MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Nábor A + B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Další změny

Opět další přesun z „B“ do „A“ jsou to kluci ročníku 2007 Prokop Jelínek, Šimon Pokorný a Ondřej Pochylý

Přesun hráčů

Do „A“ náboru se z „B“ přesouvají tito hráči:
Richard Schindler, Dominik Kejík, Lukáš Pelikán, David Doležal a Martin Bulant, všichni ročník narození 2007.

Oprava

Termín interního turnaje je samozřejmě neděle 22.9, nikoliv, jak jsem omylem napsal říjnové datum. V říjnu bude další interní turnaj a to v neděli 20.10., to ale budeme řešit později.

Interní turnaj

V neděli 22.10. nás čeká první interní turnaj v této sezóně.
Podotýkám, že se to týká obou náborových družstev „A“ a „B“.
Pro ty, co jsou noví a ještě to neznají, mám připraveno pár informací:
Turnaj se bude konat za každého počasí, pokud bude pršet odehraje se v hale, jinak proběhne na venkovní ploše a to během dopoledne. S největší pravděpodobností bude rozdělen na dvě části. Jedna část bude zahrnovat hráče zkušenější, druhá více méně nováčky. K tomu,aby se to přesně stanovilo kdo bude v které části hrát a v kolik hodin jednotlivé části budou začínat musí být dopředu nahlášena účast či neúčast každého jedince. Termín uzávěrky této informace bude do čtvrtka (19.9.) večera. Družstvo „A“ náboru to může nahlásit na čtvrtečním tréninku.
Na základě počtu přihlášených stanovím vše ostatní a uvedu to na webové stránky, nejpozději během pátku 20.9.
Pokud má někdo problém to vysledovat, může učinit telefonický dotaz, ne však formou SMS.
V minulosti se noví velmi málo do těchto turnajů zapojovali, chtěl bych k tomu sdělit, že čím dřív se vaše děti zapojí, tím lépe začnou zvládat základy fotbalu, kvůli čemuž se do našeho oddílu přihlásili. Nejsme žádný fotbalový kroužek, jsme oddíl, který má v rámci republiky určitou úroveň a v tomto duchu se snažíme vychovávat i naši mládež.
Velké většině se tyto interní turnaje líbí a to nejen pro vlastní fotbal ale taky proto, že každý z účastníků na závěrečném vyhlášení výsledků je odměněn nějakou sladkostí. Samozřejmě ti nejlepší dostanou ještě o něco málo víc.
Na co největší účast se těší trenér Josef Hudec

Změny v kádru "A" náboru

Zvykněme si na to, že v náborových družstvech bude průběžně docházet k posunu hráčů a to z různých důvodů.
Tak nejprve ukončení činnosti - po Tomáši Bumbálkovi, což bylo již dříve uvedeno, přestávájí v našem oddíle fungovat Daniel Bílek, Filip Novák a Theodor Šeliga, takže chlapci, ať se vám daří v jiné činnosti a hlavně hodně štěstí v životě.
Nově příchozí Sebastian Aniol - 07 se hned jako nový zařadil do „A“ a následně vzhledem k jeho výkonnosti byl přeřazen po několika trénincích do „PPB“.
Další nový Tomáš Pavelka - 07, přišel z náboru „B“, odkud ho budou následovat další z ročníku 2007.

Informace

Nábor „B“

pomalinku se to rozjíždí, máme za sebou vlastně první trénink, bohužel počasí nám nepřeje a v hale pro 38 účastníků se toho moc udělat nedá.
Doufejme, že příště vyjde venek, tam se to může rozdělit na dvě skupiny a provést oddělený, kvalitnější trénink.
Chvíli to bude trvat, než se vše ustálí, vytřídí. V následujících trénincích budou postupně někteří převáděni do družstva náboru „A“Nezapomínat nosit míče na tréninky, nejlépe velikost č. 3, v předchozích článcích si přečtete
podrobnější informace.

Nábor „A“

prosím rodiče následně uvedených chlapců, kteří byli přes prázdniny přesunuti do tohoto družstva, aby vodili své syny na tréninky náboru“A“.
Mimo ústní sdělení na tréninku to ještě uvádím písemně:
Josef Švejda, Jan Jaroslav Novák, Jáchym Černý, Michal Ognar

Nábor „A“+„B“

pro obě družstva platí, že pokud omlouváte děti z tréninku, provádějte to formou SMS, popřípadě e-mailem, případné dotazy buď na tréninku ústně nebo volejte.

Interní turnaje

V nové sezóně budou opět interní turnaje, tentokrát začínáme již v září ve venkovním prostředí, loni začaly až v hale popřípadně v tělocvičně ZŠ Holzova.
Jedná se o neděle 22. září a 20. října vždy v dopoledních hodinách.
Přesný čas a další podrobnosti budou uvedeny před turnajem. Počítejte, že to bude probíhat obdobným způsobem jako v minulé sezóně.

Nábor „A“ - zde počítám s téměř stoprocentní účastí, neúčast na turnaji musí být řádně omluvena. Zrovna tak čekám u tohoto družstva omluvu za neúčast na trénincích, což zatím u všech nebylo.

Nábor „B“ - interní turnaje jsou i pro toto družstvo, ale dokáži pochopit, že v začátku budou určité problémy, než si na tento systém chlapci (děvčata) zvyknou.
Bývá zde zvykem, aby se všichni do určitého termínu před turnajem vyjádřili, zda syn, či dcera na turnaj dojdou, či nikoliv. Na základě vašeho sdělení, pak vytvořím systém jakým se turnaj bude hrát a určí se přesné časy.
Pouze několik turnajů v začátku tohoto systému se hrálo dohromady se všemi nehrajícími přípravkami (nábor „A“ a „B“, předpřípravky „A“ a „B“), později při větší účasti hráčů byl turnaj rozdělen na dvě části, kde spolu hráli věkově i zkušenostmi přibližně stejní účastníci.

Zahájení sezóny

nebylo zrovna šťastné, jednak pro problémy s vozidlem, takže na pondělní tréninky nemohl dorazit trenér, bohužel na to doplatili ti nejmenší (nábor „B“), kde zatím není náhrada na tomto postu, nábor „A“ už mohl fungovat, tam zástupci již jsou.
Další negativní zpráva je, že Tomáš Bumbálek z áčka končí s fotbalem, tak ať se mu daří v jiné oblasti lidské činnosti.
Na druhém tréninku „A“ náboru bylo méně než polovina chlapců, to také není povzbuzující a co ostatní, kde jsou omluvy, je třeba si na to zvyknout, že ve vyšší kategorii je nutné o sobě vědět, vysvětlit neúčast na tréninku atd.
Doufám, že příště už to bude jiné, lepší.
Na další tréninky se těší trenér.

Upozornění

Upozorňuji všechny, že v termínu od 25.8. do 31.8. jsem na fotbalovém soustředění, takže případné telefonní dotazy mějte v tyto dny po 20 hod, popřípadě až po soustředění.

Děkuji za pochopení, Josef Hudec

Informace před zahájením sezóny

Nábor B

Tréninky: Zahájení v pondělí 2. září, a ukončení 21. října, každé pondělí od 15.45 do 16.45 hod, vždy na hřišti s umělou trávou (UT). Po uvedeném termínu se pokračuje v hale.
V těchto termínech současně mohou přicházet i noví zájemci. Pro nově příchozí ještě doplňuji adresu: SK Líšeň, Kučerova 4.

Jinak přijít minimálně 5 minut před uvedeným začátkem, sportovně oblečen, kopačky zatím nejsou nutné, ale sportovní boty šněrovací (sálovky, nebo kecky, tenýsky, vhodné botasky), vzít si míč nejlépe velikost č. 3, pokud je jiný, tak v nejbližší době uvedenou velikost zakoupit, nezapomenout na pití.
Co se týče zakoupení míče, popřípadě jiných fotbalových doplňků můžete navštívit prodejnu „FOREMO SPORT“ v Brně na ulici Veveří, kde nahlaste oddíl a moje jméno (Josef Hudec), lze dostat i slevu.

V případě velmi špatného počasí bude zajištěna hala, která je od UT vzdálena několik desítek metrů.

Nábor A

Tady to bude trošku složitější a je potřeba, aby jste si to dobře přečetli a zapamatovali.
Zahájení v pondělí 2.září a ukončení ve čtvrtek 31. října, dále se pokračuje v hale SK.

Pondělí: 16.45 - 17.45 hod v případě následného mistrovského zápasu seniorů na tomto hřišti ( začátek zápasu je v 18.00 hod.). Jedná se o termíny 2.9. 16.9. 30.9. 14.10.
V ostatních pondělcích bude trénink ukončen v 17.55 hod.

Ve čtvrtek už k dispozici UT nemáme, takže čtvrteční tréninky se uskuteční na školním hřišti ZŠ Novolíšeňská a to v čase od 15.45 do 17.15 hod.

V případě velmi špatného počasí bude zajištěna hala, telefonický kontakt s dotazem zda budem venku, či v hale bude pouze ve čtvrtek a to v časovém úseku 15.15-15.35 Pondělní tréninky venku, nebo v hale budou probíhat kousek od sebe, takže není třeba telefonického dotazu.

Vybavení na tréninky možno dokupovat mimo jiné i v uvedené prodejně „Foremo sport“, viz informace v odstavci „Náboru B“.

Mimo tréninky se budu snažit zajistit termíny na venkovním hřišti, popřípadě ve vnitřním prostoru pro náborová a předpřípravková družstva k sehrání interního turnaje

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.