MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Nedělní miniturnaj

Sraz v neděli 11.12. 12.30 na hřišti SkL Kučerova . 13.00-16.00 proběhne venkovní miniturnaj
s U11 SkL. Nominováni jsou všichni hráči . Rozdělení do mužstev proběhne na místě .
Sebou kopačky, nebo turfy, teplé oblečení, modré tréninkové dresy.
K dispozici bude teplý čaj.
Případné info u P Višvadera, já tam nebudu.
RR

Nominace na víkendové turnaje

Sobota - turnaj v Bystřici pod Hostýnem - sraz 8:15 v hale Sušil (ul Fryčajova)
Nominace: Vintr, Višvader, Pavelka, Da Costa, Čardžić, Kovář, Aniol, Hotový, Kryl
POZOR: pro diváky - přezůvky s sebou

Neděle - turnaj ve Vyškově - sraz v 8:30 v hale ZŠ Purkyňova
Nominace: Reška, Vintr, Da Costa, Čardžić, Aniol, Pochylý, Bajza, Doležal, Blažek

RR

Nominace na sobotní turnaj

V sobotu sehrajeme turnaj v Drnovicích - sraz ve 12:30 v hale (ZŠ Drnovice)
Máme přihlášené dva týmy, rozdělíme se na místě.
Nominace: Reška (?), Václavík, Vintr, Višvader, Blažek, Da Costa, Čardžić, Kovář, Pochylý, Aniol, Novotný, Hotový, Grivas-Bueno, Kryl, Doležal

RR

Nominace na nedělní turnaj

Neděle 20.11. - turnaj Nezamyslice, sraz ve 12:30 ve sportovní hale v Nezamyslicích (ul. 1. máje)
Nominace: Reška, Da Costa, Čardžić, Pochylý, Aniol, Kryl, Václavík, Vintr, Hotový

RR

Hodnocení turnajů

Sobota – Turnaj na TCM Zbrojovky:
 
Na kvalitne osazenem turnaji kluci odehrali celkem 5 zapasu, z cehoz jsme meli 3 vyhry a 2 prohry, u vsech zapasu vsak kluci podali kvalitni a soustredeny vykon.
 
Hralo se bez rozhodcich s ohledem na fair play, vetsina zapasu byla odehrana systemem 4+1 s vyjimkou zapasu proti Vysocine Jihlava, kdy jsme po vzajmne dohode s jejich trenerem hrali ve slozeni 5+1.
 
Prvni 2 zapasy kluci souperum prakticky nedali prostor a hrali pekny kombinacni fotbal, v prvni casti tretiho zapasu proti Sparte U9 byli trosku zaskoceni tvrdosti souperu, jez obcas hral i za hranou, velmi rychle se vsak z toho dostali a druhou cast zapasu uz hrali vyrovnane.
Kluky musim pochvalit predevsim za ctvrty (nehlede na vysledek) a paty zapas proti Vysocine Jihlava a tymu Zijeme hrou.
 
Vysledky:
 
Lisen – Bilovice 2:0
Branky: Kovar, Vaclavik
 
Lisen – CAFC 5:1
Branky: 2x Da Costa, 2x Vaclavik, Blazek
 
Lisen – Sparta 3:6
Branky: 3x Vaclavik
 
Lisen – Vysocina 2:4
Branky: Blazek, Vaclavik
 
Lisen – Zijeme hrou 4:1
Branky: Da Costa, Kovar, Kryl, vlastni
 
 
Nedele – Turnaj Podoli
 
V nedeli jsme odehrali celkem 6 zapasu s koncovym umistenim na 3 miste (3 vyhry, 1 remiza, 2 prohry), pricemz druhe misto nam uniklo pouze o bod.
 
Kluci podavali vyrovnany vykon, darilo se nam jak strelecky, tak i v obrane.
 
Vysledky:
 
Lisen – Podoli 0:2
 
Lisen – Slovan Rosice 1:1
Branky: Cardzic
 
Lisen – Kohoutovice zelena 5:1
Branky: 2x Blazek, Cardzic, Vaclavik, Vintr
Lisen – St. Liskovec 1:0
Branky: Cardzic
 
Lisen – Kohoutovice barevna 2:3
Branky: Blazek, Vintr
 
Lisen – Vyskov 2:1
Branky: Cardzic, Vaclavik
 
 
Celkove bych kluky chtel pochvalit za kladne skore jak v sobotu (16:12), tak i v nedeli (11:8) a za celkovy pristup  a bojovnost, jelikoz se i po prohranych zapasech dokazali soustredit a uhrat dobre vysledky.
 
Jasmin Čardzić

Nominace na víkendové turnaje

so - turnaj na TCM Zbrojovky v Brněských Ivanovicích - sraz v 7:30 (ul Sladovnická) konec cca 12:45
Nominace: Reška, Václavík, Blažek, Šujan, Da Costa, Čardžić, Kovář, Hotový, Kryl
pozor - v TCM je nutno se přezouvat, na UT je vstup v kopačkách, do šaten si vezměte přezůvky nebo sálovky
trenér - Jasmín Čardžić

ne - turnaj Podolí - sraz v 8:30 v hale v Podolí, konec cca 15:45
Nominace: Vintr, Blažek, Da Costa, Čardžić, Pochylý, Ognar, Doležal, Bajza, Pavelka
trenéři - R Pavelka a J Čardžić

RR

Nominace na čtvrteční utkání

čtvrtek 3.11. - MU proti Lokomotivě - sraz v 16:00 na umělce v Líšni (Kučerova)
Nominace: Višvader, Blažek, Da Costa, Čardžić, Kovář, Pochylý, Hotový, Kryl, Doležal, Vintr, Reška
Trenéři prosím o 15 min. dříve.

RR

Nominace na čtvrteční utkání

čtvrtek - MU v Tuřanech - sraz v 15:30 na hřišti soupeře (ul Hanácká)
Nominace: Da Costa, Čardžić, Kovář, Pochylý, Novotný, Ognar, Hotový, Kryl, Reška
Kdyby ještě někdo mohl, dejte mi vědět.

RR

Nominace na páteční MU

pátek - MU ve Slatině - sraz v 15:00 na hřišti soupeře
Nominace - Vintr, Višvader, Blažek, Da Costa, Aniol, Hotový, Kryl, Václavík, Reška

pátek - MU v Mariánském proti Soběšicím - sraz v 15:30
Nominace - Čardžić, Kovář, Pochylý, Novotný, Šuler, Ognar, Bajza, Hlaváček, Pavelka
trenéry prosím, aby přišli o 15 minut dřív a nachystali hřiště (nutno vyzvednout u správců klíče a počítač)

Díky RR

Nominace na víkendové zápasy

so - MU v H Heršpicích - sraz na hřišti soupeře v 13:15 (ulice Sokolova)
Nominace: Reška, Višvader, Da Costa, Čardžić, Pochylý, Aniol, Novotný, Doležal, Bajza

ne - MU v Mariánském - sraz v 11:15, hrajeme proti Bystrci
Nominace: Reška, Višvader, Da Costa, Aniol, Doležal, Hotový, Kryl, Václavík, Šujan, Pochylý

RR

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.