MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | vFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | JM Fotbal | Incore Fitness | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Schůzka před novou sezónou

Moji drazí a milí, je to znovu tady! Ani jsme si nestačili vydechnout po vydařeném konci minulé sezóny a už jsme na prahu té nové. Začínáme prvním zápasem v sobotu 23.8. na naší milované UT, takže je načase pověnovat se přípravě. Za tím účelem svolává trenér Jirka Dosoudil a pokladník Dan Kúkol (ano, ano, stále máme mezi námi dlužníky!) schůzku na pátek 25. července od 19:30 v Restauraci Na Hřišti. Přijďte, prosím, úplně všichni. Kdo přece jen nebude moct z nějakých velmi, velmi vážných důvodů, ať pošle Jirkovi omluvenku. Díky!

Zápas v rámci oslav 90 let kopané v Líšni

Připomínám, že v sobotu 21.6.2014 sehrajeme v rámci oslav 90 let kopané v Líšni přátelské utkání s týmem Old Boys Líšeň. Začátek je v 15 hodin na hlavním hřišti, sraz v kabině ve 14:30. Účast povinná!

Líšeň C - Bohunice B aneb sladká tečka

TJ Tatran Bohunice B - SK Líšeň C 4:10 (2:5), sestava Líšně: Linger, Cendelín, Vejmělek L., Kúkol P., Matoušek, Daněček M., Vejmělek T., Teplý (C), Šebela, Daněček L., Leasure. Hráno ve čtvrtek 12.6.2014 v Bohunicích.

Branky Líšně: Leasure 3, Daněček L. 3, Vejmělek T. 2, Vejmělek L. a Matoušek - hoši, sorry, ale fakt si nepamatuju, jak ty góly přesně padaly, natož v jaké minutě. Jen vím, že to byly pohledné fotbalové akce, pamatuju si taky exkluzivní Danyho gól ramenem. …a samozřejmě si vzpomínám, že jsem na 3 branky nahrál ;-)

Do Bohunic, na půdu jasného lídra soutěže, jsme jeli s poměrně velkými obavami, v celkem napjaté atmosféře a jen v 11 lidech, ale jak říká Pavel Kúkol: „Jedenáct lidí na fotbal stačí!“ A taky, že jo!!! Díky bráchům Vejmělkům, Matymu a „Lazarovi“:-) a díky návratu Romana Teplého po zranění jsme sehráli perfektní utkání, podali jsme kolektivní výkon a občas (asi tak 10x) na nás byla radost pohledět. Vedoucí tým tabulky jsme deklasovali po poločasech 2x 5:2, což bylo asi to nejkrásnější zakončení sezóny, jaké jsme si mohli přát. Myslím, že jsme tím nejlepším způsobem odčinili desítku z Lelekovic a vzkázali všem škarohlídům, že líšeňský Celtic není na odpis!!! Go, Celtic, go!!!

Přáteláček před závěrečnou

V sobotu 14. června, jak jistě všichni víte a těšíte se, má líšeňský Celtic závěrečné setkání po sezóně. Abychom to neměli jen tak na sucho, tak si dáme přátelské utkání s dorostenci. Sraz v 16:30 v kabině, hraje se od 17 asi na UT, ale raději si vezměte i kopačky.

Program na týden 9.5.-15.5.2014

Ve STŘEDU trénink od 18:30, s sebou kopačky. ZÁPAS je ve čtvrtek v 17 hodin v Bohunicích, odjez od Restaurace Na Hřišti je v 16:00 nebo sraz je v 16:30 v místě utkání. V SOBOTU je pak na programu zasloužená ZÁVĚREČNÁ!!! Kde jinde než v Restauraci Na Hřišti…

Líšeň C - Obřany aneb historické okamžiky

SK Líšeň C - SK Obřany 4:2 (3:0), sestava Líšně: Linger - Dosoudil, Cendelín, Vejmělek L., Kúkol P., Široký M., Daněček M. (C), Eichler, Leasure (70. min. Janderka), Bednář, Šebela. Hráno v sobotu 8.6.2014 na PŘÍRODNÍ TRÁVĚ (!!!) v Líšni = první historický okamžik.

Branky Líšně: 2. minuta - Leasure: pěkně se prosadil na hranici velkého vápna a pak nekompromisně zavěsil.

7. minuta - Šebela: čich na góly, skvělý výběr místa, zabijácký instinkt, načasovaný náběh, čtení hry, rychlost, kterou překoná soupeře, nekompromisní zakončení, sebevědomí, technika, rasance, komunikace se spoluhráči - to vše potřebuje útočník, aby dával góly. Já jsem hrál v záloze a mnohé z toho měl a tak jsem dal uklidňující gól = druhý historický okamžik.

29. minuta - Leasure: opět se prosadil v souboji a zkušeně zavěsil po skvělé nahrávce do šestnáctky.

74. minuta - Vejmělek - po krásném vysunutí od Danyho dal velmi důležitý gól, který nás znovu zklidnil a zápas jsme zvládli.

Neuvěřitelné se stalo skutečností a líšeňský Celtic sehrál dnešní utkání na hlavním hřišti v Líšni!!! Na výkonech hráčů to bylo znát, za což díky! Pomohli zase mladí, i když předtím sehráli zápas, a přišli i kluci z A a B, kteří znovu byli „cítit“ na place a pomohli nám ke krásným třem bodům. Hlavně Vejmi odehrál fantastické utkání a nebál bych se ho označit za hráče utkání, i když tam byl i player, který nahrál na gól, dal gól a zařídil penaltu… No nic, hlavně jsme hráli jako tým a ukázali, že si trávu zasloužíme ;-)

Program na příští týden

Opět dáme trénink ve středu v 18.30 a opět si vezměte i kopačky, protože budeme možná na trávě. ZÁPAS hrajeme v sobotu ve 13.00 doma na UT proti Obřanům. Sraz v kabině ve 12.00.

Líšeň C - Svratka B aneb záchranářský bod!

FC Svratka Brno - SK Líšeň C 1:1 (0:1), sestava Líšně: Linger (C) - Dosoudil, Cendelín, Pavlovič, Valkovič, Horák, Partáš, Daněček L. (90. min. Kúkol P.), Široký R. (46. min. Kubaský), Daněček M., Šebela (80. min. Teplý). Hráno v sobotu 31.5.2014 na hřišti v Komíně.

Branka Líšně: 29. minuta - Lukáš Daněček: po nezištné přihrávce od bráchy dával do prázdné brány veledůležitý gól, který znamenal záchranu v lize!

Líšeň přijela k řece v Komíně k záchranářskému duelu v klasické sestavě a všichni kluci na hřišti dokázali, že jejich srdce bije pro Celtic a vybojovali strašně důležitý bod, který nás zachránil v II. třídě městského přeboru. Jediné, co zamrzí, je skutečnost, že jsme mohli vyhrát klidně 5:0, kdybychom proměnili v druhém poločase několik vyložených šancí…ano, samozřejmě, jednu jsem měl i já, ale ode mě se zahazování příležitostí už tak nějak očekává, ne? ;-)

Program na týden 26.5.-1.6.2014

Na pozápasové tiskové konferenci se hráči i trenéři Céčka dohodli, že ukončíme to trápení, a dáme jen jeden trénink týdně a to bude ve STŘEDU v 18:30. S sebou si vezměte i kopačky na trávu. V SOBOTU pak hrajeme v 10:00 na Svratce. Odjezd od Restaurace Na Hřišti bude v 8:55 nebo dojeďte na sraz v místě utkání v 9:15.

Líšeň C - Slatina B

SK Líšeň C - SK Slatina B 6:0 (2:0), sestava Líšně: Koběrský (C) - Široký M., Cendelín, Horák (46. min. Dosoudil), Valkovič (64. min. Daněček L.), Foral (60. min. Široký R.), Vejmělek (60. min. Daněček M.), Bednář, Milotínský, Kozumplík (64. min. Kubaský), Klein. Hráno v neděli 25.5.2014 na UT v Líšni.

Branky Líšně: nestíhal jsem sledovat:-) Jen vím, že mladí dali krásný 3 góly, že Sergio Falko dal nějakou haluz, Mara Šíra zavěsil poprvé v životě za Celtic a Luba splnil povinnost. K tomu Franta poprvé jako kapitán vyhrál s nulou na kontě, což vše dohromady dává slušný základ pro závěrečnou.

Zmíním jen 2 věci - pozitivní a negativní. POZITIVNÍ je, že nám přišli pomoct kluci, kterým na Celticu záleží. Vybojovali pro nás nesmírně cenné vítězství, zlaté 3 body a ukázali, že i v Líšni umíme soupeře deklasovat (…a to, když si přimyslím ještě ty neproměněné šance…!). NEGATIVNÍ je, že jsem nehrál…ale vlastně, když nad tím tak přemýšlím, s odstupem času, objektivně, nezaujatě, když to vezmu kolem a kolem, bez nějakých vytáček, bez okolků, rovnou k věci - bylo to pro Céčko vůbec negativum…?

II.třída - městský přebor muži

Příští mistrovský zápas
so 23.08. 19:15 (UT-UO )
SK Líšeň - Slovan B
  TABULKA - 23.07.2014 01:12
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno a městská část Brno Líšeň.
Změny obsahu vyhrazeny.