Aktuality týdne

rekonstrukce umělé trávy

Dne 18. června 2018 začala firma Prostavby z Otnic práce na rekonstrukci hřiště na Kučerově 4, Brno.
Stavba začala likvidací starého trávníku a přípravou na rozšíření hrací plochy.
práce by měly trvat cca do 15.8.2018, součástí jsou nové branky, nová tribunka, nové střídačky a výsledkem bude hrací plocha 90 x 66 m a umělý trávník s podložkou, která má zajistit pružný podklad.
ASCII���User Comments

UH. Brod - Líšeň 2:0

Branky: 10. Hruboš, 45. Richard
Karty: 52. Mančík (UBR) – 30. Hanuš (LIS), 50. Krška (LIS)

ČSK Uherský Brod: Nemrava – David M. (C), David R., Šálek, Mančík (77. Jaroněk), Pochylý (65. Holík), Hruboš, Sklenář (72. Žůrek), Vrága, Nevařil, Michalec
Náhradníci: Červík, Žůrek, Holík, Dolina, Jaroněk

SK Líšeň: Leznar – Hlavica, Bednář, Čampa (C) (46. Krška), Minařík, Machálek M., Fila, Smrčka (46. Machálek T.), Reteno, Hanuš (46. Demeter), Fall
Náhradníci: Kotnour, Krška, Machálek T., Ovsepjan, Demeter

Rozhodčí: Radek Kulička – Roman Páral, Petr Dorušák

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:25:08)

.

Je konec. Uherský Brod v posledním zápase letošní sezóny vítězí v domácím prostřední nad Líšní 2:0. Už v 10. minutě poslal domácí do vedení Filip Hruboš. Těsně před přestávkou přidal druhou branku domácího týmu David Richard. Ve druhém dějství branka nepadla a Uherský Brod vyhrál 2:0.

Uherský Brod - Líšeň Pá 15.06. 17:30

Již v pátek sehraje A mužstvo poslední utkání sezony v Uherském Brodě.
Nováček z Brodu je již zachráněný, Líšeň také už nemůže být na jiném než třetím místě, takže se dá očekávat bezstarostný fotbal.

Postavení obou mužstev v tabulce:
3. SK Líšeň 29 16 6 7 63:42 54
12. ČSK Uh Brod 29 11 5 13 34:44 38

Zatím jedení mistrovské utkání Líšně a Brodu:
Líšeň - Uh. Brod 1:1

Branky: 30. Pašek (pen.) – 53. Vrága

SK Líšeň: Kotnour – Bednář, Čampa (C), Krška, Machálek, Pašek, Minárčik, Zezula, Ovsepjan, Hanuš, Fall.
Náhradníci: Smrčka, Minařík, Rychetský, Frimmel, E. Sedláček.

ČSK Uherský Brod: Červinka – M. David (C), Holík, Vrága, Nevařil, R. David, Šálek, Sklenář, Dolina, Hruboš, Michalec.
Náhradníci: Červík – Josefík, Pavelka, Večeřa, Mančík, Pochylý, D. Sedláček.

Rozhodčí: Cieslar – Mojžíš, Mikeska

Poslední utkání Brodu:
TJ Valašské Meziříčí : ČSK Uherský Brod 2:4 (1:2)
Neproměnili dva pokutové kopy, celkem na jaře zahodili pět penalt, přesto slaví fotbalisté Uherského Brodu záchranu MSFL.

Líšeň - Hlučín 1:1

Komentuje Roman Zajíček

Branky: 14. Minařík – 10. Ságner
Karty: 19. Fall (LIS) – 84. Jančík (HLU)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:3.

SK Líšeň: Leznar – Hlavica, Bednář (65. Mykhailoskij), Minařík, Krška (C), T. Machálek, Fila, Reteno Elekana (45. M. Machálek), Hanuš (70. Čampa), Fall, Demeter. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Kotnour – Čampa, Mykhailoskij, M. Machálek, Smrčka.

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heinik, Žižka (C), Málek (83. Jančík), Ságner, Dostál, Hudeczek, Krejčí (65. Fojtík, 90. Velička), Bialek, Štefek. Trenér: Radomír Korytář.
Náhradníci: Velička, Fojtík, Jančík, Kodeš.

Rozhodčí: Černý – Šimoník, Hanáková

Diváci: 335

To je pro letošní sezónu z Líšně a z MSFL vše, budu se těšit v nové sezóně. Díky za pozornost a hezký víkend. (18:54:23)

Střely na branku: 10:2
Střely mimo: 7:5
Rohy: 6:3

Je tu konec dnešního mače, který byl pohledný především v prvním dějství. Hrál se celkově vyrovnaný fotbal plný šancí, v tom druhém ale měli navrh hosté, kteří mohli rozhodnout o třech bodech. Především v závěru Štefek nedal jasnou gólovku. Takže nakonec je tu dělba bodů, která vlastně o ničem nerozhoduje. Líšeň končí na třetím místě, Hlučín bude pravděpodobně pátý. O tom se rozhodne o týden později.

Líšeň - Hlučín So 09.06. v 17:00

Když Líšeň ještě hrála divizi, Hlučín už hrál II. ligu a měl vždy velmi dobrou mládež. V posledních letech se vždy Hlučín pohyboval v horních patrech tabulky, spolupracoval vždy dobře s ligovými kluby ostravska.

3. SK Líšeň 28 16 5 7 62:41 53
5. FC Hlučín 28 13 6 9 51:38 45

Minulé utkání Líšně s Hlučínem:
Hlučín - Líšeň 2:4
Komentuje David Bochňák
Branky: 22. Ságner, 74. Kraut – 50. Fall, 54. Pašek, 70. Frimmel, 72. Vintr

Karty: 29. Štefek (HLU), 69. Málek (HLU), 90. Heiník (HLU) – 34. Machálek (LIS), 44. Vintr (LIS), 86. Minařík (LIS)

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník, Málek, Ságner (84. Veřmiřovský), Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí (77. Podraza), Štefek (K), Kraut (84. Kaluža)

Náhradníci: Kodeš – Podraza, Žižka, Veřmiřovský, Jančík, Kaluža

SK Líšeň: Kotnour – Minařík, Krška (72. Sedláček), M. Machálek, Pašek, Zezula (K), Vintr (77. Rychetský), T. Machálek (64. Frimmel), Hanuš, Fall, Malík

Náhradníci: Rychetský – Minárčik, Frimmel, Sedláček

Rozhodčí: Bernatík Tomáš – Ogrodník Vlastimil, Poláček David

Diváci: 130

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu SK Líšeň 2:4. V prvním poločase jsme viděli jednu branku, kterou zařídil Patrik Ságner. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a dokázali otočit nepříznivé skóre. Vyrovnat dokázal Fall, o pár minut později na jeho trefu navázal Pašek. Dvacet minut před koncem dali hosté další dva slepené góly a o výsledku bylo jasno. Snížit ještě dokázal Kraut, ale to bylo vše. Hlučín tak po šesti zápasech poznal chuť porážky, Líšeň si připisuje tři body a stoupá tabulkou. (16:13:57)