MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Předpřípravka A U7A + U7B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Turnaj Trnava

Upřesnění:
Turnaj se koná 18.11.2012 ve sportovní hale Hrnčiarovce nad Parnou, Farská ulice, zahájení 8.30 h, Brno může přijet v 9.00 h (nutno dodržet), ukončení je plánováno cca v 16.00 h. Hraje se 4+1 na jedné straně hřiště je čára a na druhé mantinel. Hraje se 1×15 minut. V hale je tribuna a bufet pro rodiče, vstup na palubovku pouze ve sportovní obuvi. Z důvodu případných protestů je potřeba mít doklad, kterým se dá prokázat věk dítěte. Jde o turnaj ročníku 2006 a mladších.
Družstva:
Slovan Bratislava,
AS Trenčín,
FK Dubnica,
SFM Senec,
LP Domino Bratislava,
PFK Pieštany,
SK Líseň,
Spartak Trnava

Odjezd z Brna (od Orlovny) bude v 6:30 h.

Výměna registračních průkazů

Z rozhodnutí FAČR je třeba registrační průkazy, vydané před 1.6.2012, které obsahují rodné číslo, vyměnit za nové s ID hráče. Žádám rodiče níže jmenovaných o dodání jedné průkazkové fotografie:

Horák, Matušová, Ruber, Lopour, Tauš, Pleva

Turnaj Trnava

Nominace: Lopour, Tauš, Čábelka, Řezník, Hochman, Crha, Matušová, Obořil, Horák

V neděli 18.11.2012 se zúčastníme turnaje v Trnavě. Začátek turnaje v 9,00 hod., předpokládaný konec v 15 hod. S sebou sálovou obuv, chrániče, pití, svačinu. Startovné 150 - 200 Kč na hráče.
Cesta by měla trvat asi 2 hod. 30 minut. (přes Hodonín a Senici), takže sraz u orlovny přibližně v 6,30 hod. - blíže se dohodneme na čtvrtečním tréninku.

Nové foto v galerii

Mrkněte na foto ze Šternberka 8-O

Přání k svátku

Martine, přejeme ti k svátku hlavně zdraví. ;-)

Nové foto v Galerii

Pouze malá ochutnávka, celé album najdete na odkaze
http://sk-lisen.rajce.idnes.cz/turnaj_Prostejov_2012/.
Děkuji Honzovi Obořilovi.

PROSTĚJOV CUP 2012

Dnešní, sváteční „Svato Martinskou“ neděli 11.11.2012 jsme se zúčastnili halového turnaje v Kostelci na Hané. Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po čtyřech účastnících. Náš tým SK Líšeň měl ve skupině SK Prostějov, SK Sigma Olomouc a TJ Tovačov. V základní skupině jsme jsme vstřelili pouze jeden gól. Jeho autor byl Míša Obořil - po samostatném úniku. Předvedená hra měla zápas od zápasu zlepšující se tendenci. V prvním utkání s TJ Tovačov jsme obdrželi nešťastný gól střelou, ala Martin TAUŠ, od poloviny hřiště. Naše hra byla chaotická, ale nasazením jsme udrželi jednobrankový rozdíl. Ve druhém zápase se organizace střídání zlepšila, ale dva nešťastné góly v úvodu utkání a tím pádem celkové skóre neodpovídalo celkem vyrovnanému zápasu. Před třetím utkání s SK Prostějov došlo k výměně na postu brankáře a vstřelení naší již zmiňované první a jediné branky ze hry v podání Míši Obořila. Nasazení a organizace hry již byla na dobré úrovni. Ve skupině jsme obsadili čtvrté místo a šli do dalšího utkání, ve kterém jsme po penaltovém rozstřelu porazili HS Kroměříž 2:1. V boji o páté místo jsme podlehli v nejtěsnějším skóre 0:1 družstvu SK Prostějov. V závěrečném tlaku nám chybělo málo a mohlo dojít k dalším penaltovým rozstřelům. Za podaný výkon, zejména v posledních zápasech, všechny chválím. Závěrem bych chtěl ještě vzpomenout a pochválit Tomáše Kratochvíla a Filipa Maňase, kteří budou zajisté brzy posilou v našem družstvu, Rosťu Crhu staršího za spolupráci při vedení družstva a samozřejmě PERFEKTNÍ PODPORU VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH RODIČŮ. Kopii diplomů obdrží všichni hráči na pondělním tréninku!!

Výsledky:

Základní skupina

SK Líšeň - TJ Tovačov 0:1

SK Líšeň - SK Signa Olomouc 0:3

SK Líšeň - SK Prostějov 1:3
Obořil (samostatná akce)

Vyřazovací skupina 5. - 8. místo
SK Líšeň - HS Kroměříž 0:0, (po penaltách 2:1)
Obořil, Horák

O páté místo:
SK Líšeň - TJ Prostějov 0:1

Závěrečné pořadí:

1. Šternberk
2. ČSFA Malacky
3. Sigma Olomouc
4. TJ Tovačov
5. SK Prostějov
6. SK Líšeň
7. SFc Opava
8. HS Kroměříž

Trenér Mirek Matuš

První kolo halové ligy r. 05

Dnes jsme odehráli první kolo halové ligy pořádané Tatranem Kohoutovice v hale na Lesné.Tým složený z kluků našeho ročníku je doplněn hráči ml.přípravky C+D a vstup do soutěže, která bude probíhat po celou zimu, se nám nad očekávání podařil.Turnaje se účastní 15 týmů, kteří spolu systémem každý s každým sehrají utkání v rámci prvních čtyř hracích dnů, které určí pořadí pro dva závěrečné finálové dny. Máme za sebou první čtyři utkání s bilancí jedné remízy a tří vítězství. Za dnešní výkon všechny kluky moc chválím, ale teprve další utkání ukáží, jestli se dokážeme rovnat s o rok staršími soupeři nebo jsme jen měli štěstí na los prvního dne.
SESTAVA: Vychodil(05)-Lopour,Ruber,Řezník,Tauš,Čábelka,Košulič(05),Tománek(05), Cupal (05).
Výsledky:
SK LÍŠEŇ“B“-Tuřany 0:0
SK LÍŠEŇ“B“-Soběšice 3:0 Ruber(Řezník),Tauš(Lopour),Tauš(Řezník)
SK LÍŠEŇ“B-Vyškov 4:0 Tauš(Řezník),Cupal(Čábelka),Tauš(Řezník),Řezník(sam.akce)
SK LÍŠEŇ“B-Rajhrad 2:0 Cupal(sam.akce),Ruber(Řezník)

Nová záložka ve Statistice

Vážení rodičové, mrkněte na upravenou tabulku bodového hodnocení a uhrazení příspěvků, které slouží především jako záloha na pořízení dresů a dalších doplňků pro naše hráče.
Hezký den.

Pozor, změna!!!

Sraz na halovou ligu bude v 11,45 hod. ve vestibulu haly na Lesné.

Nominace: Lopour, Tauš, Řezník, Ruber, Čábelka + Vychodil (05), Cupal (05), Košulič (05). Tománek (05)

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.