22.04.2017, 14,00 hod, SK Líšeň - Ocmanice 4:3 (3:0), 17.kolo MSDŽ-C
střelci branek : Kužel, Šárka 3x
nastoupily : Weidec, Čenda, Mária, Šárka, Bižu, Kuki, Elvis, Olíšek, Kužel, Flaffy a Lula
střídala : Anita, Terez, Leňa, Míša a Rocky
V dalším domácím utkání přivítala děvčata z Líšně tým z Ocmanic, kde na podzim hostující hráčky vyhrály, ale po velmi zajímavém a dramatickém utkání. To stejné se očekávalo v sobotním odpoledni. Domácí hráčky se však pustily do soupeřek, které přijely pouze v jedenácti hráčkách, z ostra a nechtěly nic ponechat náhodě. Od úvodu se tlačily před bránu, což se vyplatilo. Do 20.minuty byl stav 3:0 a zdálo se, že utkání holky dovedou v klidu do vítězného konce a ještě si trochu vylepší skóre. Do poločasu se však již nic nezměnilo, navíc soupeřky ukázaly zoubky a několikrát ohrozily Olíška v bráně, která vystřídala Weideca, které se obnovilo zranění. Do druhého poločasu trenér výrazně pozměnil sestavu, aby si udělal obrázek, jak si děvčata povedou na jiných postech. Hráčky z Ocmanic této nesehranosti využily a přibližně v 70.minutě bylo skóre již 3:2. Naštěstí střelecky disponovaná Šárka, bývalá hráčka právě Ocmanic, přidala čtvrtou branku. Tím však utkání ještě neskončilo. Deset minut před koncem hostující tým opět snížil na rozdíl jedné branky a drama začalo vrcholit. Nicméně domácí tým v silně kombinované sestavě utkání dotáhl do vítězného konce.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 01.05.2017 v 15:58