A tým    02.12.2020   |    Redakce

Za devět minut čtyři góly. Líšeň se s Prostějovem rozešla smírně

z webu denik.cz

První, třetí, sedmá a devátá minuta. V nich padly čtyři branky jedenáctého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Z dalších gólů už se fotbalisté Líšně ani Prostějova neradovali a zápas na brněnském trávníku skončil nerozhodně 2:2.
Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Líšeň (bílá) - Vyšehradlupa-plusKliknutím zvětšíte
Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Líšeň (bílá) - Vyšehrad | Foto: SK Líšeň

Oba soupeři tak prodloužili zajímavé podzimní bilance. Líšeň doma udržela neporazitelnost, zatímco Prostějov stále neprohrál na hřištích soupeřů.

Hanákům vyšel vstup do duelu, když se už po dvaceti sekundách prosadil David Píchal. Za dvě minuty srovnal Jakub Kučera.

Prostějov si v závěru vytvořil tři příležitosti, ovšem skóre už se neměnilo. „K bodu mně negratulujte, chci s mužstvem vždy vítězit. Zápas měl svůj náboj až do konce,“ prohlásil hostující trenér Pavel Šustr.

Poslední domácí zápas podzimu nezvládlo Blansko, které podlehlo Ústí nad Labem 0:1, když se v patnácté minutě trefil Vojtěch Brak. Líšeň zůstala v tabulce druhá, Blansko dvanácté.

Líšeň - Prostějov 2:2 (2:2)
Branky: 3. Kučera, 7. Málek (pen.) – 1. Píchal, 9. Zikl. Rozhodčí: Dubravský – Vaňkát, Hurych. Žluté karty: Silný, Ševčík, Jeřábek (všichni Líšeň).
SK Líšeň 2019: Veselý – Pašek, Jeřábek, O. Ševčík (C), Lutonský – Kučera – T. Machálek (86. Minařík), Málek, Matocha (73. Rolinek), Krška – Silný (73. Szotkowski).
1. SK Prostějov: Mucha (C) – Šmehyl, Sus, Bala, Sečkář – Kopřiva, Spáčil, Jurásek (63. Zapletal) – Matoušek, Píchal (83. Langer), Zikl (83. Rolinc).

Pouze v Deníku najdete informace nejen o místních sportech. Pořiďte svým blízkým digitální předplatné s unikátním sportovním obsahem již od 249 Kč. Více informací zde.
Autor: Jaroslav Kára