MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | JM Fotbal | Incore Fitness | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Program do konce týdne

PÁTEK - dobrovolný trénink - od 18.30 na UT (zatím nahlášeno 8 lidí)
SOBOTA - přípravný turnaj v Říčanech, sraz před Restaurací Na Hřišti ve 12.15 (odjezd ve 12.30) nebo v místě turnaje ve 13.00.

Tréninky a turnaj

Takže, dohodli jsme se, že tréninky líšeňského Celticu začnou od středy 30.7.2014 a budou každou středu od 18.30 na UT. Trénink je povinný a povinné jsou i případné omluvenky z tréninků!

V sobotu 2.8. pak sehrajeme první přípravný turnaj v Říčanech. Kdo může, hlaste se trenérovi.

Schůzka před novou sezónou

Moji drazí a milí, je to znovu tady! Ani jsme si nestačili vydechnout po vydařeném konci minulé sezóny a už jsme na prahu té nové. Začínáme prvním zápasem v sobotu 23.8. na naší milované UT, takže je načase pověnovat se přípravě. Za tím účelem svolává trenér Jirka Dosoudil a pokladník Dan Kúkol (ano, ano, stále máme mezi námi dlužníky!) schůzku na pátek 25. července od 19:30 v Restauraci Na Hřišti. Přijďte, prosím, úplně všichni. Kdo přece jen nebude moct z nějakých velmi, velmi vážných důvodů, ať pošle Jirkovi omluvenku. Díky!

Zápas v rámci oslav 90 let kopané v Líšni

Připomínám, že v sobotu 21.6.2014 sehrajeme v rámci oslav 90 let kopané v Líšni přátelské utkání s týmem Old Boys Líšeň. Začátek je v 15 hodin na hlavním hřišti, sraz v kabině ve 14:30. Účast povinná!

Líšeň C - Bohunice B aneb sladká tečka

TJ Tatran Bohunice B - SK Líšeň C 4:10 (2:5), sestava Líšně: Linger, Cendelín, Vejmělek L., Kúkol P., Matoušek, Daněček M., Vejmělek T., Teplý (C), Šebela, Daněček L., Leasure. Hráno ve čtvrtek 12.6.2014 v Bohunicích.

Branky Líšně: Leasure 3, Daněček L. 3, Vejmělek T. 2, Vejmělek L. a Matoušek - hoši, sorry, ale fakt si nepamatuju, jak ty góly přesně padaly, natož v jaké minutě. Jen vím, že to byly pohledné fotbalové akce, pamatuju si taky exkluzivní Danyho gól ramenem. …a samozřejmě si vzpomínám, že jsem na 3 branky nahrál ;-)

Do Bohunic, na půdu jasného lídra soutěže, jsme jeli s poměrně velkými obavami, v celkem napjaté atmosféře a jen v 11 lidech, ale jak říká Pavel Kúkol: „Jedenáct lidí na fotbal stačí!“ A taky, že jo!!! Díky bráchům Vejmělkům, Matymu a „Lazarovi“:-) a díky návratu Romana Teplého po zranění jsme sehráli perfektní utkání, podali jsme kolektivní výkon a občas (asi tak 10x) na nás byla radost pohledět. Vedoucí tým tabulky jsme deklasovali po poločasech 2x 5:2, což bylo asi to nejkrásnější zakončení sezóny, jaké jsme si mohli přát. Myslím, že jsme tím nejlepším způsobem odčinili desítku z Lelekovic a vzkázali všem škarohlídům, že líšeňský Celtic není na odpis!!! Go, Celtic, go!!!

Přáteláček před závěrečnou

V sobotu 14. června, jak jistě všichni víte a těšíte se, má líšeňský Celtic závěrečné setkání po sezóně. Abychom to neměli jen tak na sucho, tak si dáme přátelské utkání s dorostenci. Sraz v 16:30 v kabině, hraje se od 17 asi na UT, ale raději si vezměte i kopačky.

Program na týden 9.5.-15.5.2014

Ve STŘEDU trénink od 18:30, s sebou kopačky. ZÁPAS je ve čtvrtek v 17 hodin v Bohunicích, odjez od Restaurace Na Hřišti je v 16:00 nebo sraz je v 16:30 v místě utkání. V SOBOTU je pak na programu zasloužená ZÁVĚREČNÁ!!! Kde jinde než v Restauraci Na Hřišti…

Líšeň C - Obřany aneb historické okamžiky

SK Líšeň C - SK Obřany 4:2 (3:0), sestava Líšně: Linger - Dosoudil, Cendelín, Vejmělek L., Kúkol P., Široký M., Daněček M. (C), Eichler, Leasure (70. min. Janderka), Bednář, Šebela. Hráno v sobotu 8.6.2014 na PŘÍRODNÍ TRÁVĚ (!!!) v Líšni = první historický okamžik.

Branky Líšně: 2. minuta - Leasure: pěkně se prosadil na hranici velkého vápna a pak nekompromisně zavěsil.

7. minuta - Šebela: čich na góly, skvělý výběr místa, zabijácký instinkt, načasovaný náběh, čtení hry, rychlost, kterou překoná soupeře, nekompromisní zakončení, sebevědomí, technika, rasance, komunikace se spoluhráči - to vše potřebuje útočník, aby dával góly. Já jsem hrál v záloze a mnohé z toho měl a tak jsem dal uklidňující gól = druhý historický okamžik.

29. minuta - Leasure: opět se prosadil v souboji a zkušeně zavěsil po skvělé nahrávce do šestnáctky.

74. minuta - Vejmělek - po krásném vysunutí od Danyho dal velmi důležitý gól, který nás znovu zklidnil a zápas jsme zvládli.

Neuvěřitelné se stalo skutečností a líšeňský Celtic sehrál dnešní utkání na hlavním hřišti v Líšni!!! Na výkonech hráčů to bylo znát, za což díky! Pomohli zase mladí, i když předtím sehráli zápas, a přišli i kluci z A a B, kteří znovu byli „cítit“ na place a pomohli nám ke krásným třem bodům. Hlavně Vejmi odehrál fantastické utkání a nebál bych se ho označit za hráče utkání, i když tam byl i player, který nahrál na gól, dal gól a zařídil penaltu… No nic, hlavně jsme hráli jako tým a ukázali, že si trávu zasloužíme ;-)

Program na příští týden

Opět dáme trénink ve středu v 18.30 a opět si vezměte i kopačky, protože budeme možná na trávě. ZÁPAS hrajeme v sobotu ve 13.00 doma na UT proti Obřanům. Sraz v kabině ve 12.00.

Líšeň C - Svratka B aneb záchranářský bod!

FC Svratka Brno - SK Líšeň C 1:1 (0:1), sestava Líšně: Linger (C) - Dosoudil, Cendelín, Pavlovič, Valkovič, Horák, Partáš, Daněček L. (90. min. Kúkol P.), Široký R. (46. min. Kubaský), Daněček M., Šebela (80. min. Teplý). Hráno v sobotu 31.5.2014 na hřišti v Komíně.

Branka Líšně: 29. minuta - Lukáš Daněček: po nezištné přihrávce od bráchy dával do prázdné brány veledůležitý gól, který znamenal záchranu v lize!

Líšeň přijela k řece v Komíně k záchranářskému duelu v klasické sestavě a všichni kluci na hřišti dokázali, že jejich srdce bije pro Celtic a vybojovali strašně důležitý bod, který nás zachránil v II. třídě městského přeboru. Jediné, co zamrzí, je skutečnost, že jsme mohli vyhrát klidně 5:0, kdybychom proměnili v druhém poločase několik vyložených šancí…ano, samozřejmě, jednu jsem měl i já, ale ode mě se zahazování příležitostí už tak nějak očekává, ne? ;-)

II.třída - městský přebor muži

Příští mistrovský zápas
so 23.08. 19:15 (UT-UO )
SK Líšeň - Slovan B
  TABULKA - 31.07.2014 03:17
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno a městská část Brno Líšeň.
Změny obsahu vyhrazeny.