Ženy

Sokol Tasovice - SK Líšeň 1:3 (1:1)

30.04.2017, 16,00 hod, Sokol Tasovice - SK Líšeň 1:3 (1:1), hráno v Břežanech, 18.kolo MSDŽ-C
střelci branek : Flaffy, Olíšek a Kužel
nastoupily : Nikita, Flaffy, Šárka, Bižu, Kuki, Leňa, Olíšek, Kužel, Elvis, Anita a Lula
střídaly : Míša, Katka, Rocky, Šárka Ani, Terez
Dnešní soupeř líšeňských děvčat, tým Tasovic, si utkání přeložil ze soboty na neděli a ještě na hřiště do Břežan. Oba týmy tam čekal krásně střižený trávník a hřiště o velikosti snad hektaru. Začátek utkání se ze strany líšeňských žen nikterak nepovedl. Kupily jednu chybu za druhou a pouze nemohoucnost domácích útočnic způsobila, že se skóre hned v úvodu minimálně tři krát neměnilo. Nicméně se domácí Tasovice dočkaly branky po kopu z rohu. Pár minut nato Flaffy srovnala po skrumáži před brankou a dorazila odražený míč do branky. Od té doby líšňačky vyrovnaly nejen skóre ale i hru. První poločas se tak dohrál oboustranně vyrovnaný, kdy se hra přelévala od jedné brány ke druhé. Ke konci první půle stačila Bižu nastřelit břevno domácí svatyně. O přestávce bylo provedeno pár změn v rozestavení a na hře hráček v bílém, tedy Líšně, to bylo znát. Zkraje druhé půle Olíšek prošel obranou a obrátila skóre na stranu hostujících hráček. Hráčky v bílém pomalu začínaly přebírat iniciativu a začaly si vytvářet brankové šance. Ujala se však jen střela Kužela, která stanovila konečný výsledek, kterému přihlíželo více než 100 diváků, což je na tuto soutěž krásná návštěva.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 01.05.2017 v 16:01