MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Plán na 43.týden

Čtvrtek 26.10.2017 18:30hod - Tréninková jednotka UT nebo Orlovna (podle počtu přítomných)

Sraz v 18:15hod na hřišti SKLpřed bytem správce. Kdo nestíhá, omlouvá se pomocí sms nebo zavoláním!!!

Neděle 29.10.2017 - MU SKL Celtik - AC Lelekovice

Začátek utkání 14:00hod. Sraz 13:15hod. Nominace na utkání bude oznámena v pátek podvečer.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU Lokomotiva H.H. - SKL Celtik

Lokomotiva H.H. - SKL Celtik 4 : 1 (1:0)

Branky: 25´Toncr M., 68´Sedlák M., 71´Dolníček R., 72´Lukášek I. - 61´Zein Erik

Sestava: Klímek Aleš - Široký R., Kolář P., Valkovič M., Hrad A.(46´Hledík F.) - Horyna J., Kolář M., Kschwend P., Vedral F. - Pokorný P., Zein E.(71´Tvarůžek V.)

Domácí Lokomotiva rozjela hned od úvodu svůj stroj a naše mužstvo se s její hrou nedokázalo od začátku popasovat a chytit se tak, aby nedocházelo k přečíslení a přehrávání našeho týmu, ať už v obranné, tak ve středové řadě. Tentokrát nefungovalo téměř nic, jakékoliv posuny hráčů, vzájemné zajišťování a organizace hry byla na bodě nula a jen několik zázračných zákroků brankáře Klímka a neum domácích útočníků nás zachránil od inkasování. Přes mizerných prvních dvacet minut se dokázal dostat do dvou vyložených šancí i náš útočník Patrik Pokorný, ale ani on nedokázal své sólové nájezdy proměnit v góly. Domácí se radovali ve 25.minutě, po dobře zahraném trestném kopu, který si ale, nutno dodat, rozhodčí zápasu vymyslel. Ale tady se utkání nelámalo, tak si nechci stěžovat na arbitra tohoto utkání… Poločas skončil jednobrankovým rozdílem ve prospěch domácích a my jsme do druhé půle udělali nějaké změny v sestavě, když pobyt v kabině byl celkem bouřlivý. Úvod druhé půle už byl poněkud vyrovnanější, i když špatnými rozehrávkami ve středu hřiště, jsme soupeře opět pustili do blízkosti a ohrožení naší branky. Ale v 61.minutě se podařilo vyrovnat Eriku Zeinovi, který využil důrazu Filipa Hledíka, který svedl úspěšný souboj s domácím brankářem a Erik dorážel do téměř prázdné branky. V této fázi zápasu jsem věřil, že bychom nemuseli odjet do Líšně s prázdnou, ale o všechny naděje a iluze jsem přišel během čtyř minut mezi 68 - 72 minutou, kdy domácí po naivních chybách vstřelili tři branky a rozhodli ve svůj prospěch toto, pro nás nepovedené utkání. Věřil jsem, že před samotným zápasem jsem vysvětlil našim hráčům dostatečně, jak si představuji především obrannou hru, která začíná už od bránění středové formace a spočívá ve vzájemné komunikaci a organizaci hry, ale zřejmě jsem nebyl dobře pochopen nebo jsem vysvětlil nedostatečně a špatně. Opakuji to ale od začátku sezóny a v některých utkáních se předzápasovou taktiku dařilo plnit, takže si od soboty lámu hlavu, kde se tentokrát stala chyba!?! Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, byli lépe organizovaní, pohyblivější, rychlejší a hlavně vstřelili o tři branky víc, než my! Nám, kromě výše uvedeného chyběl tradiční stoper a kapitán Marek Široký a ve středu pole Jirka Pešta, Petr Pecha = střední záložník, který po celý zápas plní jak obranné, tak útočné úkoly = tvrdí muziku v hlavním těžišti hry = středu pole. Musíme se připravit na poslední dva zápasy, které odehrajeme na domácí UT a věřím, že i z tohoto nepovedeného utkání, se dá najít pozitivní ponaučení.

Tom Šperka

Nominace na MU na Lokomotivě - sobota 21.10.2017 14:30

Nominace na utkání: Klímek Aleš, Široký Renda, Kúkol Pavel, Kschwend Petr, Hrad Aleš, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Kolář Pavel, Kolář Martin, Tvarůžek Víťa, Zein Erik, Aldin Mustafa, Horyna Honza, Hledík Filip, Vedral Filip

Sraz na utkání: nejpozději 13:10hod na hřišti SKL Odjezd 13:15hod

Sraz na Lokomotivě: 13:45hod

Tom Šperka a Laďa Kúkol

TRÉNINKY - ORGANIZAČNÍ UPŘESNĚNÍ

Vzhledem ke vzniklým problémům se srazem na čtvrteční tréninkovou jednotku, vydávám toto rozhodnutí:

SRAZ VŽDY V 18:15hod NA HŘIŠTI SKL u vchodu do bytu správce. Dle počtu přítomných se rozhodne, zda se bude trénovat na UT nebo v Orlovně. Kdo nestíhá být na srazu včas, podá informaci sms nebo zavoláním vedoucímu mužstva nebo trenérovi!

Po soutěži, tedy od listopadu budou tréninky vždy v pátek od 18:30hod v Orlovně. První páteční trénink proběhne 10.11.2017!!!

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Plán na 42.týden

Čtvrtek 19.10.2017 18:30 Tréninková jednotka - UT nebo Orlovna - v´bude upřesněno Sraz 18:15!!!

Sobota 21.10.2017 14:30hod MU na Lokomotivě H.H. Nominace a sraz bude oznámen pátek 20.10.2017 podvečer.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU SKL CELTIK - Chrlice

SKL Celtik - Chrlice 3 : 3 (1:2)

Branky: 22´Dedič Pavel, 51´Pokorný Patrik, 62´vlastní - 8´Hajdík T., 34´Harašta J., 52´Volf J.

Sestava: Klímek Aleš - Široký R.(83´Vakovič M.), Široký M., Kolář P., Aldin M.(68´Hrad A.) - Horyna J., Kúkol P.(46´Zein E.), Pešta J., Juchelka D.(76´Kschwend P.) - Pokorný P., Dedič P.

Domácí utkání, které jsme absolvovali v krásném slunečném nedělním odpoledni, na domácím přírodním trávníku, se neslo v duchu dohánění nepříznivého skóre, když jsme pokaždé v utkání o jeden gól prohrávali, ale naštěstí touha po vyrovnání, byla vždy na naší straně odměněna brankou v hostující síti, takže výsledkem byly tři góly, rovnoměrně rozdělené pro obě mužstva. Po dobrém výkonu z předcházejícího kola jsme chtěli tento nečekaný bodový zisk potvrdit na domácím pažitu, ale samotná hra, se nám tentokrát až tak nedařila, což mělo mnoho faktorů, ale tím nejvýznamnějším, byla kvalitní hra hostujícího kolektivu, když největší jeho zbraní byl přechod do útoku a tam velmi dobrá hra útočníků, se kterými si tentokrát naše obranná čtveřice, několikrát nevěděla rady. Vždy je to ale důsledek toho, jaký projev má celé mužstvo a tentokrát to dle mého „nebylo ono“. Dostali jsme vcelku rychlý gól, už v 8.minutě, na který dokázal odpovědět Pavel Dedič, který uklidil míč vcelku pohodlně do hostující branky, po sražené střele. Jenže už za chvíli, v době kdy jsme zahrávali standardní situaci, nepohlídala dvojice bránících hráčů šikovného útočníka hostí a ten svůj sólový nájezd z poloviny hřiště zakončil gólem. V přestávce se provedly některé změny a přesuny v sestavě a v 51.minutě vyrovnal stav na 2:2 Patrik Pokorný. Ani ne po minutě, se překvapivou střelou zdálky, dostali hosté znovu do vedení, které jsme dorovnali o deset minut později, když průnik Patrika Pokorného a jeho následný střílený centr, si srazil bránící hráč, do vlastní sítě. Hosté potom nastřelili ještě konstrukci naší branky, totéž se povedlo nám, na druhé straně, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou, kterou po průběhu utkání beru! Samotný zápas rozebereme na čtvrtečním tréninku, kde se jistě připravíme na utkání s Lokomotivou!

Tom Šperka

Nominace na MU SKL Celtik - Chrlice neděle 15.10. 15:00hod

Nominace na utkání: Klímek Aleš, Široký Renda, Široký Marek, Kúkol Pavel, Kschwend Petr, Hrad Aleš, Pokorný Patrik, Valkovič Martin, Kolář Pavel, Zein Erik, Pešta Jiří, Juchelka Daniel, Aldin Mustafa, Horyna Honza, Dedič Pavel

Sraz na utkání: 14:15hod na hřišti SKL

Tom Šperka a Laďa Kúkol

Plán na 41.týden

Středa 11.10.2017 16:00hod - Exhibiční utkání SKL team 2007 - Slávia Praha intern. - nepovinná účast

Čtvrtek 12.10.2017 18:30hod - Trénink Orlovna nebo UT - povinná účast!!! Sraz 18:15hod

Neděle 15.10.2017 15:00hod MU SKL Celtik - Chrlice Nominace proběhne po čtvrtečním tréninku a tradiční páteční dohodě s Benfikou.

Tom Šperka a Laďa Kúkol

MU ČAFC - SKL Celtic

ČAFC - SKL Celtic 2 : 4 (1:2)

Branky: Pokorný P.-vl; Šimeček - 4´Vedral Filip, 19´Široký Marek, 55´Tvarůžek Víťa,67´Zein Erik

Sestava: Rychetský M. - Široký R., Široký M., Kolář P., Pokorný P. - Kolář M.(78´Kúkol P.), Pešta J., Kschwend P., Vedral F. - Tvarůžek V.(65´ Zapletal J.), Zein Erik

Po vítězství a hlavně výkonu celého teamu v sobotním mistrovském utkání se píše hodnocení dobře, protože všichni hráči splnili na hřišti to, co jsme si řekli před zápasem a myslím, že jsme si tuto výhru plně zasloužili. Povedl se nám vstup do utkání, když už ve čtvrté minutě skóroval, po nezištné přihrávce Víti Tvarůžka, Filip Vedral, který společně s Jirkou Peštou, brankářem Matějem Rychetským a rychlonohým Erikem Zeinem v útoku, posílili pro tento víkend Celtik. Druhý gól přidal po rohovém kopu stoper Marek Široký, který se prosadil tradičně hlavou a tentokrát padl gól do správné branky = branky soupeře:-). Domácí, kteří měli podstatně mladší věkový průměr, se snažili hrát běhavý fotbal, ale menší hřiště a zkušenost našeho kolektivu, jim to moc neumožňovala.Podařilo se jim sice snížit vlastní brankou Patrika Pokorného, který nastoupil tentokrát netradičně na levém beku a nutno podotknout, že zakončením nedal Matěji Rychetskému žádnou šanci. Ten nás do poločasu podržel jedním skvělým zákrokem a tak se do kabin šlo za našeho vedení, k překvapení přítomných diváků, i těch kteří přicestovali z Líšně. Ve druhé půli pokračoval Celtik v odpovědném výkonu a dvěma brankami navýšil své skóre na rozdíl tří branek a zápas jsme měli zcela ve své režii. Na 3:1 zvyšoval Víťa Tvarůžek, který se svým typickým způsobem prosadil v pokutovém území domácích a nekompromisně skóroval. a z naší strany uzavřel gólový účet Erik, který se prosadil po přihrávce Honzy Zapletala(Zaplika), který svým pohybem a důrazem vybojoval téměř ztracený balón a připravil tak gólovou šanci, po svém dvouminutovém pobytu na hřišti!!! Je to důsledek včasného příchodu a přípravy na zápas. Domácí střelec Šimeček se nakonec prosadil tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího, ale to bylo vše, co mu naše obrana za celý zápas dovolila. Pochvalu zaslouží celý náš tým, ale já přesto vyzdvihnu výkon Pavla „Kolci“ Koláře, který si na místě ve stoperské dvojici, počínal zcela suverénně. Věřím, že tento výkon dokážeme zopakovat i na domácím hřišti v příštím zápase proti Chrlicím.

Tom Šperka

Nominace na MU na ČAFC - sobota 7.10.2017 15:00hod

Nominace: Rychetský M., Hrad A., Široký M., Široký R., Kolář P., Kolář M., Pokorný P., Kswendt P., Tvarůžek V., Kúkol P., Zapletal J., Zein E., Pešta J., Vedral F., Cupal J.,

Sraz na hřišti SKL: 13:50hod

Sraz na hřišti ČAFC Pastrnkova: 14:15hod

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.