MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Program 19.3. - 25.3.2018

Nezapomeňte poslat na email nebo donést v pondělí na trénink vyplněné tabulky s domácími aktivitami.

19 3. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
20.3. ÚT - Trénink Masarova 17:00
21.3. ST - Volno
22.3. ČT - Trénink Horníkova 18:00
23.3. PÁ - Volno
24.3. SO - PU Ráječko 10:00
25.3. NE - PU Blansko 12:00

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 17.3.2018

sobota 17.3.

Turnaj Novolíšeňská

sraz: 12:30
konec: 16:00

Nominace: Reška, Da Costa, Loudil, Kozák, Svrčina, Kryl, Vintr, Hotový, Fousek, Dračka + 1

Program 12.3. - 18.3.2018

12 3. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
13.3. ÚT - Trénink Masarova 17:00
14.3. ST - Volno
15.3. ČT - Trénink Horníkova 18:00
16.3. PÁ - Volno
17.3. SO - Turnaj Novolíšeňská
18.3. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 10.3.2018

sobota 10.3.

Turnaj Němčice nad Hanou- Němčice nad Hanou

sraz: 7:45
konec: 16:00

Nominace: Václavík, Vintr, Kocourek, Višvader, Čardžić, Kovář, Novák, Dračka + 1

Program 5.-11.3.2018

Nezapomeňte poslat na email nebo donést v pondělí na trénink vyplněné tabulky s domácími aktivitami.

5.3. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
6.3. ÚT - Trénink Masarova 17:00
7.3. ST - Volno
8.3. ČT - Trénink Horníkova 18:00
9.3. PÁ - Volno
10.3. SO - Turnaj Němčice nad Hanou
11.3. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 4 x 40 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 4.3.2018

Neděle 4.3.2018

Turnaj Novolíšeňská

Sraz: 8:30, konec: 12:00

Nominace: Kovář, Aniol, Novák, Václavík, Svrčina, Kryl, Dračka, Jonáš, Kozák, Blažek + 1

Připomínám, že v nafukovačce je poměrně zima, tak nezapomeňte na vhodné oblečení (termoprádlo atd…)

Program 26.2. - 4.3.

26.2. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
27.2. ÚT - Trénink Masarova 17:00
28.2. ST - Volno
1.3. ČT - Trénink Horníkova 18:00
2.3. PÁ - Volno
3.3. SO - Volno
4.3. NE - Turnaj Novolíšeňská

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 5 x 35 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Výběr JmKFS - nominace


Hotový Hynek
Svrčina Alfred

Datum a čas srazu: 27.2.2018 v 8:00 hod
Místo srazu: Sportovní hala Tatranu Bohunice, Brno
Ukončení srazu: 27.2.2018 cca 14:00 hod

Vzít si věci na utkání, obuv s bílou podrážkou, kartičku pojištěnce, strava pro hráče zajištěna.

Případné omluvy telefonicky - trenér Radim Bubeníček 724 811 674

Nominace 24. a 25.2.2018

sobota 24.2.2018

turnaj Kojetín - Sportovní hala Kojetín

sraz: 10:05
konec: 14:30

Nominace: Václavík, Kocourek, Da Costa, Čardžić, Kozák, Svrčina, Loudil, Hotový, Dračka, Debeljak

neděle 25.2.2018

triangl Novolíšeňská

sraz: 8:30
konec: 12:00

Nominace: Reška, Kocourek, Višvader, Da Costa, Kryl, Novák, Kozák, Jonáš, Loudil, Hotový

Losování turnaje 2v2 a výsledky

VIDEO LOSOVÁNÍ

Výsledky:
1. Lukáš, Hyňa
2. Fred, Deni
3. David, Seba


SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.