8. Sokol Čechovice 6:18 2b..

trenér JurkaHALOVÝ TURNAJ ,,O POHÁR PŘEDSEDY FC IVANČICE pro r.2005 a mladší

SO 27.12.2014 - městská sport.hala v Ivančicích, 4+1, 1x15min.

Systém turnaje: 2 skupiny po čtyřech,v nich každý s každým,poté zápasy dle umístění

Skupina A: FC Ivančice,SK Líšeň,SK Žebětín,FC Kuřim
Skupina B: RAFK Rajhrad,Dosta Bystrc,ČAFC Židenice,1.SC Znojmo

Naše sestava:
MITÁČEK - KOSÍK,BANÝ,ULRICH,NYKL,JURKA,CUPAL,DUCHOŇ,VYCHODIL

Zápasy ve skupině A:
SK LÍŠEŇ - SK ŽEBĚTÍN -5:1.
Branky: Jurka 2x, Baný, Cupal, vlastní

SK LÍŠEŇ - FC KUŘIM - 3:3.
Branky: Jurka, Vychodil, Kosík

SK LÍŠEŇ - FC IVANČICE - 1:0.
Branka: Duchoň

Postup ze skupiny A z 1.místa ze 7 body a skóre 9:4

Zápasy o konečné umístění:
SK LÍŠEŇ - ČAFC ŽIDENICE - 0:2.

SK LÍŠEŇ - FC IVANČICE - 4:0.
Branky: Duchoň 2x, Baný, vlastní

Hodnocení turnaje:
Za mrazivého počasí jsme sehráli další z halových turnajů,tentokrát jsme zavítali do Ivančic.
V základní skupině kluci podávali poměrně slušné výkony. Snažili se o aktivní hru s přihrávkama a důrazem před oběma brankami. První zápas jsme zvládli parádně. Ve všech směrech jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. Pohyb a přihrávky slavili úspěch.
Druhý zápas ve skupině už taková sláva nebyla. Hlavně jsme těžce zaspali začátek a brzy prohrávali už o tři branky. Naštěstí jsme se vzpamatovali,opět jsme začali běhat a po pěkných akcích se podařilo skóre vyrovnat. I soupeř měl hodně možností,ale obě obrany už zůstali nepřekonané i když šancí bylo dost. V samém závěru jsme ještě nastřelili tyčku. Škoda toho výpadku na začátku.
V posledním zápase ve skupině s domácím mužstvem šlo o hodně,kdo vyhraje skončí první ve skupině. Kluci hned od začátku byli aktivnější a vytvářeli si šance. Bohužel se nám podařilo proměnit jen jednu a tak bylo zbytečné drama až do konce. Tady jsme vyhořeli na proměňování šancí. I tak jsme naši skupinu dokázali vyhrát.
V dalším zápase nás čekal druhý tým skupiny B Čafka,která předváděla ve skupině dobrý bojovný výkon. Hned od začátku to byl boj o každý míč. Šance si vytvářeli obě mužstva,bohužel zbrklé zakončení a výborní brankáři byli proti posunu ve skóre. Už to vypadalo na penaltový rozstřel,ale kluci udělali dvě fatální chyby v obraně a soupeř trestal. I přes velké úsilí a smůlu v koncovce musím kluky pochválit za výkon. Bohužel poslední dobou se nám nedaří střílet góly a že těch šancí na gól bylo!
Prohra nás odsoudila hrát o konečné 3.místo a to opět s domácím mužstvem,které dostalo výprask od Bystrce. Kluci se z nevydařeného zápasu s Čafkou naštěstí brzy oklepali a soupeři nedali šanci.Jednoznačně byli fotbalovější,více si přihrávali a nedělali chyby. A co víc,dařilo se proměnit šance.
Závěrem všechny kluky moc chválím za předvedené výkony,sice nám moc nešla kombinace,ale to kluci vyvážili bojovností a snahou. Škoda důležitého zápasu s Čafkou,tam bylo hodně neproměněných šancí a zbytečných chyb v obraně. Jinak kluci odehráli turnaj velice slušně,konečné krásné 3.místo je velký úspěch. Doufám,že si kluci turnaj užili a i během svátků je fotbal bavil. Od ledna budem na trénincích jen střílet a běhat a pak zase střílet a běhat! :-D.
Nejlepším brankářem turnaje byl pořadateli zvolen Šimon Mitáček - gratulace Šimi!

Konečná tabulka turnaje:
1. DOSTA BYSTRC
2. ČAFC ŽIDENICE
3. SK LÍŠEŇLOL.
4. FC IVANČICE
5. RAFK RAJHRAD
6. SK ŽEBĚTÍN
7. 1.SC ZNOJMO
8. FC KUŘIM

trenér Jurka


Halový turnaj ve Vyškově pro ročník 2004 a ml..
neděle 20.12.2014, hala ve Vyškově ul.Purkyňova.

turnaje se zúčastnilo 8 týmů, hrálo se 1x13min, každý s každým,
rozestavění 4+1, branky 5x2m

sestava:
Mitáček, Novák, Hochman, Nykl, Linger, Raus, Kameník, Aniol, Duchoň, Roubal.

Výsledky:
SK Líšeň - Vyškov 0:1

SK Líšeň - Čechovice 1:0
branka Linger

SK Líšeň - Chropyně 1:5
branka Raus

SK Líšeň - HFK Olomouc 2:1
branky Raus 2x

SK Líšeň - SK Líšeň U11 0:2

SK Líšeň - Šumperk 2:1
branky Hochman, Raus

SK Líšeň - Adamov 0:3

Celkové pořadí:
1. SK Líšeň U11 18b
2. FK Adamov 16b
3. MFK Vyškov 13b
4. FK Šumperk 11b
5. FK Chropyně 10b
6. SK Líšeň U10 9b. LOL.
7. HFK Olomouc 4b
8. TJ Čechovice 0b

Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Honza Raus, gratulujeme.
za náš tým jsme za nejlepší dnešní výkon vybrali Ondru Kameníka.

Hodnocení turnaje:
Dnes jsme odehráli turnaj ve Vyškově určený pro ročník 2004. Naši kluci to měli proti starším soupeřům těžké, hlavně v soubojích, kde se museli popasovat s fyzicky zdatnějšími protivníky.
Nicméně jsme se v každém utkání snažili hrát fotbal a bojovat, což bylo velice pozitivní.
Ne vždy se vše povedlo, bylo to rychlejší, méně času než obvykle, ale i tak jsme si vypracovali
opravdu řadu brankových příležitostí. Předvedli jsme krásné akce, častokrát jsme šli sami na brankáře soupeře. Bohužel úspěšnost proměňování byla nízká. Řešili jsme to ukvapeně nebo naopak jsme moc váhali a soupeř nás zablokoval. Vstřelili jsme za turnaj jen 6 branek, což je na 7 zápasů málo.
Celkově však zaslouží kluci velkou pochvalu za předvedené výkony.
Zanechali jsme ve Vyškově opravdu velice dobrý dojem.
Věříme, že dnešním výkonem nabrali kluci další velice cenné zkušenosti, které je dále posunou
v jejich fotbalové kariéře.
Zpestřením turnaje byla přítomnost Milana Peržely, se kterým jsme se jako tým vyfotili, kluci mohli i samostatně, navíc získali i podpisy od fotbalisty, který je v širším kádru reprezentace ČR.
Gratulujeme Honzovi za individuální ocenění - nejlepší hráč turnaje.
Gratulujeme také naší starším kamarádům z ročníku 2004 k celkovému vítězství v turnaji.

LOLLOLLOL

HALOVÝ TURNAJ SK LÍŠEŇ pro r.05 - sport.hala ZŠ Čejkovická,Brno-Vinohrady

NE 14.12.2014

Systém turnaje: 2 skupiny po 5 týmech (každý s každým), z každé skupiny 1.-3.místě postup do finalové skupiny o 1.-6.místo(berou si sebou výsledky ze vzájemných zápasů),zde se utkají s týmy na 1.-3.místě z druhé skupiny
mužstva na 4.a 5.místě ve skupině hrají o celkové 7.-10.místo (berou si sebou všechny výsledkyze zákl.skupiny)zde se utkají s týmy z druhé skupiny
1x 13min, 4+1

Skupina A:
Vyškov, SK Líšeň ,,Bílá,,Zbrojovka Brno,Čafc Židenice,Tatran Kohoutovice

Skupina B:
Zlín Paseky, SK Líšeň ,,Modrá,,Petržalka, 1.SK Prostějov,MFK Chrudim

Výsledky a střelci branek SK LÍŠEŇ BÍLÁ:

Sestava SK LÍŠEŇ BÍLÁ:
Mitáček - Novák,Hochman,Kameník,Nykl,Jurman,Aniol,Roubal,Ulrich

Základní skupina A:

SK LÍŠEŇ - KOHOUTOVICE 1:1.
Branka: Aniol

SK LÍŠEŇ - VYŠKOV 0:2.

SK LÍŠEŇ - ZBROJOVKA 2:0.
Branky: Hochman, Aniol

SK LÍŠEŇ - ČAFC ŽIDENICE 0:0

Postup ze základní skupiny ze 3.místa do finalové skupiny - skóre 3:3 , 5 bodů

Výsledky a střelci branek SK LÍŠEŇ MODRÁ:

Sestava SK LÍŠEŇ MODRÁ:
Vychodil - Linger,Baný,Jurka,Kosík,Pustina,Cupal,Duchoň,Raus

Základní skupina B:

SK LÍŠEŇ - PROSTĚJOV 1:0.
Branka: Pustina

SK LÍŠEŇ - CHRUDIM 0:3.

SK LÍŠEŇ - PASEKY ZLÍN 1:0.
Branka: Pustina

SK LÍŠEŇ - PETRŽALKA 1:0.
Branka: Linger

Postup ze základní skupiny z 1.místa do finalové skupiny skóre 3:3 , 9 bodů

FINALOVÁ SKUPINA O 1.-6.MÍSTO, výsledky a střelci branek, Bílá+Modrá:

SK LÍŠEŇ BÍLÁ - SK LÍŠEŇ MODRÁ 0:2.
Branky: Linger, Raus

SK LÍŠEŇ BÍLÁ - CHRUDIM 0:1.

SK LÍŠEŇ MODRÁ - KOHOUTOVICE 1:0.
Branka: Cupal

SK LÍŠEŇ BÍLÁ - PROSTĚJOV 0:1.

SK LÍŠEŇ MODRÁ - VYŠKOV 1:0.
Branka: Cupal

Hodnocení turnaje:
Téměř přesně po roce jsme opět pořádali domácí turnaj pro ročník 2005 v hale na Vinohradech.
Do turnaje jsme jako vždy nasadili všechny zdravé hráče rozdělené do dvou mužstev.
Velmi kvalitní obsazení turnaje slibovalo hodně vyrovnaná utkání a tak i naše dvě mužstva nečekala lehká práce. Loni se našemu Modrému mužstvu podařilo turnaj vyhrát.
BÍLÉ MUŽSTVO začalo turnaj remízou s Kohoutovicemi,což byla velká škoda,protože jsme byli fotbalovějším mužstvem a měli více šancí,které jsme bohužel neproměnili. V dalším zápase s Vyškovem byl naopak soupeř ve všem lepší,i když i zde jsme měli nějaké šance. Třetí zápas se Zbrojovkou kluci zvládli parádně. Byli důrazní v soubojích,sem tam si přihráli a dobře bránili,zasloužená výhra. V posledním zápase s Čafkou jsme potřebovali uhrát alespoň remízu,aby se nám poprvé podařilo postoupit do finalové skupiny. A to se podařilo. Ve vyrovnaném utkání,kde obě mužstva zazdila mnoho šancí jsme byli o malinko lepším mužstvem. Kluci dobře bránili,bojovali o každý míč,ale bohužel nám chyběl klid a přesnost v zakončení.
Ve finalové skupině opět kluci zahráli velmi dobře. Nakonec všechny zápasy prohráli,ale nutno říct že ze ctí. Žádný soupeř to rozhodně neměl zadarmo.V utkáních s Chrudimí a Prostějovem nechybělo mnoho k remízám.
Kluky musím moc pochválit za výkon,všichni bojovali ze všech sil. Po herní stránce to sice nebylo nic moc,hlavně chyběli přihrávky a klid při zakončení,ale kluci to plně zastoupili bojovností a snahou všechna utkání vyhrát,čehož si moc cenním. Celkové dělené 5.-6.místo na turnaji je parádní výsledek. :-D.
Nejlepším hráčem mužstva byl trenéry vyhodnocen brankář Šimon Mitáček - gratulace!

MODRÉ MUŽSTVO začalo turnaj těsnou výhrou nad silným Prostějovem. V dalším zápase nás čekala Chrudim. Tento zápas se nám vůbec nepovedl. Kluci si sice šance vytvářeli,ale po hrubých chybách v obraně to nemohlo skončit jinak než těžkou prohrou. Naštěstí se z toho kluci dokázali vzpamatovat a hned v dalším zápase se Zlínem byli opět lepším mužstvem. I když se kombinace moc nedařila,sem tam se nám podařila pěkná akce,bohužel naše muška byla hodně vychýlená. A jak přes kopírák byl i náš poslední zápas ve skupině s Petržalkou. Opět jsme byli fotbalovější,hrálo se většinou na půli soupeře,ale i ty největší šance se nedařilo proměnit. Tři nejtěsnější výhry nás nakonec posunuli na první místo v základní skupině a postup do té finálové.
V prvním zápase jsme se utkali s naším druhým mužstvem. Nutno říct,že jsme sice zaslouženě vyhráli,ale po herní stránce to bylo hodně mizerný. Kluci si moc nepřihráli,pohybem se šetřilo na obou stranách a tak to byl hlavně boj o každý míč. Nakonec se zkušenější kluci dokázali i gólově prosadit,ale výkon za moc nestál.
V dalším zápase final.skupiny nás čekal nevyzpytatelný soupeř z Kohoutovic.I v tomto zápase kluci nepředvedli moc fotbalové krásy,ale zlepšeným pohybem a důrazem v soubojích si dokázali vytvořit více šancí a jednu z nich proměnit po krásné kombinaci. Rázem jsme byli ve hře o ty nejvyšší příčky.Ostatní výsledky ve skupině nasvědčovali tomu,že v posledním zápase s Vyškovem musíme zvítězit,abychom obhájili vítězství z loňského roku. Po velkém boji se to nakonec opět tím nejtěsnějším vítězstvím podařilo. Kluci z modrého mužstva se opět po roce mohli radovat z vítězství na domácím turnaji.
Nejlepším hráčem mužstva byl vyhlášen Kuba Cupal - gratulace.
Závěrem bych turnaj hodnotil jako velice úspěšný. Zkušenějším borcům se povedlo obhájit vítězství z loňska,druhé mužstvo historicky postoupilo do finalové skupiny.
U obou mužstev musím ocenit bojovnost a snahu o co nejlepší výsledek a pevnou a spolehlivou obranu v čele s brankáři.Bohužel herně to nebylo zrovna ono,ale celý turnaj byl vzhledem k rychlému povrchu a odskoku míče spíše o bojovnosti jak o fotbalové kráse. Nejvíce mě ovšem mrzí naše střelecká mizérie.Šancí bylo u obou mužstev na dva turnaje,ale dát dohromady ve 13 zápasech 10 branek,to je strašně málo.
Všem klukům děkuji za vzornou reprezantaci klubu a gratuluji k parádním umístěním! LOL.
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Honza Vychodil - gratulace.

Velké poděkování i rodičům za pomoc při organizaci turnaje!

Konečná tabulka turnaje:
1. SK Líšeň modrá. :-D.
2. SK Prostějov
3. MFK Chrudim
4. MFK Vyškov
5. TJ Tatran Kohoutovice
5. SK Líšeň bílá.:-P.
7. Zbrojovka Brno
8. Čafc Židenice
9. Petržalka Bratislava
10. SK Paseky Zlín

trenér JurkaHALOVÝ TURNAJ pro r.04 1.SK PROSTĚJOV - hala ,,Suprovka,,Němčice nad Hanou

NE 7.12.2014

Systém turnaje: každý s každým, 4+1, 1x 15min.

Přihlášené týmy:
1.SK PROSTĚJOV ,,A,, ,1.SK PROSTĚJOV ,,B,, ,HANÁCKÁ SLÁVIA KROMĚŘÍŽ, FC SVRATKA BRNO,SK LÍŠEŇ, SIGMA OLOMOUC,FRÝDEK-MÍSTEK,ŠUMPERK,

NAŠE SESTAVA:
Mitáček - Linger,Jurka,Novák,Kosík,Pustina,Cupal,Duchoň,Raus

Výsledky a střelci branek:

SK LÍŠEŇ - SVRATKA BRNO - 2:1.
Branky: Pustina 2x

SK LÍŠEŇ - PROSTĚJOV ,,A,, - 2:3.
Branky: Pustina, Duchoň

SK LÍŠEŇ - PROSTĚJOV ,,B,, - 0:0.

SK LÍŠEŇ - SLÁVIA KROMĚŘÍŽ - 3:1.
Branky: Raus, Duchoň, Pustina

SK LÍŠEŇ - ŠUMPERK -1:1.
Branka: Linger

SK LÍŠEŇ - FRÝDEK-MÍSTEK - 4:5.
Branky: Pustina 2x, Jurka, Raus

SK LÍŠEŇ - SIGMA OLOMOUC - 2:7.
Branky: Pustina, Duchoň

Hodnocení turnaje:
Tento turnaj byl pořádán mužstvem 1.SK Prostějov v pěkné nové hale ,,Suprovka,, v Němčicích nad Hanou. Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2004 a mladší.
Po delší pauze jsme se rozhodli poměřit síly na kvalitně obsazeném turnaji s o rok staršími mužstvy. Fyzická a hlavně výšková převaha všech mužstev byla patrná již při příjezdu,bylo jasné že kluky nečeká nic lehkého a ve všech zápasech je čeká těžká dřina.
Kluci se do turnaje vrhli po hlavě a od prvního zápasu jezdili po zadku. Svratku jsme porazili kolektivním výkonem,větším důrazem a hlavně díky střelecké formě Vojty.
Další zápasy s oběma mužstvy Prostějova,byli opět hodně vyrovnané. Kluci bojovali co jim síly stačili. S Áčkem jsme trošku zaspali začátek,poté se naše hra zlepšovala,bohužel se již nepodařilo alespoň vyrovnat,šancí na to bylo dost. V utkání s Béčkem to byl zápas zahozených šancí z obou stran. Typické remízové utkání. Obě mužstva mohla vyhrát i prohrát. Nám se moc nedařila kombinace,možná kdybychom si vícekrát a přesněji přihráli mohli jsme zvítězit.
Ve čtvrtém zápase jsme zahráli snad nejlepší zápas co kluky trénuji. To byla fantazie. S do té doby neporaženou Slávií se kluci vzepjali k parádnímu představení. Taktika byla nedostat branku,dobře pozičně bránit a pokusit se o rychlý protiútok. To kluci splnili do puntíku. Fyzicky a technicky mnohem vyspělejšího soupeře nepustili velice obětavým a kolektivním super výkonem prakticky k ničemu. Obrana v čele s brankářem pracovala téměř bezchybně,kluci si navzájem pomáhali,v soubojích nechyběl důraz a směrem dopředu jsme byli hodně nebezpeční. Kluci tento zápas zvládli opravdu parádně,kéž by takto hráli pořád…:-D.
Další tři zápasy se nám už bohužel tolik nepovedli. Hlavně ten následující se Šumperkem.Tam remíza byla ztrátou bodů. Byli jsme fotbalovější,ale nepodařilo se nám proměnit šance. Ani výkonem se již nepodařilo navázat na super výkon s Kroměříží. V zápasech s Frýdkem i poté se Sigmou už klukům viditelně docházela šťáva. S Frýdkem jsme již prohrávali o tři branky,ale kluky to nezlomilo a z posledních zbytků sil dokázali zabrat a málem se ještě podařilo vyrovnat,škoda že se nehrálo o něco déle. Se suveréním vítězem Sigmou už to bylo trápení. Klukům už chyběl pohyb a i herně nám toho soupeř moc nedovolil.
Závěrem chci všem klukům moc poděkovat za parádní výkony na hřišti.I když to vzhledem k fyzicky zdatnějším soupeřům nebyla ta naše typická hra s hodně přihrávkama a zakončením,musím před klukama smeknout klobouček. Všichni se statečně rvali o každý míč,a žádnému ze soupeřů nedali nic zadarmo. Konečné 5.místo v tak silné konkurenci a s o rok staršími soupeři je parádní výsledek. Kluci se mohli přesvědčit,že pokud se maká naplno ve všech zápasech a na trénincích,lze porazit každé mužstvo.
Musíme hlavně hodně zapracovat na rychlejším pohybu s míčem a zakončení. Hodně šancí jsme i dnes dokázali spálit!
Nejlepším hráčem mužstva byl vyhlášen Vojta Pustina. Jen tak dál…gratulace!

Konečná tabulka turnaje:
1. Sigma Olomouc 48:9 21b..
2. Frýdek-Místek 23:17 15b..
3. Slávia Kroměříž 25:15 12b..
4. Prostějov ,,B,, 15:21 11b..
5. Sk Líšeň 14:18 8b..
6. Prostějov ,,A,, 16:23 7b..
7. Svratka Brno 14:22 6b..
8. Šumperk 9:36 1b..

trenér JurkaHALOVÝ TURNAJ (HALOVÁ LIGA) - MIKULOV.

SO 6.12.2014

Přihlášená mužstva:
FŠ Znojmo, Sokol Hrušky, 1.SK Prostějov, SK Líšeň, FC Kuřim, Palavan Mikulov, ŠK Senec

Systém turnaje:
každý s každým 1x16min, 4+1

Sestava SK Líšeň:
Mitáček - Baný, Jurman, Kameník, Aniol, Nykl, Linger, Kolařík, Špilka

Výsledky:
Líšeň - Znojmo 1:2
branky L: Aniol

Líšeň - Mikulov 3:1
branky: Linger, Baný, Aniol

Líšeň - Hrušky 4:1
branky: Linger 2x, Kolařík, Špilka

Líšeň - Kuřim 3:1
branky: Aniol 2x, Linger

Líšeň - Prostějov 0:1

Líšeň - Senec 0:1

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Linger - gratulujeme

Hodnocení turnaje.
Tento turnaj byl součástí halové ligy, kdy z každého hracího dne postupují první dvě mužstva do finálového turnaje.
V prvním utkáním se Znojmem jsme začali aktivně, snažili jsme se tvořit hru, ale nedokázali jsme se střelecky prosadit. Soupeř se dostal do dvougólového vedení po rychlých protiútocích. My jsme korigovali až v závěru, měli jsme i šanci na vyrovnání.
Od druhého zápasu přidali na aktivitě i hráči druhé čtverky a po bojovných výkonech jsme se prosazovali i střelecky . Vyhráli jsme tak 3 zápasy v řadě, i když jsme ve dvou utkáních prohrávali. Za tuto část turnaje zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.
V posledních dvou utkáních nám bohužel odešla střelecká forma. Některým hráčům docházeli i síly a také jsme se nedokázali vyrovnat s důraznější hrou soupeřů.
Celkové hodnocení turnaje je kladné, turnaj splnil svůj účel. Kluci nasbíraly další cenné zkušenosti. V každém zápase jsme byli rovnocenným soupeřem. Porážky byly vždy o 1 gól, vítězství byla výraznější. Při troše štěstí - remíza v poslední zápase se Sencem, jsme byli na bedně.
Musíme stále dále pracovat hlavně na rychlejší práci s míčem, na lepším vyhodnocování herních situacích a zakončování šancí. Taky se někteří hráči musí zaměřit na větší koncentraci a přístup k samotnému turnaji. Jsou nominováni, aby se snažili předvést svůj co nejlepší výkon, koho to nebaví, ať zůstane příště doma.

trenér Linger

HALOVÝ ZIMNÍ TURNAJ - TCM BRNĚNSKÉ IVANOVICE.

NE 30.11.2014

Přihlášená mužstva:
Sparta Brno, SK Líšeň, FŠ Třebíč, Tatran St.Lískovec, ČAFC Brno, MSK Břeclav

Systém turnaje: každý s každým, 4+1, 1x 19min

Sestava Líšně:
Vychodil - Linger, Dřínovský, Jurka, Hochman, Cupal, Kolařík, Nykl, Špilka, Ulrich

Výsledky a střelci branek:

SK LÍŠEŇ - SPARTA 4:3.
Branky: Cupal 3x, Nykl

SK LÍŠEŇ - FŠ TŘEBÍČ 4:1.
Branky: Dřínovský 2x, Linger, Hochman

SK LÍŠEŇ - ČAFC 1:4.
Branka: Linger

SK LÍŠEŇ - ST.LÍSKOVEC 2:2.
Branky: Jurka, Špilka

SK LÍŠEŇ - BŘECLAV 5:2.
Branky: Cupal 2x, Linger 2x, Hochman

Hodnocení turnaje:
Tento turnaj pořádalo sdružení ,,Žijeme hrou,,pravidla turnaje byla poněkud volnější,šlo hlavně o to,aby si kluci co nejvíce zahráli a hra měla rychlejší spád. Zápasy probíhali bez rozhodčích,auty se mohly rozehrát nebo vyjíždět a brankáři rozehrávali dle libosti. Konečné pořadí ani výsledky se nevyhlašovaly.
Kluci nezačali turnaj špatně,v zápasech se Spartou a Třebíčí byli fotbalovější,ale herně se nám moc nedařilo i když se oba zápasy podařilo vyhrát. Branky jsme většinou dávali po přesných střelách nebo z dorážky před brankou. Chyběl hlavně lepší pohyb po hřišti a více přihrávek,ale i tak mohlo být skóre v obou zápasech mnohem lepší kdybychom proměňovali i ty nejvyloženější šance.
Po dvou výhrách nás čekal těžký zápas s Čafkou. Bohužel kluci si asi mysleli,že se soupeř porazí sám a utkání jen odchodili. K vidění nebylo prakticky z naší strany nic. Kluci mě svým přístupem k tomuto zápasu hodně zklamali. Bez pohybu a bojovnosti se nedá vyhrát žádný zápas.
Po důrazné poradě v kabině jsme do dalšího zápasu s Lískovcem nastoupili aktivněji a snažili jsme se o kombinační hru. Ta nám místy šla,ale totálně jsme zklamali v koncovce. To co kluci zahodili bylo tak na tři zápasy! X krát jsme byli sami před brankářem,ale místo umístěné střely následovala rána do náruče brankáře nebo vedle branky. I v obraně jsme udělali pár chyb,nedůrazně jsme obsazovali hráče. Škoda těch šancí!
V posledním zápase s Břeclaví jsme výkonem navázali na předešlé utkání.Kluci byli pohyblivější,snažili se více si přihrávat,ale podržet míč na delší dobu bylo vzhledem k individuálním selháním téměř nemožné. Branky jsme sice dali a zaslouženě vyhráli,ale postupem času náš výkon a nasazení uvadalo.
Náš výkon se mi po tomto turnaji nehodnotí moc dobře,i když jsme v žádném zápase neudělali ostudu, herně to byla velká bída. Bylo zde jasně vidět,že někteří kluci si stále s míčem moc netykají a i bojovností a pohybem zrovna nehýří. Nebudu je jmenovat,oni to ví sami,ale ať se pak při dalších turnajích nediví,že nebudou nominováni! Na turnaje budou jezdit jen ti,co budou makat naplno! Ale dnes jsme zklamali jako tým,chtělo to více pohybu a nasazení od všech!
Abych nezapoměl,velká gratulace Denisovi k jeho první vstřelené brance v našem klubu.

trenér JurkaHALOVÝ ZIMNÍ TURNAJ - ŠTERNBERK.

SOBOTA 29.11.2014

SEDM VÝHER ZE ŠTERNBERKA - 1.místo!!!

Přihlášená mužstva:
SK Líšeň, FC Lužice, FK Nové Sady, TJ Sokol Dub, HFK Olomouc, SK Paseky Zlín, FC Slovácko, FC Kostelec

Systém turnaje: každý s každým, 4+1, 1x12min

Sestava Líšně:Vychodil-Novák,Kosík,Baný,Jurman,Pustina,Raus,Duchoň,Kameník

Výsledky a střelci branek:.

SK LÍŠEŇ - PASEKY ZLÍN - 2:0
Branky: Pustina, Raus

SK LÍŠEŇ - FC SLOVÁCKO - 7:0
Branky: Raus 3x, Duchoň 3x, vlastní

SK LÍŠEŇ - FC KOSTELEC - 2:0
Branky: Pustina 2x

SK LÍŠEŇ - FK NOVÉ SADY - 3:2
Branky: Pustina 2x, Duchoň

SK LÍŠEŇ - FC LUŽICE - 1:0
Branky: Raus

SK LÍŠEŇ - HFK OLOMOUC - 2:1
Branky: Baný, Duchoň

SK LÍŠEŇ - TJ SOKOL DUB - 2:0
Branky: Raus, Kosík

Hodnocení turnaje:
Vzhledem k tomu, že se hrálo každý zápas pouhých 12 minut, tak jsme nastoupili vždy pouze s 6 hráči do pole ( 3 útočnící a 3 obránci ), aby se kluci dostali do zápasu a do hry. Dva borci vždy odpočívali a v dalším zápase se to prostřídalo. Tento způsob hry kluky perfektně nakopl a hned v prvním těžkém utkání jsme porazili Zlín a k ničemu jsme je nepustili.
Ve druhém zápase proti Slovácku ( tým ze samých děvčat ) jsme jednoznačně vyhráli, ale okýnka v obraně musel řešit vynikající Honza v bráně.
Třetí zápas s Kostelcem byl plně v naší režii. První komplikace přišly, až ve čtvrtém zápase s Novými Sady, kde jsme vyhráli, až brankou minutu před koncem - toto utkání perfektně vyšlo Vojtovi, který dvě branky dal a na jednu nahrál.
V pátém zápase jsme vyhráli nad Lužicemi 1:0 velkým důrazem Honzy Rause.
Nejvíc jsme se asi natrápili s úplně posledním týmem turnaje HFK Olomouc, kde jsme dostali na začátku zápasu nešťastný gól po naší teči před bránou. Poměrně rychle jsme vyrovnali, ale gól na 2:1 jsme vstřelili, až asi půl minuty před koncem, když z dálky neuvěřitelně trefil balón ze vzduchu Ondra Duchoň.
V posledním zápase jsme již dokráčeli k další pohodové výhře 2:0 nad Sokolem Dub.
Dnes musím všechny kluky maximálně pochválit, protože jsme vyhráli všech sedm zápasů a nad druhým týmem jsme vyhráli o neuvěřitelných 8 bodů. Honza v bráně podal perfektní výkon bez jediné chybičky a výborně rozehrával nohou na naše hráče. Celá obrana pracovala výborně, o čemž svědčí pouhé 3 obdržené branky ze 7 zápasů. Samozřejmě musím moc pochválit i všechny útočníky, kteří se dokázali prosadit ve všech utkáních jak individuálně, tak i někdy pěknou kombinací.
Takže KLUCI - dnes pro všechny obrovská pochvala, protože jste všechny mužstva na turnaji smetli a neztratili ani bodík. Obrovská gratulace od trenéra i rodičů všem hráčům.
Jedinou, pro mě drobnou kaňkou celého turnaje bylo nepochopitelné vyhlášení individuálních ocenění, kdy jako vítězný tým, který porazil úplně všechny, neměl ani jednoho hráče mezi vyhlášenými. Nejlepším golmanem byl vyhlášen brankář ze Sokolu Dub, který dostal 10 branek a Honza pouze 3. Navíc i nejlepší hráč byl vyhlášen ze Zlína, ale nejlepší fotbal jsme hráli dneska určitě my.

Konečná tabulka turnaje:.

1. SK LÍŠEŇ 19:3 21 bodů LOL.LOL.LOL.
2. FC LUŽICE 10:4 13 bodů
3. FC KOSTELEC 19:8 13 bodů
4. SOKOL DUB 10:10 12 bodů
5. SK PASEKY ZLÍN 10:6 11 bodů
6. FC SLOVÁCKO 5:18 7 bodů
7. FK NOVÉ SADY 5:15 4 body
8. HFK OLOMOUC 4:18 0 bodů

trenér NovákTUŘANY CUP 2014

NEDĚLE 31.8.2014

Přihlášená mužstva:
SK Tuřany, SK Líšeň, Svratka Brno, Sparta Brno, FŠ Třebíč, MFK Vyškov,1.SK Prostějov, Inter Bratislava

Systém turnaje: každý s každým, 5+1, 1x14min

Sestava Líšně:
Vychodil-Linger,Novák,Kosík,Aniol,Jurman,Jurka,Hochman,Cupal,Duchoň,Kameník

Výsledky a střelci branek:

SK TUŘANY - SK LÍŠEŇ - 1:5.
Branky: Duchoň, Jurka, Linger, Cupal, Hochman

SPARTA BRNO - SK LÍŠEŇ - 2:0.

SVRATKA BRNO - SK LÍŠEŇ - 2:1.
Branka: Jurka

PROSTĚJOV - SK LÍŠEŇ - 0:1.
Branka: Hochman

VYŠKOV - SK LÍŠEŇ - 1:5.
Branky: Jurka 2x, Kameník, Linger, Duchoň

INTER BRATISLAVA - SK LÍŠEŇ - 0:0.

FŠ TŘEBÍČ - SK LÍŠEŇ - 2:3.
Branky: Jurka 2x, Linger

Hodnocení turnaje:
Za téměř podzimního počasí jsme sehráli již druhý turnaj v nové sezóně. Tentokrát se hrálo na travnatém hřišti v Tuřanech za účasti hodně kvalitních mužstev. V turnaji nám nešlo až zas tak o výsledek,ale hlavně o sehrání se v novém rozestavení hráčů.
Po celkem vydařených mistrovských zápasech,které se podařilo celkem v pohodě vyhrát,jsme od kluků čekali alespoň podobné výkony.
Bohužel chyba lávky. Kluci po celý turnaj působili unaveným dojmem,chyběl hlavně pohyb po hřišti a přihrávky. Zatím co v mistrovských zápasech jsme předváděli pěkné kombinace a fotbalové myšlení,na tomto turnaji to bylo velké trápení. Předvedená hra byla jak na houpačce.
V prohraných zápasech se Spartou,Svratkou a remízovém s Interem to byla vyloženě hrůza. Kluci byli bez pohybu,skoro si nepřihráli a o nějakých pěkných akcích se nám mohlo jen zdát. V těchto zápasech nelze klukům upřít bojovnost,ale pokud si nepřihajem a nebudem hrát jako tým nelze pomýšlet na výhru.
Lepší okamžiky v předvedené hře byli k vidění jen v zápase s Vyškovem,kluci hráli aktivně,více si dokázali přihrát a dávali pěkné branky. Tuřany nás v úvodu turnaje moc neprověřili,klukům stačil k vítězství průměrný výkon. Vyhrané zápasy s Prostějovem a nakonec turnaje s Třebíčí,byli spíše o bojovnosti a soubojích. Opět jsme si mockrát nepřihráli,ale narozdíl od prohraných zápasů jsme neudělali tolik chyb v obraně.
Více než z celkového umístění jsem zklamán z výkonu a předvedené hry. Pochvalu si kluci zaslouží jen za zápas s Vyškovem,tam to byl velice slušný výkon podobný tomu z mistr.zápasů.
Ostatní zápasy oko trenérů a ani tradičně výborných fanoušků rozhodně nepotěšily.
Dnes to zkrátka nevyšlo,faktem je,že někteří (4) kluci odehráli v sobotu obě mistr.utkání,ale na turnaji jsme měli dvě komplet pětky,takže fyzičkou to nebylo. Příště se musíme zlepšit hlavně v pohybu celé pětice po hřišti,více zapojit do fotbalu i hlavu a ono to půjde. Jsme teprve na začátku sezóny,časem si to sedne! :-).

Konečná tabulka turnaje:
1. Sparta Brno 12:8 16b..
2. Svratka Brno 21:8 14b..
3. 1.SK Prostějov 17:7 14b..
4. SK Líšeň 15:9 13b..
5. Inter Bratislava 10:5 10b..
6. MFK Vyškov 8:14 6b..
7. FŠ Třebíč 11:29 3b..
8. SK Tuřany 6:21 1b..

trenér Jurka

Poslední aktualizace stránky: Jurcis2011 dne 09.05.2015 v 18:10
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.