MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Program 15.1.-21.1.2018

15.1. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
16.1. ÚT - Trénink Masarova 17:00
17.1. ST - Volno
18.1. ČT - Trénink Horníkova 18:00
19.1. PÁ - Volno
20.1. SO - Turnaj Němčice, Turnaj Rousínov
21.1. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 6 x 30 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 6 x 30 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 50 přeskoků
2) L noha 3 x 25 přeskoků
3) P noha 3 x 25 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…

Výsledkový servis

Turnaj Čejkovická 13.1.2018

SKL - Sparta 1:0
branka: Da Costa

SKL - Kohoutovice 2:0
branky: Svrčina, Jonáš

SKL - Bohunice 3:0
branky: Da Costa, Svrčina, Fousek

SKL - St. Lískovec 3:0
branky: Da Costa 2x, Kryl

SKL - ČAFC 4:0
branky: Fousek 2x, Jonáš, Kozák

SKL - Blansko 1:3
branka: Kozák

Nominace 13.1.2018

Sobota 13.1.2018

Turnaj Čejkovická

Sraz: 13:15 Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno - Vinohrady. Konec: 18:45

Nominace: Čardžić, Da Costa, Fousek, Jonáš, Kozák, Kryl, Svrčina, Vintr, Višvader


Prosím všechny děti i rodiče, aby si vzaly přezůvky.


Trenéři.

Program 8.1.-14.1.2018

8.1. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
9.1. ÚT - Trénink Masarova 17:00
10.1. ST - Volno
11.1. ČT - Trénink Horníkova 18:00
12.1. PÁ - Volno
13.1. SO - Turnaj Čejkovická
14.1. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 6 x 30 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 6 x 30 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 50 přeskoků
2) L noha 3 x 25 přeskoků
3) P noha 3 x 25 přeskoků

Technika

Zdokonalovani práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…pro inspiraci Video 1, Video 2

Výsledkový servis

Turnaj Kojetín 6.1.2018

SKL - Prostějov 2:0
branky: Fousek, Kryl

SKL - Vyškov 2:0
branky: Fousek, Da Costa

SKL - Svratka 1:2
branka: Hotový

SKL - Zašová 1:1
branka: Hotový

SKL - Kohoutovice 2:2
branky: Da Costa, Fousek

Triangl Novolíšeňská 7.1.2018

SKL - Svratka 3:2
branky: Novák, Hotový, Da Costa

SKL - Vyškov 2:2
branky: Hotový, Svrčina

SKL - Svratka 2:3
branky: Hotový, Svrčina

SKL - Vyškov 7:4
branky: Svrčina 3x, Blažek 2x, Aniol, Kryl

Nominace 6.+7.1.2018

sobota 6.1.2018

Turnaj Kojetín

Sraz: 9:30 Sportovní hala Kojetín (Hanusíková 1476), konec: 14:10

Nominace: Reška, Václavík, Čardžić, Hotový, Jonáš, Blažek, Kryl, Da Costa, Fousek

neděle 7.1.2018

Triangl Novolíšeňská

Sraz:13:30 nafukovačka Novolíšeňská, konec: 17:00

Nominace: Blažek, Aniol, Fousek, Svrčina, Jonáš, Kozák, Kryl, Da Costa, Hotový, Višvader, Novák

Trenéři

Přání

Pohodové prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce přejeme nejen všem hráčům, ale i všem rodičům a příznivcům U11.

vedení týmu

Nominace 16.12.

Triangl Novolíšeňská
sobota 16.12.

Sraz: 8:30 nafukovačka Novolíšeňská
Konec: 12:00

Nominace: Václavík, Višvader, Kozák, Kovář, Hotový, Kryl, Novák, Reška, Fousek, Aniol, Čardžić

Trenérka Martina Šperková

Výsledkový servis

Turnaj Nezamyslice

SKL - Prostějov žlutá 10:1
branky: Hotový 2x, Da Costa 2x, Kryl 2x, Jonáš, Aniol, Višvader, Novák

SKL - Prostějov modrá 3:1
branky: Da Costa 2x, Jonáš

SKL - Vyškov 4:1
branky: Jonáš 2x, Hotový, Kryl

SKL - Uničov 1:2
branka: Aniol

Turnaj TCM

SKL - Zbrojovka 1:14
branka: Svrčina

SKL - Svratka 6:3
branky: Svrčina 3x, Aniol, Kozák, Fousek

SKL - Prostějov 2:3
branky: Svrčina, Pochylý

SKL - Šumperk 6:3
branky: Svrčina 3x, Da Costa 2x, Pochylý

Nominace 9.+10.12.

Sobota 9.12.

Turnaj Nezamyslice

Sraz: 12:10 Sportovní hala Nezamyslice. Konec: 17:00

Nominace: Da Costa, Čardžić, Aniol, Hotový, Novák, Jonáš, Višvader, Kryl, +1

Neděle 10.12.

Turnaj TCM

Sraz: 7:30 TCM Brno, Sladovnická 17. Konec: 11:30

Nominace: Kozák, Svrčina, Da Costa, Václavík, Reška, Kovář, Fousek, Pochylý, +1

Trenérka Martina Šperková

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.