MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Nominace na tento týden

čt - MU v Bystrci - sraz v 16:30 na hřišti soupeře - ul Obvodová
Nominace: Václavík, Višvader, Blažek, Kovář, Pochylý, Reška, Hotový, Novák, Kozák, Jonáš, Svrčina
čtvrteční trénink RUŠÍM.

so - KS v TCM v Maránském
Nominace na zápas proti RAFK - sraz v 8:15: Višvader, Šuler, Kryl, Da Costa, Kozák, Jonáš, Svrčina, Reška, Václavík, Blažek, Pochylý

Nominace na zápas proti Znojmu - sraz v 10:30: Višvader, Šuler, Kryl, Da Costa, Kozák, Jonáš, Svrčina, Kovář, Hotový, Novák, Čardžić

ne - MU na Svratce - sraz ve 12:15 na hřišti soupeře - ul Fanderlíkova
Nominace: Svrčina, Da Costa, Novák, Doležal, Kryl, Hotový, Ognar, Pochylý, Blažek, Václavík, Reška

Výsledky víkendových utkání

Líšeň - Start 9:11 (4:5)
branky Líšně: Svrčina 4x, Ognar 2x, Hotový 2x, Višvader

Líšeň - Svratka 6:8 (2:3)
Branky Líšně: Hotový 3x, Kozák, Novák, Aniol

Zrušení PU ve Vyškově

Po dohodě s trenérem Vyškova je přátelské utkání z důvodu počasí zrušeno.
RR

Nominace na neděli

ne - MU proti Svratce - sraz v 8:15 v TCM
Nominace: Vintr, Da Costa, Čardžić, Aniol, Hotový, Novák, Kozák, Jonáš, Svrčina, Václavík, Višvader

ne - MU proti Startu - sraz v 10:00 v TCM
Nominace: Vintr, Da Costa, Čardžić, Aniol, Hotový, Novák, Kozák, Václavík, Višvader, Reška, Ognar

Ohledně sobotního přáteláku ve Vyškově prosím sledujte stránky, v případě špatného počasí nejedeme.

RR

Přátelské utkání ve Vyškově

Počítejte s tím, že budeme hrát od 13:30, konec cca v 15 hod. Sraz bude tedy v 13 hod ve Vyškově na hřišti (Sportovní areál Mlýnská ulice). Hrát budeme v tréninkových dresech, posily z U12 si vezmou modré tričko nebo dres.

RR

Nominace na následující týden

út - MU v TCM proti Bohunicím, sraz v 15:45 na hřišti (prosím tatínky o pomoc se stavěním hřiště)
Nominace: Da Costa, Čardžić, Kovář, Pochylý, Aniol, Ognar, Doležal, Kryl, Novák, Reška

st - MU v TCM proti Zbrojovce, sraz v 15:45 na hřišti (prosím tatínky o pomoc se stavěním hřiště)
Nominace: Vintr, Blažek, Da Costa, Reška, Pochylý, Hotový, Kozák, Jonáš, Svrčina, Václavík, Višvader

nedělní zápasy ještě doplním

RR

Výsledky víkendových utkání

Moravská Slávia - Líšeň 2:10
branky Líšně: Kovář 3x, Višvader 3x, Blažek, Kryl, Novák, Václavík

krajská soutěž
Líšeň - Lednice 4:3
branky Líšně: Hotový, Václavík, Jonáš 2x,
Líšeň - Drnovice 17:1
Branky Líšně: Svrčna 5x, Jonáš 3x, Kryl 3x, Vintr 2x, Čardžić, Da Costa, Reška, Blažek

Nominace na tento týden

st - MU v Soběšicích - sraz v 16:15 na hřišti soupeře (ul Borová)
Nominace - Reška, Blažek, Kovář, Pochylý, Aniol, Doležal, Hotový, Kryl, Novák, Jonáš, Višvader

so - MU na Moravské Slavii - sraz v 8:30 na hřišti soupeře (ul Vojtova)
Nominace - Blažek, Čardžić, Kovář, Pochylý, Šuler, Ognar, Doležal, Kryl, Novák, Václavík, Višvader

so - KS - pořádáme my - sraz v 13:00 v TCM - soupeři - Lednice, Drnovice
Nominace - Reška, Vintr, Blažek, Da Costa, Čardžić, Hotový, Kryl, Kozák, Jonáš, Svrčina, Václavík

po - MU na Spartě - sraz v 17:00 na hřišti soupeře (ul Hněvkovského)
Nominace - Vintr, Blažek, Pochylý, Aniol, Hotový, Kryl, Novák, Kozák, Jonáš, Svrčina, Václavík
případné omluvenky na spoluhráče, prosím

RR

Výsledky víkendových utkání

Turnaj v Čechovicích 4. místo z osmi účastníků, hrálo se systémem každý s každým

SKL - FC Žďas Žďár n S 6:2 branky - Blažek 2, Hotový 2, Kozák, Jonáš
SKL - Sigma Olomouc 1:4 branka - Hotový
SKL - RAFK Rajhrad 4:1 branky - Da Costa 2, Jonáš, Hotový
SKL - Sokol Čechovice 6:0 branky - Kryl 2, Hotový, Da Costa, Jonáš
SKL - MFK Vyškov 2:3 branky - Svrčina, Kryl
SKL - 1.SK Prostějov 0:2
SKL - Futsal Čelechovice 4:1 branky - Hotový, Václavík, Višvader, Jonáš

mistrovské utkání sk B
Líšeň - Medlánky 22:1
Branky Líšně: Jonáš 4x, Reška 4x, Vintr 3x, Aniol 3x, Hotový 2x, Novák 2x, Čardić 2x, Pochylý, Doležal

mistrovské utkání sk A
Líšeň - Bosonohy 25:9
branky Líšně: Jonáš 7x, Svrčina 5x, Hotový 3x, Vintr 2x, Kozák 2x, Da Costa 2x, Václavík, Blažek, Novák, Aniol,

Nominace na víkend

so - turnaj v Čechovicích u Prostějova - sraz v 8:30 na hřišti (ul Žitná)
Nominace: Da Costa, Blažek, Višvader, Vintr, Václavík, Reška, Hotový, Kryl, Kozák, Jonáš, Svrčina
Startovné 200,-
Soupeři: TJ Sokol Čechovice, MFK Vyškov, 1.SK Prostějov, Futsal Čelechovice, FC Žďas Žďár,
SK Sigma Olomouc, RAFK Rajhrad

Pro rodiče bude od rána připraveno občerstvení – gulášová polévka, klobásky a po celý den bude k dispozici uzená vepřová kýta.
Děti budou mít na oběd pizzu.

ne - MU - Líšeň - Bosonohy - sraz v 8:15 v TCM (prosím tatínky o pomoc s chystáním hřiště)
Nominace: Václavík, Vintr, Blažek, Da Costa, Pochylý, Aniol, Hotový, Kozák, Jonáš, Svrčina, Kovář, Novák

ne - MU - Líšeň - Medlánky - sraz v 10:00 v TCM
Nominace: Vintr, Višvader, Pochylý, Aniol, Kozák, Jonáš, Čardžić, Ognar, Doležal, Novák, Reška, Hotový

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.