MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Nábor A + B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Další změna

do družstva „Předpřípravka B“ přechází z „A Náboru“ Filip Maňas, ročník 2006

Přesun do "Předpřípravky B"

Do „Předpřípravky B“ přechází Matěj Šťastný a Hana Přikrylová.

Změny kádru

Upozorňuji rodiče, že v rámci náborových družstev „A“ a „B“ jsou současné změny provedeny tak, že do družstva „A“ přešli všichni z ročníku narození 2006 a starší.

Družstvo „Nábor B“ tedy obsahuje děti ročníku 2007 a mladší
s tréninky na umělé trávě v areálu SK Líšeň a to vždy v pondělí od 15.45 do 16.45 hod.

V družstvu „Nábor A“ jsou děti ročníků 2006 a mladší s tréninky v pondělí od 16.45 do 17.45 (18.00) hod na UT (umělá tráva) SK Líšeň a ve čtvrtek od 15.45 do 17.00 hod na ZŠ Novolíšeňská.

Ročníky 04 a 05 byly odeslány do družstva „Předpřípravka B“, jmenovitě to jsou:

Radan Kotásek - 05,
Jiří Novotný - 04
Markéta Klusáčková - 04
Viktorie Úšelová - 04
Vojtěch Kryl - 05
Patrik Studený - 05
Ondřej Kameník - 05

Tréninky tohotod ružstva probíhají v pondělí buď na UT SK Líšeň, nebo na Zš Novolíšeňská od 18.00 do 19.15 hod.
Ve čtvrtek jsou na ZŠ Novolíšeňská od 17.00 do 18.30 hod.

Tréninky příští týden

Z důvodu mé nepřítomnosti v příštím týdnu povedou pondělní tréninky „A“ i „B“ trenéři mladší přípravky „C“ a“D“. V případě velmi špatného počasí se z areálu SK všichni přesunou do haly.

Čtvrteční trénink „A“ na Novolíšeňské povede trenér „Předpřípravky „A“ Radek Řezník. V případě špatného počasí volejte v čase od 15 do 15.30 hod na číslo 731405755 kde bude trénink.

Informace po čtvrtečním tréninku

Po velké účasti zájemců v pondělním tréninku a následném převedení těch starších do družstva „Nábor A“, jsem se na čtvrtečním tréninku nestačil divit. Z těchto převedených chlapců a děvčat se z 16 dostavil pouze jeden.
Nevím, co se událo, samozřejmě, žádnou informaci o neúčasti jsem nedostal.
K tomu uvedu pár vět.
1. Družstvo „Nábor A“ trénuje na rozdíl od „B“ 2x týdně, místo a čas jsou uvedeny zde na web. stránkách.
2. V případě nepřízně počasí se snažím získat halu, což byl tento případ. Poviností rodičů je zavolat v čase, který je rovněž uveden a zjistit, zda to v tomto termínu platí.
3.V případě, že z nějakých důvodů nemohou se svým potomkem přijít, formou SMS mně to oznámí.

Nábor B tyto povinosti zatím nemá, pro členy „A“ je to příprava na systém „Předpřípravky B“, kde již probíhá bodování hráčů, s kladnými body za účast na tréninku a naopak zápornými za neomluvený trénink.

K tomu bych dodal ještě tolik, že je potřeba tohle co nejdříve zažít, navíc berte tréninky jako součást koncepce fotbalového oddílu a ne jako nějaký zájmový kroužek, kde by si rodiče své dítě odložili a po jeho skončení zase vyzvedli.
Předpokládám, že v příštím týdnu už to bude fungovat.

Trenér Josef Hudec - tel. 731485280

Trénink

Dnes t.j. ve čtvrtek 13.9. je už s předstihem zřejmé, že bude trénink v hale SK Líšeň (bývalé kino Svět, dříve Orlovna) vedle ZŠ Holzova.

Rekordní účast na tréninku "Náboru B"

V pondělí 10.9. přišlo na trénink „B“ družstva 45 dětí, převážně chlapců, ale i tři děvčátka.
Většinou to byly ročníky 2007 a 2008 (29), které v tomto družstvu i nadále zůstanou, oproti ročníkům 2006, 2005 a 2004 v počtu 16ti, kteří tímto přechází do fotbalově vyspělejšího družstva „Nábor A“.
Samozřejmě se to dá vyčíst z předchozích článků, pro jistotu však opakuji, že tréninky „Náboru A“ budou dvakrát týdně a to v pondělí od 16.45 do 17.45 (18.00) na hřišti s umělou trávou v areálu SK Líšeň. V případě špatného počasí se přesuneme do haly.
Ve čtvrtek je trénink na ZŠ Novolíšeňská od 15.45 do 17.00 hod. Tento den je potřeba v případě špatného počasí zavolat trenéra (731485280), zda a kde se trénink uskuteční. Volat v rozmezí 15.00 - 15.30 hod.

Upozornění pro rodiče

Vzhledem k tomu, že v posledním týdnu v srpnu budu na soustředění vybraných hráčů ročníků 2005-2007, nebudu během dne telefonicky dostupný, pokud budete potřebovat nějaké důležité informace, volejte od pondělí 27.8 do pátku 31.8 v čase od 20.00 do 21.00 hod.
Děkuji za pochopení, Josef Hudec.

Informace pro nové zájemce

Zahájení tréninků, místo, den a hodina jsou uvedeny v předchozím článku.
Oblečení na trénink - sportovní, dle počasí.
Obutí - pro začátek není nutno mít kopačky, stačí botasky, nebo tenýsky, kecky popř. sálové boty.
Míč - kopací, nejlépe velikost č. 3, vyjímečně 4.
Občerstvení

Upřesnění tréninků

Od této sezóny bylo zajištěno nové hřiště pro přípravky SK Líšeň. Jedná se o prostor v Marianském údolí, předtím to bylo parkurové závodiště v lokalitě mezi Pernikářovým a Kadlcovým mlýnem. Tento prostor budou využívat všechny starší a mladší přípravky + předpřípravka A.
Tím se pro naše družstva(Nábor A+B a Předpřípravka B) částečně uvolnil prostor na náhradním hřišti SK Líšeň. Jedná se o hřiště s umělou trávou třetí generace prosýpanou drcenou gumou. Je to stejný povrch, jak v hale, což většina současných hráčů již vyzkoušela. Na tomto hřišti jsme odehráli vzájemné utkání při zakončení minulé sezóny.
Pro nově příchozí zájemce o fotbal v našem oddílu ještě doplňuji adresu: SK Líšeň, Kučerova 4.

Nábor B

Seznam stávajících hráčů je uveden v předchozím článku, toto družstvo doplní nově příchozí zájemci.

Tréninky: Zahájení v pondělí 3.září a ukončení 29. října, každé pondělí od 15.45 do 16.45 hod, vždy na uvedeném hřišti s umělou trávou (UT). V těchto termínech současně mohou přicházet i noví zájemci.
V případě velmi špatného počasí bude zajištěna hala, která je od UT vzdálena několik desítek metrů.
Po termínu 29.10. přecházíme do haly, kde setrváme až do konce března 2013.

Nábor A

Tady to bude trošku složitější a je potřeba, aby jste si to dobře přečetli a zapamatovali.
Zahájení v pondělí 3.září a ukončení 29. října, vždy na uvedeném hřišti s umělou trávou (UT).
Pondělí: 16.45 - 17.45 hod v případě následného mistrovského zápasu seniorů na tomto hřišti ( začátek v 18.00 hod.). Jedná se o termíny 10.9., 24.9., 8.10.a 15.10.
V ostatních pondělcích bude trénink ukončen v 18.00 hod.

Ve čtvrtek už k dispozici UT nemáme, takže zde to zůstává při starém tzn. čtvrteční tréninky se uskuteční na školním hřišti ZŠ Novolíšeňská a to v čase od 15.45 do 17.00 hod.

V případě velmi špatného počasí bude zajištěna hala, telefonický kontakt s dotazem zda budem venku, či v hale bude pouze ve čtvrtek. Pondělní tréninky venku, nebo v hale budou probíhat v podstatě v jedné lokalitě. Toto ještě bude později upřesněno.

Na závěr všem stávajícím i nově příchozím zájemcům o líšeňskou kopanou přeji hodně úspěchů do nové sezóny a hlavně aby je fotbal bavil a měli z toho radost.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.