MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Turnaj 23.6. Jevišovice

Nabídka na poslední turnaj před prázdninami. Do komentářů prosím pište, kdo by se mohl zúčastnit. Při počtu 11 hráčů turnaj přihlásíme.

II.ročník IMSPORT CUP 2018
Letní turnaj přípravek v Jevišovicích
TURNAJ SE USKUTEČNÍ V SOBOTU 23.6.2018 OD 10.00 DO 17.00 HOD. NA HŘIŠTI V JEVIŠOVICÍCH.
Při špatném počasí a nebo při velkých vedrech se turnaj ZRUŠÍ a nemusíte se tak bát, že budou děti vystaveny extrémním teplotám. Hlavní je zdraví dětí, a proto se turnaj bude hrát jen v dobrých podmínkách (toto se rozhodne až v týdnu, kdy se bude turnaj hrát dle předpovědi počasí).

Ceny :
1.místo……………….medaile,diplom,pohár,všichni hráči(počet dle propozic) dostanou hrací míče 2.místo……………….medaile,diplom,pohár, všichni hráči(počet dle propozic) dostanou tréninkové trička 3.místo……………….medaile,diplom,pohár, všichni hráči(počet dle propozic) dostanou sportovní láhev 4.místo……………….medaile,diplom ,sladkosti 5.místo……………….medaile,diplom,sladkosti 6.místo……………….medajle,diplom,sladkosti
Příjezd a zahájení turnaje:
-Příjezd všech mužstev od 9.00 hod. nejpozději však do 9.15 hod.
-porada všech funkcionářů mužstev a rozhodčích v turnaji v 9.30 hod.před hospůdkou
-zahájení utkání v 10 hod. všech turnajů(nebude nástup mužstev)

Turnaj starších přípravek-
- starší přípravka 5 +1
- smí startovat chlapci narozeni od 1.1.2007 a mladší (dívky od 1.1.2006 a mladší)
- v turnaji bude až 6 mužstev
- jedno mužstvo může mít max. 11 hráčů
- starší přípravka bude mít jedno hřiště o rozměrech 25×40 m.a s brankami 5×2 m.
–hrací systém každý s každým,doba hry a rozlosování do tabulky a časy utkání budou upřesněny
-zahájení je v 10 hod. a ukončení do 17.00 hod.
–startovné 1.400,-Kč. na mužstvo

Přihlášená mužstva:
Všechny mužstva od kterých dostanu přihlášku,Vás všechny funkcionáře moc prosím za dodržení účasti na tomto turnaji a příjezdu všech mužstev od 9.00 hod.nejpozději však do 9.15 hod.,tak aby nedošlo k prostojům a natahování tohoto turnaje.Tento turnaj je dost náročný na organizaci a nemám zájem řešit v den turnaje to,že mužstvo nedojede.Jestli nemáte zájem,tak to prosím odhlašte aspoň týden dopředu,tak abych na toto mohl reagovat.V pondělí 18.6. budu vytvářet tabulky a veškeré časové propozice a proto prosím do této doby jestli nemáte zájem a nebo se chcete z turnaje odhlásit,tak to prosím udělejte do této doby.To má i návaznost na ceny,občerstvení a další organizační věci.Věřím všem mužstvům,že toto dodržíte a tímto pomůžete k zvládnutí tohoto turnaje.

Převlékání:
Toto bude asi jeden z největších problémů tohoto turnaje ale doufám,že se i s tímto dokážeme všichni vypořádat.V kabinách se budete moci převlékat dle rozpisu níže a záleží na Vás jestli si věci necháte v kabině nebo si je donesete na vyhrazené místo kde bude asi víc prostoru.V kabinách si budou moci nechat věci jen mužstva co máte níže napsané.Vyhrazené prostory pro mužstva budou pod přístřeškem u kabin a v přilehlém prostoru vedle posilovny.Každý celek bude mít jeden stůl a dvě lavice.V případě,že klub má více družstev,tak na každé družstvo bude vyčleněn jeden stůl a dvě lavice.Tyto prostory budete mít označeny.Veškeré věci si prosím hlídejte a za ztrátu bohužel organizátor tohoto turnaje nemůže nést žádnou odpovědnost.Všem mužstvům bude přidělen prostor na odložení těchto věcí a jejich hlídání je už jen v kompetenci vedoucích jednotlivých mužstev.
Občerstvení
Turnaj jako vždy bude kvalitně připraven po gastronomické části a to grilované sele,uzená cigára,bramboráky,kuřecí špalíčky na zelenině,grilovaná klobása,párek v rohlíku.Na pití bude limonáda,pivo,kafe,čaj.Každé mužstvo obdrží na poradě funkcionářů kartičky na jídlo a pití pro hráče a pro funkcionáře každého klubu.Toto bude v ceně startovného.Startovné prosím zaplaťte děvčatům co budou mít na starosti zapisování výsledků během celého turnaje.Prosím nechtějte to platit hned na začátku,protože tam bude nejvíc práce ale během celého dne si tyto děvčata vyhledejte(nebo si ony vyhledají Vás) a uhraďte startovné.Na základě toho Vám bude vystaven doklad o zaplacení turnaje.Máme potvrzený i stánek se zmrzlinou po celý turnaj.

Doprovodné akce
Požární a policejní technika bude přítomna na tomto turnaji po celou dobu a proto není potřeba se někde tlačit a tuto techniku si děti můžou prohlédnout vícekrát ale prosím všechny funkcionáře o max. kontrolu nad dětmi,z důvodu toho aby se jim nic nestalo.

Vyhodnocení turnaje
Po posledním zápase v turnaji bude provedeno ihned vyhodnocení.

Pojištění hráčů a majetku
Tento turnaj není pojištěn pro případ zranění hráčů a vlastní klub za který hráč hraje bere veškerou odpovědnost v případě zranění tohoto hráče.Proto prosím nabádejte všechny hráče k ohleduplnosti a uvědomte si všichni,že je to 14 dní před prázdninami a nechci řešit nějaké zranění.V případě odcizení věcí není možné tuto ztrátu uplatňovat po organizátorech turnaje.

Rozhodčí
Na každé hřiště budou vždy nominováni dva rozhodčí,kteří budou plně řídit utkání a nechtějí řešit nějaké konflikty s hráči potažmo trenéry a rodiči.Všichni to dělají v rámci osobního volna zdarma bez nároku na honorář a podle toho se prosím k nim chovejte.Rozhodčí budou mít na každé utkání 3 míče patřičné velikosti dle soutěžního řádu OFS Znojmo.Pravidla tohoto turnaje jsou stejné jako při mistrovských utkáních dané věkové kategorii.Před zahájením na poradě budou ještě všem upřesněny.

Ukončení turnaje do 17 hod.

Turnaj 9.6. HFK Olomouc

Přihlášené týmy:

1.HFK Olomouc “A”,
1.HFK Olomouc “B”,
SK Chválkovice,
Jiskra Rýmařov,
SK Hranice,
SK Uničov,
FK Hodonín,
SK Líšeň,
SK Zlín 1931,
Jiskra Staré Město.

Tento turnaj máme již půl roku v kalendáři, kvůli němu se přesouval i poslední zápas A týmu na středu 6.6.
Rozpis zápasů pošlou co nejdříve.

Předběžná nominace, omluvy prosím do komentářů:

Program 21.5. - 27.5. 2018

Úterý 22.5.
Trénink 17:00-18:30 v Mariánském údolí

Středa 23.5.
Nástup hráčů s A týmem mužů.
Sraz 16:40 Hlavní hřiště Kučerova 4.
Trénink UT 17:15-18:15
Týmové focení od 18:15

Povinné pro všechny hráče.

Pátek 25.5.
Trénink 17:00-18:30 v Mariánském údolí

Sobota 26.5.

MU 9:30 Líšeň U10A - Bílovice

Nominace:
Bednář, Körner, Kúkol, Martinek, Oprchal, Rašovský J., Stojanov, Šebesta, Šenkyřík, Švejda.
Sraz v 9:00 v kabině.

MU 11:00 Líšeň U10B - MCV

Nominace:
Bednář, Dlabola, Doležal, Hajda, Kúkol, Olexa, Oprchal, Piňos, Růžička, Štovčik, Rašovský O.
Sraz v 10:30 v kabině

Výsledky

Bystrc B - Líšeň U10A 8:15 (3:8)

Bednář 5x, Švejda 3x, Doležal 2x, Šenkyřík, Stojanov, Šťavík, Šebesta, Körner.

St. Lískovec B - Líšeň U10B 20:0 (10:0)

Program na týden 14.5. - 20.5. 2018

Úterý 15.5.
Trénink 17:00-18:30 v Mariánském údolí
Pozor, dnešní trénink je zrušen!!!

Středa 16.5.
Trénink 17:00-18:30 v Mariánském údolí

Pátek 18.5.

Trénink není.

MU 16:00 Bystrc B - Líšeň U10A

Nominace:
Kúkol, Šťavík, Švejda, Šenkyřík, Bednář, Körner, Rašovský, Oprchal, Stojanov, Doležal, Šebesta.

Sraz v 15:30 v Bystrci.
Prosím pozor, hraje se velmi brzo, sraz je v 15:30, počítejte s tím, že v Brně bude v tuto dobu opět dopravní kolaps

Adresa: Obvodová 1211/4 63500 Brno, Bystrc
Mapa: https://mapy.cz/s/2ydIX

Na parkoviště u hřiště se dostanete tunýlkem, podjetím pod hlavní silnicí ul. Obvodová a to z ulice Heyrovského, na mapy.cz je tam označená cyklostezka č. 5005, taktéž z ul. Heyrovského

Sobota 19.5.

MU 10:00 St. Lískovec B - Líšeň U10B

Nominace:
Baný, Dlabola, Doležal, Hajda, Olexa, Piňos, Rašovský J., Růžička, Körner, Štovčik, Rašovský O.

Sraz v 9:30 v Lískovci.
Mapa zde:
https://mapy.cz/s/2DlOu

Výsledky sobotních zápasů

Líšeň U10A - Svratka C 19:2 (12:2)

Bednář 8x, Šenkyřík 3x, Doležal 2x, Václavík 2x, Růžička 2x, Švejda, Körner.

Líšeň U10B - Obřany B 8:12 (1:6)

Bednář 3x, Švejda 3x, Doležal, Hajda.

Letní soustředění 18.8 - 25.8.

Chtěl bych se s Vámi podělit o pár základních informací. Prakticky vše je stejné, takže se spíš pak sami ozvěte, pokud budou nějaké nejasnosti. Nejdůležitější informace - jedeme tradičně od soboty do soboty do Velkých Pavlovic.

Místo: Velké Pavlovice, ubytovna na hřišti
Nástup: 18.8. v sobotu v odpoledních hodinách (čas ještě upřesníme, počítejte cca kolem 16h)
Konec: 25.8. v sobotu ráno po snídani

Jedeme opět v plném počtu (22 kluků, 4 dospělí), což je super. Děkujeme za důvěru :-)

Rozpočet nám s ohledem na zkušenosti z předchozích let vychází na 4.000 Kč na osobu. Opět to uděláme tak, že 3.000 Kč budeme vybírat od rodičů a 1.000 Kč přispějeme každému z měsíčních příspěvků. Cena zahrnuje ubytování, stravu (5x denně), výlet, pronájem hřiště.

Nechám na každém z Vás, jestli mi chcete zaplatit rovnou celou částku do 30.6., nebo zda pošlete jen zálohu (1.000 Kč) a zbytek doplatíte na místě v den příjezdu. Peníze prosím posílat na účet, kam posíláte příspěvky - 670100-2212453924/6210

Pod příspěvkem povolím komentáře, takže v případě dotazů se klidně ptejte i touto formou.

Díky.

Karel

Program na týden 7.5. - 13.5. 2018

Úterý 8.5.

Státní svátek - Volno, z důvodu hnojení travnaté plochy v Mariánském údolí.

Středa 9.5.
Trénink 17:00-18:30 v Mariánském údolí

Pátek 11.5.
Trénink 17:00-18:30 v Mariánském údolí

Sobota 12.5.

MU 9:30 Líšeň U10A - Svratka C

Nominace:
Bednář, Körner, Kúkol, Růžička, Šenkyřík, Šťavík, Švejda, Doležal.
Sraz v 9:00 v kabině.

MU 11:00 Líšeň U10B - Obřany B

Nominace:
Bednář, Körner, Kúkol, Růžička, Šenkyřík, Šťavík, Švejda, Doležal, Baný, Dlabola, Frišauf, Hajda, Piňos, Štovčik.
Sraz v 10:30 v kabině.

Výsledky pátečních zápasů

Start B - U10A 2:11 (2:8)

Bednář 4x, Šenkyřík 3x, Körner, Stojanov, Švejda, Šebesta.

Svratka D - U10B 25:0 (13:0)

Výsledky

U10A - Slovan 9:5(5:3)Šenkyřík 3x, Švejda 2x, Martinek 2x, Körner, Šebesta.

U10B - Tuřany 11:7(5:4)Švejda 4x, Piňos 2x, Šenkyřík 2x, Rašovský J., Kúkol, Šťavík.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.