MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Nábor A + B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Poslední trénink

Poslední trénink v tomto roce bude ve čtvrtek 14.12. Znovu uvádím, že děti z náboru „B“, kteří mají tréninky pouze v pondělí, mohou dojít i ve čtvrtek, je naplánovaný malý tréninkový turnaj společně s družstvem „NA“ a „PPB“. Čas od 15.45 do 17.00 hod.

JH

Hodnocení IT

Interní turnaj proběhl jako vždy za účasti všech družstev náborů a předpřípravek.(„NB“, „NA“, „PPB“ a „PPA“) v Orlovně.
Problémy nastaly v prvé skupině s docházkou, někteří přišli pozdě, zřejmě si nepřečetli, že tentokrát začínáme už o tři čtvrtě na osm, nikoliv v osm, jeden chlapec později přihlášený nepřišel vůbec, takže než jsme začali musel jsem zmenšit počet minut na jeden zápas, abychom to stihli do začátku druhé skupiny.
Druhá skupina byla naprosto vzorová, mimo jednoho, který onemocněl a byl řádně omluven, tam byli všichni včas.

V první skupině přišlo 15 chlapců

družstvo č. 1 - Matyáš Zejda, Martin Hikl, Vojtěch Palovský
družstvo č. 2 - Samuel Titz, Ladislav Kryštof, Matěj Buřík, Michal Hájek
družstvo č. 3 - Michal Ondráček, Jiří Fojt, Tadeáš Robeš, Filip Smýkal
družstvo č. 4 - Adam Šenkyřík, Tomáš Kárný, Vojtěch Vlček, Adam Vaverka

Hrálo se systémem každý s každým tříkolově

Pořadí:
1. družstvo č. 1 - 20 bodů
2. družstvo č. 4 - 12 b.
3. družstvo č. 2 - 8 b.
4. družstvo č. 3 - 7 b.

Střelci turnaje:

1. Adam Šenkyřík - 11 gólů
2. Vojtěch Palovský - 9
3. Matyáš Zejda - 7
4. Jiří Fojt - 5
5. Martin Hikl, Samuel Titz - 4
6. Michal Ondráček - 3
7. Vojtěch Vlček, Michal Hájek - 2
8. Ladislav Kryštof, Matěj Buřík, Filip Smýkal, Tadeáš Robeš, Adam Vaverka - 1

Ve druhé skupině bylo 21 dětí.

družstvo č. 1 - Adam Belej, Matyáš Hasoň, Sebastián Almášy, Sebastian Lejska
družstvo č. 2 - Tomáš Kraic, Patrik Zelený, Adam Čupr, Lukáš Frybort
družstvo č. 3 - Štěpán Zemánek, Samuel Šinor, David Šrámek, Andre Hanák
družstvo č. 4 - Richard Hudec, Štěpán Matoušek, Daniel Kolínský, Vojtěch Máca
družstvo č. 5 - Erik Mieč, Elian Chico, Celestina Belcredi, Theodora Belcredi, Adam Stehlík

hrálo se každý s každým dvoukolově

Pořadí:
1. družstvo č. 1 - 24 bodů
2. družstvo č. 2 - 18 b.
3. družstvo č. 5 - 10 b.
4. družstvo č. 3 - 5 b.
5. družstvo č. 4 - 1 b.

Střelci turnaje:

1. Matyáš Hasoň - 12 gólů (po penaltovém rozstřelu)
2. Adam Belej - 11 g.
3. Tomáš Kraic - 8
4. Sebastian Lejska, Adam Čupr - 7
5. Štěpán Zemánek - 3
6. Patrik Zelený, Vojtěch Máca, Erik Mieč, Adam Stehlík - 2
7. Lukáš Frybort, Samuel Šinor, David Šrámek, Štěpán Matoušek, Celestina Belcredi - 1

První skupina byla opět obsazena předpřípravkou „A“, čili jen ročníkem 2011, z toho družstvo č. 1 i když jen ve třech si s ostatními poradilo, když ztratilo jen sedm bodů.
Ve druhé skupině dominovalo jako obvykle družstvo č. 1 bez ztráty bodu, kde opět vynikali hráči Matyáš Hasoň a Adam Belej

Další IT bude v lednu 2018, konkretní datum zatím není stanoveno.

JH

Poslední IT v tomto roce

Den: Neděle 10. prosince

Místo: Orlovna

1.skupina:

Sraz v 7.45 hod. - ukončení cca 9.45 hod.

Seznam zúčastněných:
Matyáš Zejda, Michal Ondráček, Martin Hikl, Samuel Titz, Vojtěch Palovský, Ladislav Kryštof, Adam Vaverka, Adam Šenkyřík, Vojtěch Vlček, Filip Smýkal, Tomáš Kárný, Tadeáš Robeš, Michal Hájek - všichni „PPA“,

Počet zúčastněných - 13

2.skupina:

Sraz v 9.45 hod. - ukončení cca 11.45 hod.

Seznam zúčastněných:

Adam Belej, Matyáš Hasoň, Sebastián Almášy, Patrik Zelený, Daniel Bohrn, Adam Čupr, Tomáš Kraic, Sebastian Lejska - všichni „PPB“

Lukáš Frybort, Samuel Šinor, Leopold Sobotka, Vojtěch Máca, Štěpán Zemánek, Andre Hanák, David Šrámek - všichni „NA“

Daniel Kolínský, Richard Hudec, Erik Mieč, Celestina Belcredi, Theodora Belcredi, Štěpán Matoušek, Elian Chico, Adam Stehlík - všichni „NB“

Počet zúčastněných - 23

Všeobecné informace pro obě skupiny

Oblečení a obutí jako na trénink, bude se hrát v rozlišovacích dresech. Kdo má, tak chrániče holení, vzít si občerstvení. Na závěr každé skupiny bude vyhodnocení turnaje.

Dodržujte prosím uvedené časy srazu. Pozdní příchod každého z vás prodlužuje čas turnaje a mění skladbu družstev. V případě onemocnění, či jiné závažné situace znemožňující účast na IT, ihned zavolejte.

Na shledání v neděli se těší trenér Josef Hudec

Čtvrteční tréninky

Vzhledem k tomu, že v letošním roce přišlo na nábory méně zájemců ( pro srovnání v roce 2016 - 65 nováčků, v roce 2017 - 47, což bylo o 18 méně), samozřejmě řada z nich ještě odpadla, někteří přešli do družstva „PPA“, jsou počty v jednotlivých družstvech menší (NB - 15, NA - 9, PPB - 10).
Je tedy možnost pro družstvo začátečníků, tj. „NB“ aby chodilo na čtvrteční tréninky s družstvem „NA“.
Čtvrteční tréninky v Orlovně probíhají od 15.45 do 17.00 hod.
Doufám, že toho řada z vás využije a tím se fotbalově nováčci posunou o kousíček dál.

JH

Nedělní interní turnaj

Upozorňuji, že tuto neděli, tj. 10.12. je interní turnaj. Účast, či neúčast si řekneme na čtvrtečním tréninku, ti, kteří budou na tréninku chybět, pošlete e - mail, nebo SMS.

JH

Přechody hráčů

Z náboru „A“ odchází do předpřípravky „B“ Tomáš Kraic r. 2012.
Tréninky „PPB“ jsou v pondělí 17.30 - 18.45 hod., ve čtvrtek 16.45 - 18.15 hod.

JH

Hodnocení turnaje

Turnaj jako vždy v této kategorii proběhnul bez vyhlášení výsledků, my zase jako vždy jsme si naše výsledky zapisovali.
Některé věci tentokrát nebyly pro nás úplně ideální, ale pořadatel má právo vytvořit takové podmínky jaké uzná za vhodné. Měl jsem diskuzi s panem Winklerem, hlavním pořadatelem turnaje o velikosti hřiště, jeho ohraničení a pod. Říkal to správně, zkoušíme různé změny, něco se samozřejmě osvědčí něco ne.
Kdo na tom turnaji byl, ví o čem mluvím.
Tak k vlastnímu turnaji:
SK Líšeň - Skalica 18:13
SK Líšeň - Hodonín 14:7
SK Líšeň - Kalinkovo 8:19
SK Líšeň - Vacenovice 10:5

Střelci branek:
1. Matyáš Hasoň - 17
2. Adam Belej - 7
3. Sebastián Almášy, Sebastian Lejska - 6
4. Patrik Zelený, Samuel Šinor - 4
5. Lukáš Frybort - 3

JH

Turnaj Lužice

POZVÁNKA NA HALOVÝ TURNAJ
kategorie U6, roč. 2012 a ml.

Termín: Neděle 3.12.2017 od 13.00 do cca 15.30 hod.

Místo: sportovní hala - Lužice u Hodonína, ul. U stadionu

Hrací doba:1 x 15-20 min, podle počtu účastníků

Počet hráčů na ploše: 3+0

Systém: každý s každým

Startovné: 1.500,- Kč

Účastníci: FK Hodonín, SK Líšeň, MFK Skalica, SFC Kalinkovo.

Nominace:
Matyáš Hasoň, Sebastián Almášy, Adam Belej, Sebastian Lejska, Patrik Zelený - „PPB“

Filip Duroň, Lukáš Frybort, Samuel Šinor - „NA“

Vzít si s sebou obuv do haly, chrániče, jídlo a pití by mělo být v ceně startovného. Dresy jsou zajištěny.
Cesta do Lužice přes dálnici cca 50 min, po silnici č. 380 na Hodonín cca 1 hod, 15 min.
V případě, že by někdo ještě onemocněl, sdělte mně to obratem.

JH

Změna termínu turnaje

Turnaj v Lužici u Hodonína, původně stanovený na sobotu 2.12. byl pořadateli posunut na neděli 3.12. do odpoledních hodin, přibližná hrací doba je od 13.00 do 15.30 hod.
Turnaj je pro ročník 2012 a mladší a zúčastní se ho hráči družstev „PPB“ a „NA“.
Podrobnosti budou uvedeny nejpozději po čtvrtečním tréninku.

JH

Hodnocení IT

Interní turnaj proběhl jako vždy za účasti všech družstev náborů a předpřípravek.(„NB“, „NA“, „PPB“ a „PPA“) v Orlovně.
Tentokrát bylo více problémů, v obou sekcích v konečné fázi chyběla řada přihlášených hráčů, samozřejmě jsou pořád tací, co na IT vůbec nereagují.

V první skupině přišlo 10 dětí.

družstvo č. 1 - Samuel Titz, Jiří Fojt, Martin Hikl
družstvo č. 2 - Adam Jelínek, Matěj Buřík, Michal Ondráček
družstvo č. 3 - Filip Smýkal, Petr Podolský, Jakub Juřica, Šárka Kaderková

Hrálo se systémem každý s každým čtyřkolově.

Pořadí:
1. družstvo č. 1 - 24 bodů
2. družstvo č. 2 - 8 b.
3. družstvo č. 3 - 2 b.

Střelci turnaje:

1. Jiří Fojt - 13 gólů (poslední gól padl v penaltovém rozstřelu)
2. Samuel Titz - 12
3. Martin Hikl - 10
4. Adam Jelínek - 8
5. Michal Ondráček, Matěj Buřík, Šárka Kaderková, Petr Podolský - 3
6. Filip Smýkal - 1

Ve druhé skupině bylo 17 dětí.

družstvo č. 1 - Adam Belej, Matyáš Hasoň, Sebastián Almášy, Patrik Zelený
družstvo č. 2 - Tomáš Kraic, Štěpán Zemánek, Daniel Bohrn, Filip Duroň
družstvo č. 3 - Tadeáš Robeš, Leopold Sobotka, Samuel Šinor, Richard Hudec
družstvo č. 4 - Štěpán Matoušek, Daniel Kolínský, Erik Mieč, Celestina Belcredi, Theodora Belcredi

hrálo se každý s každým dvoukolově

Pořadí:
1. družstvo č. 1 - 18 bodů
2. družstvo č. 2 - 12 b.
3. družstvo č. 3 - 6 b.
4. družstvo č. 4 - 0 b.

Střelci turnaje:

1. Adam Belej - 12 gólů
2. Matyáš Hasoň - 7 g.
3. Daniel Bohrn, Tomáš Kraic - 6
4. Leopold Sobotka - 3
5. Patrik Zelený, Sebastián Almášy, Filip Duroň - 2
6. Samuel Šinor - 1

První skupina byla tentokrát obsazena předpřípravkou „A“, čili jem ročníkem 2011, z toho družstvo č. 1 bylo suveréní bez ztráty bodu a i v tabulce střelců byli tito hráči na prvních třech místech.
Ve druhé skupině dominovalo opět družstvo č. 1, kde vynikali zejména střelecky Adam Belej a Matyáš Hasoň.

Poslední IT v tomto roce bude jak již víte v neděli 10. prosince

JH

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.