MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

8.5.05 SK Líšeň B - Start Brno 3-0

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 11.05.2005 v 11:47:59)

V neděli k nám zavítal sopeř z úplného dna tabulky a naše mužstvo čekala povinná výhra. Po prvním poločase jsme vedli 1:0, ale o zážitku z fotbalu se nedalo mluvit. V druhé půli jsme začali hrát lepší a hlavně kombinační hru a tím se nám podařilo zvýšit stav na 3:0. Jinak celé utkání byl boj se soupeřem, který jen odkopával a vůbec se nezapojoval do hry.

5.5.05 Tuřany - Líšeň B 3-1

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 11.05.2005 v 11:39:49)

Na hřišti vedoucího celku naší sotěže jsme odehráli minulý čtvrtek odložené kolo ze začátku jara s cílem neprohrát. V první půli jsme po našich chybách inkasovali dvě zbytečné branky a odcházeli jsme do kabin za stavu 2:0. V druhé půlce přestalo pršet a dostali jsme se končně ke své hře a zatlačily jsme soupeře a po 10-ti minutách jsme po pěkné akci z levé strany snížily na 2:1.Ke konci utkání soupeř přidal po našem tlaku z rychlého protiútoku branku na 3:1 a tímto výsledkem zápas i skončil.

1.5.05

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 03.05.2005 v 09:22:54)

Tatran Starý Lískovec : SK Líšeň B 2:1

Stav po prvním poločase neodpovídal tomu co se odehrávalo na hřišti. Po našich neproměněných šancích dostal soupeř šanci v podobě vymyšleného pokutového kopu, kterou proměnil a s tímto výsledkem jsme šli o půlce do kabin. V druhé půli se stav hry nezměnil, ale nemohli jsme míč dostat za záda domácího brankáře. Soupeř zlobil jen z občasných protiútoků, ale vůbec neohrozil naši branku. potom přišla na řadu druhá přísná penalta a prohrávali jsme 2:0. 15. min. před koncem snížil P. Pokorný na 2:1 ale víc se nám už nepovedlo.

Přeložené utkání

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 03.05.2005 v 09:10:10)

28.4.05 - SK Líšeň B : Lokomotiva 7:3

Po nečekaném prvním poločase, který jsme vyhráli 4:0 s drtivou územní převahou, jsme v druhé půli zbytečně inkasovali tři branky po vlastních chybách.Je nutné vyzvednout výkon Patrika Pokorného, který svým hatrickem přispěl k vysoké výhře nad našim soupeřem.

První výhra

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 25.04.2005 v 11:53:19)

Sestava: Klímek - Dundálek,Kadur,Kúkol(65.Kovacs),Vala - Cupal,Polinek,Poláček,Buchta - Dědič,Král(45.Pokorný)

Po bezbrankovém prvním poločase, kdy mužstvo Líšně mělo územní převahu, ale nepodařilo se skórovat i přes některé vyložené šance jsme nastoupili do druhého poločasu s jediným cílem a to vyhrát.Hned první akce zaváněla gólem, ale střelu Patrika Pokorného vytáhl hostující gólman na roh. Po několika neůspěšných útocích se nám naskytla šance přímého kopu z blízkosti vekého vápna, kterou Karel Polinek 100% využil a vedli jsme 1:0. Po dalších neproměněných šancích skóroval po samastatném sóle na brankáře Patrik Pokorný. Necelých 20. min. do konce zápasu připravil krásným centrem Jara Cupal šanci pro Pavla Dědiče a ten nekompromisně skóroval. je třeba vyzvednout výkon domácího brankáře, který v první i druhé půli chytil vyložené šance soupeře a tím udržel první čisté konto.

V přípravném období mužstvo sehrálo několik přípravných utkání:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 09.04.2005 v 12:11:20)

Líšeň „B“-Zbýšov3:1 (2:0)Líšeň „B“-Adamov4:3 (2:1)Líšeň „B“-Podolí2:2 (1:1)Domašov-Líšeň „B“2:3 (0:0)

Nedílnou součást, se specifickými úkoly v oddíle, sehrává velmi důležitou roli mužstvo mužů "B" (zálož. týmu). Nejen, že není uzavřenou jednotkou, ale pomáhá při výchově talentů a zároveň pomáhá prvnímu mužstvu mužů "A" k udržení a stabilizaci kádru pro rozehrání a udržování herního rytmu hráčů. Při výchově talentů se nabízí dobrá spolupráce s mládežnickými družstvy při přechodu z kategorie mládeže do kategorie dospělých. Tím je dána i úroveň tréninkové práce tak, aby kopírovala úroveň mužstva mužů "A" a zároveň motivovala hráče k dalšímu výkonostnímu růstu. Z těchto důvodů je sestaven plán treninků následujícím způsobem:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 09.04.2005 v 11:42:21)

úterý - společně s prvním mužstvem „A“

čtvrtek - společně s hráči, kteří jsou v nominaci pro soutěžní utkání

středa a pátek - dle časového harmonogramu pro trénink „A“ a dle možností technického zabezpečení. (dobrovolné)

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.