dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    12.08.2020   |    Redakce

PREVIEW: Zbrojovka se utká s Líšní

z webu Zbrojovky Brno

PREVIEW: Zbrojovka se utká s Líšní, duel můžete sledovat na Zbrojovka TV

PREVIEW: Zbrojovka se utká s Líšní, duel můžete sledovat na Zbrojovka TV

B r n o - Ve středu mají Brňané na programu čtvrtý z pěti přípravných duelů před zahájením sezóny. Na hřišti v Zastávce u Brna se od 17:30 utkají s Líšní. Duel můžete sledovat živě na Zbrojovka TV.

V areálu v Zastávce se Zbrojováci představili několikrát již v minulosti. Pořadatelé utkání stanovili vstupné na 100 korun, fanoušci Zbrojovky v červených tričkách či dresech zaplatí jen 50 korun.

Pro Zbrojovku se jedná o čtvrtý letní test. Na úvod podlehla v Blansku, pak zvítězila v Olomouci a Jihlavě. "Soupeř je kvalitní a určitě půjde do utkání naplno, zápas tak bude cennou prověrko. Nám se do tréninku vrátilo několik hráčů, kteří měli drobnější zdravotní problémy. Zvažujeme tedy, jakým způsobem hráče nasadíme, zda dvě jedenáctky, nebo už jednu sestavu doplněnou ve druhé půli o několik hráčů. Mimo hru bude Lukáš Endl, který onemocněl střevní chřipkou a nejspíše ještě nebude připraven," řekl k utkání trenér Machálek.

Návrat Černína, Fouska či Pachlopníka trenérovi rozšiřuje manévrovací prostor, poslední testy navíc čekají Juraje Kotulu. Pokud budou pozitivní, připojí se slovenský krajní bek definitivně k týmu (zatím trénuje individuálně). "Kádr nadále nepovažujeme za definitivní a pracujeme na jeho případné obměně. Nějaké možnosti se rýsují," naznačil Machálek, že se vedení klubu nadále poohlíží po rozšíření týmu.

Facebook feed