Prosím o nahlášení účasti nejpozději ve čtvrtek na tréninku nebo sms na moje číslo 723 112 359 do čtvrtečního večera.

Podrobné informace budou v pátek nebo v sobotu uveřejněny na webových stránkách.

Připomínám, že od dubna začínáme opět trénovat na venkovním hřišti - ZŠ Novolíšeňská.

Pondělí: 16.45 - 18.15 hod.

Čtvrtek: 18.00 - 19.30 hod.

TH

Interní turnaj

Do plánu akcí na duben byl doplněn interní turnaj, který se bude konat v neděli 9.4. dopoledne.
Místo konání bude upřesněno dle počasí.

TH

Plán na duben

V levé části v záložce „kalendář“ je plán na měsíc duben.

Od 1. dubna trénujeme opět venku na umělé trávě - ZŠ Novolíšeňská.

SK Líšeň - Bystrc 1:2

Nejužitečnějším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Patrik Vobora.

Střelci: Vobora 14, Pašek 5, Urbánek Karel 2, Havlát 2, Ellinger 1, Skácel 1.

TH

Sobotní turnaj Brno Vinohrady

V sobotu 25.3. hrajeme turnaj ve sportovní hale na ulici Čejkovická 10, Brno- Vinohrady.
Začátek turnaje v 8:00 hod., sraz v hale nejpozději v 7:50 hod.
Konec turnaje je plánovaný na 13:00 hod.

V hale bude stánek s občerstvením.

Dresy dostanete na místě, s sebou pití, svačinu, chrániče, sálové kopačky.
Prosím všechny rodiče, aby si vzaly přezůvky.

Na místě se bude vybírat od každého částka 170 Kč na pokrytí startovného (1500 Kč).

Nominace: Skácel, Vobora, Pašek, Ellinger ,Havlíček ,Černohorský ,Urbánek Karel, Urbánek Václav, Havlát.

Náhradník Slatinský.

Případné omluvenky co nejdříve na tel. 723 112 359 (Tomáš Havlát ).

TH

Hodnocení IT

Čtvrtý interní turnaj v tomto roce proběhl jako vždy za účasti všech družstev náborů a předpřípravek.(„NB“, „NA“, „PPB“ a „PPA“)

V první skupině přišlo 11 dětí.

družstvo č. 1 - Jáchym Havlát, Marek Slatinský, David Pašek
družstvo č. 2 –Matyáš Zejda, Ladislav Kryštof, Vojtěch Palovský, Petr Vaňkát
družstvo č. 3 - Samuel Titz, Jiří Fojt, Adam Jelínek, Matěj Buřík

Hrálo se systémem každý s každým čtyřkolově.

Pořadí:
1. družstvo č. 2 - 16 bodů
2. družstvo č. 3 - 15 b.
3. družstvo č. 1 - 4 b.

Střelci turnaje:

1. Adam Jelínek - 11 gólů (11tý gól v rozstřelu)
8. Matěj Buřík - 1

V prvé skupině bylo v nevýhodě družstvo č.1 (o jednoho hráče méně), protože to ale byli kluci z „PPA“ (ročník 2010) očekával jsem od nich, coby starších, trochu víc než předvedli. O první místo si to tedy rozdali kluci z „PPB“ (ročník 2011) a těsně vyhrálo družstvo č. 2.
Tentokráte nikdo výrazně nevyčníval, fotbalově to byl turnaj slabší, než obvykle. Titul nejlepšího
střelce získal po rozstřelu Adam Jelínek, který v minulém IT vyhrál střeleckou soutěž ve druhé skupině. To si zaslouží pochvalu.

Další IT bude v dubnu, zatím není stanoveno.

SK Líšeň - Kohoutovice 3:1

Nejlepším brankářem celého turnaje byl díky výbornému výkonu proti Svratce vyhlášen David Pašek.

Střelci: Havlát 4, Ellinger 2, Černohorský 2, Šťastný 2, Barešová 1, Vobora 1

TH

Nedělní IT

Den: Neděle 19. března
Místo: Orlovna

1.skupina : Sraz v 8.00 hod., ukončení cca 10.15 hod.

Seznam zúčastněných:
Jáchym Havlát, Marek Slatinský, Lubomír Kykrych - všichni „PPA“

Matyáš Zejda, Samuel Titz, Petr Vaňkát, Vojtěch Palovský, Ladislav Kryštof, Jiří Fojt, Adam Jelínek, - všichni „PPB“

Matěj Buřík - „NA“

Počet zúčastněných - 11

Oblečení a obutí jako na trénink, bude se hrát v rozlišovacích dresech. Kdo má, tak chrániče holení. Na závěr každé skupiny bude vyhodnocení turnaje.

Dodržujte prosím uvedené časy srazu. Pozdní příchod každého z vás prodlužuje čas turnaje a mění skladbu družstev.