dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    30.07.2020   |    Redakce

Mol CUP 2020/2021

Los úvodního kola

Kompletní úvodní kolo

1/64-finále

11.08. 17:30

Frenštát p. R. - Dolní Benešov

15.08. 10:15

Brandýs n. L. - Domažlice

15.08. 10:15

Dvůr Králové - Ústí nad Orlicí

15.08. 10:15

Kolín - Pardubice

15.08. 10:15

Libčany - Chlumec n. C.

15.08. 10:15

Libiš - Vltavín

15.08. 10:15

Motorlet Praha - Meteor Praha

15.08. 10:30

Kosmonosy - Aritma Praha

15.08. 10:30

Mariánské Lázně - Karlovy Vary

15.08. 14:30

Chomutov - Povltavská FA

15.08. 17:00

Baník Most - Souš - Králův Dvůr

15.08. 17:00

Český Brod - Písek

15.08. 17:00

Letohrad - Chrudim

15.08. 17:00

Náchod - Hradec Králové

15.08. 17:00

Srbice - Sokolov

15.08. 17:00

Velké Hamry - Vlašim

16.08. 17:00

Březová - Zbuzany

16.08. 17:00

Kladno - Benešov

16.08. 17:00

Sedlčany - Vyšehrad

16.08. 17:00

Slaný - Hostouň

16.08. 17:00

Velvary - Dobříš

16.08. 17:00

Vysoké Mýto - Zápy

26.08. 17:30

Dětmarovice - Hlučín

26.08. 17:30
HFK Olomouc
-
Rosice
26.08. 17:30

Hlubina - Vítkovice

26.08. 17:30

Hranice - Blansko

26.08. 17:30

Humpolec - Vrchovina

26.08. 17:30

Lanžhot - Líšeň

26.08. 17:30

Nový Jičín - Petřkovice

26.08. 17:30

Olešnice u Bouzova - Uničov

26.08. 17:30

Rýmařov - Prostějov

26.08. 17:30

Skaštice - Vyškov

26.08. 17:30

Slavičín - Třinec

26.08. 17:30

Stará Říše - Jihlava

26.08. 17:30

Strání - Kroměříž

26.08. 17:30

Tasovice - Znojmo

26.08. 17:30

Valašské Meziříčí - Frýdek-Místek

26.08. 17:30

Ždírec n.D.- Velké Meziříčí

26.08. 18:00

Admira Praha - Dukla Praha

26.08. 18:00

Beroun - Žižkov

26.08. 18:00

Komárov - Ústí n. L.

26.08. 18:00

Přepeře - Varnsdorf

26.08. 18:00

Soběslav - Táborsko

Facebook feed