dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    09.09.2020   |    Redakce

Návrat do Brna. Bývalý záložník Zbrojovky Lutonský posílil Líšeň

z deniku.cz

Fotbalová Líšeň získala v letním přestupovém období už šestou posilu a po Davidech Krškovi a Paškovi jde opět o krajního záložníka či obránce. Na východ Brna zamířil Milan Lutonský, který odehrál osm sezon v brněnské Zbrojovce. V Líšni v úterý podepsal roční smlouvu.

Fotbalista Milan Lutonský (v modrém) naposledy hostoval rok a půl v Prostějově. | Foto: Deník / Redakce

Kmenový hráč Jablonce naposledy hostoval rok a půl v Prostějově, kde odehrál dvaačtyřicet zápasů a vstřelil tři branky. Do Líšně zavítal jako volný hráč. „Hledal jsem varianty, kam bych mohl jít. Byl jsem na testech v zahraničí v Polsku, ale trenér se rozhodl, že mě nevezme. Řešil jsem i další varianty a vyšlo mi, že nejlepší bude minimálně na sezonu hrát v Líšni,“ uvedl pro Deník sedmadvacetiletý fotbalista.

Ten v Líšni odehrál v sezoně 2014/2015 dvě utkání a dal jeden gól. V brněnské Zbrojovce si připsal sto čtyřicet prvoligových a jedenáct druholigových startů. V roce 2019 přestoupil do Jablonce, kde neodehrál ani zápas.


Facebook feed