Quick-MixPBX Bohemia

SLOVAN BRNO - SK LÍŠEŇ 6:0 (4:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Trenér Milan Randýsek 11.06.2007 v 08:04:42)

Naše sestava : Číhal Jan, Trávníček Ondřej, Šustera Michal,Rudolf David,Lorenc Dominik, Gottvald Filip, Dvořák Jakub, Knetig Jakub, Maixner Radek, Juchelka Daniel

Na poslední zápas sezóny na hřišti prvního celku tabulky jsme odjížděli v naší momentálně nejsilnější sestavě. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned po začátku jsme mohli vést. Ale pokud nejsme schopni dopravit míč do prázdné brány, pak je to těžké. Kolik takových šancí s takovým soupeřem za zápas bude ? Nedáš dostaneš !! Staré pořekadlo. Po obrovské chybě obrany jsme prohrávali 0:1. Ovšem i tak jsme dál hráli aktivně a opět jsme měli šance. Ale opět, 100% neproměněná šance. Chlapci, chlapci, tak co pak chceme ? Jak pak můžeme vyhrávat ??!! Soupeř zlepšil hru a přestal dělat chyby. Na hřišti opět úřadoval Daniel Přichystal. Mozek Slovanu, motor Slovanu, zkrátka neuhlídatelný hráč. Díky jeho přehledu Slovan brzy přidal další tři branky. Poločas byl pro nás až velmi krutý. Myslím, že jsme nehráli zase tak špatně.
Druhá půle už ale byla zcela v režii Slovanu. Užíval si domácího puplika, které přišlo oslavit jejich titul. Pivo začínalo téct proudem, voněly grilované klobásy. Nám nezbývalo, než zápas důstojně dohrát. Ale bylo to těžké. Soupeř v takovém prostředí a za takového výsledku byl ještě fotbalovější.
Po zápasu jsme sportovně popřáli soupeři k titulu a vydali se smutně do Líšně. Nezbývá než na tuto špatnou sezónu zapomenout a vrátit se tam, kam jistě patříme.

SK LÍŠEŇ - ŽABOVŘESKY 1:1 (1:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Milan Randýsek trenér 04.06.2007 v 07:26:32)

Naše sestava : Číhal Jan, Mikulica Jakub, Dvořák Jakub, Šustera Michal, Rudolf David, Juchelka Daniel, Helis Jakub, Gottvald Filip, Knetig jakub (C), Werner Pavel, Kozumplík Ladislav, Randýsek Lukáš

Naše branka : Dvořák Jakub

Poslední domácí zápas v této sezóně před domácím publikem s posledním celkem tabulky. Naše vítězství bylo očekávané. Ale bohužel nekonalo se. Zápas jsme jako tradičně nezačali dobře. Byli jsme až hodně zakřiknutí. A soupeř trestal.Žabiny vedly.Obdržený gól mohl psychikou mužstva už tak dosti nahlodanou ještě více otřást. Do zápasu zpět nás dostal gól, který po nádherném volném přímém kopu Dvořáka, někdo ze soupeřových hráčů sklepl do své branky. Bylo vyrovnáno 1:1. Postupně jsme si začínali vypracovávat i další brankové příležitosti. Zvláště naše rohové kopy byly nebezpečné. K dalšímu gólu chybělo opravdu málo. Ale soupeř byl nebezpečný, i on měl šance. Poločas byl remízový.
Druhá půle byla vyrovnaná a z obou stran spíše urputná. Hře odpovídalo i momentální postavení mužstev v tabulce, které je chvostové. Hra moc fotbalovosti nepřinášela. Obě mužstva měla ještě nějaké šance, ale remíza je spravedlivá. Získaný bod je pro mne velkým zklamáním.

1FC BRNO - SK LÍŠEŇ 3:0 (0:1)

naše sestava : Rychetský Matěj,Dvořák Jakub,Šustera Michal, Číhal Jan (C), Rudolf David, Juchelka Daniel, Helis Jakub, Werner Pavel, Maixner Radek, Koumplík Ladislav

Už téměř v plné síle, kterou momentálně toto mužstvo má, třetina mužstva se vrátila ze školy v přírodě, jsme odjížděli na těžkou půdu 1FC Brno. Bohužel i tento zápas se pro nás nevyvíjel dobře. Sotva rozhodčí zahájil zápas a soupeř se zmocnil míče, prohrávali jsme 0:1. Obrovská chyba pravé obrany, která nepokryla volného hráče, byla toho důsledkem. Pokoušely se o mne mdloby - první minuta, 0:1, silný soupeř, momentální naše herní kvalita. Nechtěl jsem domýšlet, jak tohle může skončit. Snažil jsem se hráče uklidnit, ale měl jsem vážné obavy. Ale chlapci k tomu přistoupili zodpovědně. Začali jsme důsledně dostupovat k hráčům soupeře a nenechávali jejich špílmachrům moc prostoru. Dokonce se nám podařilo i několikrát zaútočit a ke gólu chybělo opravdu málo. Ovšem, když neproměňujeme 100% šance, můžeme vyhrát ? S takovým soupeřem se těchto šancí moc za zápas neukáže. Soupeř byl ale i nadále hodně aktivní hrou dopředu. Kombinoval, bylo to pěkné na oko. Zvláště jeho rohové kopy byly hodně nebezpečné. My zase mohli skórovat z volných přímých kopů. Ty jsme měli dobré. K slovu výborné chybělo už jenom zakončení. Myslím si, že v prvním poločase jsme nebyli zase až tak hrozní.
Ovšem druhá půle, to už nemělo z naší strany s fotbalem nic společného. To co jsme začali předvádět, se nehodí ani komentovat. Zpracování míče a přesná přihrávka, střela na bránu - to opět neexistovalo. Je to až smutné, že za druhý poločas jsem evidoval jednu střelu na bránu.
Proto nezbývá než opět smeknout před soupeřem a koukat se po zápase, jak se raduje a my jako spráskaní psi odcházíme do šatny.

Zakřičíme si tuto sezónu ještě vítězný pokřik ?

Do konce sezóny zbývají ještě dvě kola. To znamená dvě vítězství a dvakrát „CIGI CAGA …“

SK LÍŠEŇ - KOHOUTOVICE 1:2 (1:0)

naše sestava : Rychetský Matěj - Kozumplík Ladislav, Jarolím Adam, Werner Pavel,Číhal Jan (C), Čáp Lukáš, Juchelka Daniel, Maixner Radek, Helis Jakub, Randýsek Lukáš, Sachambula Nelson

Naše branka : Číhal Jan

Za krásného slunečného počasí, ale bez základní kostry mužstva, která odjela mezi trenéry hodně „oblíbené“ školy v přírodě, jsme sehráli další mistrovské utkání. Bohužel i nadále se projevuje krize mužstva. I když jsme do zápasu vstoupili dobře, hráli jsme aktivně a podařilo se nám dát první branku, pořád jsem cítil ve hře křeč. Mohl jsem si říct, že zápas mohl být ovlivněn nepřítomností mnoha hráčů základní sestavy, ale kdo viděl naše předcházející zápasy, kdy jsme hráli v plné síle, zase takový rozdíl ve hře nebyl.
Ovšem druhá půle už byla už tradičním naším jarním vystoupením. Dovolili jsme soupeři hrát, přestali jsme být správně agresivní a soupeř toho využil. Během pěti minut obrátil zápas. Hrubými chybami v obraně jsme mohli prohrávat i více. Posledních pět minut zápasu jsme si sice vytvořili nějaké šance, ale bohužel chybělo zakončení. Poslední naší šancí byl náš přímý kop v těsné blízkosti pokutového území. Nahnal jsem do vápna všechny hráče i s brankářem, ale bohužel chybělo štěstíčko k zakončení. Ovšem i tak musíme brát tento zápas opět za nepodařený. Kdybychom hráli tak jako v první půli, mohli jsme urvat tři body na naši stranu. Takto jsme opět darovali opět tři body soupeři.

SK LÍŠEŇ - DOSTA BYSTRC 1:5 (1:1)

naše sestava : Číhal Jan, Dvořák Jakub (C), Šustera Michal, Gottvald Filip, Rudolf David, Čáp Lukáš, Juchelka Daniel, Helis Jakub, Kozumplík Ladislav, Trávníček Ondřej

naše branka : Trávníček Ondřej

Velké trápení tohoto mužstva má za sebou další kapitolu. Jestli se dá hovořit o totální krizi, pak je na světě. Dřívější bojovnost a nasazení, která byla chloubou tohoto mužstva, je pryč. Připadá mi, že už při nástupu hráčů na hřiště působíme odevzdaným dojmem. O hře samotné už ani nemluvím.
Zápas s Bystrcí začal velkým tlakem soupeře. My nebyli v prvních pěti minutách schopni ničeho. Soupeř toho využil a tlačil. Neměli jsme ani jeden vysoký míč, ať už byl kopán naším brankářem nebo soupeřovým. Dosta Bystrc byla lepší i ve hře jeden na jednoho. Po jednom z faulů na našeho hráče nařídil rozhodčí přímý kop. Poslal jsem ho kopnout Trávníčka a vyšlo to. Po nechytatelné střele jsme vedli 1:0. Místo, aby nás gól nastartoval, nastartoval soupeře, který byl ještě lepší. Vyvíjel si tlak a bylo jen otázkou času, pokud nezačneme hrát více dopředu, že dostaneme gól. Tlak na naši branku místy až drtivý. Po faulu našeho hráče v blízkosti pokutového území dostal soupeř možnost kopat přímý kop. Míč si postavil bystrcký Miker a kopl to skvěle. 1:1. A měli jsme se na co těšit. Bystrci ještě více narostla křídla. Poločas jsme ale ubránili. Je ale smutné, když tohle musím říkat s předposledním týmem tabulky. Ale situace je bohužel taková.
Přestávka byla v šatně Líšně hodně smutná. Bylo zbytečné na hráče bouřit. Pokud oni sami nechtějí, kdo má tedy chtít víc ? Spíš jsme si v klidu řekli, že takto se to hrát nedá.
Druhá půlka byla bohužel stejná jako první. Hráli kluci od přehrady, Líšeň působila opět odevzdaným dojmem. Když padl druhý gól Bystrce, věděl jsem, že je zle. Pak přibyl třetí a bylo vymalováno. Soupeř si užíval krásného fotbalové prostředí v Líšni a lepšil si jak psychiku, tak skóre. Prohra 1:5 jasně odpovídá našemu předvedenému výkonu.

NOVÝ ASISTENT TRENÉRA

Na čtvrtečním tréninku jsem hráčům oznámil jméno mého nového asistenta. Do funkce byl jmenovám pan Robert Kosina. Věřím, že společnou prací zvýšíme herní kvalitu mužstva, která začala stagnovat.

Memoriál Vojěcha Kahovce Střešovice 2007

První dvoudenní turnaj tohoto mužstva byl pro nás všechny z mužstva velkou premiérou. Co se týče organizace, ať už to bylo objednání ubytování, jídla, dopravy, pozápasovém programu pro mužstvo, bylo vše skoro na 100%. Tím bych chtěl poděkovat hlavně kolegům Kozumplíkovi, Dvořákovi, Kosinovi a Knetigovi, kteří dělali mužstvu doprovod. Ovšem co se už týče předvedené fotbalovosti mužstva, zde už narážíme na první problémy. Celkově, když turnaj zhodnotím herně, byl pro mne neuspokojivý. A to hlavně se soupeři, které jsme měli jasně přehrávat a s kterými jsme se hodně trápili. Ale proberme teď turnaj pěkně popořadě.
V neděli navečer jsme dorazili do Střešovic, kde jsme se ubytovali v tělocvičně jedné z místních základních škol. Druhý den ráno, jsme se po snídani přemístili na hřiště místních Střešovic, kde nás čekaly toho dne čtyři zápasy. Hrací systém byl každý s každým, 2x 10 min, na půlku velkého hřiště, počet účastníků 10.
První zápas jsme odehráli s SK KOPANINA. Začátek byl z naší strany dosti kostrbatý, hra byla neurovnaná, ale pomaly se začala zlepšovat. Poločas jsme vyhráli 1:0. Druhou půli jsme prakticky soupeře k ničemu nic nepustili, ovšem z naší strany tam toho taky moc nebylo, i když jsme přidali dvě branky a vyhráli 3:0. První zápas vyhraný,první tři body a to bylo hodně důležité pro psychiku mužstva.
Druhý zápas na nás čekalo domácí „A“ mužstvo SK STŘEŠOVICE. Zápas to byl hodně vyrovnaný. V poslední minutě první půle se nám podařilo skórovat. Opět další plus pro psychiku mužstva. Ovšem druhá půle z naší strany nebyla dobrá a začal se projevovat opět problém záložní řady a útočníků v neproměňování šancí. A co se podařilo nám na konci první půle, podařilo se domácím na konci zápasu. Už se rozhodčí chystal písknout konec a Střešovičtí vsítili branku. Bylo to ke vzteku. Taková lehkovážnost hráčů, neschopných uklidit míč z dosahu naší branky. V kabině jsem byl hodně nazlobený.
Jeden z favoritů turnaje nás čekal v třetím našem vystoupení. AFK CHRUDIM. Silný mužstvo se spoustou urostlých chasníků a rychlých útočníků. Připravovali jsme se na zápas jasně s defenzivními úkoly. Držet si hráče soupeře za každou cenu. Jenže to se nám nedařilo, stejně jako naše hra dopředu, kde jsme prakticky neměly ani jeden míč ze vzduchu, ať už soupeřův nebo náš. Nedařila se ani hra po zemi, přihrávky hráčů nenacházely adresáta. Poločas skončil jasně 2:0 pro Chrudim. Druhá půle byla prakticky ve stejné režii jako ta první. Chrudim útočila, my se bránili. Výborný Rychetský v bráně měl zásluhu na tom, že výsledek nebyl ještě horší jak 3:0 pro Chrudim
poslední zápas toho dne nás čekalo „béčko“ Střešovic. Zde jsem čekal, že ukážeme daleko víc. Ale opět, nic moc se nedařilo. I když jsme rychle vedli 1:0, chyběla mi tam z naší strany větší fotbalovost. Poločas jsme dohráli bez další vstřelené branky. Ale opět, když nebudeme proměňovat tutovky, Lorenc, Juchelka, dokonce Maixner sám na bránu a nedáváme góly, tak je to tragické. Druhý poločas nebyl z naší strany lepší než první. Prakticky kopie. A tak výhra 2:0 je pro mne neuspokojivá.
Po tomto zápase jsem se s mužstvem přemístili do centra historické Prahy. Hráči vyladění v soupravách od sponzorů, s SK LÍŠEŇ na zádech se stali na Staroměstském náměstí terčem skupinky japonských turistů, kteří si je se zájmem fotili víc, jak místní orloj s apoštolíky. Poté jsme se přemístili na Karlův most a pak už hurá do MC DONALD´S, kam se hráči těšili ze všeho nejvíce. Kdybychom byli z Trbóšan, tak neřeknu, ale copak v Brně tento drahej bufet nemáme ???
Poté jsme se vraceli do našeho provizorního hotelu, tělocvičny ve Střešovicích, kde se hráči ihned pustili do fotbalu na malé brány. Na hřišti to stálo za prd, ale v tělocvičně, kde šlo o nic, to byly výkony. To byli Ronaldinové a Drogbové.
Druhý den nás čekalo dalších pět zápasů. První ze SIADEM MOST-SOUŠ. Podle předvedených výsledků mužstev z minulého dne, soupeř k poražení. Ale …, ale bylo to zcela jinak. Dalo by se to říci jednou větou : Zatímco my jsme asi ještě spali, soupeř hrál a vyhrál 2:1. Byl to zatím jeden z našich nejhůře předvedených výkonů v Praze. Velké zklamání z hry některých hráčů. Po tomto doslova otřesném zápase jsem si vzal v kabině dlouho řeč. Proč jsme přijeli do Prahy ? Proč nedodržujeme pánové třeba večerku ? Proč nedodržujeme pokyny z lavičky při hře ? Každý z hráčů jen klopil oči. Každý věděl o čem mluvím. Dal jsem slovo kapitánovi, aby se k tomu vyjádřil a třeba mne opravil, jestli jsem se v něčem mýlil. Neopravil mne. Teď jsme měli navíc před sebou zápas s jasným favoritem DUKLOU B. BYSTRICA. Neuvěřitelní fotbalisti, jak po technické tak rychlostní stránce. Bylo proto nutné mužstvo opět nastartovat. Bylo jasné, že jedině precizní obranou docílíme, aby výsledek nebyl vysoký. Vždyť Dukla zatím nad všemi vyhrávala vysokým skórem. na hřiště šli hráči Líšně hodně namotivováni. Zápas začal ve velkém stylu Dukly. Akce za akcí na naší bránu, ale my urputně bránili. Když jsme se úspěšně bránili dál, začala být Dukla nervózní. Navíc nám fandila početná skupina ze všech zúčastněných týmů, neustále jsem hráče nutil k agresivnímu přistupování k hráčům soupeře, aby neměli žádný prostor ke kombinaci. Trenér Dukly posílal neustále do hry čerstvé celé sedmičky. My bránili s mými sedmi vyvolenými celý poločas a ubránili ho. Druhou půli hrála Dukla ještě aktivněji, ale stále ne a ne pokořit Rychetského bránu. Byla minuta po hrací době, kdy už se mělo pískat. Nám se nepodařilo uklidit míč po velké mlýnici v našem vápnu pryč a Dukla dala gól. Bylo to ke vzteku. Někteří hráči Líšně odcházeli do šaten se slzami v očích. Zápasu by slušela remíza, už za tu naši perfektní defenzivu. Ale i tak jsem hráčům poděkoval.
Po zápase s Duklou následoval zápas s ARITMOU PRAHA. Zde nám jasně chyběli síly s předcházejícího zápasu. Ale hráči museli, jestli jsme nechtěli prohrát znovu. Ale bohužel nemohli. Aritma jasně ukázala, kdo bude zápas režírovat. Nám chyběly síly. Prohra 1:4
Už tak nahlodaná psychika a síla mužstva a nás čekal náš odvěký rival Mohelnice. Tohle mužstvo mám rád. Dělají to skvělý kluci, mají výborné fanoušky a hlavně skvělé hráče. Poprvé jsem věděl,že vždy vyrovnané zápasy mezi námi, nebude dnes pravda. Mohelnice se v Praze ukázala ve velkém světle. Zápas by se dal srovnat se zápasem s Duklou. Mohelnice útočila, my se bránili. Ovšem měli jsme i nějaké brejky, ale opět, zase neproměňujeme šance. Navíc jsme opět inkasovali v nastaveném čase. Ale nastavovat tři minuty, to už bylo silné kafe. Můj realizační tým jasně rozhodčímu ukazoval na hodinky, ale rozhodčí neslyšel. Po našem odkopu míče na roh snad už ve čtvrté minutě nastavení, rozhodčí ukázal, aby se roh ještě kopal. A my z něj dostali branku. Radost fanoušků Mohelnice překřičela naši zlost. Opět prohraný zápas v samém závěru. Ale čtyři minuty ? To je síla na hrací dobu 2x 10 min.
Poslední zápas s Berounem už byl jen formalitou. Museli bychom vyhrát o několik branek, abychom dosáhli lepšího místa jak osmého z deseti. Už nešlo o nic. Šanci dostali náhradníci. prohra 1:3

SPARTA BRNO - SK LÍŠEŇ 4:2 (2:1)

Naše sestava : Číhal Jan, Šustera Michal, Dvořák Jakub, Lorenc Dominik, Trávníček Ondřej, Helis Jakub, Randýsek Lukáš, Čáp Lukáš, Kozumplík Ladislav, Juchelka Daniel

Naše branky : Dvořák Jakub, Juchelka Daniel,

Hloupými dvěma góly na začátku utkání, kdy jsem rychle prohrávali 0:2 a vypadali a v tu chvíli na „ručník“, jsme tak dali soupeři klid do jeho vlastních řad. Museli jsme to být my, kdo musel zcela otevřít hru a snažit se dvojnásobně. Hráli jsme za hranici rizika. Myslím, že jsme se ale postavili na nohy a začali být soupeři soupeřem. Ovšem Sparta byla v pátek jiná Sparta, než na jakou je v Brně v tomto ročníku zvyklé. Díky změně termínu utkání na pátek, který jsme potřebovali kvůli našemu turnaji v Praze, Sparta v poli posílila hráči ročníku 96, kteří běžně nastupují za starší ročníky a v hře to bylo jasně vidět. Správná agresivita hráčů Sparty, dravost, rychlost, okamžité zakončení akcí, to na naší straně chybělo. I když se mí hráči snažili, hráči Sparty byli jasně fotbalovější. I když jsme se snažili, a hráči do toho dávali opravdu vše, i když se nám podařilo do poločasu snížit na 2:1, stejně ale byla Sparta lepší.
Druhá půle byla ze začátku opět hodně vyrovnaná, ale pokud neproměňujeme gólové situace, musí přijít zákonitě trest. Gól na 3:1 nás dostal definitivně na kolena a nebylo pochyb, že tři body zůstávají po právu v Komárově. Soupeř přidal čtvrtý gól a nám už se podařilo v samém závěru jen upravit konečný výsledek na 4:2.
Naším největším problémem je středový záložník. Tento post je v Líšni v ročníku 96 stále volný. Zatím se nenašel hráč, který by tento post mohl zodpovědně hrát. Navíc chybí v útoku vždy dravý a akceschopný zakončovatel Knetig, který je už přes měsíc kvůli zranění mimo hru. Na Spartě chyběl a na zápas se hodně těšící Rudolf, který je u nás ze Sparty na hostování, ale nepříjemné pokousání od psa a sešitá ruka mu vystavili bohužel stopku. Velkou naší oporou byl v bráně Číhal, který pochytal opravdu hodně. Ale ale……..Randýsek hledá středového záložníka ročníku 96.

SK LÍŠEŇ - TATRAN STARÝ LÍSKOVEC 3:2 (2:0)

Naše sestava : Rychetský Matěj, Trávníček Ondřej, Dvořák Jakub, Šustera Michal, Číhal Jan „C“, Rudolf David,Lorenc Dominik, Čáp Lukáš, Juchelka Daniel, Maixner Radek, Randýsek Lukáš

Naše branky : Juchelka Daniel 3x

Druhý domácí zápas jara nás čekal s celkem Starého Lískovce. Jasně jsme byli favority zápasu. Dosavadní vzájemná bilance je pro nás jasně příznivá. Po opatrném začátku jsme začínali mít více ze hry. Hra ovšem nebyla podle mých představ. Nějak to pořád skřípe. Sice jsme vedli 1:0 a brzo přidali i druhý gól, ale stále to nebylo podle mých představ. Někteří hráči hrají mnohdy zcela nelogicky, neustále, až zbytečně tahají míče, chybí celoplošná hra. Když je možnost střelby je pak velice slabá. Naši hru hodně okylsličil Číhal, který ve středu pole byl výborný. Jeho fotbalové myšlení a kopací technika je skvělá. Ovšem podpora ostatních záložníků byla hodně mizerná. Poločas jsme ale zaslouženě vyhráli.
Ovšem po přestávce, co jsme začali předvádět, to byla katastrofa. Sice se nám podařilo dát třetí branku, a já myslel, že už tu zcela uklidňující, ale opak byl pravdou. Zcela jsme přestali hrát a soupeř toho využil. Začal vyvíjet tlak, hrubkou naší obrany snížil, vyvíjel další a další tlak, a po jednom z mnoha jeho rohů snížil na rozdíl jedné branky. Až po téhle ledové sprše začali mí hráči opět hrát. Poslední čtrhodinka už jasně patřila nám. Hráli jsme hodně aktivně, dařila se střelba, hrozili jsme z rohů. Leč bohužel bez efektu. Chyběly opravdu centimetry.
Výhra 3:2 je ovšem pro mne zklamáním. Čekal jsem od hráčů víc.

MS BRNO - SK LÍŠEŇ 1:2 (0:1)

Naše sestava : Rychetský Matěj, Dvořák Jakub, Šustera Michal, Trávníček Ondřej, Lorenc Dominik, Rudolf David, Juchelka Daniel, Helis Jakub, Gottvald Filip, Randýsek Lukáš, Sachambula Nelson

Naše branky : Čáp Lukáš, Lorenc Dominik

Po nevydařeném domácím zápasu s Bohunicemi, jsme odjížděli na Morendu vzít si tři ztracené body nazpět. Leč hned začátek zápasu ukázal, že Morenda se na nás pěkně nachystala. Zatímco my jsme na hřišti hráli nekoncentrovaně, hra sešívaných s modrou hvězdou na prsou měla smysl. Myslel jsem, že na střídačce zblázním, jakou hru jsme předváděli. Nejvíc mne mrzela hra zálohy, která hodně pokulhávala. Postupně jsme se ale otřepali a několikrát se nám podařilo dostat do šancí. Hlavně při rohových kopech jsme byli hodně nebezpeční, ale pokaždé chyběl jen kousek. Kousek chyběl i při rychlých brejcích soupeře a mnohdy jen centimetry chyběly k brance. jenže my měli v brance Rychetského z béčka. Lepšího brankáře momentálně líšeňská přípravka a nemá a troufnu si říct, že i přípravkové Brno. Skvělý v pohybu, v letu, v komunikaci s hráči. Zkrátka brankář.
Běžela poslední minuta prvního poločasu a nám se podařilo rozvlnit síť brány Morendy. Radost z gólu byla veliká. Ihned nato rozhodčí písknul poločas.
V šatně jsem hráčům vštěpoval, hlavně hrát dál aktivně, neblbnout. Ovšem do druhé půle na nás Morenda vlítla, mnohdy si vytvářela opravdu velký tlak. My hráli hodně zezadu. Výborný byl Dvořák, který si vzadu počínal skvěle a výborně rozdával balony. Zvláště když jsme hru tahali přes pravou stranu, kde hrál toho dne náš nejlepší hráč Helis, který dával skvělé míče do vápna, tak jsme byli hodně nebezpeční. Když ovšem Lorenc nedává tutovky, třikrát sám před prázdnou bránou, tak může Randýsek na střídačce zbláznit. Kdyby tyhle gólovky proměnil, nemusel být zápas tak komplikovaný. Takhle přišlo vyrovnání, kdy se celá záložní řada dívala, jak si hráč MS chystá ke střele. Rychetský v brance neměl šanci. Neměl jsem slov k přístupu některých hráčů. Kdo na hřišti nebude bojovat, nemá tam co dělat !! Morenda ožila a hrozila dál. Jenže Rychetský v brance už ji nic nedovolil. Naopak nám se podařilo vstřelit vítězný gól a urvat tři body, které si vezeme z Vojtové ulice do Líšně. Trenéři, kamarádi z Moravské Slávie po zápase smutně konstatovali : :Dnes jsme měli jasně vyhrát my. Zase jste měli štěstí.“ Já se jen usmál. Jak je to o tom štěstí ? Štěstí přece přeje lepším. Nic ve zlém hoši.