Lokomotiva Horní Heršpice - SK Líšeň 4:4 (1:3)

7.5.2017, 11,00hod, Horní Heršpice - Líšeň 4:4 (1:3), 10.kolo MSDŽ-C,
střelci : Šárka 3x a Kuki
nastoupily : Nikita, Fluffy, Čenda, Šárka, Bižu, Kuki, Enny, Olíšek, Kužel, Elvis a Lula
střídaly : Rocky, Leňa, Mária, Šárka od hokeje, Katka
Tým Horních Heršpic představuje to nejlepší, co naše divizní skupina může nabídnout. Jen díky vlastním organizačním chybám mu byly nějaké zápasy kontumovány. A tak bylo určitě zajímavé srovnat herní umění na hřišti. Za domácí tým na hřiště vyběhly mladé hráčky hrající juniorskou soutěž. Dalo se tak očekávat, že budou velmi silné na míči a budou mít dobrý pohyb po hřišti. To vše se s prvními minutami potvrdilo. Přesto to byla děvčata z Líšně, která se ujala vedení v 8.minutě Šárkou. A když ve 22.minutě upravila Kuki už na 3:0 pro hostující tým, rodilo se překvapení. Mladý tým domácích se však nevzdával a pokračoval ve své hře. Jejich snažení bylo korunováno ve 33.minutě, kdy zkorigovaly stav. Do druhého poločasu jako by nastoupily dva různé týmy. Domácí, polité živou vodou, hosté tou mrtvou. Hra na jednu bránu (tu líšeňskou) přinesla nejen srovnání skóre, ale i obrat. Mladý domácí tým se v 66.minutě ujal vedení 4:3. Po této brance domácí tým mírně polevil, tím dal šanci hostujícím hráčkám, které se pomalu dostaly do hry, ovšem jen herními brejky. Ty byly zakončeny jedním nastřeleným břevnem a vyrovnávací brankou. Konfrontace dopadla smírně, přesto byly domácí hráčky herně lepší, ale hostující hráčky toužily po dobrém výsledku, kterého se nakonec dočkaly.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 14.05.2017 v 20:36