29.4.2018, 16,00 hod, Sokol Tasovice - SK Líšeň 5:2 (0:1), 11.kolo MSDŽ-C
střelci branek : Radka, Šárka
nastoupily : Weidec, Eva, Terez, Hoki, Radka, Bižu, Leňa, Olíšek, Kužel, Elvis, Lula
střídaly : Čenda, Terka Hájková, Nikča, Šárka, Kuki
Tým Tasovic je nejčastějším soupeřem Líšeňských děvčat a to nejen při mistrovských utkáních, ale i při přípravných utkáních. A tak se trenérské duo rozhodlo domácí tým překvapit nejen rozestavením, ale i základní sestavou, když od začátku dostaly příležitost hráčky, které jinak střídají. Celý první poločas to byla neurovnaná hra obou týmů, přesto bylo cítit větší snahu domácích konečně porazit brněnský tým v soutěži. Přesto jsme viděli několik šancí, které byly způsobeny spíš chybou bránících hráček, než nějakou pěknou kombinací. Po jedné takové akci, kterou potáhla Hoki po straně, nacentrovala do vápna a tam špatně domácí odkoply míč, který se od Radky odrazil do domácí sítě a bylo to 0:1. Tento stav vydržel do přestávky a po přestávce se začaly dít věci. Vyrovnání přišlo po teči trestného kopu. O chvíli později následovala hrubka v obraně a tým Tasovic šel do vedení. O pár minut později vyrobily líšňačky další hrubici, kterou domácí opět nemilosrdně potrestaly. To už se na hřiště dostaly i hráčky ze střídačky a hra se začala ubírat líšeňským směrem a došlo i na snížení na rozdíl jedné branky. Tým z Brna měl míč častěji na kopačkách, ale o co víc držely míč a kombinovaly, o to větší hrubky bohužel v obraně dělal. A i když brněnský tým zanechal u diváků vcelku přijatelný herní projev, přesto si odvezl nečekaně vysoký výprask k radosti domácích diváků a hráček.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 15.05.2018 v 07:33