MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Předpřípravka A U7A + U7B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Soustředění

Letošní fotbalové soustředění v Újezdu u Brna se týká hlavní měrou ročníku narození 2006, ročník 2007 seznam 06 doplňuje. na odpovídající počet účastníků.

Seznam účastníků soustředění ročníku 2007
1. Blažek Adam
2. Doležal Rostislav
3. Lang Jakub
4. Musil Denis
5. Reška Matěj
6. Sedláček Martin
7. Šujan Petr
8. Vosátka Šimon

Všichni z „PPA“, pouze Kuba Lang je z „PPB“.
Dodatečně nominovaní Rosťa Doležal a Jakub Lang, kteří neplatili zálohu, zaplatí plnou částku při odjezdu v neděli 25.8.
Zahájení tréninků před soustředěním bude pro všechny jmenované v pondělí 19.8. 17.30-19 hod a ve čtvrtek 22.8. ve stejném čase jako v pondělí. Oba tréninky proběhnou v Marianském údolí za dozoru trenérů ročníku 2006.
Pokud v uvedeném termínu nebudou chlapci na rekreaci, doporučuji se tréninků zúčastnit.
JH

Další informace

Všechny odkazy uvedené vlevo na této stránce počínaje „Galerií“ a konče „Správou sponzorů“ jsou zatím z minulého roku, vloni jsme na stránkách „PPB“využívali jen „Aktuality“ což se pro začátek děje i tady.
Nové vedení tohoto družstva, které začne fungovat po předání základních informací na schůzce 19.8. pak může eventuelně využívat i ostatní uvedené kolonky.
JH

Fotbalová sezóna 2013-2014

Zdravím vás na stránkách „PPA“, kde se od této chvíle budou vyskytovat informace zejména pro rodiče uvedených jmen na následujícím seznamu. Zároveň doufám, že jsme ve zdraví a s krásnými prožitky z červencových dní částečně naladěni na zatím
takto uveřejněné zprávy.

Družstvo „PPA“

1. Blažek Adam
2. Doležal Rostislav
3. Hanuš Martin
4. Kocourek Lukáš
5. Musil Denis
6. Poláček Roman
7. Přikrylová Hana
8. Reška Matěj
9. Sedláček Martin
10. Šujan Petr
11. Václavík Lukáš
12. Vintr Adam
13. Vosátka Šimon

všichni uvedení jsou ročník 2007, pouze Hanička je ročník 2006.

Z původního seznamu pro „PPB“ do tohoto družstva nepostoupili ročníkově mladší Lukáš Frecer a Tomáš Surka, kteří vytvoří základ pro družstvo ročníku 2008. Jakub Klajmon se bohužel během sezóny vyskytoval ojediněle viz hodnocení „PPB“ za podzim a sezónu 2012-2013 a bude znovu, byť dočasně, působit v družstvu předpřípravky „B“. Další informace budou postupně následovat.
Krásné zážitky z druhé půle prázdnin
přeje Josef Hudec

POZOR - změna!!!

Milí rodiče, vzhledem k našemu přechodu do mladší přípravky se tímto dnem přestávají používat stránky předpřípravky A, nově od 10.8. budou veškeré informace na stránkách pro kategorii U8. Mezitím volejte, důležité informace případně zašlu smskou.
Zdraví trenér

Doplnění rodných čísel - Výzva !!!

Dobrý den. Žádám o doplnění rodných čísel níže uvedených chlapců, kteří jedou na soustředění:

Crha Rostislav
Čábelka Erik
Klímek Filip
Pleva Michal
Řezník Filip
Seiler Daniel
Špička Vojtěch

Rodná čísla zašlete na email: miroslav.matus@seznam.cz, nebo mob: 602 711 004.
Potřebuji uzavřít seznam a zaslat panu Hudcovi. Děkuji MM

Odkaz na dobrovolné tréninky

Tak a je to tady.
Odkaz se nachází na adrese http://sejdemse.net/Lisen2006 (pozor v odkazu nesmí být na konci lomítko, pak není funkční)
Mrkněte na stránky a pokud možno je používejte. Poděkování patří panu Lopourovi, který to zprovoznil. Děkujeme, díky moc :-). A nyní zavřít oči a dobrou noc. Mirek Matuš.

Dobrovolné tréninky v červenci

Mariánské Údolí od 17:30 - 19:00 h., vždy v pondělí a čtvrtek. Pan Lopour vytvořil zajímavou skupinu na stránkách sejdemse.net. Dnes večer se pokusím doplnit všechna jména do seznamu a budu potřebovat kontaktní email na každého, který tam doplním. Na email budou zaslány pozvánky, upozornění, na každý jednotlivý trénink. Hezké prázdniny a doufám že se všichni v pořádku na konci léta sejdeme :-). Míra Matuš

Oprava datumu dobrovolného tréninku 27.06.2013

Zdravím, druhý zápis 24.06.2013 včetně komentářů byl změněn (a původně myšlen) na datum 27.06.2013. Asi je potřeba oddech. Hezký den.
Dnes budeme s Eliškou přítomni :-)

Doplnění údajů - Soustředění 2013 - Újezd u Brna

Vážení rodičové, potřebuji doplnit seznam o rodné číslo účastníků soustředění - hromadné pojištění. RČ zasílejte na email miroslav.matus@seznam.cz, nebo sms +420 602 711 004. Rodiče, od kterých jsem neobdržel zálohu, žádám o úhradu, nejlépe do konce týdne :-). Děkuji Mirek Matuš.

Dobrovolný trénink **27.06.2013 - oprava datumu**

Mariánské Údolí od 17:30 - 19:00 h.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.