O klubu

Aktuality týdne

HFK Olomouc - Líšeň 1:7

Komentuje Jiří Hendrich

Branky: 17. Seibert – 9. Pašek, 21. Vintr, 61. Minařík., 67. Pašek, 70. Pašek, 84. Frimmel, 86. Pašek (pen.)
Karty: 55. Banasik (HFK) – 40. Minařík (LIS), 45+1. Zezula (LIS), 83. Frimmel (LIS)

1. HFK Olomouc: Mucha – Starý, Buček, Horka (K), Krejčí, Seibert, Dabič, Banasik, Karčmář, Hornich, Řehák
Náhradníci: Kubica, Drmola, Spurný, Plesník, Tilkeridis, Žůrek, Bořil

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (K), Minařík, Krška, Pašek, Minárčík, Zezula, Vintr, Michálek, Hanuš, Fall
Náhradníci: Rychteský, Malík, Frimmel, Sedláček

Vyrovnaný druhý poločas vystřídala jednoznačná záležitost v podání hostů, kteří si pořádně zastříleli a potupili domácí tým v poměru 7:1. Velkou zásluhu na tom má David Pašek, který se vyhoupl do čela tabulky střelců. (17:32:14)

90

Konec zápasu.

86. PAŠEK - 1:7

HFK Olomouc - Líšeň SO 23.9. 14:30 hod.

HFK Olomouc je klub s dobrým zázemím a druholigovými zkušenosti. Také letos začal soutěž výborně, porazil FC Viktoria Otrokovice - 1. HFK Olomouc 2:5. Ihned nato v Mol Cupu
1.HFK Olomouc - FC Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)

Ne 17.09. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 3:1
V 7. kole třetí ligy MSFL závítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu SK Uničov.

Hodonín - Líšeň 0:0

Komentuje Michal Raška

Karty: 63. Dekleva (HOD), 87. Polách (HOD), 89. Fojtík (HOD) – 9. Zezula (LIS), 36. Minařík (LIS), 88. Sedláček (LIS)

FK Hodonín: Petráš – Mareš, Čurgali, Dekleva, Holešinský – Komara, Vinkler, Šturma, Polách (C) (89. Hesek), Sasín (72. Fojtík) – Dovhanyuk (81. Žák)
Náhradníci: Sloboda – Hesek, Fojtík, Paděra, Tulaydan, Žák

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík (69. Malík), Krška (84. Sedláček), Pašek, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall, Frimmel (72. Minárčik)
Náhradníci: Smrčka – Malík, Sedláček, Minárčik

Rozhodčí: Ivan Vostrejž – Zdeněk Petr, Petr Mayer

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost. (17:19:36)

Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc a tak tedy zápas končí smírně 0:0. Zápas nám toho moc nenabídl. Největší šanci zápasu měl David Krška, který ale v 39. minutě hlavou trefil pouze břevno. V 71. minutě mohl rozveselit domácí diváky Radek Sasín, ale s jeho střelou si brankář Kotnour skvěle poradil. V 83. minutě připravil Hanuš míč na zlatém podnose Mináričkovi, který ovšem minul bránu z dobré pozice. Ke konci zápasu se nám trochu žlutilo, ale nakonec vyloučen nikdo nebyl.

Hodonín - Líšeň so 16.9.2017 v 15 30 hod.

Hodonínem hrávala Líšeň v dávných dobách ještě v 1.A třídě, pak se naše cesty rozešly a naposledy se Líšeň utkala v divizi v roce 2013/14 s těmito výsledky:
So 26.10. 14:30 Hodonín - Líšeň 0:0
So 24.05. 16:30 Líšeň - Hodonín 1:1

Původně Hodonín navázal na práci s mládeží v Šardicích, kam také přešlo dost fotbalistů ze Šardic. Později se podařilo získat velkého sponzora Moravské naftové doly a díky tomuto spojení se v této sezoně podařilo Hodonínu postoupit do MSFL.

Neznámějším hráčem Hodonína je Polách, před lety hráč Zbrojovky Brno, který dodnes umí rozdat přesné míče a patří k nejlepším hráčům Hodonína.

6. SK Líšeň 6 3 1 2 11:13 10
8. FK Hodonín 6 2 2 2 9:13 8

Poslední zápasy Hodonína:
Pá 25.08. 17:30 Hodonín - Val. Meziříčí 1:4
So 02.09. 16:00 Petřkovice - Hodonín 0:0

V 6. kole třetí ligy MSFL přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým FK Hodonín vedený trenérem Vladimírem Malárem. (Hlavní trenér Komňatský byl omluven)

Líšeň - Petřkovice 2:1

Komentuje Roman Zajíček
Branky: 6. Pašek, 59. Pašek (pen.) – 49. Lokša
Karty: 31. Vintr (LIS), 66. Fall (LIS) – 63. Baranek (PEK), 71. Holiš (PEK), 85. Staněk (PEK)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:7.

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík (65. Minarčík), Krška, Pašek, Zezula, Vintr, Machálek (79. Sedláček), Hanuš, Fall (77. Malík), Frimmel. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Smrčka – Bednář, Krejčíř, Minarčík, Daněk, Malík, Sedláček.

FC Odra Petřkovice: Godula – Strakoš, Moskál, Hrdlička (65. Sporysz), Neumann, Baranek, Lokša, Polášek (86. Žyla), Latocha, Staněk (C), Špavelko (23. Holiš). Trenér: Martin Špička.
Náhradníci: Chvěja – Leibl, Sporysz, Holiš, Žyla.

Rozhodčí: Hlubinka – Kozubík, Drozdy.

Diváci: 310

To je pro dnešní den z Líšně vše, někdy u fotbalu zase napočtenou. (17:53:05)

Dobojováno. Líšeň nakonec bere tři body, i když ve druhé části nebyla tolik aktivní, jako v tom první. Měla však víc gólových šancí, rozhodnout mohla daleko dřív. Místo toho se musela bát o výsledek. Rozhodující trefu si připsal David Pašek, který proměnil penaltu a svým druhým gólem v zápase vybojoval pro svůj tým důležitou výhru.