O klubu

Aktuality týdne

Líšeň - Otrokovice So 29.4.2017 v 16 hod.

Líšeň a Otrokovice se setkávaly již v divizi, kde Otrokovice hráli střídavě skupinu D s Líšni a E.
Právě z divize E v sezoně 2014/15 postoupily Otrokovice z druhého místa do MSFL. V první sezoně skončily Otrokovice na velmi pěkném 8. místě, když se osvědčila jejich spolupráce se Zlínem.

Karty: 5. Kwaku (OTR) – 22. Hanuš (LIS)

FC Viktoria Otrokovice: Balážik – Vavruša (46. Bahounek), Kwaku (46. Hradil), Juráň (C), Šuranský, Jasenský, Elšík, Němec, Dekleva, Foltýn (72. Zach), Ponížil
Náhradníci: Juřík – Bahounek, Hradil, Zach, Mlýnek

SK Líšeň: Zrzavý – Bednář, Čampa (C), Krška, Voda (61. Milotínský), Nevřala, Stehlík, Zezula, Hanuš, Fall (83. Matoušek), Frimmel (75. Ovsepjan)

Branky: 70. Hlavica (pen.) – 15. Frimmel, 40. Král (pen.), 72. Frimmel
Karty: 39. Kirschner (VKV) – 62. Minařík (LIS)

MFK Vyškov: Klimeš – Hlavica, Novotný, Němeček, Krejčí, Žoček, Machálek (25. Nehyba), Matocha, Jeřábek (46. Hladký), Lahodný (C), Kirschner
Náhradníci: Kollár – Nehyba, Hladký

SK Líšeň: Kotnour – Král, Čampa (C), Krška (90. Bednář), Pospíšil, Zezula, Demeter, Fall, Daněk, Minařík (64. Ovsepjan), Frimmel (78. Voda)
Náhradníci: Rychetský – Bednář, Ovsepjan, Voda, Machálek

Rozhodčí: Vojkovský – Mikeska, Galásek

Diváci: 212

Máme dobojováno. Líšeň ustrážila výsledek a veze z horké půdy Vyškova velmi cenné tři body za výhru 3:1. Nutno podotknout, že domácí to hostům dnes velmi usnadnili, neboť směrem dopředu nepředvedli takřka nic. Střelecký zápis dnešního utkání načal už v patnácté minutě Denis Frimmel, v závěru poločasu ještě zdvojnásobil vedení hostů z pokutového kopu Miroslav Král. Ve druhém poločase byla penalta odpískána i na druhé straně, naději na body vykřesal svojí brankou Jan Hlavica. Netrvalo ale dlouho a Líšeň si vzala svoje dvoubrankové vedení zpět, když si v zakončení poradil Denis Frimmel, pro něhož to byla druhá branka v utkání. (20:12:01)

90+2

Konec zápasu.

Vyškov - Líšeň pá 21.4.2017 v 17 hod.

Vyškov již delší dobu hraje na špici MSFL, zápas ním je vždy derby.

Poslední vzájemné výsledky:
So 22.08.2015 16:30 Vyškov - Líšeň 8:0
So 19.03.2016 15:00 Líšeň - Vyškov 2:0
So 17.09.2016 15:30 Líšeň - Vyškov 0:1
Komentuje Tomáš Suchánek

Branky: 15. Jeřábek ( Sečkář)
Karty: 31. Bednář (LIS), 40. Frimmel (LIS), 55. Voda (LIS) – 53. Kuncl (VKV), 67. Kirschner (VKV), 78. Lahodný (VKV)

SK Líšeň: Zrzavý – Bednář, Čampa (K), Krška, Voda, Zezula, Matoušek, Hanuš, Fall, Frimmel, Milotínský.
Náhradníci: Rychyteský – Nevřala, Minařík, Walla,Ovsepjan, Daněk. Trenér: Mazura.

MFK Vyškov: Klimeš – Nehyba, Přerovský, Sečkář, Kirschner, Lahodný, Kuncl, Krejčí, Jeřábek (K), Novotný, Němeček.
Náhradníci: Kollár – Šoupal, Bokůvka, Horváth, Lička. Trenér: Trousil.

Rozhodčí: Slabý, Lakomý, Polanský

6. MFK Vyškov 21 9 4 8 33:23 31
15. SK Líšeň 21 4 4 13 21:40 16

Líšeň - Slovácko B 1:0

Branky: 21. Demeter
Karty: 60. Daněk (LIS), 80. Král (LIS), 83. Demeter (LIS), 90. Fall (LIS) – 45. Křivánek (SOB), 50. Kubala (SOB), 55. Pospíšil (SOB)

SK Líšeň: Kotnour – Král, Bednář (64. Ovsepjan), Čampa (C), Krška, Machálek (9. Frimmel (76. Minařík) ), Pospíšil, Zezula, Demeter, Daněk, Fall
Náhradníci: Rychetský – Minařík, Voda, Ovsepjan, Frimmel

1.FC Slovácko B: Semanko – Chvátal (62. Flasar), Suchý (C), Tkáč, Vinkler, Tischler, Kubala, Křivánek, Mareš, Pospíšil, Yu (67. Kohút)
Náhradníci: Trmal – Kohút, Čajka, Kucera, Kudriavtcev, Flasar

Rozhodčí: Nejezchleb – Mayer, Petr

Máme dobojováno, Líšeň nakonec jednogólový výsledek ustrážila až do závěrečného hvizdu a připisuje si veledůležité body do tabulky, Slovácko naopak může smutnit, neboť ví, že s posledním týmem tabulky mohlo nějaký ten bod uválčit. (17:57:22)

Líšeň - Slovácko B, pátek 14.4.2017 v 16 hod.

Každé B mužstvo 1. ligy je závislé na tom, zda nastoupí náhradníci z A mužstva, či mladíci, chystající se na kariéru profesionálních hráčů. Většinou jsou B mužstva silnější doma, kde si domácí určují hrací čas tak, aby vytížili i náhradníky z A mužstva.

Poslední zápas Slovácka B s Líšní:
Ne 11.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Líšeň 3:3
Komentuje Tomáš Kučera

Branky: 32. Michna, 89. Zajíc, 90+3. Zajíc – 22. Frimmel, 43. Fall, 47. Stehlík
Karty: 38. Flasar (SOB), 67. Mareš (SOB) – 17. Matoušek (LIS), 30. Bednář (LIS), 32. Krška (LIS), 90+2. Stehlík (LIS)
ČK po druhé žluté Stehlík (LIS)

1.FC Slovácko B: Daněk – Flasar, Suchý, Machalík, Michna, Křivánek (81. Dramé), Zajíc, Pospíšil (66. Piteu), Havlík, Břečka, Chyla (46. Mareš)
Náhradníci: Trmal – Dramé, Piteu, Mareš, Vinkler

SK Líšeň: Zrzavý – Bednář, Čampa, Krška (73. Daněk), Voda (79 Milotínský), Stehlík, Zezula, Matoušek, Hanuš, Fall, Frimmel (87. Ovsepjan)
Náhradníci: Rychetský – Daněk, Milotínský, Ovsepjan, Kubík

Rozhodčí: Trávníček – Svoboda, Kondler

Diváci: 127

Slovácko nakonec vydřelo bod s Lišní za remízu 3:3. Hosté vedli od dvě branky díky Stehlíkově ráně zkraje druhého poločasu. Slovácko mělo více ze hry, ale jedinou šanci měl Pospíšil, ale nedal, nakonec rozhodly o výsledku poslední dvě minuty, když nejprve snížil Zajíc a stejný hráč vyrovnal v nastaveném čase. (14:47:12)