MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Nominace a sraz v neděli 30.9.2012

Sraz na mistrovské utkáni s Kohoutovicemi je v neděli v 8.30 hod na hřišti v Kohoutovicích
.
Nominace.Drábek,Pařil,Toczyski,Hnát,Gill,Slavětínský,Klement,Holomek,Šebela

Ostatní mají volno.

Další trénink bude pro všechny v ponděli 1.10.2012 od 17.30 hod v Podolí u Brna.

Nominace středa 26.9.2012

Nominace:Drábek,Pařil,Ruber,Toczyski,Válek,Gill,Hnát,Šebela,Klement,Holomek,Slavětínský

Sraz je v 16.30 v TCM Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích ul.Sladovnická

Trénink ve středu i ve čtvrtek odpadá.

Příští utkání sehrajeme v neděli 30.9.2012 v Kohoutovicích.Nominace na utkáni dám na web ve čtvrtek.

Sledujte stránky!!!!

SK Líšeň-MS Brno 20:0

SK Líšeň-MS Brno

  20   :  0
  

Sestava:Drábek,Pařil,Ruber,Toczyski,Gill,Holomek,Klement,Šebela,Válek

Branky:Gill 4x,Holomek 4x,Klement 3x,Toczyski 3x,Válek 2x,Pařil 2x,Ruber,Šebela

V tomto utkání jsem jasně zvítězili,soupeře přehráli ve všech směrech.Drábina má nulu na brankařském kontě a to se cení.Nevím jestli taková utkáni klukům něco dá,ale aspoň si zahráli.Jenom tady musím napsat že se mně nelíbilo chováni soupeře po utkáni,kde jsme slyšeli nepěkné výrazy od protihráčů.Třeba se do jarní části polepší.Všem našim klukům patří pochvala za předvedený výkon.SK Líšeň olééé

Pozor změna hracího termínu

Utkání starší přípravky D s dívkami se Zbrojovky jsme měli odehrát podle původního rozpisu v pátek 28.9.2012.Dnes jsem si všiml že je to přeloženo na středu 26.9. od 17 hod v TCM v Brněnských Ivanovicích.Nominace bude v ponděli na tréninku.Nikdo z klubu mně o tom neinformoval že je změna.Trenér

Nominace sobota 22.9.2012

Nominace na sobotu

1.zápas v 11 hod.Drábek,Toczyski,Pařil,Gill,Šebela,Klement,Válek,Ruber,Holomek

2.zápas v 12.15.Dočkal,Ruber,Pařil,Hnát,Klimeš,Slavětínský,Kepák,Holomek,Válek,Jeglik

Sraz na první utkání je 10.15 hod.na SK Líšeň u restaurace
Sraz na druhé utkání je 11.30 hod na umělce.
Pozor:Je možná změna nominace uvidime kdo bude zdráv a kdo bude marod.Trenér

Oznámení rodičům

Vážení rodiče, co fandíte nejlepšímu týmu v Brně,

  se začátkem nové sezóny cítíme potřebu vysvětlit a oznámit vám několik záležitostí z našeho společného fotbalového života.

1) JAK SKLÁDÁME TÝMY C a D: nebudeme chodit kolem horké kaše, ano, je to z velké části podle výkonnosti jednotlivých hráčů. My, jako trenéři, se snažíme sledováním hráčů na tréninku a v zápasech objektivně posuzovat kvalitu, momentální formu a přínos každého hráče pro tým. Je to ve všech klubech na světě stejné, včetně dělení na týmy A, B, C atd. Znovu připomínáme, že prostupnost mezi týmem bílých a červených je vždy otevřená a hlavně oboustranná. Kdo nebude makat za bílé, musí následně přesvědčit v červených. Kdo zazáří v červených, šup s ním do bílých. Veškeré naše plány se sestavou pak během sezóny navíc ovlivňují zranění, nemoci a podobné nepředvídatelné zásahy, čili je potřeba, aby VŠICHNI hráči našeho TÝMU byli připraveni kdykoliv naskočit za bílé i červené!

2) CHOVÁNÍ PŘI ZÁPASECH: ať se snaží člověk sebevíc, ty emoce během zápasu dostanou každého. Znovu, nikde na světe se nehraje fotbal potichu. Křičí na sebe hráči, trenéři, rozhodčí, ale obecenstvo by mělo jen fandit. Chceme poprosit rodiče, aby své ratolesti při zápasech povzbuzovali, nikoliv jim radili, a aby se vyvarovali pokřikování na trenéry. Cokoliv nám chcete říct, včetně nepříjemných věcí, nechte si to po zápase, prosím. Rádi vás vyslechneme. Pokud po sobě budeme pořvávat v průběhu utkání, pokud budou na kluky kromě trenérů (kteří mají jediní tu pravomoc :-)) řvát i rodiče, budeme dělat ostudu nejen sobě, ale hlavně klubu SK Líšeň. Děkujeme.

3) POMOCNÉ RUCE: zařizování kolem zápasů kluků není příliš vidět, ale je ho požehnaně. Nebojte se nám proto pomoci například při přípravě hřiště. Každá ruka při odnášení a přinášení branek se hodí. Děkujeme

4) AKTUÁLNÍ INFORMACE: veškeré aktuální informace, sestavy na zápasy, pokyny, zprávy nebo vzkazy hledejte vždy nejprve na webu www.sklisen.com v odrážce Starší přípravka C. Pod ikonkou Starší přípravka D, budou jen výsledky a hodnocení zápasů. Pokud vám nebude cokoliv jasné, volejte trenérovi - holce pro všechno - Tóčovi (nikoliv dotazy sms, prosíme, volejte). Kdo nemá přístup k internetu, tak ať přestoupí do SK Pravěk:-)

5) TRÉNINKY: vždy vycházejte z toho, že trénink se koná. Odvolání tréninku bude aktuálně na webu, pokud budete mít pochybnosti, volejte trenérům. Trénink ohrozí jen bouřka s kadencí blesků 3,7 za minutu, kroupy o velikosti 0,86 objemu golfového míčku nebo padající trakaře. Proto je nutné mít VŽDY suché teplé oblečení na převléknutí hráčů po tréninku. Žádné výjimky „na Adama“, jak se pokusil zavést Staník Pařil, nejsou přijatelné!:-) Hlavně pak nezapomínejte hráče z tréninků OMLOUVAT pomocí sms zpráv jednomu z trenérů a to v případě nemocí, zranění nebo NEODKLADNÝCH rodinných záležitostí. Momentální výkyvy nálady NEJSOU přijatelným důvodem!

6) TO NEJLEPŠÍ NA KONEC: rádi bychom uspořádali společné víkendové „Zimní soustředění“ hráčů a rodičů. Soustředit se budeme hlavně na: udržení se na lyžích či snowboardech, udržení dobré nálady, udržení dobrých vztahů mezi sebou, udržení party kluků a večer pak na udržení se na nohou;-) Kdo z rodičů má možnost sehnat na víkend nějaké ubytování za přijatelný peníz poblíž sjezdovky, dejte prosím vědět. Bylo by to asi pro 30 lidí.

To je asi tak vše, co máme momentálně na srdci. Za veškeré podněty i kritického charakteru, budeme rádi - to ale automaticky neznamená, že je budeme akceptovat:-)

Musíme všichni táhnout za jeden provaz a pak se dostaví ještě lepší výsledky.

Vaši trenéři Tóča, Luba, Šeba a vedoucí týmu Romča.

P.S. Kdo je nejlepší?!!! LÍÍÍÍŠÉÉÉÉÉÉŇ!!!!!!!!!!!!

Sparta Brno-SK Líšeň

Sparta Brno-SK Líšeň

  3      :    6

Branky:Šebela 3x,Klement,Pařil,Holomek
Sestava:Drábek,Pařil,Toczyski,Hnát,Ruber,Gill,Klement,Holomek,Šebela

Očekávané těžké utkáni jsme sehráli na půdě soupeře ze Sparty Brno,která opět pomýšlela na zisk bodů,Kluci ze Sparty začali dobře vstřelili hned branku,ale kluci vzápětí vyrovnali.Potom soupeř vstřelil druhý gól a opět se ujal vedení.Naši borci se nezalekli,zabojovali a otočili skóre do poločasu na konečnych 5:2.Za posledni desetiminutovku musime kluky moc pochválit protože Sparta nevěděla kde jim hlava stojí.V druhém poločase se Sparta moc nedostávala do šancí a kluci udrželi výsledek v náš prospěch.Musím kluky pochválit za předvedený výkon v zápase a pogratulovat jim za výhru,kterou nás trenéry potěšili.Prostě KDO JE NEJLEPŠÍ…..LÍŠEŇ,LÍŠEŇ !!!!!!

Schůze 17.9.2012

Dnes se uskuteční schůze rodičů s trenéry v 17.30 hod na tréninku v Podolí u Brna.Děkuji za hojnou ůčast.Trenér

Turnaj v Zastávce u Brna 2.místo

Turnaj v Zastávce u Brna, 8.9.2012

Podmínky: polojasno až jasno, teplota 20-26st.C, bezvětří

Sestava:Drábek,Kala,Ruber,Pařil,Gill,Hnát,Holomek,Šebela,Růžička,Klement,Toczyski
Zápasy ve skupině:

SK Líšeň - Tuřany 4:1
Klement 3x
Šebela 1x

SK Líšeň - Malacky 2:1
Pařil 1x
Hnát 1x

SK Líšeň - Kyjov 7:0
Holomek 3x
Klement 2x
Šdebela 1x
Pařil 1x

SK Líšeň - Rajhrad 3:2
Šebela 1x
Klement 2x

Skupinu jsme vyhráli, i když s Rajhradem a zejména s Malackami to bylo opravdu o fous. Pak ve finále:

SK Líšeň - ČAFC Židenice 2:3
Holomek 1x
Ruber 1x
Nakonec jsme po nepřesvědčivém výkonu proti Čafce prohráli a získali 2 místo v turnaji.
Výkon týmu nebyl takový na jaký jsme byli zvyklý,ale druhé místo je úspěch.Děkuji všem hráčům a rodičům za ůčast na turnaji.Trenér

Sraz pátek 14.9.2012

Sraz je v 16 hod u orlovny u bývalého kina Svět.Nominovaní jsou všichni kromě Růžičky a Kaly nemají ještě vyřízené registrace.Tam uděláme nominaci a rozjedeme se na hřiště soupeřů do Slatiny a na Spartu Brno.Trenér

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.