Starší přípravka U10A

Quick-MixPBX Bohemia

Nominace na zítřejší MU na Lokomotivě

úterý 16.5. - MU Lokomotiva H Heršpice - sraz v 17 hod na hřišti soupeře, ulice Sokolova
Nominace: Pochylý - Vintr, Blažek, Pavelka, Čardžić, Reška, Aniol, Kryl, Václavík, Da Costa, Doležal

RR

Plán a nominace na víkend

pátek - MU v Obřanech - sraz na hřišti soupeře v 16:30, hřiště Zlatníky
Nominace: Reška, Václavík, Vintr, Višvader, Pavelka, Čardžić, Pochylý, Novotný, Hotový, Kovář, Ognar

sobota - MU proti Bílovicím - sraz v 8:15 v Mariánském
Nominace - Reška, Václavík, Vintr, Višvader, Pochylý, Bajza, Hotový, Kryl, Hlaváček, Da Costa, Kovář

neděle - turnaj v Novém Jičíně, sraz v 7:50 na hřišti, ulice Divadelní
Nominace - Reška, Václavík, Vintr, Čardžić, Aniol, Hotový, Kryl, Novák, Da Costa (?)

RR

Výsledek sobotního utkání

Líšeň - Lelekovice 9:3
branky Lišně: Hotový 2x, Vintr, Čardžić, Kryl, Višvader, Václavík, Da Costa, Doležal

Kluci konečně po delší době předvedli vynikající fotbal plný rychlých přihrávek a krásných fotbalových akcí a nedali soupeři, který je vedoucím týmem tabulky skupiny D, vůbec žádnou šanci si zahrát. Potěšující pro nás trenéry bylo to, že se v naší hře objevily prvky, na které v poslední době v tréninku klademe důraz, a také fakt, že se o našich 9 vstřelených branek podělilo hned 8 střelců.

RR

Nominace na sobotní zápas

sobota - MU proti Lelekovicím - sraz v 9:30 v Mariánském
Nominace: Václavík, Vintr, Višvader, Da Costa, Čardžić, Reška, Aniol, Kryl, Doležal, Hotový, Blažek

trenér - P Višvader

Na dopravě a dalších detailech se domlouvejte s příslušným trenérem.

RR

Výsledky zápasů

Tuřany - Líšeň 10:10 (4:3)
branky Hotový 3x, Kryl 2x, Višvader 2x, Aniol 2x, Václavík
V pátečním zápase jsme brzo prohrávali, soupeři v počátku zápasu padalo do naší brány všechno, ale naši kluci se nevzdali, zápas otočili, a nebýt nešťastné chyby v rozehrávce v poslední minutě zápasu, tak jsme i výsledek dotáhli do vítězného konce.
V zápase velmi dobře zachytal Ondra Pochylý.

Líšeň - ČAFC 7:8 (4:7)
branky: Da Costa 3, Vintr 2, Kryl, Václavík
V tomto sobotním utkání byl největší rozdíl mezi oběma týmy ve vůli zvítězit. První půlka byla z naší strany slabá, soupeře jsme pouštěli do střelby a ten toho s chutí využil. Na druhou půli jsme zamíchali sestavou, ČAFKu jsme přitlačili k vlastní bráně, ale skóre jsme srovnat nedokázali. Neproměněná penalta a asi 5 nastřelených tyček nám ze zápasu udělalo spíš trápení, než radost …

Nominace pátek + sobota

pátek 28.4. - MU v Tuřanech - sraz v 17:00 na hřišti soupeře
Nominace: Vintr, Kovář, Pochylý, Aniol, Reška, Hotový, Kryl, Doležal, Václavík, Višvader, Bajza

sobota 29.4. - MU proti ČAFC - sraz v 8:20 v Mariánském
Nominace: Reška, Vintr, Aniol, Ognar, Hotový, Kryl, Hlaváček, Václavík, Višvader, Šujan, Da Costa, Čardžić

RR

Nominace na víkend

sobota - turnaj Biskupice - sraz v 8:00 na hřišti v Biskupicích u Prostějova
Nominace: Reška, Václavík, Vintr, Blažek, Čardžić, Aniol, Hotový, Višvader, Da Costa, Novák
Startovné 200 Kč, konec okolo 13:30

neděle - MU na Slovanu - sraz v 8:30 na hřišti soupeře, ulice Bělohorská
Nominace: Reška, Václavík, Vintr, Blažek, Aniol, Hotový, Pochylý, Višvader, Hlaváček, Ognar, Doležal

neděle - MU proti Lokomotivě - sraz v 9:30 (Kovář, Šuler) v Mariánském
Nominace: Reška, Václavík, Vintr, Blažek, Kovář, Aniol, Pochylý, Šuler, Hlaváček, Ognar, Doležal

Hráči, nominovaní na oba zápasy přejedou okamžitě po ukončení zápasu na Slovanu do Mariánského, čekací doba je 15 minut, musíme to stihnout ….

Hráči, kteří absolvují celý víkend - tímto se jim omlouvám a děkuji jim i rodičům za přístup a obětavost, mají pondělní trénink jako dobrovolný.

skupina o umístění:
L - Ráječko 9:0 branky Reška 2, Svrčina 2, Blažek, Višvader, Václavík, Čardžić, Aniol
L - Knínice 4:7 branky Svrčina 2, Višvader, Hotový
L - Boskovice U10 11:2 branky Višvader 3, Vintr 2, Svrčina 2, Hotový 2, Václavík, Blažek

Celkově jsme obsadili 9. místo ze 12 účastníků.

Hondocení MU s Bosonohami

Líšeň - Bosonohy 1:10 (0:3) branky M. Kryl

Ačkoli tomu výsledek zápasu nenasvědčuje, předvedli kluci včera velmi solidní výkon. Kombinačně i technicky byli soupeři, který hrál s většinou hráčů r.n. 2006, rovnocenným soupeřem. Bohužel jsme zaostali v důrazu v osobních soubojích a hlavně v proměňování šancí. Soupeře velmi podržel šikovný a vysoký brankář, který našim borcům ukázal jejich rezervy v přesnosti střelby. Prostě střely vzduchem pochytal, po zemi to neumíme :-). Kdyby se kluci v druhé půli nesesypali psychicky, nezačali protestovat proti všemu, co se na hřišti i v okolí dělo a pokusili se z utkání spíše poučit, býval bych jim za předvedený fotbal vyseknul větší poklonu ….