MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11A

Sponzoři týmu

Quick-MixPBX Bohemia

Aktuality

RSS kanál

Mistrovské utkání SK Líšeň - Sparta Brno 3:2 (3:0) pátek 28. října 2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 31.10.2005 v 20:43:19)

Branky: Sodomka Tomáš 2x, Šebesta Filip

Sestava: Krumbholc Ondřej,Petrnek Matěj,Belza Michal,Hujňák Jaroslav,Sodomka Tomáš,Šebesta Filip,Čerbák Martin,Bednář Tomáš,Kala Ondřej,Valič Matěj

Hodnocení utkání:
První poločas byl perfektní. Naši borci nastoupili do zápasu velice dobře. Udávali styl a tempo hry. Dobře se pohybovali v prostoru, kombinovali hru a zakončovali. Do přestávky kluci vedli 3:0. Druhý poločas však už takový, jako první nebyl. Na hráčích byla již znát únava. Je fakt, že celý zápas odehrát s minimálním střídáním je náročné. Náš tým se poslední dobou potýká s velkou úrazovostí a nemocností. Přesto to nemění nic na tom, že při inkasování prvního nešťastného gólu přestali hrát. Soupeři se začali častěji dostávat před naši bránu. Jedna taková akce skončila fiaskem druhého gólu v naší bráně. Konkrétně, když docházelo k přečíslení naší obrany protihráči po nefungující defenzívě naší zálohy. Po odpískání konce utkání jsme si všichni oddechli.

Tímto mistrovským zápasem jsme úspěšně ukončili podzimní sezónu. Chci poděkovat všem hráčům za dobré výkony v zápasech. A teď nám bude začínat sezóna halová. Informace o trénincích v tělocvičně vám všem včas sdělím, stejně tak o turnajích, které nás přes zimu čekají. Pro informaci to bude 3.12.2005 turnaj ve Vysokém Mýtě, 29.1.2006 Hradec Králové a 11.3.2006 také Hradec Králové. V případě dalších nabídek budete informováni.

Kanonýři podzimní sezóny:
Sodomka Tomáš 11 gólů (zatím 1. místo v celé soutěži!!)
Boček Jiří 5
Šebesta Filip 5
Bednář Tomáš 4
Ghisi Tomáš 2
Kala Ondřej 1

Ale hrajeme jako tým, takže toto je výsledek vás všech, celého mančaftu.

Jsme na krásném 2. místě s celkovým počtem 22 bodů. Ale stále budeme bojovat o to 1.!!!!!

Mistrovské utkání SK Líšeň - Kohoutovice 2:1 (1:1) sobota 22.10.2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 26.10.2005 v 20:24:23)

Branky: Kala Ondřej, Šebesta Filip

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Čerbák Martin, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Valič Matěj, Kala Ondřej

Hodnocení zápasu:
Utkání bylo již od začátku dosti svižné. Útočné akce na naší nebo soupeřovu branku se střídaly poměrně rychle, ale hned na začátku jsme jednu útočnou akci využili k dovršení branky. Před poločasem jsme inkasovali vyrovnávací gól. Pak nastala velká bitva o vítězství, kterou jsme minutu před koncem vyhráli. Obranná fáze našeho týmu pracovala velmi dobře, takže si zaslouží tentokrát pochvalu. Škoda jen, že máme nedostatek v zakončování akcí a střelbě na bránu ze střední a velké vzdálenosti.
Na to, že výsledek byl 2:1 s posledním týmem v tabulce, nebylo utkání v žádném případě jednoduché a kluci tentokrát odvedli dobrou práci a předvedli krásný fotbal.

Poslední utkání podzimní sezóny sehrajeme opět na domácím hřišti a soupeřem tentokrát bude SPARTA Brno. Zápas se koná v pátek 28.10.2005 v 11:30 hodin.

Mistrovské utkání 1.FC Brno - SK Líšeň 4:0 (2:0) 15. října 2005 na hřišti Janouškova.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 21.10.2005 v 19:48:11)

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Čerbák Martin, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Boček Jiří, Valič Matěj

Hodnocení utkání:
Utkání proti 1.FC chlapci dost podcenili, hlavně začátek. Než se stačili rozkoukat, tak během tří minut prohrávali 2:0. A tento výsledek vydržel do poločasu. V druhé polovině hry jsme ještě obdrželi další dva góly. Druhý poločas se chlapci snažili bojovat, za což bych je chtěl pochválit, ale hra byla nepřesná a hráči se zbavovali míčů. Místo toho, aby si balón zpracovali a rozehráli po zemi, více balón nakopávali vzduchem. Soupeřova hra byla klidná, rychlá, kombinační. Celé utkání bylo vidět, jak mají kluci z protihráčů respekt a nevím,jestli to bylo pro název klubu nebo proto, že šlo o hráče o rok mladší.
Toto byl můj názor a moje hodnocení a co na tento zápas říká trenér 1.FC Brno…

SEKYRA Daniel (trenér): „V přímém souboji o první místo jsme knokautovali soupeře již ve druhé minutě, kdy jsme zvýšili vedení na 2:0. Potvrdili jsme, že naše dosavadní výsledky nejsou náhodné. Po celé utkání jsme měli územní převahu, což nám soupeř umožnil svojí taktickou hrou, kdy nechával na hrotu útoku dva útočníky, připravené k brejkům, kteří se nevraceli a potom chyběli při mezihře. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za spolehlivý výkon.“

A co k tomu dodat? Bohužel má pravdu.

Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 22.10.2005 na hřišti SK Líšeň v 10:15 hodin, soupeřem jsou Kohoutovice, sraz je v 9:35 hodin na hřišti.

Jen pro marody: Tom Ghisi (dlohodobě), Ondra Trávníček (opět, tentokrát angína)a Jirka Boček (zraněná noha z předchozího utkání): kluci, uzdravte se co nejdřív!!!!

Mistrovské utkání SK LÍŠEŇ - TATRAN BOHUNICE 1:1 (1:1) sobota 8.10.2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 11.10.2005 v 21:33:14)

Branky: Tomáš Sodomka

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Čerbák Martin, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Boček Jiří, Valič Matěj, Lukůvka Adam

Hodnocení zápasu:
Na začátku utkání jsem otevřeli skóre a vypadalo to, že zápas se bude vyvíjet slibně. Avšak po chvíli hry začala našim hráčům dělat problémy práce s míčem a obsazování soupeře. Z těchto chyb soupeř začal těžit ve svůj prospěch. Začali hrát více tělem a dokázali využít volného prostoru, který jim naši hráči umožnili. K tomuto zápasu nemám již více co dodat, ale přesto bych chtěl kluky za bojovnost a chuť hrát pochválit, je to naše první remíza v této sezóně. Ztratili jsem sice dva body, ale to neznamená, že nebudeme bojovat o první místo v tabulce. V sobotu nás čeká asi nejtěžší zápas sezóny s 1. FC Brno, na hřišti ZŠ Janouškova - sobota 15.10.2005 v 9:00 hodin. Chtěl bych klukům říct, že soupeř bude sice tvrdý oříšek, ale stejně tak, jako se my bojíme jich, oni se bojí nás, protože jsme jejich největší soupeři. Tím bych chtěl podotknout, že když na ně zatlačíme hned od začátku, tak nebudeme mít co řešit a myslím, že je také dost zaskočíme. K tomu též budete potřebovat hodně sebedůvěry a vůli zvítězit!!!

Od 13.10.2005 se každý čtvrteční trénink uskuteční na hrišti ZŠ Mutěnická na sídlišti Vinohrady a to ve standardním čase. Vstup na hřiště je z ulice Bořetická. Na všechny tréninky si s sebou noste vínový dres s dlouhým rukávem, chrániče, trenýrky nebo tepláky (dle počasí).

Mistrovské utkání 2.10.2005 Starý Lískovec - SK Líšeň 1:2 (1:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 03.10.2005 v 21:28:54)

Branky: Šebesta Filip 2x

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Čerbák Martin, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Boček Jiří, Valič Matěj, Lukůvka Adam

Hodnocení utkání:
Tento zápas byl jednoznačně nejhorším utkáním této sezóny. Zarážející fakt je ten, že do 27. minuty zápasu jsme prohrávali s posledním týmem naší tabulky. Něco podobného se nám stalo v loňské sezóně s týmem Bílovic. Myslel jsem si, že toto se nám již nemůže stát, opak je pravdou. Přehrávali nás rychlým startem na balón a zpracováním míče při dopadu. Naši obránci nechávali útočníky protihráčů za svými zády a tímto vznikaly nepříjemné útočné situace na naši bránu. Problém měli též s odkopy. Záloha nezvládala pokrýt svůj prostor a byla laxní, protihráče s míčem provázela jen pohledem. Jejich pohyb s míčem byl pomalý, dávali tímto prostor protihráčům, aby stačili zaujmout svoje pozice. Útočná fáze při držení balónu byla aktivní, ačkoliv při naší smůle jsme nedokázali proměnit šance, kterým do zakončení chybělo velmi málo. Ještě, že při nás stálo štěstí a výsledek jsme dokázali otočit v náš prospěch. Tento „úkaz“ by se neměl opakovat, protože teď nás čekají týmy z horní části tabulky. Hned tím prvním je v sobotu tým TATRAN Bohunice, zápas sehrajeme doma 8.10.2005 v 10:15 hodin.
Doufám, že si z toho kluci vezmou ponaučení, protože při ztrátě jakéhokoliv bodu se nám vzdálí vidina vyhrát II. třídu starších přípravek A, což je náš cíl!!!!!!!!!

Mistrovské utkání SK Líšeň - ČAFC 24.9.2005 4:0 (2:0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 28.09.2005 v 20:41:44)

Branky: Bednář Tomáš 2x, Sodomka Tomáš 2x

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Čerbák Martin, Valič Matěj, Lukůvka Adam, Sodomka Tomáš, Bednář Tomáš, Šebesta Filip, Boček Jiří

Hodnocení utkání:

Po prvním gólu byla převaha jednoznačně na naší straně. Podařilo se nám vstřelit další tři branky, ale bohužel některé pěkné akce zůstaly nevyužity.
Z hlavního kádru nám tentokrát chyběli čtyři hráči, takže v tomto zápase dostali šanci i ti, kteří hrají jen občas. Snažili se a chci je za to pochválit, ale také všechny ostatní hráče, s výsledkem jsem spokojený. K tomuto zápasu není jinak více co dodat.

Další utkání se odehraje na hřišti ve Starém Lískovci v neděli 2.10.2005 v 11 hodin. Sraz bude upřesněn na tréninku v pátek 30.9.2005.

Mistrovské utkání Dosta Bystrc - SK Líšeň v sobotu 17.9.2005 0:9 (0:4)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 21.09.2005 v 21:05:10)

Branky: Sodomka Tomáš 4x, Boček Jiří 2x, Bednář Tomáš, Šebesta Filip a Kala Ondřej po 1

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Čerbák Martin, Šebesta Tomáš, Bednář Tomáš, Valič Matěj, Kala Ondřej, Boček Jiří

Hodnocení zápasu:
Od začátku utkání chlapci přebrali nad hrou kontrolu ve svůj prospěch. Již od prvních minut se naši borci ujali vedení brankou, která v nich způsobila uklidnění a posílila jejich sebevědomí. Skóre pravděpodobně nepotřebuje dalšího komentáře. Zápas byl zcela jednoznačnou záležitostí. Soupeř, pokud vyslal nějakou střelu na naši branku, byla zneškodněna dobrými zákroky našeho brankáře. Po celé utkání jsme pouze útočili, obranných situací jsme řešili minimum.
Aby si však všichni nemysleli, že to bylo až tak dobré, že se na té hře už nedalo nic zlepšit, není to tak docela pravda. Kdyby se chlapci snažili balón držet u země a toto by skombinovali s nahrávkami na jeden nebo dva doteky, ušetřili by si síly, vynaložené na samostatné akce. Výsledek by byl minimálně dvojnásobný. Faktem však zůstává, že mužstvo soupeře bylo složeno z hráčů, jejichž průměrný ročník narození byl 1996.

Další utkání bude v sobotu 24.9.2005 v 10:15 hodin na domácím hřišti a soupeř bude ČAFC.

Tímto zveme všechny fanoušky našeho týmu k podpoře hráčů.

Důležitá poznámka: Mladých a začínajících rozhodčích je málo a proto jim nebudeme házet klacky pod nohy a nadávat jim vulgárně, zvláště, pokud je výsledek jednoznačný!!! Děkuji za pochopení.

P.S.: pro marody - tímto bychom vás všechny marody chtěli pozdravit a popřát vám rychlé uzdravení a jako bonus vám věnujeme výhru v nadcházejícím zápase!!!!

Pokud náhodou zabrousíte na internetové stránky „Starší přípravky SK Líšně B“ a tam se dočtete, že trenér odmítl půjčit svoje hráče, aby tento tým lépe soupeře porazil, tak bych chtěl vysvětlit, že nás je málo z důvodu velké nemocnosti a úrazovosti a já si nemůžu dovolit kluky vystavovat nadměrnému zatěžování, zvláště, pokud se tyto zápasy hrají v jeden den.Tímto také prosím trenéry této přípravky, aby toto pochopili a akceptovali. Za toto jim také děkuji především jménem rodičů dětí a blahopřeji jim, že vyhrát zvládli sami a bez pomoci starších, o to je opravdu tato výhra musí více těšit.

Mistrovské utkání SK Líšeň - MS Brno 3:2 (1:2) sobota 10. 9. 2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 11.09.2005 v 19:34:20)

Zápas se odehrál na domácím hřišti.

Branky za SK Líšeň: Jiří Boček 3x

Sestava: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Čerbák Martin, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Lukůvka Adam, Boček Jiří

Hodnocení zápasu:
Začátek utkání byl překvapující. V prvních minutách byla hra jako vystřižená z pohádky o Šípkové Růžence. Než se všichni probudili, výsledek utkání byl pro hosty 2:0. Věděli jsme, že soupeř bude tvrdý, ale tímto nás dokonale zaskočil. V určitých fázích obrana nestíhala z důvodu nefungující zálohy. Do konce první poloviny utkání se nám podařilo alespoň stav snížit na 2:1. V druhém poločase se hráči uvolnili a začli hrát svoji hru. Po vyrovnávací brance soupeř znejistěl, hra začala být tvrdší na obou stranách. Před koncem utkání si hráči vytvořili několik krásných akcí, z nichž jednou se nám podařilo definitivně otočit výsledek na konečný stav 3:2. Všechny branky za náš tým vstřelil Jiří Boček, což je vynikající výkon, přesto se jedná o týmovou práci a na tomto výsledku se podíleli bezesporu všichni. Na závěr chci konstatovat, že prvních deset minut bylo kritických již v druhém mistrovském utkání, věřím, že toto se nám také podaří co nejdříve překonat. V zápase je totiž důležitých i těchto prvních deset minut!

Chci popřát našim dvěma marodům Ondrovi Trávníčkovi a Tomovi Ghisimu ať se brzy uzdraví, protože se na ně moc těšíme a především je v týmu všichni potřebují. Tímto jim chci vyřídit pozdrav od všech spoluhráčů.

Příští utkání: SK Líšeň - Bystrc v sobotu 17.9.2005 v 14:30 hodin na hřišti v Komíně z důvodu rekonstrukce bystrckého hřiště. Sraz bude upřesněn, pravděpodobně v 13:30 hodin.

Mistrovské utkání SK Slatina - SK Líšeň 1:4 (1:1) pátek 2.9.2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 08.09.2005 v 20:00:26)

Zápas se odehrál na hřišti soupeře.

Branky za SK Líšeň: Ghisi Tomáš 2x, Sodomka Tomáš 2x

Hráči: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Ghisi Tomáš, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Boček Jiří, Kala Ondřej

Hodnocení utkání: Na začátku utkání měli kluci problémy se zpracováním míčů a se zakončováním akcí. První gól utkání jsme inkasovali do naší brány. Do konce poločasu zvládli kluci vyrovnat stav utkání. Druhý poločas byl akčnější, podařilo se nám zakončovat akce a stav zvýšit v náš prospěch na 1:4. Kluci bojovali, chci jim za tento první zápas moc poděkovat. Především také proto, že během soustředění náš tým postihla viróza a tak kluci nemohli ani pořádně trénovat tak, jak by chtěli a především potřebovali. Ale věřím, že to bylo jediné a poslední negativní, co nás na počátku sezóny postihlo.
Bohužel nyní máme opět nemocné dva klíčové hráče Ondru Trávníčka a Tomáše Ghisiho, takže jim chci popřát ať se brzy uzdraví, protože je budeme zase potřebovat.

Další utkání se uskuteční v sobotu 10.9.2005 v 10:15 na domácím hřišti, náš soupeř je MS Brno. Sraz 9:45 hodin.
Porazit tohoto soupeře nebude jednoduché, ale kluci určitě nezklamou a zabojují.

Mistrovské utkání SK Slatina - SK Líšeň 1:4 (1:1) pátek 2.9.2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 08.09.2005 v 20:00:25)

Zápas se odehrál na hřišti soupeře.

Branky za SK Líšeň: Ghisi Tomáš 2x, Sodomka Tomáš 2x

Hráči: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Ghisi Tomáš, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Boček Jiří, Kala Ondřej

Hodnocení utkání: Na začátku utkání měli kluci problémy se zpracováním míčů a se zakončováním akcí. První gól utkání jsme inkasovali do naší brány. Do konce poločasu zvládli kluci vyrovnat stav utkání. Druhý poločas byl akčnější, podařilo se nám zakončovat akce a stav zvýšit v náš prospěch na 1:4. Kluci bojovali, chci jim za tento první zápas moc poděkovat. Především také proto, že během soustředění náš tým postihla viróza a tak kluci nemohli ani pořádně trénovat tak, jak by chtěli a především potřebovali. Ale věřím, že to bylo jediné a poslední negativní, co nás na počátku sezóny postihlo.
Bohužel nyní máme opět nemocné dva klíčové hráče Ondru Trávníčka a Tomáše Ghisiho, takže jim chci popřát ať se brzy uzdraví, protože je budeme zase potřebovat.

Další utkání se uskuteční v sobotu 10.9.2005 v 10:15 na domácím hřišti, náš soupeř je MS Brno. Sraz 9:45 hodin.
Porazit tohoto soupeře nebude jednoduché, ale kluci určitě nezklamou a zabojují.

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.