Ing. Stanislav Tvarůžek

Předsedou byl zvolen opět Ing. Karel Hladiš,CSc.

Změna přípravného utkání A mužstva

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 11.03.2005 v 17:07:31)

Vzhledem k nezpůsobilému terénu v Líšni je přípravný zápas A mužstva a Lanžhotem přeložen do Domanína u Bystřice nad Pernštejnem v sobotu 12.3.2005 ve 14 00 hod.

Delegace rozhodčích na utkání Líšeň - Velké Pavlovice

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 10.03.2005 v 22:57:18)

V původním termínu 12.3.2005 byli na utkání delegováni tito rozhodčí:

Hlavní - Kosička

Asistenti - Sedlář, J. Trávníček

Delegát - Albrecht

Výroční schůze SK Líšeň

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 10.03.2005 v 22:51:14)

V pátek 11.3.2005 se koná výroční schůze SK Líšeň s volbou nového předsedy a výboru. O výsledku voleb budou opět informace na webu

Odklad zahájení městských soutěží

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 10.03.2005 v 09:07:02)

Podle zatím neoficiálních informací bude odloženo nejméně o týden i zahájení mistrovských soutěží B mužstva, tedy na první víkend v dubnu.

Přípravné utkání Líšeň - Slavičín 3:2 (0:2)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 09.03.2005 v 22:00:04)

Hráno na umělé trávě v Kunovicích při umělém osvětlení. Bohužel na výborně připravený terén těsně před utkáním a v průběhu prvního poločasu nasněžilo těměř 3 cm nového sněhu, což ovlivnilo výkony obou mužsev.

Branky Líšně: Lacko, Kubaský, Lacko

Po chybách, způsobených zasněženým terénem, se doslal Slavičín lehce do dvoubrankového vedení. Po změně stran nejprve ihned po zahájení poločasu Lacko po samostatné akci snížil na 2:1. Líšeň pomalu začínala mít převahu a po akci a centru Kupského vyrovnal hlavou v pádu Kubaský. V dalším průběhu hry Lacko zakončil své sólo od poloviny hřiště střelou po zemi podél brankáře. Závěrečný tlak soupeře již Líšeň přestála. Vzhledem ke stále velké marodce a přítomnosti jen 12 hráčů z kádru, je výsledek nad očekávání dobrý, nelze jej však brát jinak než jako kvalitní trénink s velmi kvalitním soupeřem a na relativně dobrém terénu.

Zvláštní motivaci měl jistě hráč Líšně Ptáček, který před půl rokem oblékal dres Slavičína.

V sekci download je aktualizovaný rozpis zápasů - odložení zápasů JmKFS

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 09.03.2005 v 14:33:11)

Rozhodnutí JmKFS o přeložení utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 08.03.2005 v 17:53:02)

29.kolo Líšeň - Velké Pavlovice se hraje ve středu 20.4 v 17 00 hod. místo původního termínu 12.3.

30.kolo Rosice - Líšeň se hraje ve středu 11.5. v 17 00 hod.