MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

MU SKL Celtik - Bosonohy "B"

SKL Celtik - Bosonohy „B“ 2 : 1 (1:1)

Branky SKL: Zapletal Honza - 35´; Vejmělek Tomáš - 85´

Sestava: Klímek Aleš - Šrámek Jiří, Široký Marek, Kolář Pavel, Vedral Filip - Krejčíř Tomáš, Vejmělek Tomáš, Kschwend Petr(62´Kolář Martin), Horyna Jan(46´Vejmělek Lukáš) - Zapletal Jan(46´Pokorný Patrik), Tvarůžek Víťa(67´Šenkýř Michal) Připravený: Aleš Hrad

Středeční dohrávku jsme odehráli opět na UT, proti soupeři, který figuruje v tabulce sice pod námi, ale v Líšni se představil ve velmi dobrém světle, hrál agresivní fotbal, který režíroval zkušený a kdysi ligový fotbalista Jiří Šíma. I náš kolektiv byl posílený hráči z Benfiky a tak se od úvodních minut hrál docela svižný fotbal. Hosty dostal do vedení, po necelé půlhodině střelou z dálky, právě zmiňovaný Šíma, ale na tento gól dokázal odpověď náš znovuobjevený „snajpr“ Honza Zapletal, který do sítě uklidil chybnou rozehrávku hostujícího brankáře, na kterého vyvinul tlak dobře hrající Tomáš Krejčíř.
Poločas tak skončil asi zaslouženou remízou a do druhého dějství šla obě mužstva se stejným cílem, převrátit výsledek na svou stranu. Hosté byli blíž ke vstřelení vytouženého gólu, ale v jasné šanci je vychytal Aleš Klímek a když už se zdálo, že se oba kolektivy rozejdou smírně, protože ani my jsme nedokázali dotáhnout efektivně vytvořené příležitosti, tak se pět minut před koncem prosadil gólově, tečovanou střelou Tomáš „Basti“ Vejmělek a tři body nakonec zůstaly doma a po dlouhé době jsme si mohli zakřičet vítězný chorál! Cením si přístupu všech zúčastněných hráčů a takovou výhru jsme po předcházejících zápasech potřebovali.

Tomáš Šperka

Nominace na MU SKL Celtik - Bosonohy - středa 16.5.2018 17:30hod

Sraz na utkání: 16:30hod!!!

Nominace: - všichni z Celtiku + Ševčík Dan a Dědič Pavel ml z dorostu a Horyna Honza, Krečíř Tomáš, Vějmělek T. a L. z Benfiky!

!!! Po zápase focení do klubové kroniky(v případě deště bude odloženo)!!!

Kde se bude hrát rozhodne aktuální stav hrací plochy, počasí a správce hřiště během dne!!!

Tom Šperka

MU SKL Celtik - ČAFC 2011

SKL Celtik - ČAFC 2011 3 : 3 (1:2)

Branky SKL: Zapletal Honza - 27´; Kschwend Petr - 58´; Dědič Pavel ml. - 80´

Sestava: Klímek Aleš - Vedral Filip, Široký Marek, Kolář Pavel, Hrad Aleš - Dědič Pavel ml. - Zapletal Honza(53´Šrámek Jirka), Pešta Jiří, Kschwend Petr, Kolář Martin(74´Zein Erik) - Tvarůžek Víťa(64´Šenkýř Michal)

Utkání proti věkově značně mladšímu soupeři se odehrálo, na soupeřům neoblíbené líšeňské UT, kde jsme chtěli zlomit neúspěšné výsledky z posledních zápasů. Přestože se hosté, dvěma trefami ze střední vzdálenosti, dostali do dvoubrankového vedení, náš tým to nezlomilo a do poločasu snížil, po rohovém kopu, dobře postavený a po nemoci, gólově hladový,Honza Zapletal. Z mužstva byla i o přestávce cítit touha zvrátit nepříznivý stav a toto se podařilo do šedesáté minuty, ve které skóroval Petr Kschwend - ročník 1969!!! Hosté se sice ještě jednou dostali do vedení, ale bojovnost našeho kolektivu to neotupilo a po další standardní situaci a závaru v pokutovém území hostí, vyrovnal Pavel Dědič - ročník 1999!!! Další branka už nepadla, tak jsme se se soupeřem rozešli remízovým výsledkem. Konečně se nám podařilo, po třech kolech, vstřelit gól a já věřím, že na toto navážeme v dalších zápasech!

Tomáš Šperka

Nominace na MU SKL Celtik - ČAFC 2011 neděle 13.5.2018 16:30hod

Nominace: Klímek Aleš, Hrad Aleš, Široký Marek, Kolář Marek, Šenkýř Michal, Tvarůžek Víťa, Kolář Martin, Zapletal Honza, Pokorný Patrik, Kschwend Petr, Dědič Pavel ml., Zein Erik, Vedral Filip, Pešta Jiří, Šrámek Jiří

Sraz na utkání: 15:45hod na hřišti SKL. Hrát se bude na UT!!!

Tomáš Šperka

Plán od 9.5 - 13.5.2018

Pátek 11.5.2018 - vzhledem k počtu omluvenek trénink na hřišti SKL se Senior začátek 18:00hod

Neděle 13.5.2018 16:30hod MU s ČAFC 2011 nominace bude upřesněna v pátek po tréninku

Tom Šperka

MU SKL Celtik - Řečkovice

SKL Celtik - Řečkovice 0 : 2 (0:2)

Sestava: Klímek Aleš - Šrámek Jirka, Široký Marek, Kolář Pavel, Hrad Aleš(46´ Horyna Honza) - Kolář Martin, Pecha Petr(66´Kschwend Petr), Pešta Jiří, Krejčíř Tomáš - Šenkýř Michal, Tvarůžek Víťa(54´Zein Erik)

Ve třetím utkání po sobě jsme nedokázali vstřelit branku a protože soupeř potrestal naše chyby, dostal se po půlhodině do dvoubrankového vedení, které si až do konce utkání pohlídal. My jsme z převahy z první dvacetiminutovky nevytěžili NIC, takže na kontě bodů i vstřelených branek nás straší NULA! Do šancí jsme se tentokrát aspoň dostali, ale v koncovce jsme na tom podobně, jako prvoligová Zbrojovka… Je jen na nás, jak se z této nepříjemné situace dostaneme a já věřím, že už v dalším utkání se odrazíme k lepším zítřkům

Tomáš Šperka

Nominace na MU SKL Celtik - Řečkovice - úterý 8.5.2018 16:30

SKL Celtik - Řečkovice - úterý 8.5.2018 začátek utkání: 16:30hod

Nominace: Klímek Aleš, Šrámek Jiří, Široký Marek, Hrad Aleš, Tvarůžek Víťa, Kolář Martin, Kolář Pavel, Kschwend Petr, Šenkýř Michal, Pecha Petr, Vedral Filip, Horyna Jan, Pešta Jiří, Zein Erik, Krejčíř Tomáš;

Sraz na utkání: Nejpozději do 15:45hod na hřišti SKL!!!

Tomáš Šperka

Plán na 18.týden

Středa 2.5.2018 od 17:00hod - trénink s Benfikou

Pátek 4.5.2018 od 18:00hod - společný trénink s SENIOR(stejně jako minulý týden)

!!!VÍKEND - VOLNO s RODINAMI!!!

MU s Bosonohami přesunuto na středu 16.5.2018 17:30hod

MU Start "B" - SKL Celtik

Start „B“ - SKL Celtik 1 : 0 (1:0)

Sestava: Klímek Aleš - Šrámek Jirka, Široký Marek, Kolář Pavel, Valkovič Martin(40´Hrad Aleš) - Horyna Honza, Kolář Martin(37´Ševčík Dan), Kschwend Petr(70´Šenkýř Michal), Vedral Filip - Pokorný Patrik, Zein Erik(55´Tvarůžek Víťa)

Druhé utkání v řadě, ve kterém jsme záhy po jeho zahájení inkasovali branku, která byla tentokrát jedinou a rozhodla tak o výsledku celého zápasu. Nemůžeme vyhrát, když prakticky přímo neohrozíme branku soupeře, když chybí „hlad“ po gólu a když už si gólovku vypracujeme, zhatí ji špatný první dotek a zpracování do takové pozice, ze které bychom vstřelili vytouženou branku. Doufám, že zvedneme hlavy a v příštích zápasech předvedeme to, co nás zdobilo v úvodních kolech a odhodlání ze šatny, přeneseme na hřiště.

Tomáš Šperka - trenér

Nominace na MU na Startu - neděle 29.4.2018 16:00hod

Nominace: Klímek Aleš, Široký Marek, Hrad Aleš, Kolář Pavel, Kolář Martin,Tvarůžek Víťa, Kschwend Petr, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Šenkýř Michal, Šrámek Jirka, Zein Erik, Vedral Filip, Horyna Jan, Juchelka Dan, Ševčík Dan

Sraz na utkání: 14:45hod hřiště SKL nebo 15:15hod na hřišt STARTU Lesná

Tomáš Šperka

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.