MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Pozdrav ze soustředění

Zdravíme všechny ze soustředění v Pavlovicích.

Dopoledne trénujeme fyzičku, odpoledne s míčem a fotbálek. Kluci zvládají trénink v pohodě. Všichni jsou zdrávi, jíst nám chutná. V době volna hrají kluci karty, malují, … A jde to i bez PSP.

Jak vypadají kluci při tréninku se můžete podívat v galerii.

Všichni moc pozdravují domů.

S pozdravem trenéři

Soustředění Velké Pavlovice

18.-24.8.8.2013 Ubytovna TJ Slavoj Velké Pavlovice
Sraz: 17:30 - 18:30, začínáme teplou večeří.

Při příjezdu se vybírá doplatek 2100,- Kč. Dále se vybírá první polovina příspěvků na 1. pololetí 500,- Kč a 500,- Kč na nové teplákové soupravy, které kluci dostanou na soustředění.

S sebou: … věci na fotbal do samostatné tašky a hlavně dobrou náladu.

Hodnocení hráčů

Josef Frecer – Pepík je technický obounohý hráč s tahem na bránu. Střelec mužstva, velký bojovník. Musí ale najít chuť hrát i v obraně.

Jan Gruber – Honza je bojovník, který má své dny. Potřebuje zvýšit důraz a hlavně se soustředit na hru.

Samuel Hladký – v brance předvádí Sam dobré zákroky, potřebuje zlepšit rozehru rukou. V poli jde nebojácně do balonu, ale je potřeba se více zaměřit na techniku a pohyb.

Vít Hoda – Vítek je tahoun mužstva s velkým přehledem o hře, dobrý technik, nejběhavější hráč týmu. Je to správný kapitán mužstva. Musí získat větší nadhled nad nezdary.

Frederik Hubený – Frederik je bojovník, háže dobře auty. Potřebuje zapracovat hlavně na rychlosti a přesnosti nahrávek.

Jiří Juránek – Jirka je hráč s tvrdou střelou, dobrou hrou v útoku i obraně. Musí potrénovat výdrž a nebát se vstupovat do střel.

Radek Lang – na jaře bylo na Radkovi vidět zlepšení ve hře s míčem. Stále však musí zapracovat na bojovnosti, důrazu, pohybu po hřišti a používat i levou nohu.

Filip Lavický – Filip je rychlý, když se soustředí dobrý obránce i útočník. Nebojí se soubojů, často však zbrklý. Potřebuje zlepšit hru levou nohou.

Adam Martinek – Adam je rychlý a spolehlivý hráč, nebojí se soubojů. Nutno zlepšit rozehrávku a přehled o hře, aby zbytečně neběhal.

Dominik Němčanský – Dominik má dobrý přehled v obraně, nebojí se jít do souboje. Musí však zvýšit důraz, přehled a techniku s balonem.

Denis Novotný – Denis se ukázal jako dobrý brankář, který si umí organizovat spoluhráče, musí však zapracovat na rozehrávce. V poli má dobrý pohyb, je rychlý. Musí více nahrávat, zvednout hlavu a hlavně používat i levou nohu.

Jiří Novotný – Jirka se nebojí jít do balonu, v obraně mu to jde líp než v útoku. Musí hlavně zlepšit pohyb po hřišti a techniku s balonem.

Marek Šebesta – Marek je spolehlivý obránce s dobrou technikou, nebojácný a vytrvalý v soubojích. Potřebuje zlepšit hru pravou nohou.

Jan Šembera – u Honzy je vidět velké zlepšení ve hře levou nohou, bojovník. Musí se více soustředit při zakončení a při hře více zvednout hlavu.

Roman Ševčík – Roman je velký nadšenec, musí však míň povídat a víc se soustředit na hru, nebát se jít do soubojů, zvýšit důraz a používat i levou nohu.

Marek Tauš – Marek v brance podává spolehlivé výkony, potřebuje zlepšit domluvu se spoluhráči, rozehrávku rukou a vybíhání. V poli se nebojí udělat kličku, více se musí zaměřit na přesnou rozehrávku.

Robin Vivčar – Robin je velký bojovník, nebojí se soubojů, hodně se zlepšil v obraně. Největší jeho slabinou je levá noha. Při hře musí více zvednout hlavu.

David Zavadil – David je bojovník, je vidět postupné zlepšování zejména při hře s míčem. Zlepšit potřebuje zejména důraz při hře a rychlost.

Pro všechny kluky platí, že se stále mají v čem zlepšovat. Zejména v běhání, rychlosti, výdrži, zpracování míče, vzájemné komunikaci a hře oběma nohama. Od toho jsou tréninky a soustředění, aby se to natrénovalo, ale zkoušet si to musí i každý sám.

Tréninky v týdnu 12.-16.8.

V úterý 13. a ve čtvrtek 15.8. od 17:30 - 18:30 budou v Mariánském údolí dobrovolné tréninky r.2004. Všichni jsou vítáni.

SEZÓNA 2013/14 r.2004 - U10

Hodnoceni sezóny

Přikládám hodnocení vrchního kronikáře našeho týmu p.Gilla se kterým souhlasíme i my trenéři.To co píše přesně vystihlo naši sezónu.

Sestava Líšně: Drábek,Dočkal,Klimeš,Holomek,Hnát,Šebela,Kala,Slavětínský,Ružička,Válek,Pařil,Gill,Ruber,Toczyski,Jeglík,


Hodnocení sezóny 2012-13, SK Líšeň, r. 2003 U 10

Do sezóny jsme vstupovali začátkem září 2012 po soustředění v Litohoři, které se, nejen dle mého názoru, povedlo. Menší novinkou bylo, že jsme přihlásili dvě mužstva (st. přípravka C a D) do dvou soutěží a první mistrovská utkání sezóny jsme odehráli paralelně zkraje září 2012 v Podolí. Meganovinkou sezóny však bylo, že soutěž se hrála systémem 5+1 a na menším hřišti a s novými pravidly. Jak to bylo celé nové, byl kolem toho začátku v Podolí trochu zmatek a nakonec to mělo i dohru na svazu, kde nás kárali za formality. Nakonec se to ale vyřešilo.

Zbrojovku 2003 a ČAFC 2003 přihlásili do jiných soutěží a tak bylo zřejmé, že jediným vážným soupeřem bude Sparta. Na podzim jsme zahájili velmi pěkně. Na tradičním a hezkém turnaji v Zastávce jsme porazili všechny kromě ČAFC 2003 a odvezli si druhé místo. Pak jednoho krásného zářijového odpoledne na hřišti Sparty Brno jsme jim v mistrovském utkání vzali 3 body účinnou kombinační hrou a konečnou výhrou 3:6. Řekl bych, že právě zde se střelecky a herně začal prosazovat vždy usměvavý, ale rychlý a důrazný Vojta Šebela, který dal Spartě hattrick.

Osobně bych řekl, že jsme na podzim 2012 hráli dobrý fotbal. Zaskočili nás jen kluci ze Slovanu, kteří využili absence opor naší obrany Standy, Matyho a Upíra a vyhráli u nás doma 3:5. V tabulce jsme přezimovali první, a protože Sparta ještě ztratila body v Medlánkách, měli jsme na ni po podzimu náskok 3 bodů.

Problémy začaly s příchodem zimního období v r. 2012. Kluci byli skoro pořád nemocní, pořádně netrénovali a díky tomu jsme odehráli málo turnajů. Herní výpadky byly zřejmé. Navíc, u některých kluků bylo na startu jara 2013 vidět jakési vyhoření a méně zájmu o hru jménem fotbal. Sparta celou zimu jezdila tam, kde se potkávala se silnými soupeři a sehrála mnoho těžkých utkání. Takže, když přijela Sparta do Líšně na první jarní mistrovské utkání r. 2013, přivezla si kromě lepšího herního projevu více agresivity a důrazu, což jsme doma po zásluze odskákali 5:12. Rázem bylo bodově srovnáno. Jak už to chodí, rodičům kluků ze Sparty narostlo sebevědomí a zase se projevili jako největší sympaťáci soutěže. Když už se zmiňuji o rodičích, jaro 2013 bylo opravdu testem lidských kvalit. Stará pravda je lepší než nová a stará pravda nám říká, že skutečné lidské kvality se projeví nejlépe, když je zle. Takže rodiče líšeňských kluků r. 2003 zaujali ke změně kvality hry v zásadě dvojí stanovisko. Výsledkem bylo, že Tomáš Klement sezónu dohrál ve Spartě, kam se svým důrazem a rychlostí okamžitě zapadl. Jako kronikář a dlouholetý pozorovatel Tomášových výkonů v SK Líšeň věřím, že všichni lidé, co ho mají rádi, mu angažmá ve Spartě upřímně přejí.

Život a soutěž běžely na jaře 2013 samozřejmě dále. Ztratili jsme ještě body s Kohoutovicemi doma a s Medlánkami venku a v tabulce soutěže jsme skončili druzí o 5 bodů za Spartou, zatímco st. přípravka D svou soutěž vyhrála. Přiznám se, že celý dojem ze hry kluků na jaře 2013 by byl všelijaký, kdybych neviděl jejich předposlední zápas na turnaji v Korni (SK) proti Dukle Praha. To, co předvedlo zdecimované a unavené družstvo v tomto zápase mi vrátilo důvěru v to, že kluci neztratili srdce, z čehož jsem je na jaře 2013 trochu podezíral. Celý tým bojoval mimořádně. Byli jednotlivci, kteří v těch 15 minutách podali výkon na hranici sebeobětování, kdy se zlomení v pase a v hlubokém kyslíkovém dluhu nedali vystřídat, jen aby si uhráli svou pozici a obhájili svou hru. Byť malí, byli ostří jako brus. Z mého pohledu to byl nejbojovnější výkon SK Líšeň r. 2003 za celou dobu, co ho sleduji. Šlo o důkaz, že to kluci v hlavách, v nohách a v srdci stále mají a to je, bez ohledu na výsledek utkání s Duklou či hrátky se Spartou, nejlepší zpráva sezóny 2012-13.
Kluci za celou sezónu vás musime jako trenéři pochválit a přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další spolupráci s vámi v další nelehké sezóně.SK Líšeň do toho !!!!!!!

Info k zítřku

Sraz v 17.30 u radnice na ul.Jírové.V klubovém oblečení.Prosím o přinesení 200 kč za startovné za hráče co hrál na turnaji v Korni.Děkuji trenér

Pozor změna !!!

Ve středu 26.6. bude program trošku upraven.Na středu 18.00 hod jsou hráči pozváni na radnici k p.starostovi na akci za to, že vyhráli jednu ze skupin soutěže.Tím pádem fotbálek s rodiči a následujíci opékáni v Podolí se ruší.Po přijetí na radnici se přesuneme do restaurace Jasmín na zahrádku,kde si předáme diplomy a něco malého zakousneme a zapijeme sezónu.Tím pádem sraz před radnicí na ul.Jírova všech hráčů st.přípravky C,D v 17.30 hod a předáme p.Klimešovi objednávky fotek a peníze.

Fotky

Níže je uveden odkaz na náhledy fotek starší přípravky C.
Termín odevzdání kartiček (na objednání fotek) a peněz bude ještě upřesněn.

http://www.fairfoto.cz/fotky/lisen13/LSPC/album/index.html

Info pro rodiče a hráče

Ve čtvrtek 20.6. a ani v pondělí 24.6.trénink nebude.Sejdeme se ve středu 26.6. 2013 v Podolí u Brna v 17 hod,kde sehrajeme přátelský zápas mezi hráči SK LÍŠEŃ proti rodičům a trenérům.Po fotbálku bude ukončení sezóny v restauraci v Podolí na hříšti.Prosím o hojnou účast jak rodičů tak i hráčů.Trenér

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.