MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži C

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Líšeň C - Slovan B 1 : 2 ( 1 : 0 ) Hráno 18.8. po ARSENALU

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 22.08.2007 v 17:00:03)

Střelec: Brom Kamil

Sestava : Suchý M - Kadlec, Kúkol D, Kadur, Dundálek-
- Kúkol P, Suchý P, Stuchlík, Čeketa-
- Brom, a Ruda z Tunisu

Náhradníci: Tak bohužel jména těhle nových kluků se mi nepodařilo zjistit..Omlovám se fanouškům i dotyčným hráčům

V sobotu večer nastoupil Celtik , neboli jak říkají někteří z prvního mužstva…..NAŠI VĚRNÍ…proti Slovanu B
Toto mužstvo hrálo prales loni, tak sme si chtěli tak trochu ověřit , jak na tom sme…Bohužel naše očekávání se nesplnila , neboť ..Šmeralky dojeli posíleni o kluky z kádru A mužstva.
A na začátku utkání to bylo znát.. Před slušně zaplněnou tribunou naší umělky hráli ze začátku fotbal jen hosté. My sme asi 20 minut předváděli spíše ..chaozz.. , než nějaké líbivé kombinace. Šmeralky měli několik slibných a možná i vyložených šancí , které neproměnili jen díky zatím nejlepšímu hráči Celtiku mladýmu Džonovi, Markovi Suchému.. (jen tak dál) Soupeř už byl z jeho zákroků nešťastný…Bohužel , to bylo za 20 minut asi to jediné pěkné z naší strany. Po dvacce se ale hra postupně zlepšovala a našli se i mírně povedené akce. Naší největší slabinou ale bylo , že nešla domluvit taktika . Ruda z Tunisu ,totiž umí česky jen pár slovíček a trenéři Celtiku si zapoměli obědnat u vedení líšeňské kopané překladatele..
Takže to byla holt těžká domluva.. Určitě ale neshazujeme všechnu vinu na Rudu.. Soupeř byl prostě lepší..
Ale navzdory tradici , se nám podařilo jít do vedení. Svoji druhou tutovou šanci proměnil Kamil a do šaten sme šli s vedením 1:0
Teprve ve druhém poločase se naplno projevila ztráta z posledního utkání , kde se nám zranili Karel a Mara.
Do hry šel místo Viktora jeden náš neznámý a nevedl si špatně.. Na levém okraji obrany se snažil , ale nebylo to lehké.. Za umělého osvětlení se projevila lepší fyzička hostů a zcela ovládli hru… Zápas otočili a nebýt skvělých zákroků Máry , mohlo to skončit ještě hůř…..
V poslední dvacetiminutovce se prostřídali útočníci , včetně našeho druhého náhradníka a trenéři Celtiku už se raději těšili , na konec utkání….
Bohužel se opět nepodařilo zvítězit. Další zápas už je soutěžní …… Tak budeme doufat , že si Celtik nechal tu vítěznou atmošku na mistráky…Takže …..DĚDCI DEME BODOVAT…..

Moravská knínice - Líšeň C 4 : 1 ( 2:1 )

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 22.08.2007 v 16:27:05)

Střelec : Suchý pen.

Sestava : Suchý M - Kadlec, Šperka, Kúkol D, Ďurta
Kúkol P, Suchý P, Kovacs, Čeketa
Vintr, Brom
Náhradníci: Kúkol I, Široký Zb

Utkání se hrálo na velmi kvalitním trávníku.Hřiště bylo asi o trošku menší než naše umělka .
Opět jsme nezačali nijak slavně.Soupeř se do nás pustil a my sme se 10 min. jen hledali.Pak ale přišla ke slovu taktika , se kterou počítáme i do dalších zápasů. Počkali jsme na soupeře na naší polovině a při jejich postupném útoku se zmocnili míče a vyráželi do rychlých protiútoků. Rázem se hra vyrovnala.
Pak ale soupeř po ojedinělé akci odcentroval a jinak bezchybný stoper Tom, si srazil balon do vlastní sítě.
Přidali sme na obrátkách a dá se říci že i přebrali otěže utkání do našich rukou. Najednou sme měli balon daleko časěji na svých kopačkách než soupeř. Po několika zahozených krásných akcích ,přišla pěkná kombinace na jeden dotek z vlastní poloviny a obráncům domácích nezbylo nic jiného než ve vápně zkosit rychlého Kamila Broma. Podle dříve určeného klíče , šel na pecku John a s přehledem zavěsil. Takže bude kopat i příště……I nadále sme hráli lepší fotbal než domácí , ale jaksi sme přitom zapoměli dávat góly.
Naopak soupeř potrestal naše nedorozumění ve středu a chytrou střelou zpoza obránce skóroval…….
Ke konci poločasu se lehce zranil Vintr a na posledních 10 min jej nahradil Ivan.
Do druhé půlky šel do hry i Zbyňa místo Broma. Soupeř také vystřídal a dá se říct , že zkvalitnil. Do hry přišli mladíci , kteří nám svým důrazem a velmi kvalitním pohybem dělali velké potíže. Ke všemu se nám zranil klíčový muž defenzivy Karel Kovacs a bylo po nás….
Museli sme úplně změnit rozestavění a styl hry. Soupeř nás ve druhé půli přehrával rychlou kombinací , kterou sme jim umožnili chabým a naivním bráněním hlavně v záložní ředě…Navíc se dorazil i Marek Vintr (dostal pěknou ťafku do nosu) a od 70 min už nedohrál,stejně jako Karel.
Takže výsledek 4:1 hovoří za vše.
I přes nepříznivý výsledek se však dá utkání hodnotit kladně. Jen budeme doufat, že se zranění dvou důležitých hráčů , podaří doléčit do prvního mistráku……

Podolí A - Líšeň C 6 : 3 ( 4 : 1 ) Hráno 5.8.2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 07.08.2007 v 21:14:33)

Střelci: Vintr , Suchý P. , Kovacs

Sestava: Suchý M-,Maňoušek ,Kúkol D ,Dundálek ,Kadlec -
-Kovacs ,Suchý P , Kúkol P, Čeketa -
-Vintr , Ďurta ( Kúkol I )

V neděli jsme nastoupili proti nám dobře známým klukům z Podolí a zápas sme takticky vůbec nezvládli.
Soupeř nás hned ze začátku překvapil svižným tempem , kterému sme jen těžce stačili.
Vůbec se zdá že kluci „Z PODOLÍ“ byli na utkání mnohem nažhavenější a chtěli ukázat ,že odchody některých zkušených hráčů je neoslabili , ba právě naopak.
Takže se nebylo čemu divit , když Celtik prohrával během pár minut 3:0.
Po některých drobných korekcích v sestavě se hra vyrovnala a ke slovu se dostali i naši zahazovači šancí.
Ovšem ………po gólu na 4:0 se nám podařilo snížit Markem Vintrem po krásné příhře Suchého Petra na 4:1 a ještě spálit několik slibných šancí a byl poločas.
V kabině Celtiku trochu zahřmělo…Jakby ne .
Mírně zlepšená hra v druhém poločase vedla i k několika šancím , ale dětskými chybami sme soupeře pustili do gólovky a ten nekompromisně trestal 5:1.
Po krásném centru Ivana se prosadil nejlepší hlavičkář Celtiku Inža Suchač Petar 5:2
Pak proběhlo několik spálených šancí na obou stranách…Hlavními kopytami byli Kúkol Pavel..Vintr Marek… a někteří další..
Pak sme po naší špatné narážečce ve vápně soupeře dostali z brejku na 6:2 Naštěstí hned posléze po ose Kúkol I -KúkolP-Kovacs 6:3.
Od té doby už nás ale soupeř přestal pouštět do vyloženek a dá se říct že si konec pohlídali. Až tedy na jeden okamžik , když po centru Marka Vintra se dostal míč na ruku obránce a kopala se 2 minuty před koncem penalta.Podle Nově určeného pravidla “ Začneme od nejstaršího a neuspěšné střelce budeme měnit“ musel jít kopat „Náš Ivan“. Penaltu nekopl špatně ,(2metry nad a 3 vedle) a tím se uzavřel účet tohoto doufám nopakovatelného utkání.
Závěrem je nutno dodat , že zápas probíhal celkem ve slušném duchu a nikdo nikoho nezranil.
Na konci utkání si všichnio borci podali ruce a popřáli si hodně zdaru do nové sezony , což v minulosti u obou rivalů nebývalo vždy zvykem…………………………

SK Líšeň C - Ochoz 0:2 (0:0) Hráno 25.07.2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 04.08.2007 v 17:26:02)

Sestava: Suchý M - Kovacs , Kadur , Kúkol D, Dundálek
Kúkol P, Suchý P, Stuchlík,(Kúkol I ) Brom,
Daněček, Vintr

K přáteláku si Celtik tentokrát pozval soupeře z Ochoze , který má vysoké ambice do nové sezony.
V prvním poločase se hrál celkem vyrovnaný zápas. A i když měl soupeř míč častěji na svých kopačkách , více vyložených šancí sme měli opět my….Ale ta koncovka..
A když už konečně trefíme bránu, tak do tyče nebo do výborně chytajícího brankaře hostí Zlámala.A protože i soupeř byl se zakončením na štíru , skončil první poločas 0:0
Do druhého poločasu na nás soupeř vlítl jako uragán a prakticky nám čtvrt hodinu nepučil balon.Tady se projevila lepší fyzická připravenost a v mnohých osobních konfrontacích i věk….Soustředili sme se jen na bránění a jen ojediněle jsme vyráželi do útoku.
V těchto fázích utkání nás opět podržel svými výbornými zákroky brankář Suchý ml. (Mimochodem věkem ještě dorostenec)
Bohužel po centru z naší levé strany nejmenší hráč na hřišti trefil hlavou z urovně velkého vápna balon tak, že by se i renomovaný ligový hlavičkář nestyděl a bylo to 0:1.
Poté sme se vrhli opět k útočení , jenomže místo vyrovnání nás soupeř potrestal golem na 0:2. I přes nepříznivý stav naši (dědci z Celtiku) nesložili zbraně a konec zápasu se hrál s balonem na našich kopačkách.
Bohužel se ale v treniku budeme muset zaměřit na koncovku .
Takže utkání skončilo zaslouženou prohrou.
Rozhodně však není nutné mít skloněnou hlavu , protože mužstvo se teprve sehrává a navíc je v plné přípravě……..

SK Líšeň C - Slavíkovice 5 : 5 (1:3) Hráné 23.06.2007.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 04.08.2007 v 16:00:57)

Střelci: Stuchlík 3x , Vintr , Kúkol I

Sestava: Suchý M.- Kadlec ,Kúkol P,Kúkol D,Dundálek - Prokop ,Suchý P, Stuchlík, Kratochvíl, - Kúkol I st., Vintr

Historické první přátelské utkání Celtiku…Nezačali jsme špatně..hráli fotbal a drželi míč na svých kopačkách. Jenže soupeř potrestal naši nedůraznost a po dalších dvou chybách to bylo 0:3. A už to vypadalo že se hned první utkání změní ve frašku. Jenže potom zaúředovali naši zkušenější hráči na hřišti a do poločasu se alespoň podařilo snížit na 1:3.
Druhý poločas byl celkově festival zahozených šancí a nádherných fotbalových kombinací. Naši dědci se předháněli v zahazování šancí a to potrestal opět soupeř , kdy z ojedinělé šance zvýšil na 1:4.
Po naší rychlé odpovědi 2:4 a snížení na rozdíl jednoho gólu na 3 : 4 přišla opět chyba na 3:5.
Potom se naše mužstvo vrhlo vší silou do útočení..Přišlo mnoho šancí a konečné vyrovnání.Zároveň je ale potřeba přiznat ,že do naší otevřené obrany měli rychlí útočníci hostů dveře otevřené a neinkasovali sme jen díky krásným zákrokům golmana Suchého Marka.
Díky tomu se mohl účet uzavřít s uspokojivým výsledkem 5 : 5 což není vzhledem ke špatnému začátku špatné……….

Opravdu funguje heslo

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 29.06.2007 v 22:22:46)

Pokus

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Admin 29.06.2007 v 21:10:54)

Pokus 123456

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.