Karty: 63. Dekleva (HOD), 87. Polách (HOD), 89. Fojtík (HOD) – 9. Zezula (LIS), 36. Minařík (LIS), 88. Sedláček (LIS)

FK Hodonín: Petráš – Mareš, Čurgali, Dekleva, Holešinský – Komara, Vinkler, Šturma, Polách (C) (89. Hesek), Sasín (72. Fojtík) – Dovhanyuk (81. Žák)
Náhradníci: Sloboda – Hesek, Fojtík, Paděra, Tulaydan, Žák

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík (69. Malík), Krška (84. Sedláček), Pašek, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall, Frimmel (72. Minárčik)
Náhradníci: Smrčka – Malík, Sedláček, Minárčik

Rozhodčí: Ivan Vostrejž – Zdeněk Petr, Petr Mayer

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost. (17:19:36)

Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc a tak tedy zápas končí smírně 0:0. Zápas nám toho moc nenabídl. Největší šanci zápasu měl David Krška, který ale v 39. minutě hlavou trefil pouze břevno. V 71. minutě mohl rozveselit domácí diváky Radek Sasín, ale s jeho střelou si brankář Kotnour skvěle poradil. V 83. minutě připravil Hanuš míč na zlatém podnose Mináričkovi, který ovšem minul bránu z dobré pozice. Ke konci zápasu se nám trochu žlutilo, ale nakonec vyloučen nikdo nebyl.

Hodonín - Líšeň so 16.9.2017 v 15 30 hod.

Hodonínem hrávala Líšeň v dávných dobách ještě v 1.A třídě, pak se naše cesty rozešly a naposledy se Líšeň utkala v divizi v roce 2013/14 s těmito výsledky:
So 26.10. 14:30 Hodonín - Líšeň 0:0
So 24.05. 16:30 Líšeň - Hodonín 1:1

Původně Hodonín navázal na práci s mládeží v Šardicích, kam také přešlo dost fotbalistů ze Šardic. Později se podařilo získat velkého sponzora Moravské naftové doly a díky tomuto spojení se v této sezoně podařilo Hodonínu postoupit do MSFL.

Neznámějším hráčem Hodonína je Polách, před lety hráč Zbrojovky Brno, který dodnes umí rozdat přesné míče a patří k nejlepším hráčům Hodonína.

So 09.09. 14:30 HFK Olomouc - Hodonín 1:2
V 6. kole třetí ligy MSFL přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým FK Hodonín vedený trenérem Vladimírem Malárem. (Hlavní trenér Komňatský byl omluven)

Líšeň - Petřkovice 2:1

Komentuje Roman Zajíček
Branky: 6. Pašek, 59. Pašek (pen.) – 49. Lokša
Karty: 31. Vintr (LIS), 66. Fall (LIS) – 63. Baranek (PEK), 71. Holiš (PEK), 85. Staněk (PEK)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:7.

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík (65. Minarčík), Krška, Pašek, Zezula, Vintr, Machálek (79. Sedláček), Hanuš, Fall (77. Malík), Frimmel. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Smrčka – Bednář, Krejčíř, Minarčík, Daněk, Malík, Sedláček.

FC Odra Petřkovice: Godula – Strakoš, Moskál, Hrdlička (65. Sporysz), Neumann, Baranek, Lokša, Polášek (86. Žyla), Latocha, Staněk (C), Špavelko (23. Holiš). Trenér: Martin Špička.
Náhradníci: Chvěja – Leibl, Sporysz, Holiš, Žyla.

Rozhodčí: Hlubinka – Kozubík, Drozdy.

Diváci: 310

To je pro dnešní den z Líšně vše, někdy u fotbalu zase napočtenou. (17:53:05)

Dobojováno. Líšeň nakonec bere tři body, i když ve druhé části nebyla tolik aktivní, jako v tom první. Měla však víc gólových šancí, rozhodnout mohla daleko dřív. Místo toho se musela bát o výsledek. Rozhodující trefu si připsal David Pašek, který proměnil penaltu a svým druhým gólem v zápase vybojoval pro svůj tým důležitou výhru.

Líšeň - Petřkovice 9.9.2017 v 16 hod.

Loňský nováček má slušné finanční zázemí a první rok v MSFL ukončil na 6. místě s 45 body. Do nové sezony přišlo 8 nových hráčů a 9 odešlo.

Zápasy v loňské sezoně:
So 03.09.2016 16:00 Líšeň - Petřkovice 3:0
So 08.04.2017 15:30 Petřkovice - Líšeň 1:0
Komentuje Jakub Kudláč
Branky: 73. Polášek
Karty: 63. Švancer (PEK), 78. Baranek (PEK), 83. Drozd (PEK), 90+2. Buček (PEK) – 22. Frimmel (LIS), 32. Čampa (LIS), 50. Ovsepjan (LIS)

FC Odra Petřkovice: Buček – Švancer, Levčík, Sporysz, Malý, Baranek, Halaška, Neumann, Polášek, Drozd, Špavelko
Náhradníci: Chvěja – Hrdlička, Václavík, Urbančík

SK Líšeň: Kotnour – Král, Čampa, Krška, Machálek, Pospíšil, Zezula, Ovsepjan, Demeter, Fall, Frimmel
Náhradníci: Rychetský – Bednář, Voda, Daněk

Rozhodčí: Lysák – Kneisl, Čístečka

Valašské Meziříčí - Líšeň 2:0

Komentuje Vít Muzikář

Branky: 37. Byrtus, 85. Behan
Karty: 80. Byrtus (VAM) – 25. M. Bednář (LIS), 68. Hanuš (LIS), 70. Frimmel (LIS)

TJ Valašské Meziříčí: Repáň – Behan (89. Kebísek), Vrána, Byrtus, Drozd, Malý (C), Jurča, Gregáň (59. Výmola), Václavek, Šulák, Skwarczek (78. Žilinský)
Náhradníci: Michut – Žilinský, Výmola,Kebísek, Bělíček

SK Líšeň: Kotnour – M. Bednář (46. Hanuš), Čampa (C), Krška, M. Machálek (58. Frimmel), Pašek, Minárčik (73. Minařík), Zezula, T. Machálek, Fall, Malík
Náhradníci: Rychetský – Krejčík, Minařík, Hanuš, Frimmel, E. Sedláček

Rozhodčí: J. Černý – Nejezchleb, Šula

Domácí celek vítězí 2:0. Skóre otevřel v 37. minutě Byrtus, kdy si našel míč při centru z levé strany na přední tyči a hlavou zakončil do pravé poloviny hostující branky. Ve druhém poločase přidal druhou trefu Behan, když využil přihrávky pod sebe a poslal míč křížem z pravé strany po zemi k levé tyči. Líšeň měla za devadesát minut hry jednu větší šanci. Valašské Meziříčí mělo průběh utkání víceméně pod kontrolou. (19:09:26)