MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Profil hráče - Marek Cendelín

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 04.05.2011 v 18:52:28)

Dobrý den, dnes je středa, venku se nám ochladilo a já vám milí fanoušci v našem seriálu „PROFIL HRÁČE“, představím DALŠÍHO HRÁČE TÝMU „B“.

„MAREK CENDELÍN“

Narodil se v roce plných změn a převratných událostí. Patří k mladším borcům s datem narození 9.5.1989. Žije v Brně, konkrétně na jednom z nedalekých sídlišť na Vinohradech.
Pro jeho neobyčejný šarm nebudu uvádět přesnou adresu protože by se mohl stát lehkým úlovkem mnoha dívek…!

Jeho pracovní profese se úzce skloubila s jeho vzděláním, je mechanik elektrotechnického zařízení a dnes pracuje jako montér vzduchotechniky a klimatizace.

Zajímá se o mnoho věcí, ale k největším zálibám patří fotbal a hudba.

Jeho fotbalové začátky se datují před rok 1995 a s fotbalem začínal v přípravce ČAFC Židenice. Tam fotbalově vyrůstal do svých 17ti let a pak přešel do SK Líšeň, kde hraje v současné době za záložní tým mužů „B“.

OČIMA TRENÉRA

Marek patří k těm velice poctivým, pracovitým a zodpovědným hráčům. Má dobrou kamarádskou povahu nicméně nepatří k hráčům, kteří jak se říká táhnou kolektiv. Dík jeho flegmatické povaze a nízkému stupni sebevědomí, lehce podléhá poraženecké atmosféře. Budeli na sobě vědomě pracovat a získá-li si trenérovu důvěru může se stát jeho přání skutečností. Marek si vzal za cíl dostat se do přípravy Áčka a pokusit se vybojovat šanci si za tento tým zahrát!

Jako všichni hráči, ani on se nedokáže smířit s prohrami. Je však pokorný a dokáže odhadnout svoje schopnosti s možností si vybojovat místo v sestavě. Určitě to tito hráči jako Marek, kteří chodí do práce a často z důvodu pracovního vytížení nestihnou trénink, nemají jednoduché.

V závěru se ve svém dotazníku přiznává, že je svobodný, ale zda je nezadaný to nenapsal.

Zapsal Libor Sádlík trenér.

Profil hráče - Jiří Linger

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 30.04.2011 v 11:26:33)

Dnes opět pokračujeme v odhalování zákulisních informacích o hráčích juniorského týmu. V seriálu „PROFIL HRÁČE“, vám dnes představím hráče:

LINGER JIŘÍ

Patří dnes již ke zkušeným hráčům s datumem narození 7.9.1972 a tvořícím pohonnou jednotku při nacházení optimálních podmínek pro fungování týmové spolupráce a nejen pro tým, ale i pro klub.
Bydlí v srdci Líšně na Šimáčkové a nemá to na naše hřiště daleko. Jeho zájem je sport a je tedy upřen k maximální snaze pomáhat klubu SK Líšeň.
Jeho život není jen sport a fotbal a práce, která ho živí je stejně tak náročná a vyčerpávající, že někdy neví kam dříve skočit. Pracuje jako živnostník v oboru VODA - TOPO.

S fotbalem začínal jako brankář v SK Líšeň v roce 1978 a prošel kluby ČAFC Židenice, SKPP Vratěnín, Sokol Podolí a dnes je pevně zakotven v SK Líšeň. Brance zůstává věrný i dnes a pomáhá kde se dá.

Očima trenérů

Myslím, že na otázku čeho by chtěl fotbalem dosáhnout, nenajdeme odpověď z oblasti fantasie, ale jeho skromný a velice zodpovědný a nekonfliktní přístup ke všem daným úkolům, je vzorem pro mladé perspektivní fotbalisty, čímž je dáno dosažení fotbalového cíle. Fotbalu dal sám sebe a to je mnohem víc….

V závěru prozradím, že je stále svobodný, ale to je z Jirkového soukromí tak vše.

Profil hráče - Jan Vích

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 22.04.2011 v 21:00:36)

Dalším již avizovaným hráčem v našem rozběhnutém představování je
Vích Jan

Narodil se 20.12.1987 v Brně a zde také žije.
Je velice pracovitý a jeho hlavním rysem je zarputilost a odhodlanost pro věc. S těmito vlastnostmi se snoubí jeho zájmy a koníčci. Vedle studií na fakultě sportu se věnuje masérství a rád vaří.
Prozradím, že stejně jako Pavel Knap je SVOBODNÝ.
Na fakultě sportovních studií studuje obor trenérství a tělesnou výchovu.

Svoje první fotbalové krůčky udělal zde na líšeňském trávníku nebo škvárovém hřišti v roce 2002 a to přesně ve středu 20.února.
Fotbalově vyrůstal v Líšni a vyšel z úspěšného období přípravy mládeže a stále je věrný svému klubu.

I když se maximálně věnuje sportovní přípravě a fotbalu dává hodně času, přesto jsou jeho fotbalové cíle převážně ušlechtilého charakteru. Chce si udržet aktivní životní styl a záleží mu především na společenském klimatu mezi spoluhráči a kamarády.

Prohry hodnotí v kvalitě a dokáže reálně vyhodnotit případné prohry. Prohra s lepším soupeřem je výzva a není ostuda. Více mu vadí, když je prohra potupná po hloupých chybách a nebo je po trapném výkonu. To mu zkazí náladu.

očima trenéra

Honzík je hráč, který je pro mužstvo doslova motorem pro trenéry a spoluhráče naprosto bezkonfliktním hráčem. Nicméně to co navenek není vidět, to uvnitř duše vře a posouvá tím jeho zápasové výkony do oblasti nejistoty a ztráty sebevědomí. Když je redy chytá naprosto spolehlivě a s jistotou. Jeho pracovitost a zodpovědný přístup je zárukou dalšího zlepšování.

Prozradil na sebe :

Víte proč se postavil do brány a stal se z něj gólman? Protože se bál a bojí míče a v bráně se může krýt i rukama.
Jinak je i dobrým hráčem a nedělá mu žádný problém nastoupit jak na místě stopera tak i na místě útočníka.

Profil hráče - Pavel Knap

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 19.04.2011 v 17:09:39)

Jak jsem již dříve psal o postupném přibližování našeho týmu k divácké obci, dnešním dnem zahajujeme seriál zajímavostí, ve kterých se můžete dozvědět něco co vás zajímá a nebo co by jste se nikde nedočetli.
Hned na úvod tohoto seriálu „PROFIL HRÁČE“, vám představím kapitána týmu PAVLA KNAPA.

Narodil se 23.01.1986 v Brně a tento fotbalista líšeňské juniorky v Brně i bydlí.
Je vysoký 183 cm a váží 78 kg. Je ortodoxní pravák, ale pokud si to situace vyžaduje dokáže vystřelit i levou.

Konkrétnější informace o jeho bydlišti či tel. čísle můžete dostat osobně po každém domácím utkání.

I když má jako každý zdravý mladý člověk hodně zálib fotbal je přece jen nejsilnější.
První vážnější krůčky v kopačkách udělal v roce 1993 v Příboře. Tam již dnes pětadvacetiletý fotbalista odehrál čtyři sezóny do roku 1997. Pak už se věnoval fotbalu jen v SK Líšeň což mu asi právem vynáší titul odchovance.

K těm zálibám nebo vedlejším činnostem tedy patří sporty všeho druhu, věda, vaření, vyšívání a studium historie.
Vedle fotbalu dokázal vystudovat SPŠS na Sokolské a dnes pracuje jako programátor CNC strojů a robotů.

Něco očima trenéra

Pavel Knap je pro mnohé kluky vzorem ve své tréninkové píli a morálně volných vlastnostech. Je aktivní ve prospěch organizace různých akcí. Na hřišti nepůsobí jako dirigent díky jeho mimořádné herní pracovitosti. Nechává se strhnout k živelnosti a zapomíná na svou roli dirigenta. Budeli na sobě pracovat a přidá-li do svých herních schopností i kvalitnější organizaci a dirigování hry ve prospěch celku, může se dočkat splnění jeho velkého přání, zahrát si alespoň jedno utkání v základu mužů Áčka.

Pavel Knap je vytvalostní typ hráče. Má až neskutečné schopnosti k absolvování dlouhých maratónských tratí. Velice nerad prohrává a prohry velice těžko snáší. Jeho velkým fotbalovým oblíbencem je Zinedine Zidane. Vzory sportovce i lidskosti Sáblíková, Šebrle a Jágr.

Více na sebe neprozradil.

Libor Sádlík - trenér

Příště : Jan Vích - brankář

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.