Karty: 52. Ondruška (RYM) – 79. Bednář (LIS), 82. Krška (LIS)

SK Jiskra Rýmařov: Baroš – Harazin, Němec R., Dydowicz, Furik M. – Kocúr (K), Tilkeridis, Gyorgy, Ondruška – Šupák, Woitek
Náhradníci: Kameník, Furik D., Němec T., Piroška, Fiala, Horák, Hleba

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Minařík, Krška (K), – Machálek M., Machálek T., Fila, Reteno – Hanuš, Fall
Náhradníci: Mykhailovskyy, Čampa, Smrčka, Leznar, Demeter

Rozhodčí: Křepský Michal, Silný Zdeněk, Polanský Jan

Tímto se s vámi loučím a těším se u dalších přenosů. (18:21:11)

Zápas v Rýmařově skončil výborným výsledkem pro domácí. V zápase ve kterém se jim příliš nedařilo vstřelili v závěrečné desetiminutovce dvě branky a získali tři nesmírně důležité body v boji o setrvání v MSFL.

Rýmařov - Líšeň So 02.06. v 16:30

Rýmařov je nováček soutěže. Pří postupu se objevovaly informace, že je to slabý klub. Není to pravda, klub sice bojuje o udržení v MSFL, ale jeho šance na udržení jsou větší, než několika stálých účastníků MSFL

Branky: 36. Fall, 43. Malík – 69. Ondruška
Karty: 45. Malík (LIS), 76. Minarčík (LIS), 90+1. Hanuš (LIS) – 71. Kocúr (RYM), 83. Šupák (RYM)
Držení míče: 50 % : 50 %.

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:8.

SK Líšeň: Kotnour – Bednář (67. Zezula), Minařík (74. Frimmel), Krška, M. Machálek, Pašek, Minarčík (C), T. Machálek, Hanuš, Fall, Malík (67. Čampa). Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Smrčka – Čampa, Zezula, Frimmel, Sedláček.

Líšeň - Otrokovice 2:1

Komentuje Filip Krůza

Branky: 48. Elekana, 82. Fila – 27. Mlýnek
Karty: 15. Bednář (LIS), 27. Kotnour (LIS), 37. Hanuš (LIS), 48. Malý (LIS), 84. Krška (LIS) – 51. Kiška (OTR), 81. Behan (OTR)

Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 2:3.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Minařík, Krška (C), Machálek M., Machálek T., Fila, Reteno Elekana, Hanuš, Demeter
Náhradníci: Čampa, Michajlovskij, Smrčka, Leznar, Fall

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Behan, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz, Bojda, Kiška, Jurča, Mlýnek
Náhradníci: Jelínek, Fiala, Červenka, Vašulka

Rozhodčí: Silný Z. – Černý D., Grečmal M.

Statistiky utkání:

Střely na branku: 8:3.
Střely mimo: 11:5.
Rohy: 2:3. (18:49:40)

Dnešní utkání mezi týmy SK Líšeň a FC Viktoria Otrokovice je u konce. První brankou zápasu vstřelil v 27. minutě hostující Tomáš Mlýnek. Po začátku druhé půle, ve 48. minutě, srovnal Guy Reteno Elekana. Domácímu mužstvu se podařilo dokonat obrat v 82. minutě, kdy se dorážkou prosadil Adam Fila. Líšeň tak po velkém boje bere všechny tři body.

Líšeň - Otrokovice So 26.05. v 17:00

Otrokovice jsou soupeřem Líšně již z divize, i když občas hrávaly skupinu D a občas skupinu E.

Branky: 47. T. Machálek, 53. Reteno Elekana, 83. Hlavica – 65. Šrom, 76. Šrom
Karty: 32. Hanuš (LIS), 85. Smrčka (LIS) – 30. Vyskočil (HUL), 49. Josl (HUL)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:6.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář (46. Čampa), Minařík (66. Smrčka), Krška (C), M. Machálek, T. Machálek, Fila, Reteno Elekana, Hanuš (56. Fall), Demeter. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Leznar – Smrčka, Čampa, Mykhailovskij, Fall.

SK Spartak Hulín: Dostál – Oulehla, Ondřejka, Dvořáček, Šrom, Vyskočil (86. Pospíšil), Josl, Malenovský, Zlámal (C) (74. Minář), Vyskočil, Hradil (68. Rožek). Trenér: Jindřich Lehkoživ.
Náhradníci: Unger – Michálek, Minář, Rožek, Pospíšil, Uličný.

Rozhodčí: Žurovec – Mikeska, Bureš

Diváci: 293

To je pro dnešní den vše, budu se těšit u dalších zápasů brněnského klubu. Pěkný zbytek dne. (18:55:36)

Střely na bránu: 5:3
Střely mimo: 6:5
Rohy: 4:6

Pohledný dohrávaný duel 16. kola MSFL je za námi. Od druhého poločasu jsme viděli pohledný fotbal na obou stranách. Padlo hned pět branek a také bylo k vidění několik šancí. V hektickém závěru si domácí pohlídali výsledek a získali tři body. Hulínu patří poklona, výsledek 0:2 nezabalil a popral se alespoň o bod. Šromem dokázali hosté vyrovnat, jenže v závěru inkasovali a Brno bere tři body do tabulky.