MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U10A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

6. mistrovské utkání SK Líšeň - Soběšice - sobota 8.10.2011

Sraz v 8:15 před restaurací „Na hřišti“. Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Bielik, Rojík, Sedláček, Buchta, Topil, Zbořil, Woltär, Bielik, Motlitba

5. mistrovské utkání Řečkovice - SK Líšeň C 4:3 (1:2)

Branky: Ferlay Matyáš 2, Žalud Šimon, Čech Tomáš - Topil Antonín 2, Bielík Marek

Bohužel tohoto zápasu jsem se nemohl osobně zúčastnit, protože jsem byl s béčkem na utkání v Bohunicích, které se hrálo ve stejný čas.
Proto přikládám hodnocení zápasu, tak jak ho viděl pan trenér Sedláček:

První branku jsme dostali po rohu po 10 vteřinách, kdy jsme ještě asi byli v kabině.
Potom kluci bojovali a do poločasu jsme otočili na pěkných 1:2.
V poločasu jsme si řekli, že musíme hrát dál zodpovědně dozadu a bojovat o každý balon.
Kluci předváděli opravdu výborný bojovný výkon a přidali jsme další pěknou branku po výborné souhře týmu a skvělému zakončení Tondy Topila.
Soupeř krátce na to snížil, poté se hra hodně odvíjela ve středu hřiště, kdy jsme bojovali o každý metr a předváděli stále náš odvážný bojovný výkon s nasazením.
Bohužel to co se stalo v posledních 5 minutách, bylo pro nás všechny velké zklamání.
Opět jsme začali odpadat fyzicky, přestávali jsme běhat a po individuálních chybách jsme nakonec zápas ztratili.
Zcela pro mě nepochopitelně David Zbořil vodil míč ve středu hřiště a snažil se dělat kličku na kapitána soupeře, který byl fyzicky, herně a rychlostně výrazně vyspělejší.
Dvakrát za sebou toto vedlo ke ztrátě míče, dlouhému pasu dopředu, kde dvakrát zaspali naši do té doby skvělí obránci Jarek se Standou a dostali jsme dva dá se říct hloupé góly.
Naše obránce ale nechci vinit z obdržených branek, pravdou je že za celý zápas skoro neslezli z hřiště a byli ke konci unavení, možná proto chyběla lepší koncentrace.
Je to velká škoda, protože jsme čtyři pětiny zápasu byli lepší, místy menší fotbalovost jsme dokázali nahradit velkou bojovností a nasazením.
Bohužel v závěru nám chyběli síly utkání dotáhnout do vítězného konce.
Závěrem chci říct, že jsme hráli proti soupeři, který měl v týmu hráče ročníku 2001, kde byla vidět kvalita a větší vyspělost, nicméně na to se nemůžeme stále dokola vymlouvat, naopak nás to musí motivovat k maximální bojovnosti a obětavosti pro tým.
Byl to pěkný zápas, na který bylo radost se dívat a já pevně věřím, že navážeme v dalším utkání doma v sobotu na tento bojovný výkon a konečně vyhrajeme!!!

Tolik pan trenér Sedláček. Děkuji též panu trenéru Dvořákovi za vedení kluků v tomto zápase a rodičům za fandění, podporu a účast na utkání.

5. mistrovské utkání Řečkovice - SK Líšeň C - pátek 30.9.2011

Sraz v 16:15 na hřišti v Řečkovicích.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Bielik, Rojík, Sedláček, Buchta, Topil, Zbořil, Woltär

4. mistrovské utkání SK Líšeň C - Slatina 2:2 (0:0)

Branky: Bielik, Buchta - Kuropata, Vašák Jan

Toto utkání se mi hodnotí velmi špatně. Protože remíza je naprosto nezasloužená, Ale můžeme si za to sami svoji nedůsledností a pomalým pohybem. Někteří hráči jako by vůbec nechtěli hrát fotbal. Po hřišti chodili jako v parku na procházce. Pak ať se nediví, že nebudou hrát. Aby se za ně ostatní honili, tak to zase ne.
A když k tomu nedokážeme dvakrát odkopnout míč od vlastní branky a se soupeřem, který přijel sice s 5-ti nula jedničkama (to není výmluva), ale vůbec nic nepředvedl, hrajeme 2:2, tak se nedivte, že zrovna nejásám.
Doufám, že příště to bude lepší.

4. mistrovské utkání SK Líšeň C - Slatina - sobota 24.9.2011

Sraz v 8:15 před restaurací „Na hřišti“. Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Bielik, Rojík, Sedláček, Buchta, Topil, Zbořil, Woltär, Motlitba

3. mistrovské utkání Bílovice - SK Líšeň C 6:2 (4:0)

Branky: Chráscina Dalibor 2, Priessnitz Martin, Švanda Jan, Šenk Martin, Vudka Jakub - Topil Antonín, Holiš Petr;

V tomto utkání jsme dostali lekci v pohybu a chuti zahrát si fotbal. Byli jsme všude pozdě a kromě Marka Bielika a Jarka Dvořáka jsme toto utkání odchodili. Snad jen začátek druhé půle snese přísnější měřítko, kdy kluci zabrali a najednou soupeř nevěděl co se děje. A hned to bylo snížení na 2:4. Jenže potom jsme zase přepli do hlemýždího režimu a soupeř pohodlně navýšil skóre a zaslouženě vyhrál.
Moc to nechápu, protože na plácku za domem nebo na tréninku mezi sebou, mohou kluci nechat duši a když příjde zápas, jsou jak vyměnění. Asi by se měl každý zamyslet, zda ten fotbal hrát či ne, protože s takovým přístupem to nejde.

3. mistrovské utkání Bílovice - SK Líšeň C - sobota 17.9.2011

Sraz v 11:15 na hřišti v Bílovicích.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Bielik, Rojík, Sedláček, Zvolský, Topil, Zbořil, Woltär

2. mistrovské utkání SK Líšeň C - Slovan 0:0

I k tomuto předehrávanému utkání jsme nastoupili ve značně kombinované sestavě, kde polovinu mužstva tvořili hráči r. 2003.
Kluky musím moc pochválit, soupeře se nezalekli (i když hráli proti několika hráčům r. 2001) akorát tumu chybělo brankové vyjádření. Šance byli, ale chybělo více klidu v zakončení.
Doufám, že v dalším utkání to bude lepší.

2. mistrovské utkání SK Líšeň C - Slovan - úterý 6.9.2011

Nominace: Farlík - Dvořák, Holiš, Killar, Rojík, Sedláček, Modlitba, Holomek, Pařil, Gill, Toczyski

Sraz v 16:45 před restaurací „Na hřišti“. Kopačky, chrániče a pití sebou.

1. mistrovské utkání St. Lískovec - SK Líšeň C 1:3 (1:0)

Branky: Zvolský Daniel, Holiš Petr, Rojík Jan

První mistrák našeho „céčka“ byl poznamenám velkou marodkou našich hráčů, za které museli zaskakovat jak kluci ročníku 2001 tak i 2003. Ze začátku se na hře projevovala nesehranost a chvíli nám trvalo než jsme se dostali do tempa. Soupeř nás přehrával a vytvářel si šance, hlavně z rychlých brejků po výkopu brankáře. Z jednoho takového jsme dostali dvě minuty před koncem poločasu gól. Po změně stran se hra rapidně zlepšila. V naší obraně začali kralovat Jarek Dvořák a Tondou Pařilem (2003) v záloze Petr Holiš s Tomášem Modlitbou a Danem Zvolským a spolu s ostatními začali soupeře přehrávat.To se projevilo i na skóre a zápas jsme otočili a dovedli do vítězného konce.
Chci poděkovat všem hráčům za bojovný výkon, především klukům r. 2001 a 2003, kteří nás nenechali ve štychu a přišli nám pomoci. Zvláště si to cením u 2003, kteří hráli i když měli v nohách velmi náročný sobotní turnaj v Trenčíně. Kluci ještě jednou moc děkuji.
Rodičům děkuji za dovoz a odvoz a kolegům trenérům za pomoc při vedení zápasu.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.