dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    13.11.2020   |    Redakce

Výbuch nulového Baníku v přípravě! Ostravané padli s druholigovým outsiderem

Z webu denik.cz

Šokem skončilo páteční přípravné utkání pro fotbalisty Baníku Ostrava. Svěřenci kouče Luboše Kozla prohráli na Městském stadionu ve Vítkovicích s druholigovou Líšní 0:2. Kurz na vítězství aktuálně druhého celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl 10:1!

Fotbalisté Baníku Ostrava.lupa-plusKliknutím zvětšíte
Fotbalisté Baníku Ostrava. | Foto: Deník / Vladimír Pryček

V sestavě domácího favorita přitom nechyběli na trávníku takový hráči jako Fillo, Stronati, Tetour, Kuzmanovič nebo Zajíc, který se v sobotu podílel dvěma góly na ligovém vítězství 4:0 v Příbrami. Do hry naskočili třeba také zkušený Jirásek nebo Tijani.

Baník Ostrava – Líšeň 0:2 (0:1)

Branky: 19. Machálek, 55. Lutonský.

Baník: Murin – Fillo (61. Fulnek), Kaloč, Stronati, Lalkovič (46. Tijani) – Drozd (74. Harušťák), Chvěja (70. Kulig) – Buchta, Tetour (46. Jirásek), Kuzmanovič (78. Smiga) – Zajíc (61. Zálešák). Trenér: Kozel.

Autor: Jakub Nohavica

Facebook feed