MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

Oddílové příspěvky

Vážení rodiče,
po delší odmlce Vás zdravím. Protože čas opravdu neskutečně rychle utíká, za chvíli máme červen, chtěl bych vás požádat o zaplacení klubových příspěvků. Stav lze zkontrolovat na záložce Příspěvky 2016-2017, ale to určitě dobře víte.

Oddílové příspěvky 1800 Kč za pololetí prosím uhraďte na účet 2801089040/ 2010 (FIO Banka).
Jako VS můžete uvést číslo dresu hráče uvedené na záložce Příspěvky 2016-2017.

V případě potřeby objednání doplňků od Sallera mne kontaktujte, nejlépe e-mailem, nebo sms.

Děkuji a přeji Vám všem úspěšný den Mira Matuš.

Plán na tento týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Sobota - Krajská soutěž - Kuřim, adresa U Stadionu 1970/4, sraz 8:50

9:30 Kuřim - Líšeň
10:30 Ratíškovice - Líšeň

Nominace: Klímek, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Luka, Keprt, Vičar, Benčík, Sýkora, Kratochvíl T.

Neděle: MU sk.A - 9:00 Líšeň A - Svratka A -Mar.údolí, sraz 8:20
Nominace: Klímek, Čábelka, Liška, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Keprt, Vičar

            MU sk.B -  10:15 Líšeň A - Svratka B - Mar.údolí, sraz 9:35

Nominace: Maňas, Pleva, Čábelka, Luka, Benčík, Sýkora, Zelinka, Ali

MV.

Dnešní trenink zrušen !!!

Plán na příští týden

Čtvrtek - 18:00 - 19:30 - přátelské utkání Sparta Brno, sraz 17:20, ul.Hněvkovského
Nominace: Maňas , Čábelka , Hochman , Luka , Vodička , Kratochvíl M , Kratochvíl T , Liška , Benčík , Melichar , Špička , Klímek , Putna , Keprt
pro nenominované trénink odpadá !

Pátek - 16:00 - MU sk.A - Bohunice - Líšeň - adresa Neužilova 201/35, sraz 15:20
Nominace: Maňas, Hochman, Čábelka, Liška, Vodička, Melichar, Luka, Vičar

Sobota - 11:00 - MU sk.B - Žebětín - Líšeň - adresa Pod kopcem 12, sraz 10:20
Nominace: Klímek, Čábelka, Kratochvíl M., Vodička, Keprt, Vičar, Benčík, Paseka, Špička, Putna

Neděle - 10:00 - MU mladších žáků - Lokomotiva B - Líšeň U12 /budeme hrát místo našich starších spoluhráčů/ - adresa Sokolova 2, sraz 9:20
Nominace: Klímek, Hochman, Čábelka, Liška, Kratochvíl M,, Melichar, Luka, Vičar, Benčík, Sýkora, Zelinka

MV.

Prosím o nahlášení absencí během jarní sezóny - stále se mi neozvala většina rodičů !!!! Dále bych poprosil o nahlášení povětrnostních limitů vašich dětí - stačí teplota a rosný bod - dle předpovědi počasí už nominace upravím . Děkuji RS

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí

Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí

Čtvrtek - MU sk.B - 16:00 Líšeň B - Medlánky B -Mar.údolí, sraz 15:20
Nominace: Maňas, Hochman, Kratochvíl M., Melichar, Luka, Frank, Sýkora, Ali, Putna

              MU sk.A -  17:00 Líšeň A - Řečkovice - Mar.údolí, sraz 16:20

Nominace: Klímek, Pleva, Čábelka, Liška, Vodička, Keprt, Vičar, Kratochvíl T., Špička

Pátek - turnaj Boskovice - adresa - Červená zahrada 2286, sraz 8:20, startovné 170,-Kč, předpokládaný konec 15:30

Nominace: Maňas, Hochman, Liška, Kratochvíl M., Luka, Vičar, Benčík, Sýkora, Kratochvíl T.

Sobota - Krajská soutěž - stadion ČAFKA Znojmo, nám. Kpt. Otm. Chlupa 11 Znojmo
14:00 - 1.SC Znojmo - Líšeň, 15:00 - Líšeň - Tišnov, sraz 13:20

Nominace: Klímek, Hochman, Liška, Kratochvíl M., Vodička, Melichar, Luka, Keprt, Vičar, Sýkora

MV.

Plán na příští týden

Pondělí - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí
Středa - 17:00 - 18:30 - atletický trénink Mar.údolí
Čtvrtek - 17:00 - 18:30 - trénink Mar.údolí je zrušen !!!
Čtvrtek - 17:00 - MU sk.B - Zbrojovka /d/ - Líšeň - UMT Sladovnická 508/17, sraz 16:20
Nominace: Klímek, Vičar, Sýkora, Luka, Čábelka, Keprt, Zelinka, Kratochvíl T., Vodička

Pátek - 16:30 - MU sk.A - ČAFC - Líšeň - adresa hřistě Pastrnkova 865/2, sraz 15:50
Nominace: Maňas, Luka, Čábelka, Hochman, Kratochvíl M., Liška, Benčík, Melichar, Vičar

Víkend je volný :-(

MV.

Omluvenky

Vzhledem k tomu , že sobotou zahajujeme jarní část sezóny a ruku v ruce s mistráky začnou i školy v přírodě , tak mi prosím nahlaste sms formou , kdy naši kopáči budou mimo LOL .
Děkuji RS

Plán 27.3.-2.4.

Pondělí 27.3. VOLNO
Úterý 28.3. trénink ZŠ Horníkova 16.30 - 18.00
Středa 29.3. atletický trénink ZŠ Mutěnická 16.30 - 18.00
Čtvrtek 30.3. trénink v MÚ 17.00 - 18.30 - Prosíme rodiče o malou brigádu v kabinách a na hřišti . Je potřeba udělat jarní úklid , pozametat kabiny a posbírat nepořádek na hřišti atd . Děkuji za hojnou účast . Vezměte si prosím nějakej smeták , lopatku atd…

Pátek 31.3. utkání s ČAFC 17.30-19.00 v Podolí sraz 17.15
nominace : Klímek , Hochman , Čábelka , Liška , Kratochvíl T , Kratochvíl M, Maňas , Vodička , Luka , Keprt , Vičar , Sýkora , Zelinka , Benčík , Putna

Sobota 1.4. krajská soutěž přípravek v MÚ sraz 8.15

                      9.00 SkL - RAFK , 11.00 SkL - FK Znojmo

nominace : Klímek, Maňas , Hochman , Čábelka , Luka , Liška , Kratochvíl M, Kratochvíl T , Vodička , Keprt , Sýkora , Benčík , Vičar

Neděle 2.4. volno

RS

Děkuji všem rodičům za „hojnou účast “ při úklidu kabin . Úderná skupina děvčat pod odborným vedením Milana klukům krasně vypucovala kabiny . Děkuji ;-)

Plán 20.-26.3.

Vzhledem k nepříznivému počasí není možné využívat travnaté plochy v MU . Tréninky proto budou probíhat dle dosavadního programu .
Po 20.3. volno

Út 21.3. trénink ZŠ Hornikova 16.30-18.00

St 22.3. trénink ZŠ Mutěnicka 16.30-18.0 věci si vemte dovnitř i ven

Čt 23.3. PU s ČAFC na UMT Kučerova 15.30-17.00 sraz 15.15 nenominovaní hráči mají volno
nominace : Klímek , Maňas , Hochman , Luka , Sýkora , Melichar , Vodička , Benčík, Vičar , Liška , Kratochvíl T , Kratochvíl M , Keprt , Zelinka

Pá 24.3. volno 😆

SO 25.3.turnaj Olšany - sraz v 8.00 ve sportovní hale v NĚMČICÍCH - věci do haly !!!
nominace : Klímek , Sýkora, Hochman , Putna , Ali , Pleva , startovné 220,-

Ne 26.3. turnaj Zdětín - okres Mladá Boleslav - venku - 7+1

GPS: 50°18'52.8“N 14°48'49.4“E , startovné 200,-Kč
nominace : Maňas , Čábelka , Luka , Hochman , Vodička , Melichar , Benčík, Vičar , Kratochvíl T , Kratochvíl M , Liška
Zajistili jsme dvě 7-mi místná auta, takže pobereme všechny kluky, sraz u Orlovny /hřiště SK Líšeň/ v 5:40, - pozor, mění se čas !!!. Příspěvek na dopravu 200,-Kč, návrat cca 18:00, klukům dejte nějaké peníze navíc, at jim můžeme objednat oběd.

Dále bych rád poděkoval všem hráčům za předvedený výkon na dnešním finále ZHL 😅

RS

Nominace na víkend

Neděle - ZHL Rousínov finále - 2 týmy - sraz 8:00, Habrovanská 1199/3a, startovné 160,-

Nominace : Klímek , Liška , Kratochvíl M., Maňas, Melichar, Luka, Keprt, Vičar, Kratochvíl T , Zelinka , Benčík , Sýkora

MV.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.