Střelci : Dundálek , Janderka

Sestava: Pospíchal - Kadlec , Kadur , Kúkol D. , Čeketa -
- Matoušek , Suchý ,(46.Janderka) Kúkol P ,Dosoudil -
- Hošek , Dundálek ( 46.Hasoň T.)

K utkání jsme se opět nesešli . K řadě nemocných hráčů se přidal i zraněný Vintr. Ale i tak se mám utkání ve slepované sestavě docela podařilo. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a jen vinou našich nepřesností , se dostávali na dostřel k naší bráně.
Naše snahy o zakončení končily na špatné finálce….
Až po centru z pravé strany zahodil stoprocentku Suchý a Dundálek odražený míč zavěsil hlavou na dlouhou tyč..

Do druhé půlky jsme šli s odhodláním rozhodnout. Kupodivu soupeři došli fyzické síly. Herně i běžecky jsme již jasně dominovali a 15 minut před koncem Skóroval Janderka a vedli jsme 2:1.
Bohužel 2 minuty před koncem po ojedinělém protiútoku soupeře si centrovaný míč nešťastně srazil kolenem na svoji ruku Kadurka a kopala se penalta. Střelec nedal Pospíchalovi v brance žádnou šanci a tak skončilo utkání pro nás velmi nešťastně remízou.

22.2.2008 3 kolo zimního turnaje

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 25.02.2008 v 17:50:26)

Líšeň C - Prace 1 : 5 ( 0 : 1 )

Sestava: Machka - Kadlec , Šperka , Kúkol D. , Dundálek -
- Janderka , Kúkol P. , Cupal(45 Suchý) , Čeketa -
Dosoudil , Vintr

Střelec : Vintr

Utkání , které se jen těžko komentuje..
Ještě 3 minuty před začátkem nás bylo jen 10. Narychlo se musel obtelefonovat Jara Cupal, čímž mu děkuju , že tak rychle zareagoval a dojel nás vytáhnout z brindy.
Kvůli nemocem chyběl Kovacs , Stuchlík , Hošek ,Kadur a navíc i naše poslední záchrana Cendelín …Navíc se Suchý vracel ze služebních cest a dostavil se až na druhý poločas , vystřídat Jaru , který měl ze čtvrtka v nohách zápas s Podolím..
Ale navzdory tomu všemu , se první poločas odehrával v naší režii. Borci z Prace se nedostali vubec k žádné kombinaci , ani k našemu vápnu..
Naopak my jsme měli několik vyložených šancí, které však vždy zneškodnil brankář Brzobohatý.Neproměnili jsme dokonce ani samostatný nájezd Dosoudilem..
A jak to tak bývá..z ojedinělého centru zachyboval stoper , který minul lehký míč a poločas jsme prohráli 1:0
Do druhého poločasu jsme nastoupili s pocitem , že soupeře přehrajeme a konečně proměníme šance . Ale kdeže..
Prace chytrou hrou a velice agresivním napadáním (někdy až s hrubými fauly , které na nás platily) uplně otočily vývoj střetnutí. Karty se uplně obrátily.. S jedním rozdílem.. Prace svoje šance s jistotou proměnovala..
I přesto jsme měli ještě plno šancí..ale zakletí brankáře hostí platilo snad na všechny.
Gól se nám podařilo vsítit až za stavu 0:5 . Ale to byla snad tisíciprocentní šance , která se prostě nedala neproměnit..
Nutno však dodat , že vývojem hry se není moc za co stydět..Vždyt Prace bojuje o postup do I B třídy…

15.2.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 19.02.2008 v 16:24:13)

Hošek ,(75min. Dosoudil), Vintr

Ve druhém kole zimního turnaje , jsme změřili síly s ambiciozním mužstvem Ochoze.
Stručně se dá napsat , že v prvním poločase byl soupeř lepší. V 15. minutě po chybě Karla na velkém vápně i skórovali.
Ale spíš se projevovalo , že ochozáci jsou o dost mladší mačaft. Herně i běžecky nás převyšovali…Nakonec jsme však měli v první půlce dvě veliké šance , ale jednou stál v cestě gólman a podruhé břevno…Druhý poločas už nás soupeř tolik nepřehrával.Hru jsme vyrovnali a soupeře nutili k chybám. Ochozáci se v závěru utkání i strachovali o výsledek. Zvláště v poslední minutě , kdy Dosec nastřelil z přímého kopu opět jen břevno. A stará pravda zní , že když nedáš gól , tak nemůžeš vyhrát. A v tomhle případě ani bodovat ….

1.kolo zimnho turnaje 8.2.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 11.02.2008 v 15:48:49)

Líšeň C - Podolí A 3 : 3 ( 2 : 0 )

Střelci: Dosoudil , Hošek , Kúkol P.

Sestava: Machka - Kadlec , Kúkol D , Kovacs , Dundálek -
- Dosoudil , Kúkol P , ing.Suchý , Čeketa -

Náhradníci: Cendelín , Jandelka

Vprvním kole zimního ternaje na nás čekola velice prestižní utkání s celkem Podolí. O soupeři víme prakticky vše , tak sme se na kluky ˇˇ podolský ´´ připravili.
Smůla pro nás , že chyběl stoper Šperka a náš nejlepší střelec Stuchlík. A samozřejmě sme nemohli posílit ani o jednoho hráče z benfiky ..
Nechali sme podoláky hrát a dávali z brejků góly. V prvním poločase se nám tato taktika dařila beze zbytku. Dá se říct , že šlo vše podle plánu. Do druhé půlky sme ale pustili do hry i náhradníky a museli tím pádem trochu zamíchat sestavou. Podoláci na nás vyslali Kanóna a začali hrát na 3 útočníky…Ale i tak po inkasovaném gólu na 2:1 se ještě podařilo opět zvýšit na 3:1.
10 minut před koncem to bylo 3:2 a hořelo..
Smutné je , že gól na 3:3 padl až v poslední minutě po standartce a prsty v něm měl opět Milan..
Po celkovém hodnocení v restauraci Na hřišti se ale většina zúčastněných hráčů jak z Celtiku , tak i z Podolí shodla , že remíza byla zasloužená.

Hráno 1.2.2008

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 06.02.2008 v 16:40:52)

Líšeň C - Rapotice 0 : 3 ( 0 : 2 )

Předkolo zimního turnaje..

Sestava: Kúkol D. - Kadlec , Šperka , Pavlovič , Dundálek -
Knap , Kúkol P. , Dosoudil , Čeketa -
Vintr , Hošek

Náhradník Jandelka

První letošní utkání jsme sehráli proti vedoucímu celku I.B. třídy Vysočina.
Rozdíl několika soutěží byl znát hlavně v kombinacích a v držení míče. I když to výsledkově nevypadá , tak se hrál fotbal bez šancí.
Soupeř využil toho , že jsme nastoupili bez brankáře. Musel zase chytat Dan. Toho zkušení hosté zcela využili.
Naopak stoprocentní šanci Vintra z malého vápna zneškodnil brankář .
Celkový závěr z utkání bych hodnotil celkem kladně. V kombinované sestavě jsme s kvalitním soupeřem nepropadli a zvláště v druhém poločase se i fotbalově prosadili..
Výsledek z tohoto hlediska není důležitý…

Lokomotiva HH B - Líšeň C 2 : 4 ( 1 : 0 )

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 29.10.2007 v 12:19:04)

Střelci: Kúkol Daniel, Matoušek, Vintr, Hošek

Sestava: Vích - Kadlec, Šperka, Kúkol D, Dundálek,(58Vaněk)
- Matoušek, Kovacs, Kúkol P, Čeketa -
Stuchlík, ( 45 Hošek ), Vintr (80 Široký)

Náhradníci: Hošek, Vaněk, Široký

Poslední zápas podzimní části, to bylo utrpení…….

Zápas se hrál na podmáčeném heršpickém trávníku.Domácí nastoupili do hry s několika hráči z prvního mužstva a bylo to znát. Byli daleko agresivnější , ke každému balónu měli na těžkém terénu blíž a vyhrávali osobní souboje. I přesto se hra odehrávala uprostřed hřiště. Z domácích bylo cítit , že i když mají více ze hry , mají k nám respekt a nechtěli moc otevírat hru. V 15té minutě jsme vsítili branku , která sice padla z ofsaidu , ale rozhodčí ji uznal. Naši hráč se radovali rozhodčí běžel ke středu hřiště. Domácí však vyvinuli na mladého rozhodčího takoý tlak , že k údivu všech gó odvolal. Vznikla tak paradoxní situace , kdy domácí rozehrávali z malého vápna a všichni hráči Celiku byli na vlastní polovině…..
Zápas se zcela změnil ve 22 minutě. Po faulu Kúkola Pavla , nevydržel s nervama domácí kapitán a napadl kopnutím faulujícího hráče. Kúkol dostal žlutou a domácí kapitám byl zcela po právu vyloučen. Kdo však čekal , že se misky vah přehouply na stranu Celtiku , ten se šeredně zmýlil. Byli to domácí , kteří v deseti lidech zle zatápěli našim spícím hráčům.
Ve 40 minutě po chybné rozehrávce stopera sebral míč domácí útočník a trestal. 1 : 0
Posledních pět minut první půle stáli všichni svatí na straně Celtiku. Domácí nastřelili tyčku , několikrát šli v přečíslení na naši rozhozenou obranu, Brankář Vích byl v jednom ohni a musel předvést několik uspěšných zákroků.Takže jsme mohli být velice rádi , že první půlka skončila jen 1:0
Do druhé půle jsme nastupovali z odhodláním otočit utkání a odvézt si všechny body. Kovacs se posunul na místo stopara a Šperka se vysunul do zálohy. Místo kanonýra Stuchlíka přišel jiný kanonýr Hošek.
Hra nebyla nic moc , ale alespoň se vše důležité odehrávalo na polovině soupeře. Ve 49 minutě po faulu na Kúkola Pavla přišel přímý kop z hranice velkého vápna. Dan se napřáhl a ranou po zemi nedal domácímu brankáři šanci. 1 : 1
V 55 minutě se protáhl po pravé straně Maty. Dostal se už do vápna , kde číhali naši osamocení hráči. Maty však nepřihrál a z ostrého úhlu zavěsil do vinglu. 1 : 2
To už z nás naštěstí spadla nervozita a věděli jsme , že vyhrajeme.V 58 minutě odešel ze hřiště Dundálek se zraněnými zády a nahradil ho Vaněk. Čeketa se posunul do obrany a Jirka hrál v záloze.
V 67 minutě předvedli krásnou akci Hošek a Vintr. Mara se trefil a bylo rozhodnuto 1 : 3.
Domácí začali stejně jako u nás ztrácet nervy a předvedli pár zákeřných nesportovních věcí. Jeden rozhodčí holt vše neuhlídá.
Domácí se dostali ještě jednou k vážné situaci před naší brankou. Střelu z úhlu vyškrábl Vích a poskakující balón metr od brankové čáry vystřelil domácí záložník jen do dobře bránících Čekety a Kovacse.
V 77 minutě si zopakovali naši utočníci spolupráci a tentokrát zakončoval Hošek 1 : 4….
V 80 minutě přišel na hřiště bomber Široký , alias Květák , místo Vintra…Bohužel se nepodařilo proměnit ještě několik slibných akcí. Kúkol Pavel zavraždil dvě tutovky hlavou. Naopak v 91 minutě nakopl domácí stoper balon na 50 metrů a po nedorozumění stoperů s brankářem domácí snížili. 2 : 4 Hned po rozehrávce rozhodčí pískl konec a nám spadl kámen ze srdce.
Myslím si , že to byl nejtěžší zápas v sezoně, což potvrdili i někteří hráči.

Statistika: Bohužel nemůžu posložit některým požadavkům hráčů Celtiku . NE MÍRY A HLAVNĚ VÁHY HRÁČŮ MĚ NEJSOU K DISPOZICI. Takže alespoň ten průměrný věk
Lokomotiva 26 roků
Celtik 32 roků

Líšeň C - Jundrov B 6 : 2 ( 3 : 1 ) Hráno 20.8.2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 24.10.2007 v 17:21:50)

Střelci : Stuchlík 3x, Brom 2x, Kúkol P

Sestava: Vích - Kadlec, Kadůr, Kúkol D,(Vaněk) Dundálek -
- Stuchlík, Brom

Náhradník : Vaněk ( 60 min )

V sobotu jsme nastoupili k poslednímu domácímu utkání podzimu ,proti týmu z Jundrova.
Začali jsem hrát v 10 , protože si správcovské úkoly ještě na poslední chvilku plnil Kadurka. A to se nám trošku vymstilo. Hned v první minutě soupeř nakopl dlouhý balón a souboj jeden na jednoho ,posoudil rozhodčí faulem obránce a kopala se penalta proti nám.Nutno podotknout , že to útočník udělal šikovně. Podržel si obouma rukama stopera a pak na něj spadl…Takže jsme poprvé v sezoně prohrávali.
Trvalo asi 20 minut , než sme se přestali hádat a začali spíš hrát.
Vysunuli jsme presing až k vápnu soupeře a přitvrdili hru.
To se vyplatilo a ve 33 minutě po střele Stuchlíka dorážel Brom. 1 : 1 Bylo vyrovnáno a naopak se začalo diskutovat u hostí.
Hosty ještě více rozhodila v 39 minutě nařízená penalta. Stuchlík ji proměnil 2 : 1.
Obrat se dařil a po chybě brankáře opět Stuchlík zvýšil na 3 : 1. To byla 39 minuta utkání.
Do druhé půlky jsme chtěli hrát více kombinačně a méně se dohadovat. Soupeř ale taky notně přitvrdil a tak se na hřišti občas jiskřilo.
V 51 minutě zavěsil Stuchlík po prostrčení Kovacse a Kúkola P a začala (opět) 6ti minutovka.
54 minuta. Stoper hostí nesportovně nepočkal na ošetření Stuchlíka a za peprných poznámek rychle odkopával od brány. Ovšem velice špatně . P Kúkol zachytil a po kličce předložil Bromovi mezi penaltu a vápno 5 : 1
Hned v 57 minutě kopl Stuchlík roh přímo na hlavu Kúkola P a bylo 6 : 1.
V 60 minutě přišel na hřiště místo Kúkola Dana Vaněk.

Pak naše mužstvo značně polevilo a soupeř se dostal z tlaku.Takže se zápas spíš jen tak dohrával .
Jundrovští také prostřídali. Poslali do útoku bývalého brankáře líšeňského dorostu Křesala a Přemu Poláka staršího. Ten musel být asi domluvený z rozhodčím , protože v 88 minutě vyskočil na centrovaný balón Kadurky a útočník hostí mu udělal stoličku. Jara dopadl na zem na krk. (akrobatický dopad) Ovšem ……hosté k údivu všech kopali penaltu . Přema ji s přehledem proměnil , ale asi ho ten gól do líšeňské sítě netěšil. Padlo i pár peprných slov …….

Závěrem jen pár statistik ..
Věkový průměr hostí 23,5 roku
Věkový průměr Celtiku 30,5 roku
Hosté nastoupili jen s 5 hráči , se kterými proti nám hráli v prvním utkání a bylo to znát. Hráli o poznání lépe , než doma.
Budeme si asi muset zvyknout , že se na nás soupeři už nachystají…………………

Střelci : Stuchlík 3x, Brom 2x , Kúkol Pavel 1x

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 20.10.2007 v 20:19:43)

Celtik - Jundrov B 6 : 2 ( 3: 1 )