MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Klubové aktuality

RSS kanál

Mladší přípravka skupina B

Obřany – Líšeň U9 B – utkání nebylo odehráno z důvodu nezpůsobilé HP, Oba kluby se dohodly na náhradním termínu 27. 4. 2017 v 17,00 hod.

Revokace rozhodnutí o schválení utkání

Komise ruší své rozhodnutí o schválení soutěžního utkání 17. kola Fortuna MSFL FC Viktoria Otrokovice – FC Odra Petřkovice.

V uvedeném utkání nastoupil za klub FC Viktoria Otrokovice hráč Jan Šipka (ID97060062), který v tomto soutěžní ročníku nastoupil v předkole Poháru OFS Uherské Hradiště za klub Tělovýchovná jednota Slavoj Jarošov a následně přestoupil do klubu FK Bystřice pod Hostýnem. V tomto klubu pravidelně nastupoval k soutěžním utkáním Zlínského krajského přeboru. Na jaře 2017 přestoupil do klubu FC Viktoria Otrokovice, kde nastoupil k výše uvedenému soutěžnímu utkání. Tímto došlo k porušení Přestupního řádu §7 odst.6, kdy hráč v jednom soutěžním ročníku může nastoupit k soutěžnímu utkání pouze ve dvou klubech.
Klub FC Viktoria Otrokovice se dopustil porušení Soutěžního řádu fotbalu ve smyslu §7 odst. 1 písm. h), kdy hráč nastoupil v uvedeném utkání neoprávněně. Dle Disciplinárního řádu § 69 odst. 1 písm. e) komise navrhuje DK ŘK FAČR M potrestání klubu FC Viktoria Otrokovice kontumací utkání dle §7 odst. 1 písm. h) SŘF.

Machálek nepoznával své bývalé svěřence.

Fotbalisté Vyškova opět prohráli
Vyškov /FOTOGALERIE/ – Vyškovští fotbaloví fandové se po delší době zase pozdravili s trenérem Miloslavem Machálkem. Jenže ten se vrátil coby kouč soupeře a se svým novým týmem z Brna-Líšně si odvezl všechny tři body.

V utkání Moravskoslezské ligy prohráli fotbalisté MFK Vyškov doma s SK Líšeň 1:3.

Jarní trápení hráčů MFK na domácím trávníku totiž pokračuje. Ztráta bodů by je ani tak nemusela mrzet, mají nahráno z podzimu, horší je to, že předposlední Líšeň byla ve Vyškově jasně lepším týmem. „Nemyslím si, že to byl náš nejlepší výkon v sezoně, prostě jsme odvedli poctivou práci, jako v posledních zápasech. Tady to nebylo o nějaké naší vysoké kvalitě, ale tím, že domácí nepodali optimální výkon,“ kulantně po utkání konstatoval Machálek, který zápas sledoval z valu naproti hlavní tribuně, protože na lavičku nesmí z disciplinárních důvodů.

Jeho další poznámka ovšem jasně vyjadřuje to, co se na hřišti dělo. „Mrzí mě jediná věc. A to že místo abychom zvýšili na 3:0, tak inkasujeme gól. Naštěstí jsme dokázali velice brzy reagovat,“ dodal Machálek.

I v tomto měl pravdu. Hosté mohli o svém vítězství rozhodnout už v prvním poločase, kdy na hřišti výrazně dominovali a kromě dvou gólů pozahazovali řadu velikých brankových šancí. Svoji velkou převahu korunovali v patnácté minutě, když Krška prošel vyškovskou obranou jako nůž máslem a jeho přihrávku nebylo možné zblízka poslat jinam než do Klimešovy sítě. A výborně hrající Denis Frimmel tak i učinil. (Pozn.: Přihrávku na první branku dal Demeter)
Domácímu týmu nepomohla ani změna v rozestavění, kdy se na svůj post ve středu zálohy vrátil Michal Jeřábek. Vyškovský fotbalový motor už by zavařený. Druhý gól hosté sice dali z trochu přísné penalty, ale dvougólový rozdíl přece jen lépe vyjadřoval dění na hřišti.

Domácí tým za celý zápas na líšeňskou branku nevystřelil. Jedinou přímou střelou byla Janem Hlavicou rovněž trochu přísná proměněná penalta v 70. minutě, která na vyškovské tribuny vrátila jiskřičku naděje na lepší výsledek. Bohužel uhasla už po dvou minutách, kdy se hosté opět zdánlivě lehce prokombinovali před Klimeše a Frimmel se v koncovce zase nemohl mýlit.

Vyškovští fanoušci se po utkání shodli, že viděli nejhorší výkon svých oveček za celé působení v Moravskoslezské lize a viditelně drcený trenér Jan Trousil to v hodnocení jen potvrdil. „Náš výkon je špatný už tři kola. Na hřišti není hráč, který by zavelel, když se nedaří, který by to vzal, jak se říká na sebe. Pro mě je to zklamáním, protože někteří hráči by na takovou roli mít měli. Krejčí, Jeřábek, Lahodný, Machálek. Bohužel, když se nedaří tak i oni spadnou do ani ne průměru, ale podprůměru. Z naší strany tam nebylo vůbec nic, žádná bojovnost, agresivita a o fotbalovosti se vůbec nebavím. My jsme za celý zápas netrefili branku,“ ulevil si Trousil.

Tím jediným mužem, který snesl ligová měřítka byl brankář Klimeš, který v podstatě zabránil debaklu. Bohužel současný kádrový stav Trousilova mužstva je špatný. Na lavičce měl jen dva mladíky, kteří stěží mohli přepisovat historii zápasu. „Machálka i Jeřábka jsem střídal pro slabý výkon, ale nebylo to jen o nich. Podprůměrně hrálo osm hráčů a na střídání bylo všech deset v poli,“ konstatoval Trousil.

MFK Vyškov - SK Líšeň 1:3

Poločas: 0:2. Branky: 70. Hlavica z pen. – 15. a 72. Frimmel, 40. Král z pen. Rozhodčí: Vojkovský – Mikeska, Galásek. ŽK: Kirschner – Minařík. Diváků: 212.
Vyškov: Klimeš – Novotný, Žoček, Jeřábek (46. Hladký), Krejčí – Němeček, Lahodný, Hlavica, Machálek (24. Nehyba) – Kirchner, Matocha. Trenér: Jan Trousil.
Líšeň: Kotnour – Čampa, Zezula, Král, Pospíšil – Minařík (64. Ovsepjan), Demeter, Fall, Daněk – Frimmel (78. Voda), Krška (90. Bednář). Trenér: Miloslav Machálek.

Autor: Zdeněk Vlach

Mini přípravka

Líšeň U7 A – Bystrc – v ZoU nejsou vyplněny základní údaje (doba hry, poločas, výsledek, počet diváků, HP). Pro porušení §50 bodu 10 SŘF uděluje STK klubu Líšeň pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč.

Z MěFS Brno

Líšeň C – Řečkovice – ZoU není potvrzen ani jedním vedoucím. Ve zprávě rozhodčího není uveden důvod proč ZoU není potvrzen žádným vedoucím. R Machorek Jakub ID95091305 předán do KR. STK uděluje oběma klubům pro porušení §61 bodu 2 SŘF pořádkovou pokutu ve výši 100,- Kč.

MSFL: Juniorka padla na hřišti poslední Líšně

Šestizápasová neporazitelnost béčka Slovácka skončila na hřišti poslední Líšně, kde svěřenci trenéra Němčického padli po výsledku 0:1.

Líšeň byla v prvním poločase lepším mužstvem a dokázala toho využít ve 21. minutě, když o první branku zápasu se postaral líšeňský záložník Patrik Demeter. Slovácko se s nepříznivým stavem nesmířilo a domácího brankáře ohrožovalo hlavně střelami ze střední vzdálenosti.

Ve druhém poločase Modrobílí ještě více přidali, měli více ze hry, ale obranný val Líšně se jim překonat nepodařilo.

Statistiky

SK Líšeň - 1. FC Slovácko „B“ 1:0 (1:0)

Branka: 21. Demeter

Sestava: Semanko – Chvátal (62. Flasar), Suchý (C), Tkáč, Vinkler, Tischler, Kubala, Křivánek, Mareš, Pospíšil, Yu (67. Kohút)

Žákovského turnaje O pohár primátora se zúčastní i Bayern či Tottenham!

B r n o - Tradiční žákovský turnaj O pohár primátora města Brna se letos v Brně uskuteční již potřinácté. A v tomto případě jsme přesvědčeni, že třináctka nebude nešťastné číslo.

Klání totiž proběhne v inovovaném formátu a zúčastní se jej i špičkové zahraniční kluby v čele s Bayernem Mnichov!

Turnaj proběhne v Brně ve dnech 20. a 21. května. Svůj tým U14 vyšle do Brna kromě Bayernu také Tottenham Hotspur, z Anglie přijede ještě výběr Life Academy London. Chybět nebude slovenská špička v podání Trenčína, Žiliny a Slovanu. Samozřejmostí je i tuzemská elita – Slavia, Sparta či Plzeň. Účast v kvalifikaci si vybojovala Sparta Brno, šestnáctku týmů pak doplní čtyři regionální akademie - a samozřejmě pořádající Zbrojovka.

Duely základních skupin přivítá kromě Srbské ještě Líšeň, Bystrc, Moravská Slavia a Sparta Brno. „Celý turnaj je samozřejmě organizačně náročnější než všechny ty, které jsme pořádali doposud. Věřím, že vše zvládneme a vyšleme tím jasný signál, že to s mládežnickým fotbalem v Brně myslíme opravdu vážně. Jestli se nepletu, tak takto obsazený turnaj v Brně po revoluci nebyl,“ řekl k turnaji hlavní organizátor Vladimír Chaloupka.

Ten potvrdil, že přilákat do Brna třeba Bayern nebylo nic jednoduchého. „Vše vzešlo ze spolupráce s Geraldem Prellem z Česko-německé fotbalové školy, se kterou Zbrojovka spolupracuje. Jednání probíhalo asi půl roku, Bayern dostává takových nabídek desítky, jde navíc o exponovaný termín. Vše nakonec klaplo. A co se týče Tottenhamu, jeho akademie patří k nejlepším v Evropě a je to také velké lákadlo.“

Celý turnaj bude provázán s utkáním mužů Zbrojovky s mistrovskou Plzní, které se hraje v sobotu 20. května na Srbské. „Během poločasové přestávky se hráči krátce představí fanouškům, což pro ně bude také zajímavým zážitkem,“ doplnil Chaloupka. „Za Zbrojovku bych chtěl poděkovat Statutárnímu městu Brnu v čele s primátorem, který nese záštitu nad turnajem. Díky patří také Goetheho institutu, Česko-německé fotbalové škole, německému velvyslanectví a Fotbalové akademii ČR. Bez pomoci těchto institucí by se takový turnaj nemohl uskutečnit.“

Fotbalisté Zbrojovky se v základní skupině (hrané 20. května v Líšni) utkají s Tottenhamem, Trenčínem a Fotbalovou akademií Pardubického kraje. Bayern se představí na Srbské (sobotní zápasy se hrají na hřišti č. 2). V neděli pak jsou na programu finálová klání, přičemž čtvrtfinále, semifinále i finále proběhnou na hlavním szadionu.

Rozhovor s Vladimírem Chaloupkou si můžete přečíst v zápasovém bulletinu při utkání s Jabloncem. Další podrobnosti k turnaji a přesný časový harmonogram naleznete v průběhu dalších dní na webu.

N O M I N A C E U14

datum a čas srazu: 18.4.2017 v 10:30 hod
místo srazu: hřiště Slavoje V.Pavlovice
místo utkání : V.Pavlovice 12:30 hod

ukončení srazu: 18.4.2017 společným obědem ve V.Pavlovicích po utkání
Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání na trávě i UT, brankáři vlastní výzbroj,
kartičku pojištěnce , strava pro hráče zajištěna.
jízdné bude proplaceno dle směrnice schválené VV JmKFS
Šmarda Petr ČAFC Židenice Kiesel Lukáš ČAFC Židenice 2011
Alexa Štěpán FC Zbrojovka Brno Ryšavý Matěj ČAFC Židenice 2011
Darebník Roman FC Zbrojovka Brno Vecheta Filip 1.SC Znojmo
Holomek Jan SK Líšeň Zach Samuel ČAFC Židenice 2011
Hamza Tomáš 1.SC Znojmo Sáček Štěpán FC Sparta Brno
Vorel Jakub 1.SC Znojmo Chlad Matěj FC Sparta Brno
Prágr Oldřich 1.SC Znojmo Endl Lukáš FC Svratka Brno
Vít Benjamín FC Sparta Brno Bartůněk Pavel 1.SC Znojmo
Kohoutek Ota 1.SC Znojmo
Náhradníci: budou povolání telefonicky a řídí se pokyny v nominaci
Mazuch Filip FK Hodonín Kabelka Martin 1. SC Znojmo
Lanča Adam SK Líšeň Hron Matěj FC Svratka Brno
trenéři: Dvořák Václav Pavlík Marek
lékař: Mudr. Emil Šulc
Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 18.4.2017, za což Vám již nyní děkujeme
Pavel Crhan Schwarz Stanislav
předseda KM JmKFS PTM JmKFS
na ,,Družební utkání “ JmKFS - BFZ

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.