MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Klubové aktuality

RSS kanál

Losování žáci

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 02.07.2005 v 16:20:02)

Přidělená losovací čísla

1 Blansko
2 Kohoutovice
3 Vyškov
4 Letovice
5 Jedovnice
6 Rousínov
7 Čebín
8 Slatina
9 Velké Opatovice
10 Bystrc
11 SK Líšeň
12 Kuřim

Soutěž začíná 27.8.2005 a dále jsou uvedena utkání SK Líšeň

1.kolo Kohoutovice - SK
2.kolo SK - Vyškov
3.kolo Letovice - SK
4.kolo SK - Jedovnice
5.kolo Rousínov - SK
6.kolo SK - Čebín
7.kolo Slatina - SK
8.kolo SK - Velké Opatovice
9.kolo Bystrc - SK
10.kolo Kuřim - SK
11.kolo SK - Blansko

Jak dorost, tak žáci jsou uvedeni pouze na základě telefonické informace, takže bez záruky !!!!!!!!!

Losování dorost

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 02.07.2005 v 16:00:05)

Přidělená losovací čísla

1 Dambořice
2 Šlapanice
3 Slavkov
4 Ždánice
5 Kněždub
6 SK Líšeň
7 Ratíškovice
8 Velké Pavlovice (omylem jsem uvedl Velké Opatovice)
9 Mutěnice
10 Hovorany
11 Bučovice
12 Dubňany
13 Lanžhot
14 Vacenovice

Soutěž začíná 13.8.2005 a dále jsou uvedena utkání SK Líšeň

1.kolo SK - Mutěnice
2.kolo Hovorany - SK
3.kolo SK - Bučovice
4.kolo Dubňany - SK
5.kolo SK - Lanžhot
6.kolo Dambořice - SK
7.kolo SK - Šlapanice
8.kolo Slavkov - SK
9.kolo SK - Ždánice
10.kolo Kněždub - SK
11.kolo SK - Vacenovice
12.kolo SK - Ratíškovice
13.kolo Velké Pavlovice - SK

Disciplinární komise

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 01.07.2005 v 21:16:17)

Kubaský (muži A) 4 soutěžní utkání podmíněně do 31.10.05
Polínek (muži A) 2 soutěžní utkání nepodmíněně od 26.6.05

Oba za vyloučení v posledním utkání se Šardicemi

AKTUALIZACE GALERIE

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 01.07.2005 v 17:47:36)

Do galerie jsem přidal fotky ze zápasů mužů „A“ s Mokrou a se Šardicemi.

V nejbližších dnech doplním další fotky co mám k dispozici.

Návrh na zařazení družtev Líšně do soutěží MěFS

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 30.06.2005 v 11:56:39)

Muži B - II.tř./ 14 účastníků
Dorost B - II.tř./ 11
St.žáci B - II.tř. /10
Ml.žáci B - II.tř. /11
St.př. A - II.tř. /10
St.př. B - III.B tř. 6
Ml.př. A - II. tř. / 10
Ml.př. B - III.B tř./6

Seznam účastníků je uveden na MěFS/Dokumenty/Zpravodaj/19

Zařazení družtev Líšně do krajských soutěží

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 29.06.2005 v 15:28:22)

Dorost st.: SK. I.C spolu s Vacenovice, Dubňany, Mutěnice, Hovorany, Ratíškovice, Kněždub, Ždánice, Lanžhot, Velké Opatovice, Šlapanice, Bučovice, Slavkov, Dambořice

Žáci: SK. I.A spolu s Slatina, Letovice, Blansko, Velké Opatovice, Čebín, Kuřim, Rousínov, Vyškov, Bystrc, Kohoutovice, Jedovnice

Podzimní zápasy SK Líšeň

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 28.06.2005 v 21:27:23)

Kolo..datum……..Soupeři
__

1. 13.08. 16:30 SO Mutěnice - Líšeň
2. 20.08. 16:30 SO Líšeň - Napajedla
3. 28.08. 10:15 NE Kyjov - Líšeň
4. 03.09. 16:30 SO Líšeň - Hrušovany
5. 11.09. 16:30 NE Vyškov - Líšeň
6. 17.09. 16:00 SO Líšeň - Třebíč
7. 25.09. 16:00 NE Poštorná(Šardice) - Líšeň
15.28.09. ????? ST Líšeň - Brumov
8. 01.10. 15:30 SO Líšeň - Morkovice
9. 09.10. 10:15 NE Slavičín - Líšeň
10.15.10. 15:00 SO Líšeň - ČAFC
11.22.10. 15:00 SO Rousínov - Líšeň
12.30.11. 14:30 NE Žďár - Líšeň
13.05.11. 13:30 SO Líšeň - Velké Meziříčí
14.13.11. 13:30 NE Ždírec - Líšeň

Rozpis je bez záruky, jednotlivé oddíly zašlou hlášenky a upřesní hodinu a možná i hrací den. Informace zde obsažené vychází z přihlášek oddílů do soutěže.

Los divize

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 28.06.2005 v 20:58:11)

číslo….mužstvo…hrací den a hodina
1. SK Dekora Ždirec (NE)
2. FC ELSEREMO Brumov (NE 10:15)
3. FK Mutěnice (SO)
4. FS Napajedla (SO)
5. 1.FC VMG Kyjov (NE 10:15)
6. Cukrovar Hrušovany (NE)
7. SK Rostex Vyškov (NE)
8. HFK Třebíč (NE)
9. SK Tatran Poštorná (NE - Šardice)
10.FC Morkovice (NE)
11.FC TVD Slavičín (NE 10:15)
12.ČAFC Židenice (SO 10:30)
13.Framoz Rousínov (SO)
14.SK Líšeň (SO)
15.FC Velké Meziříčí (NE 10:15)
16.FC Žďár n. Sázavou (NE)

Výsledky

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Dada 27.06.2005 v 21:36:17)

ml.žáci vyhráli turnaj v Bratislavě

Chrlice - Senioři 2:7

branky: Staněk 4, Kadur, Outrata, Čeketa

Reprezentace

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 27.06.2005 v 12:47:27)

Jan Machka (mladší žák SK Líšeň) byl členem reprezentačního výběru MěFS v Brně, který obhájil prvenství na turnaji v Táboře - Zlatý palcát.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.