MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Program 19.2. - 25.2.2018

Připomínáme, že od pondělí 19.2. začíná nová čtrnáctidenní tabulka. Tabulku za 5.2.-18.2. prosím nezapomeňte posílat na email sklisen07@gmail.com nebo donést v pondělí na trénink

19.2. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
20.2. ÚT - Trénink Masarova 17:00
21.2. ST - Volno
22.2. ČT - Trénink Horníkova 18:00
23.2.. PÁ - Volno
24.2. SO - Turnaj Kojetín
25.2. NE - Turnaj Novolíšeňská

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 5 x 35 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Nominace 18.2.2018

neděle 18.2.2018

turnaj Vodová - Sportovní hala Vodová, Brno - Královo Pole (stará hala)

sraz: 8:10
konec: 13:20

Nominace: Václavík, Reška, Čardžić, Pochylý, Hotový, Da Costa, Novák, Bajza, Višvader


turnaj Pohořelice - Sportovní hala Pohořelice

sraz: 8:05
konec: 14:25

Nominace:Blažek, Kryl, Kozák, Aniol, Kocourek, Dračka, Fousek, Svrčina, Jonáš

Turnaj 1v1

1. místo: Fred Svrčina
2. místo: Mara Kryl
3. místo: Sam Jonáš

Král remíz: Adam Blažek
Nejvíce vstřelených branek: Sam Jonáš a Seba Aniol
Nejméně obdržených branek: Fred Svrčina

Program 12.2. - 18.2.2018

Tabulky prosím posílat na email sklisen07@gmail.com (nebo donést v pondělí 12.2. na trénink)

12.2. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
13.2. ÚT - Trénink Masarova 17:00
14.2. ST - Volno
15.2. ČT - Trénink Horníkova 18:00
16.2. PÁ - Volno
17.2. SO - Volno
18.2. NE - Turnaj Pohořelice, Turnaj Vodova

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 5 x 35 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Poznámka: Do tabulky „jiných aktivit“ prosím piště konkrétní aktivity (příklad: plavání, kolo, bruslení, lyžování…)

Program 5.2. - 11.2.2018

Tabulky prosím posílat na email sklisen07@gmail.com (nebo donést v pondělí 12.2. na trénink)

Od 5.2. začínáme nový cyklus domácích aktivit, vzhledem k volnu DOPORUČUJEME aktivity plnit!!

5.2. PO - Volno
6.2. ÚT - Volno
7.2. ST - Volno
8.2. ČT - Volno
9.2. PÁ - Volno
10.2. SO - Volno
11.2.. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 5 x 35 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Poznámka: Do tabulky „jiných aktivit“ prosím piště konkrétní aktivity (příklad: plavání, kolo, bruslení, lyžování…)

Výsledkový servis

turnaj Čejkovická 27.1.

SKL - ČAFC 8:1
branky: Jonáš 3x, Da Costa, Fousek, Kryl, Dračka, Svrčina

SKL - Chrlice 8:2
Dračka 4x, Da Costa 2x, Jonáš, Fousek

SKL - St. Lískovec 5:0
branky: Kryl 2x, Dračka, Debeljak, Da Costa

SKL - Sparta 2:4
branky: Loudil, Debeljak

SKL - Bosonohy 5:0
branky: Jonáš 2x, Da Costa, Kryl, Svrčina

turnaj Nezamyslice 28.1.

SKL - Určice 4:0
branky: Hotový 2x, Kozák, Kryl

SKL - Prostějov 2:2
branky: Kryl, Svrčina

SKL - Vyškov 3:2
branky: Hotový 2x, Svrčina

SKL - Němčice nad H. 2:2
branky: Novák, Svrčina

Program 29.1. - 4.2.2018

29.1. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00
30.1. ÚT - Trénink Masarova 17:00
31.1. ST - Volno
1.2. ČT - Trénink Horníkova 18:00
2.2.. PÁ - Volno
3.2. SO - Volno
4.2.. NE - Volno

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 5 x 35 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 5 x 35 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…
pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Poznámka: Do tabulky „jiných aktivit“ prosím piště konkrétní aktivity (příklad: plavání, kolo, bruslení, lyžování…)

Nominace 27. a 28.1. 2018


sobota 27.1.2018

turnaj Čejkovická Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno-Vinohrady

Sraz: 13:10
Konec: 18:30

Nominace: Debeljak, Dračka, Loudil, Da Costa, Kryl, Jonáš, Svrčina, Fousek, Kozák


neděle 28.1.2018

turnaj Nezamyslice Sportovní hala Nezamyslice

Sraz: 7:30
Konec: 11:15

Nominace: Reška, Da Costa, Čardžić, Hotový, Kryl, Novák, Jonáš, Svrčina, Kozák

Program 22.1.-28.1.2018

22.1. PO - Trénink Novolíšeňská 17:00; ODEVZDAT TABULKU
23.1. ÚT - Trénink Masarova 17:00
24.1. ST - Volno
25.1. ČT - Trénink Horníkova 18:00
26.1. PÁ - Volno
27.1. SO - Turnaj Čejkovická
28.1. NE - Turnaj Nezamyslice

Domácí aktivity

Zpevňovací cvičení

1) Prkno - 6 x 30 sekund
2) Boční prkno - L 3 x 30 sekund, P 3 x 30 sekund
3) Most - 6 x 30 sekund
4) Záda - 3 x 20 opakování

Protahovací cvičení

Dle manuálu

Švihadlo

1) Snožmo 3 x 55 přeskoků
2) L noha 3 x 30 přeskoků
3) P noha 3 x 30 přeskoků

Technika

Zdokonalovaní práce s míčem, nožičky; hlavičky, kličky…pro inspiraci https://www.youtube.com/watch?v=GzzuPDa1FdU

Všichni, kdo chtějí zapsat body do soutěže domácích aktivit, nezapomeňte v pondělí 22.1. na tréninku odevzdat tabulku, popřípadě do pondělního večera poslat na email sklisen07@gmail.com
nová tabulka ke stažení: vyhodnoceni.xlsx

Nominace 20.1.2018

sobota 20.1.2018

Turnaj Rousínov
Sraz: 8:00 Rousínov hala ZŠ Habrovanská; konec: 15:30

Nominace: Kryl, Čardžić, Aniol, Reška, Jonáš, Fousek, Svrčina, Dračka


Turnaj Němčice
Sraz: 8:00 Němčice nad Hanou, hala SUPROVKA; konec: 15:30

Nominace: Kozák, Vintr, Višvader, Václavík, Novák, Hotový, Da Costa, Pochylý


Trenéři

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.