MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9B

Sponzoři týmu

Mistrovská utkání podzim 2013

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ U9B JARO 20148-o.

18.Mistrovské utkání U9B Tatran Kohoutovice C - SK Líšeň B.
Neděle 8.6. 14:30 přírodní tráva v Kohoutovicích

Kohoutovice C - Líšeň B 4:22.(2:13)
branky: Linger 4x, Cupal 4x, Kosík 4x, Duchoň 4x, Aniol 4x, Jurman 2x

Sestava:
Vychodil, Linger, Kosík, Jurman, Cupal, Duchoň, Nykl, Aniol

Hodnocení utkání.
Poslední zápas letošní sezóny jsme odehráli proti týmu z Kohoutovic r.2006. K utkání jsme přijeli po náročném víkendovém soustředění hráčů a rodičů. Navíc se dnes za hrálo za tropického počasí. Nechtěli jsme však nic podcenit, chtěli jsme letošní ročník zakončit vítězstvím.
Od začátku byli naši kluci aktivnější, dostávali se poměrně snadno na polovinu soupeře.
Některé přechody do útoku byli sice kostrbatější, chtělo to zvednout hlavu, více si přihrát a najít větší klid při zakončení. Ujali jsme se vedení po rohu. Soupeř srovnal střelou z přímého kopu, ale pak už jsme se začali více prosazovat a skóre postupně narůstalo na poločasových 13:2.
Druhý inkasovaný gól padl po našem rohu, který se nám nepodařilo zakončit.
Ve druhém poločase se kluci na některých postech prostřídali. Zpočátku jsme slibně se rozvíjející se akce nedotáhly do úspěšného konce a soupeř hrozil z několika brejků. Po pár minutách si to však sedlo a po hezkých akcím jsme přidávali další branky.
Dnes kluci zaslouží pochvalu, že i při náročných podmínkách přistoupili k zápasu aktivně a nedopustili případné komplikace. Odměnou jim bylo nejen hodně vstřelených branek ,ale hlavně to,že si po utkání převzali pohár a medaile za celkové vítězství v soutěži letošního ročníku v této skupině Ml.Přípravky.

17. Mistrovské utkání U9B SK Líšeň B - Slatina A

NE 1.6. ve 15:45 - přír.tráva Líšeň

SK LÍŠEŇ B - SLATINA A - 3:4 (pol. 1:3 )
Branky: Novák 2x, Kolařík

Sestava:
MITÁČEK - NOVÁK,JURMAN,DŘÍNOVSKÝ,NYKL,HOCHMAN,DUCHOŇ,ANIOL,KOLAŘÍK

Hodnocení zápasu:
I naše druhé mužstvo dnes odehrálo poslední domácí zápas této sezóny. Na náš trávník přijelo mužstvo ze Slatiny.
Hned od začátku zápasu bylo vše špatně. Kluci téměř neběhali,nedůrazně napadali rozehrávku a v obraně kupili chybu za chybou. Toho soupeř dokázal využít a šel do vedení. Obdržená branka nás trošičku nakopla,ale pořád to nebylo ono. Zbytečně jsme odkopávali míče,přihrávek bylo možná pět za poločas. V prostoru před oběma brankami nám chyběl větší důraz a rychlost,hlavně u té soupeřové. Než jsme zareagovali na dorážku,byl míč pryč. Po jednom se závarů se nám podařilo vyrovnat. Myslel jsem,že nás to nakopne k lepšímu výkonu,bohužel opak byl pravdou. Zase jsme udělali hrubé chyby v obraně,které nás opět srazili na dno. Poločas zaslouženě 1:3.
Do druhého poločasu jsme pozměnili čtveřice,ale i když jsme měli mírnou převahu nepodařilo se vstřelit kontaktní branku. K našemu marnému snažení se ještě ke všemu přidal hodně slaboučký výkon pana rozhodčího,který mnohými nepřesnými výroky i částečně ovlivnil výsledek. Například hru přes půli hřiště nám pískal,dokonce v jednom případě i když to bylo ze hry,tak soupeři totéž odpouštěl. Bohužel toho soupeř dokázal v jednom případě využít,po pěkné střele od půli hřiště a našem nedůrazu před brankou. Třígólové manko nás donutilo k větší aktivitě směrem dopředu. Neunavný Míša neustále podporoval útok a ještě stíhal bránit. Kluci se zlepšili,byla vidět touha vstřelit branku,ale i z těch nejvyloženějších šancích se dlouho nedařilo vstřelit branku. Nakonec se nám dvě podařilo vstřelit,ale k naší smůle až v závěru utkání.
Kluky dnes moc pochválit nemůžu,nemám za co. Snad jen za závěr utkání,kdy jsme vrhli všechny síly do útoku a tlačili se před branku. Bohužel nepřesný pan rozhodčí nám to dnes neprohrál,jak si kluci po zápase mysleli. Bez lepšího pohybu,přesnějších přihrávek a důrazu v soubojích to prostě nepůjde a je jedno proti jakému soupeři. Jak již jsem psal u A mužstva,máme na čem pracovat. Hlavně rychlost s míčem,pohyb bez míče a fyzička.! Nevadí v posledním zápase to zkusíme napravit!

Tabulka U9B po 17.kole:
1. Zbrojovka B 209:69 45b..
2. SK LÍŠEŇ B 165:32 45b..LOL.
3. Řečkovice 139:72 36b..
4. Tuřany 176:93 35b..
5. Slatina A 127:77 30b..
6. Čafc B 94:99 23b..
7. Lelekovice 45:95 14b..
8. Chrlice A 83:176 12b..
9. Bílovice 41:218 6b..
10.Kohoutovice C 54:208 4b..

trenér Jurka16. Mistrovské utkání U9B Zbrojovka Brno B - Sk Líšeň B

SO 24.5. ve 13:30 přír.tráva Srbská

ZBROJOVKA B - SK LÍŠEŇ B - 1:7 (pol. 1:4 )
Branky: Novák 2x, Duchoň, Jurka, Linger, Kolařík, Baný

Sestava:
MITÁČEK - LINGER,NOVÁK,BANÝ,JURKA,KOLAŘÍK,HOCHMAN,CUPAL,DUCHOŇ

Hodnocení utkání:
Další zápas mistr.utkání jsme odehráli za letního počasí na perfektně upraveném trávníku na Srbské s místní Zbrojovkou. Náš soupeř nastoupil na zápas s hráči r.2006,ale i tak se čekal těžký zápas o důležité bodíky do tabulky. Podzimní zápas na našem hřišti pro nás dopadl debaklem.
Kluci začali zápas poněkud zakřiknutě. Chyběl nám lepší pohyb po hřišti. Až obdržená branka z přímého kopu nás konečně probrala. Zlepšili jsme pohyb,lépe jsme napadali rozehrávku a začali si více přihrávat a tím si vytvářeli šance. Po několika zahozených šancích se nám podařilo po pěkných přihrávkách vstřelit branky. Poločas zaslouženě 4:1 pro nás.
Druhý poločas byl herně lepší toho prvního. Kluci díky fyzickým proporcím vyhrávali souboje a dokázali vybojovat spousty míčů. Do hry se více zapojovali obránci,výborně podporovali útočné snažení a nabíhali na přihrávky. Po zranění Ondry Duchoně,jsme kluky museli střídat i na postech kde mají méně zkušenností,ale kluci to zvládli parádně. Zápas jsme měli pod kontrolou,i když jsme museli být v obraně na pozoru. Zbrojováčtí mladší kluci nás mnohokrát v obraně prověřili,dokázali si udělat kličku a rychle vystřelit nebo přihrát. Hodněkrát se musel výtečným zákrokem předvést Šimon v brance. I my jsme měli po pěkných akcích spousty šancí,ale podařilo se už jen tři proměnit v branku.
Všichni kluci si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Na rozdíl od zápasu A mužstva na Spartě jsme si více pomáhali a hráli jako tým. Hlavně se mi líbila hra obránců,kteří se nebáli jít s míčem dopředu a podpořit tak útok. I kluci v útoku byli mnohem aktivnější,více si přihrávali a nebáli se udělat kličku i když těch kliček a zaseknutých balónů mohlo být ještě více. Pochválit musím i zbrojovácké kluky,s o rok staršími odehráli super zápas i když skóre tomu neodpovídá.

Tabulka U9B po 16.kole:
1. SK LÍŠEŇ B 162:28 45b.. LOL.
2. Zbrojovka B 189:68 42b..
3. Řečkovice 130:67 33b..
4. Tuřany 164:90 32b..
5. Slatina A 123:74 27b..
6. Čafc B 89:90 23b..
7. Chrlice A 82:156 12b..
8. Lelekovice 42:93 11b..
9. Bílovice 38:206 6b..
10.Kohoutovice C 52:205 4b..

trenér Jurka15. Mistrovské utkání U9B SK Líšeň B - Řečkovice

NE 18.5. v 15:45 umělá tráva Líšeň

SK LÍŠEŇ B - ŘEČKOVICE - 4:1 (pol. 2:1)
Branky: Jurka 2x, Aniol, Baný

Sestava:
MITÁČEK - JURMAN,BANÝ,DŘÍNOVSKÝ,NOVÁK,JURKA,PUSTINA,ANIOL,KAMENÍK

Hodnocení zápasu:
Za chladného a deštivého odpoledne i naše druhé mužstvo sehrálo další kolo mistrovských zápasů,do Líšně přijel silný soupeř z Řečkovic.Sestavu jsme přizpůsobili síle soupeře a tak čtveřice hráčů z A mužstva odehrála i toto těžké utkání.
Stejně jako u prvního mužstva,zkusím nejdříve ohodnotit výkony jednotlivých hráčů.

ŠIMON - zachytal velmi spolehlivě,mnohokrát mužstvo podržel krásnými zákroky po střelách z dálky…v 1.pol.mu moc nešla rozehrávka,ve druhém už to bylo přesnější a rychlejší…

MARTIN - Martina musím moc pochválit,patřil mezi nejlepší na hřišti,v obraně vyhrával souboje a snažil se o rozehrávku…občas to chtělo být rychlejší s míčem a přesněji přihrát

VOJTA D. - je vidět,že v obraně mu to jde lépe než v útoku,dobře bránil a krásně přihrál na gól z rohu….občas se zbytečně zamotal do kliček před naší brankou,příště rychleji přihrát než pomalou kličku

JONÁŠ - rychlý a většinou důrazný v soubojích,oproti prvnímu zápasu za A se více tlačil před branku,vstřelil krásný gól po perfektním náběhu…jen to chtělo lepší komunikaci v obraně při obsazování hráčů a přidat více přesných přihrávek a střel na branku

MICHAL - v obraně rychlý a téměř bezchybný v soubojích,na rozdíl od zápasu za A více podporoval útok a dobře si nabíhal po stranách,opět házel skvěle auty…občas mu nevyšla přihrávka a neuškodila by častější střelba

ONDRA J. - v útoku dobře napadal rozehrávku,vybojoval hodně míčů v soubojích,vstřelil krásné branky…občas příliš zbrkle řeší situace před brankou,chce to více přemýšlet a přidat pohyb

SAM - v útoku mu nelze upřít snaha,je rychlý a nebojí se soubojů,vstřelil krásný gól hlavičkou…jen by to chtělo hrát více s hlavou nahoře a přihrávat spoluhráčům,zaseknout míč…

ONDRA K. - statečně se rval o každý míč,nešetří krokem a dokáže se dostávat do šancí…bohužel mu občas chybí důraz před brankou a přesnější zakončení,šancí mívá dost

VOJTA P. - dobře napadal rozehrávku a vyhrával souboje,častěji si pomohl přihrávkou,bylo ho vidět více než v zápase A mužstva…škoda neproměněných šancí,chce to zvedat hlavu a připravit si míč líp na střelu

Kluci utkání zvládli poměrně v pohodě,byli pohyblivější a fotbalovější. Náš soupeř měl výborný útok a mnohokrát při nás stálo štěstí. Co se týká hry,mohli jsme si více a hlavně přesněji přihrávat,pak bychom se tolik nenaběhali,ale jinak dobrá práce. Škoda těch neproměněných šancí.

Tabulka U9B po 15.kole:
1. SK LÍŠEŇ B 155:27 42b.. :-D.
2. Zbrojovka B 188:61 42b..
3. Řečkovice 115:67 30b..
4. Tuřany 151:85 29b..
5. Slatina A 118:71 24b..
6. Čafc B 84:77 23b..
7. Chrlice A 82:141 12b..
8. Lelekovice 39:88 11b..
9. Kohoutovice C 49:197 4b..
10.Bílovice 30:203 3b..

trenér Jurka14. Mistrovské utkání U9B , SK Tuřany - SK Líšeň B.

PÁ 9.5. v 17:00h přír.tráva Tuřany

SK TUŘANY - SK LÍŠEŇ B - 2:12 (pol. 0:4)
Branky: Jurka 5x, Linger 3x, Aniol 3x, Ulrich

Sestava:
MITÁČEK - LINGER,JURMAN,ULRICH,BANÝ,JURKA,KAMENÍK,TOMÁNEK,ANIOL

Hodnocení zápasu:
Den po zápase s Lelekovicemi nás čekal další mistrovský zápas,tentokrát v Tuřanech.
Hodnocení tohoto zápasu se dělá prakticky samo a s velkou radostí a pýchou.
Už v šatně před zápasem bylo na všech vidět,jak se na zápas těší a plně se na něho soustředí.
Tuřany se v poslední době hodně zlepšili a tak nás nečekal snadný úkol. Hned od úvodního hvizdu rozhodčího se po počáteční oťukávané rozjel náš stroj. Kluci byli u všeho dřív,neprohrávali souboje a po pěkných přihrávkách se dostávali do šancí. Jedinné co jim lze vytknout za první poločas byl nedůraz před brankou soupeře a nepřesné zakončení,ale i tak 4:0 pro nás.
Ve druhém poločase už to byl opravdu koncert. Kluci si ještě častěji a většinou přesně přihrávali,vyhrávali souboje a co se mi obzvláště moc líbilo hráli kompaktně jako tým,všichni se zapojovali do útoku i do bránění. Je pravdou,že na bránění toho moc nebylo,oba obdržené góly byly po našich chybičkách,když jsme nedůsledně pokryli soupeře před brankou. Kluci hráli opravdu pěkný fotbal se spoustou povedených akcí,dokonce se nám povedl krásný gól hlavičkou po přesném centru ze strany,střelcem byl Sam přihrával Jirka,to bylo nádherný jak z učebnice! Za zmínku stojí i pěkná patička kapitána Ondry na Marťu Lingera,který pak krásnou střelou navýšil skóre. Všechny kluky moc a moc chválím za krásný fotbal,nebáli se hrát,udělat kličku a ty přihrávky…no paráda! Takže jen tak dál kluci…dobrá práce ! LÍŠEŇ OLLÉ! LOL.

Tabulka U9B po 14.kole:
1. SK LÍŠEŇ B 151:26 39b.. LOL.
2. Zbrojovka B 179:60 39b..
3. Řečkovice 114:63 30b..
4. Tuřany 135:83 26b..
5. Slatina A 113:64 24b..
6. Čafc B 70:76 20b..
7. Chrlice A 80:125 12b..
8. Lelekovice 38:79 11b..
9. Bílovice 29:189 3b..
10.Kohoutovice C 42:192 1b..

trenér Jurka13. mistrovské utkání U9B , SK Líšeň B - Lelekovice.

ČT 8.5. ve 12:30 Líšeň umělá tráva

SK LÍŠEŇ B - LELEKOVICE - 7:1 (pol. 5:0)
Branky: Jurka 3x, Cupal,Ulrich,Dřínovský,Mitáček

Sestava:
MITÁČEK - BANÝ,ULRICH,DŘÍNOVSKÝ,JURMAN,CUPAL,JURKA,NYKL,KOLAŘÍK

Hodnocení zápasu:
Ve svátečný den jsme sehráli další kolo mistrovských zápasů,dnes přijelo mužstvo z Lelekovic.
Kluci začali zápas poněkud nervózněji,ze začátku nám nešly přihrávky, často jsme míč zbytečně tahali po straně až jsme o něj přišli a hlavně jsme byli zbytečně zbrklí v zakončení. Postupem času se naše hra zlepšila,kluci zlepšili pohyb po hřišti,více si přihrávali a dostávali se do šancí. Naštěstí to už začalo padat i do branky a hru jsme kontrolovali.Poločas jasně pro nás 5:0.
Do druhého poločasu jsme si řekli,že si budeme ještě více přihrávat i směrem dozadu na obránce a tak si vytvoříme více šancí. Šance přicházeli a nebylo jich málo,ale kluci byli nedůrazní v soubojích před brankou a tak většinu šancí dokázal soupeř odvrátit odkopem.Dva góly za poločas je hodně málo s tolika šancí.Kluci byli fotbalovější a měli vývoj zápasu pod kontrolou,ale s blížícím se koncem zápasu místy přestávali běhat a nechodili do soubojů. Závěr zápasu téměř jen odchodili,což mě hodně mrzí. I se slabším soupeřem se musí hrát a běhat až do konce i když je zápas rozhodnutý!
Kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru v prvním poločase,tam kdybychom využili více šancí mohlo být skóre vyšší. Druhý poločas mě zklamal,chybělo mi tam více bojovnosti v soubojích,přesnější přihrávky a hlavně jsme vyloženě odchodili závěr utkání! :-(.

TABULKU DOPLNÍM BĚHEM VÍKENDU,PO ODEHRÁNÍ DALŠÍHO KOLA!!!

trenér Jurka12.mistrovské utkání U9B , SK Líšeň B - ČAFC B.

NE 4.5. v 15:45 hřiště v Líšni, umělá tráva

SK Líšeň B - ČAFC B 9:0.(6:0)
branky Líšně: Hochman 3x, Baný 3x, Aniol 2x, Ulrich

Sestava: Vychodil, Ulrich, Baný, Novák, Jurman, Pustina, Hochman, Aniol, Kolařík, Nykl

Hodnocení utkání:
V dalším kole nás čekal na domácím hřišti náš již tradiční soupeř ze Židenic.
Naši kluci hned od začátku zápasu byli fotbalovější a vytvářeli si územní převahu a tím i šance. Bohužel se nám je zpočátku nedařilo proměňovat,ale s postupem času náš tlak rostl a konečně přišli i branky. Kluci hráli pěkný kolektivní fotbal,tu a tam jsme si dovolili kličku i stahovačku jen to hodněkrát chtělo si raději pomoci dozadu přihrávkou na obránce než to tlačit přes dva hráče soupeře. Čafka nás v obraně moc neprověřila,nejvíce po rohových a přímých kopech,kde to místy po závaru před brankou hodně vázlo. S narůstajícím skóre jsme kluky točili na různých postech a myslím že jim to docela šlo všem.
Všichni si zaslouží velkou pochvalu,předvedli jsme zodpovědný týmový výkon se spoustou pěkných přihrávek a gólů. Dobrá práce kluci!!!

Tabulka U9B po 12.kole:
1. Zbrojovka B 158:28 36b..
2. SK LÍŠEŇ B 132:23 33b.. LOL.
3. Řečkovice 89:61 24b..
4. Tuřany 107:67 23b..
5. Slatina A 94:60 20b..
6. ČAFC B 53:68 16b..
7. Lelekovice 35:66 11b..
8. Chrlice A 60:106 9b..
9. Bílovice 29:155 3b..
10.Kohoutovice C 31:159 1b..

trenér Jurka.
.
.

11. mistrovské utkání U9B Chrlice-Líšeň B

Pátek, 25.4. v 15:30, Chrlice, přírodní tráva

Sestava: Gross – Ulrich, Jurman, Baný, Nykl, Kolařík, Kameník, Aniol, Mitáček

CHRLICE – LÍŠEŇ B 3 : 10 (1 : 7)

Branky: Mitáček 3x, Jurman 2x, Kolařík 2x, Ulrich 2x, Baný

Hodnocení:
Hned následující den po utkání v Bílovicích jsme v pozměněné sestavě zavítali na hřiště týmu Chrlic. Tento tým nás měl prověřit více, než bílovičtí, ale kluci byli opět aktivnější a fotbalovější, opět jsme viděli pohledné akce, zakončené pěknými brankami, kluci předváděli (nebo se aspoň o to pokoušeli) vše, co se učí na tréninku. Ve druhém poločase si kluci prohodili pozice mezi obranou a útokem a bylo vidět, že to některým dělalo trochu problémy, ale zápas jsme bezpečně dotáhli do vítězného konce.
Pořád je co zlepšovat (přesnost, rychlost, důraz v osobních soubojích a před brankami…), ale opět si kluci zaslouží velkou pochvalu za výsledek a bojovnost.

Tabulka po 11. kole
1. ZBROJOVKA B 146:25 33b..
2. SK LÍŠEŇ B 123:23 30b.. .
3. ŘEČKOVICE 80:55 21b..
4. SLATINA A 92:48 20b..
5. SK TUŘANY 94:61 20b..
6. ČAFC B 53:59 16b..
7. LELEKOVICE 34:53 11b..
8. CHRLICE A 53:100 6b..
9. BÍLOVICE 23:148 3b..
10.KOHOUTOVICE C 25:150 1b..
trenér Erbek

10.mistrovské utkání U9B, Bílovice - SK Líšeň B .

Čtvrtek 24.4. v 16:45 v Bílovicích na přírodní trávě

BÍLOVICE - SK LÍŠEŇ B 0:21 . (0:10)
branky: Vychodil 5x, Duchoň 4x, Mitáček 3x, Roubal 2x, Novák 2x, Aniol 2x, Gross 2x, Nykl

Sestava.
Gross, Novák, Nykl, Dřínovský, Vychodil, Aniol, Duchoň, Mitáček, Roubal

Hodnocení:
V prvním jarním kole jsme zavítali do Bílovic. V tomto utkání jsme chtěli, aby hráči předvedli to co se učí na tréninku. Kluci zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu, neboť předváděli
kličky, stahovačky , nahrávky. Během zápasu jsme byli fotbalovější., aktivnější, viděli jsme hodně hezkých akcí a odměnou byla spousta krásných branek.
Do příštích zápasů je však potřeba přidat na rychlosti, ale i na přesnosti.

trenér Linger
9. Mistrovské utkání U9B Lelekovice - SK Líšeň B

NE 3. 11. v 10:00 tr. hřiště v Lelekovicích

LELEKOVICE - SK LÍŠEŇ B - 0:3 (pol. 0:1)

Branky : ULRICH 2x, NOVÁK

Sestava:
Nykl – Novák, Jurman, Dřínovský, Kameník, Ulrich, Tománek, Kolařík, Vosátka

V posledním podzimním kole jsme jeli na hřiště do Lelekovic. Náš tým byl složen pouze z méně zkušených borců a navíc při nemoci Šimona musel zaskočit do branky hráč z pole, kterým byl Dan Nykl. Už v šatně jsme si řekli, že v krásných nových modrých dresech nesmíme prohrát. Do utkání jsme naskočili s první čtverkou v obraně s Míšou a Marťou a v útoku s Vojtou a Ondrou. Lelekovice nás prvních pět minut trošku přitlačili k naší brance, ale šanci si nevytvořili. Vzhledem k tomu, že první střídání naší úvodní čtverky bylo trošku rozpačité, vystřídal jsem všechny čtyři a druhá čtverka ve složení v obraně s Jirkou a Šimonem a v útoku s Adamem a Matějem okamžitě otočila otěže zápasu na naši stranu a již od této chvíle jsme byli celý zápas fotbalovějším a lepším týmem. Proto jsem už po celý zbytek zápasu točil celé čtverky nastřídačku.
V prvním poločase jsme předvedli spoustu pěkných přihrávek a dostávali jsme se i do šancí. Jediný náš gól v první půli padl krásnou střelou z dálky z rohu, kdy Adam rozehrál roh a Jirka perfektní střelou poslal náš tým do vedení. Více klidu do druhého poločasu by nám přinesla i druhá branka, ovšem z vyložených šancí na konci prvního poločasu jsme brankáře nepřekonali a když už ano, vykopával z brány míč obránce soupeře. Navíc rozhodčí odpustil domácím jasnou penaltu na Adama, takže jsme první poločas vyhráli 1:0.
Druhý poločas jsme již byli jasně lepším týmem než soupeř. Hned na začátku druhého poločasu přidal Jirka svůj druhý gól po centru před bránu, kdy si brankář soupeře vrazil míč do vlastní brány. O chvíli později po faulu na nás kopal Míša trestný kop a všichni jsme zírali jak to trefil. Míč poslat do břevna, od kterého se to odrazilo do pravé tyčky a od ní přes celou bránu do levé a teprve od ní skončil míč v bráně.
Kluci si již zbytek zápasu pohlídali naprosto v klidu a s přehledem. Obrana fungovala perfektně a co mě nejvíc potěšilo bylo i poměrně hodně povedených přihrávek. Všichni kluci v poli mají obrovskou pochvalu za výborný výkon.
Tak a to nejlepší jsem si nechal nakonec – naprosto bezchybný výkon podal v brance Dan. Perfektně a spolehlivě vyhazoval i vykopával na naše hráče a za celý zápas neudělal jedinou chybu. Vyřešil společně s obranou pár ošemetných situací především po rozích a během utkání alespoň 5x perfektně vyběhl a rozehrál na naše borce balón, který si ukopl útočník soupeře.
Pochvala patří i rodičům na druhé straně hřiště, kteří kluky povzbuzovali celý zápas a dokázali ocenit obětavý a spolehlivý výkon našich borců.
Jedinou mojí opravdu malinkou výtkou bylo, že všechny tři branky vstřelili zkušenější obránci a z útočníku se nepodařilo vstřelit branku nikomu. Nevadí, příště se to určitě povede všem.

Tabulka po podzimní části U9B (po 9.kole):
1. ZBROJOVKA B 119:23 27b..
2. SK LÍŠEŇ B 92:20 24b.. LOL.
3. ŘEČKOVICE 74:35 21b..
4. SLATINA A 77:38 16b..
5. SK TUŘANY 77:49 16b..
6. ČAFC B 44:54 12b..
7. LELEKOVICE 24:50 7b..
8. CHRLICE A 50:83 6b..
9. BÍLOVICE 22:111 3b..
10.KOHOUTOVICE C 17:133 1b..

trenér Novák8. Mistrovské utkání U9B SK LÍŠEŇ B - Tatran Kohoutovice C (06)

NE 27.10. v 15:45 tr.hřiště Líšeň

SK LÍŠEŇ B - KOHOUTOVICE C - 25:0 (pol. 12:0)

Branky: PUSTINA 6x, HOCHMAN 5x, NOVÁK 4x, CUPAL 2x,ULRICH 2x,KAMENÍK 2x,

         NYKL 2x, JURMAN, VYCHODIL
         

Sestava:
Vychodil - Ulrich,Jurman,Novák,Nykl,Kameník,Pustina,Hochman,Cupal

V předposledním kole mistr.zápasů nás na domácím hřišti čekalo utkání s relativně slabším soupeřem z tabulky - Tatranem Kohoutovice.
Náš soupeř hraje v této skupině své zápasy převážně s hráči ročníku 2006. I v dnešním zápase tomu nebylo jinak a tak se očekávalo jednoznačné utkání a tři bodíky pro nás.
Kluci hned od začátku soupeře zatlačili k brance a lepším pohybem a důrazem si vytvářeli šance,které se většinou podařilo proměnit v branku. Po vybudování dostatečného náskoku jsme již naše hráče zkoušeli na jiných postech než jsou zvyklí hrát. I brankář Honza si tu a tam zkoušel zaútočit,jelikož se v brance musel nudit. Po jednom z rohů dokonce vstřelil krásnou střelou svou další branku. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem,Kohoutovice se prakticky nedostali k naší brance a tak zápas byl jednoznačnou exhibicí. Hlavně v soubojích,rychlosti a technice bylo hodně znát,že mladší kluci soupeře jsou s fotbalem teprve v začátcích,nic méně se snažili až do konce.Klukům tento jednoznačný zápas moc asi nedal,ale alespoň si každý ze sestavy vstřelil branku a pozdvihl své sebevědomí do dalších zápasů.Tatran nás moc nepotrápil,ale i tak chválím všechny za pěkné přihrávky a zodpovědný výkon,doufám že i v posledním kole předvedeme podobný výkon v Lelekovicích.

Tabulka po 8.kole U9B:
1. ZBROJOVKA B 107:18 24b..
2. SK LÍŠEŇ B 89:20 21b.. :-D.
3. ŘEČKOVICE 56:31 18b..
4. TUŘANY 72:37 16b..
5. SLATINA A 73:37 13b..
6. ČAFC B 43:50 12b..
7. LELEKOVICE 24:47 7b..
8. CHRLICE A 36:81 3b..
9. BÍLOVICE 18:93 3b..
10.KOHOUTOVICE C 15:119 1b..

trenér7.Mistrovské utkání U9B Slatina A - SK Líšeň B

PÁ 18.10. v 15:30h , tr,hřiště Slatina

SLATINA A - SK LÍŠEŇ B - 4:7 (pol. 2:2)

Branky: JURKA 3x, LINGER 2x, NOVÁK, ULRICH

Sestava:
Mitáček - Novák, Ulrich, Tománek, Jurman, Kolařík, Nykl, Vosátka, Jurka, Linger

Již v pátek odpoledne jsme za krásného počasí sehráli mistr.zápas ve Slatině. Po dohodě trenérů jsme ještě dodatečně posílili sestavu o Marťu a Ondru.
Kluci nezačali zápas špatně,po chvíli se trefil Ondra a šli jsme do vedení. Bohužel zanedlouho Slatina vyrovnala skóre proměněnou šancí z rychlého protiútoku. V této fázy zápasu byla hra neurovnaná z obou stran. Naši borci moc neběhali,přihrávek bylo jak šafránu a o kličkách soupeři nemohla být řeč. Obrana špatně rozebírala protihráče,a i v momentech kdy jsme měli moře času na pěknou přihrávku jsme radši zbytečně odkopli míč na soupeřovu branku nebo do autu.Šance jsme měli,ale proměnit je v branku byl problém. Ještě do poločasu se obě mužstva radovala z branky,pěknou střelou z dálky se prosadil Míša. První poločas velká bída,soupeři se naštěstí také moc nedařilo a tak poločasová remíza byla spravedlivá.
Do druhého poločasu jsme chtěli hlavně zlepšit pohyb po hřišti,více si přihrávat a vyhrávat osobní souboje. Kluci se v těchto aspektech zlepšili,ale naše hra byla hodně neurovnaná. Kluci se pokoušeli o více přihrávek,ale buď byly pomalé a na paty spoluhráče nebo nepřesné. Utkání bylo hodně vyrovnané a o šance nebyla nouze.I kluci ze Slatiny se zlepšili v pohybu a zle zatápěli naší obraně. Naštěstí se probrali k lepšímu výkonu i naši oba dodatečně nominovaní Ondra s Martěm. Oba se střelecky prosadili a mužstvo tím trošku uklidnili. Sice Slatina po našich hrubých chybách náskok snížila,ale kluci si závěr zápasu pohlídali a tak vezeme ze hřiště soupeře tři body.
První poločas byl z naší strany hodně špatný,kluci neběhali,nervali se o míč a jen zbytečně místo přihrávky odkopávali balóny. Druhý poločas byl lepší,ale taky žádná sláva. Až ke konci zápasu se nám povedli pěkné akce. Zkušenější hráči se zlepšili a hráli s větším klidem,u ostatních mě chyběl lepší pohyb,důraz v soubojích a více bojovnosti.
Celkově takové hodně ubojované vítězství,kluci byli fotbalovější než soupeř,ale dnešní výkon celého mužstva nebyl zrovna ideální. Na tréninku máme stále co zlepšovat.

Tabulka U9B po 7.kole:
1. Zbrojovka B 99:15 21b.
2. SK LÍŠEŇ B 64:20 18b.:-D.
3. Tuřany 65:29 16b.
4. Řečkovice 48:24 15b.
5. ČAFC B 40:42 12b.
6. Slatina A 59:34 10b.
7. Lelekovice 18:45 4b.
8. Chrlice A 33:67 3b.
9. Bílovice 16:87 3b.
10.Kohoutovice C 15:94 1b.

trenér

6. Mistrovské utkání U9B SK LÍŠEŇ B - Zbrojovka B

NE 13.10. v 15:45 UT Líšeň

SK LÍŠEŇ B - ZBROJOVKA B - 0:6 (pol. 0:1 )

Branky:

Sestava:
Vychodil - Kolařík,Tománek,Jurman,Ulrich,Cupal,Duchoň,Kameník,Dřínovský

V 6.kole mistr.utkání jsme doma přivítali naše staré známé Zbrojovku Brno.
Zbrojovka na nás nasadila výběr těch nejlepších kluků r.06 a jednoho hráče r.07.
V prvním poločase se hrálo velice vyrovnané utkání,naši kluci se moc snažili,ale bohužel se nám nepodařilo proměňovat šance. Náš o rok mladší soupeř jich měl taky hodně,ale výborným výkonem v brance nás držel Honza. Škoda,že jsme si do přestávky nechali vstřelit branku.
O poločasové přestávce jsme si řekli,že musíme zlepšit důraz před oběma brankami a víc si přihrávat. Kluci se taktiky hlavně na začátku drželi,ale hlavním problémem bylo obehrát soupeře v soubojích jeden na jednoho a tím se dostat do přečíslení. Jen vyjímečně se nám to podařilo,ale pak přišla špatná přihrávka nebo zbrklé zakončení. V obraně jsme se opět navyvarovali velkých chyb,které šikovní hráči soupeře dokázali většinou využít i když Honza v bráně dělal co mohl.
Závěrečné hodnocení se mi nepíše lehce.V tomto zápase se projevila větší kvalita a technická dovednost hráčů zbrojovky i když byli mladší. Kluci bojovali až do konce,ale dnes si navzájem moc nepomáhali. V obraně jsme špatně obsazovali hráče a byli nedůrazní,v útoku zbrklost při zakončení a málo nahrávek. Alespoň čestný úspěch jsme si zasloužili,ale bohužel nám dnes nebylo přáno. Kluky chválím hlavně za první poločas,ve druhém už byl soupeř lepším mužstvem.

Tabulka po 6.kole:
1. Zbrojovka B 86:11 18b.
2. SK LÍŠEŇ B 57:16 15b.:-P.
3. Tuřany 53:27 13b.
4. Řečkovice 36:23 12b.
5. ČAFC B 39:30 12b.
6. Slatina A 55:27 10b.
7. Chrlice A 29:54 3b.
8. Lelekovice 16:43 3b.
9. Bílovice 14:75 3b.
10.Kohoutovice C 13:92 0b.

trenér5. Mistrovské utkání U9B Řečkovice - SK LÍŠEŇ B

PÁ 4.10. v 16:00 tr.hřiště ul.Novoměstská Řečkovice

ŘEČKOVICE - SK LÍŠEŇ B - 1:6 (pol. 0:3)

Branky: JURKA 3x, PUSTINA,DŘÍNOVSKÝ,VYCHODIL

Sestava:
Vychodil - Kosík,Novák,Nykl,Jurka,Ambrož,Pustina,Dřínovský

K zápasu 5.kola mistr.utkání jsme zavítali porovnat síly do Řečkovic.
Hned v začátku hodnocení musím všechny kluky moc a moc pochválit za přístup a bojovnost.
Vzhledem k dopravní klasické páteční zácpě na silnicích jsme se nestačili dokonale rozcvičit,ale náš výkon to naštěstí ani v nejmenším nepoznamenalo. Kluci předváděli pěkný fotbal,hodně si přihrávali a dostávali soupeře pod tlak. Soupeř tu a tam zahrozil po individuálních akcích šikovných útočníků,ale naše perfektní obrana v čele se skvělým Honzou v brance všechny šance zneškodnila. První poločas v pohodě 3:0 pro nás.
Druhý poločas byl snad ještě lepší toho prvního.Kluci hráli v pohodě,bylo vidět že je fotbal baví. K vidění byli krásné kombinace zakončené většinou brankou a spousty vyhraných soubojů jeden na jednoho. Kluci měli i patřičné sebevědomí,dokázali soupeře bez problémů obejít kličkou a pak zakončit střelou nebo si ještě přihrát. Hodně se mi i líbilo,že se naši obránci velice aktivně zapojovali do kombinací a tím pomáhali klukům v útoku.Perfektně to fungovalo i obráceně.
Prakticky není co klukům vytknout,snad jen místy zbrklost a více klidu při zakončení. Střelecky se blízknul kapitán Ondra hatrikem,kdy skóroval jak levou tak pravou nohou a hatrik zakončil pěknou střelou k tyči hlavičkou. V brance parádně zachytal Honza,krásně lapil dobře kopnutý přímý kop,výborně rozehrával a svůj soustředěný výkon korunoval gólem z přímého kopu střelou k tyči. Obránci Robin,Míša i Dan prakticky neudělali žádnou větší chybu - exceletní! Super výkon předvedli i oba Vojtové a Dominik!
Závěrem chci ještě jednou kluky moc pochválit,byl to jeden z nejlepších výkonů tohoto roku,což taky patřičným potleskem odměnil náš kotel fanoušků! :-D.

Tabulka po 5.kole:
1. Zbrojovka B 80:11 15b.
2. SK LÍŠEŇ B 57:10 15b.LOL.
3. ČAFC B 33:20 12b.
4. Tuřany 43:21 10b.
5. Řečkovice 23:22 9b.
6. Slatina A 49:26 7b.
7. Chrlice A 28:41 3b.
8. Lelekovice 15:37 3b.
9.Kohoutovice C 12:82 0b.
10.Bílovice 4:74 0b.

trenér4. Mistrovské utkání U9B SK LÍŠEŇ B - SK TUŘANY

NE 29.9. v 15:45h UT Líšeň

SK LÍŠEŇ - SK TUŘANY - 9:3 (pol. 3:0)

Branky: PUSTINA 4x, CUPAL 2x, KOSÍK 2x, DŘÍNOVSKÝ

Sestava:
Mitáček - Nykl,Kosík,Vychodil,Ulrich,Pustina,Cupal,Dřínovský,Vosátka

Kluci přistoupili k utkání velice zodpovědně.Hned od začátku se snažili o kombinaci a důraz při napadání soupeřovi rozehrávky. Svým pohybem a bojovností si vypracovávali spousty šancí.Bohužel velké procento z nich zústalo neproměněno. Kluci byli fotbalovějším mužstvem než náš soupeř,ale nutno dodat,že Tuřany přijeli značně oslabeny a měli jen jednoho hráče na střídačce. Poločas zaslouženě 3:0 pro nás,ale skóre mohlo být lepší.
I ve druhém poločase byli kluci jednoznačně lepší ve všech činnostech,podařilo se i pár hezkých akcí a gólů. Ve snaze o co nejlepší výsledek se v naší obraně tvořila tu a tam velká okénka,ale naštěstí výborný Šimon v brance si s většinou z nich poradil. Pochválit musím i ty zkušenější borce,líbil se mi Jirka a Robin v obraně,v útoku dobře zahráli Vojta s Kubem. Samozřejmě i ostatní moc chválím snažili se,ale u některých kluků to chtělo lepší pohyb po hřišti a důraz v soubojích!
Celkově se mi výkon mužstva líbil,škoda ještě spousty neproměněných šancí.

Tabulka po 4.kole:
1. Zbrojovka B 75:9 12b.
2. SK LÍŠEŇ B 51:9 12b.LOL.
3. ČAFC B 26:17 9b.
4. Řečkovice 22:16 9b.
5. SK Tuřany 28:19 7b.
6. Slatina A 24:23 4b.
7. Chrlice A 26:26 3b.
8. Lelekovice 13:32 3b.
9. Kohoutovice C 9:57 0b.
10.Bílovice 1:67 0b.

trenér3. Mistrovské utkání U9B ČAFC B - SK LÍŠEŇ B

PÁ 20.9. v 17:30h přír.tráva hřiště ul. Pastrnkova Židenice

ČAFC ŽIDENICE B - SK LÍŠEŇ B - 4:8 (pol. 1:5)

Branky: JURKA 4x, DUCHOŇ 3x, KOSÍK

Sestava:
Vychodil - Baný,Kosík,Tománek,Novák,Jurka,Cupal,Duchoň,Ambrož

I naše druhé mužstvo sehrálo svůj první mistrovský zápas sezóny na hřišti soupeře.
Kluci začali utkání v poněkud vlažném tempu. Sice se snažili si přihrávat,ale většinou to bylo na stojícího spoluhráče.Postupně se kluci zlepšili v pohybu a hlavně v důrazu před oběma brankami.
Z mnoha šancí se podařilo proměnit jen tři. Soupeř byl také hodně nebezpečný před naší brankou,většinou až na jeden případ se podařilo veškeré nebezpečí zažehnat i když mnohdy s velkým štěstím. Kluci byli fotbalovější než soupeř,ale utkání bylo vyrovnané. Po jednom z našich rohů se po nacvičeném signálu podařilo vstřelit branku,roh zahrával Kuba a pěknou střelou se blízknul Robin. Poločas zaslouženě 1:5 pro nás.
Bohužel začátek druhého poločasu byl z naší strany na ručník.Kluci se nesoustředili,špatně si obsazovali hráče a hlavně přestali běhat. Zmatky v obraně a nedůrazná hra byla příčinou soupeřova snížení ve skóre na 4:5. Naštěstí Ondra Duchoň pěknou střelou k tyči kluky znovu nastartoval ke zlepšení a zvýšil náš náskok. Kluci opět začali lépe běhat,byli důraznější v soubojích a tak se znovu dostali do hry. Utkání bylo hodně vyrovnané,kluci bojovali o každý míč.Po jednom ze soubojů písknul hodně slabí rozhodčí přímý kop pro nás. Kapitán Ondra Jurka krásnou střelou navýšil náš náskok a kluci se uklidnili. Závěr utkání si kluci již zodpovědně pohlídali,kapitán Ondra přidal ještě další branku a o vítězi bylo rozhodnuto.
Kluky chválím za výkon v prvním poločase i když to chtělo více pohybu od všech,naopak první polovina druhého poločasu to byla hrůza. Úplně bez pohybu,přihrávka žádná,míč nám dělal nemalé problémy hlavně při zpracování,chaos v obraně a nesoustředěnost na hru. Velké zlepšení přišlo až ve druhé polovině,to už jsme zase byli my a naše hra. Každopádně se máme na trénincích na co zaměřit,soupeř nás hodně potrápil.

Tabulka po 3.kole:
1. SK LÍŠEŇ B 42:6 9b. LOL.
2. Zbrojovka B 38:9 9b.
3. Tuřany 25:10 7b.
4. ČAFC B 20:13 6b.
5. Řečkovice 17:15 6b.
6. Chrlice A 22:20 3b.
7. Lelekovice 12:27 3b.
8. Slatina A 12:23 1b.
9. Kohoutovice C 9:20 0b.
10.Bílovice 1:55 0b.

trenér

2.Mistrovské utkání U9B SK LÍŠEŇ B - SK CHRLICE A

NE 15.9. v 15:45h hřiště UT

SK LÍŠEŇ B - CHRLICE A - 15:2 (pol. 8:0 )

Branky: HOCHMAN 5x, LINGER 3x, VOSÁTKA 2x, NYKL 2x, CUPAL 2x, VYCHODIL

Sestava:
Vychodil - Linger,Novák,Tománek,Jurman,Hochman,Cupal,Nykl,Vosátka

I druhý mistr.zápas jsme sehráli na domácím hřišti,tentokrát přijel poněkud oslabený tým z Chrlic,který měl ve svém kádru dvě holky a jen jednoho hráče na střídání.
Kluci hned od začátku soupeře zatlačili před jeho branku a pěknými nahrávkami si vytvářeli tlak a spousty šancí.Na rozdíl od A mužstva se většinu dařilo proměňovat a tak skóre narůstalo v náš prospěch. Kluci byli fotbalovější,jen vyjímečně se soupeř dostal před naší branku. Sice jsme se v obraně dopustili dvou chyb,když jsme byli nedůrazní a míč neodkopli do bezpečí,ale směrem dopředu hráli kluci výborně.Možná to ještě chtělo přidat v důrazu před oběma brankami a zpřesnit přihrávky.Nutno dodat,že Chrlice nás moc v obraně nevyzkoušeli. Pochvalu zaslouží všichni naši borci,bylo vidět že je fotbal bavil a zápas si užili. Jen tak dál.

Tabulka po 2.kole:
1. SK LÍŠEŇ B 34:2 6b. LOL.
2. Zbrojovka B 27:4 6b.
3. Čafc B 16:5 6b.
4. Sk Tuřany 11:6 4b.
5. Řečkovice 12:11 3b.
6. Lelekovice 8:13 3b.
7. Slatina A 7:12 1b.
8. Kohoutovice C 5:15 0b.
9. Chrlice A 6:20 0b.
10.Bílovice 1:39 0b.

trenér

1.mist.utkání Líšeň B - Bílovice Ne 8.9. 15:45 přírodní tráva v Líšni

SK Líšeň B - Bílovice 19:0 (8:0)

br. Baný 6x, Dřínovský 3x, Ulrich 3x, Kolařík 3x, Tománek, Nykl, Jurman, Mitáček

Sestava:Mitáček, Baný, Ulrich, Tománek, Jurman, Nykl, Kolařík, Dřínovský, Kameník

První mistrovské utkání jsme odehráli za krásného počasí na hlavním hřišti v Líšni.
Při úctě k soupeři je nutné podotknout, že se kluci z Bílovic teprve s fotbalovou hrou seznamují
a sbírají zkušenosti. Navíc měli v sestavě i mladší hráče. Během celého utkání tak byla vidět výrazná územní převaha našeho družstva. Nastříleli jsme sice hodně branek, ale pěkných akcí bylo pomálu. Kluci hráli více individuálně než kombinačně. Hra byla nepřesná , často se dostávala do chumlů, střetů, což je k vidění spíše u začínajících hráčů o 3 roky mladších. Ve druhém poločase bylo zlepšení, více nahrávek, kombinací, ale stále to nebylo to co kluci umí.

Poslední aktualizace stránky: dlinger dne 08.06.2014 v 22:53
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.