MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Starší přípravka U11B

Sponzoři týmu

Aktuality

RSS kanál

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2014-15

.

ČAFC Brno-SK Líšeň

ČAFC 2011 C - Líšeň C 1:10 (0:5)

Branky- Gill Ian 3, Hlaváček 2, Šebela Vojtěch, Herman Adam, Pařil Stanislav, Toczyski Michal, Stejskal Quoc Viet

Poslední utkáni podzimu jsme vyhráli,ale s předvedenou hrou jsme nebyli spokojeni.Všichni chtěli dát branku,nehráli jsem vůbec kombinačně a přizpůsobili jsme se hře soupeře.Vyzkoušeli jsem přehodit ůtočníka do obrany a obránce do útoku ale změna vyhovovala pouze Honzíkovi Holomkovi,který předvedl super výkon v obraně.Jinak ostatním klukům to dnes nešlo a pokud budeme takhle dál pokračovat v předvedené hře poznáme to na jaře v mistrovských utkáních.Prostě víc přemýšlet ve hře jeden na jednoho,zlepšit bojovnost a důraz v utkání.Někteří hráči mají laxní přistup ke hře a z toho prameníci nechuť do hry.Potom když se dostávají do 100% šanci to skončí tak jak při tomto zápase a nedáme i ty nejvyloženější šance.Ještě jedna věc mně zaráží že někteří kluci si nenosí věci na sprchování.Kdy se budeme a nebudeme sprchovat po zápase rozhodnou trenéři.Tak to prosím zlepšíme a na jaře na to vlítnem.Kdo je nejlepší…….Líšeň :-)

SK Líšeň-Kohoutovice

LÍŠEŇ - KOHOUTOVICE C 15:1 (3:0)
BRANKY Líšně: 4X ŠEBELA, 4X HOLOMEK, 3X HNÁT, 2X TOCZYSKI, RŮŽIČKA, VLASTNÍ

Soupeř přijel s ročníkem 2004 na tento zápas a také tomu odpovídá výsledek.Kluci si s chutí zastříleli a vyzkoušeli si herni varianty.

Zbrojovka Brno (d)-SK Líšeň

Zbrojovka (d) Líšeň C 3:6 (2:1)
Branky - Šebela Vojtěch 2, Hlaváček, Pařil Stanislav, Gill Ian, Drábek Jan;

Na zápas jsme nominovali všechny zdravé hráče a ejhle proti holkám přišli uplně všichni.Zápas na umělce v TCM byl vyrovnaný,holky těžili z chyb našeho golmana Jirky,kterému se nedařily výkopy a výhozy z branky.Ale kluci v druhé půlce zabrali a porazili kočky ze Zbrojovky.Takže hurá na další zápas.SK Líšeň oléééééééé

SK Líšeň-Zbrojovka Brno B

LÍŠEŇ - ZBROJOVKA B 5:4
BRANKY Líšně: 2X ŠEBELA, 2X GILL, HOLOMEK

Utkáni o rok s mladšími kluky ze Zbrojovky,kteři jsou technicky někde jinde než jiné týmy jsme zvitězili po velkém boji.Ale opět špatná koncovka našeho týmu.Musíme na tom zapracovat na tréninku.Jinak pochvala pro všechny kluky co hráli.

Chrlice-SK Líšeň

Chrlice- Líšeň C 1:20 (0:11)
Branky: Stejskal Quoc Viet 5, Šebela Vojtěch 4, Pařil Stanislav 3, Růžička 2, Herman Adam 2, Toczyski Michal 2, Gill Ian, Válek Vojtěch

Utkání přineslo pro trenéry dvě překvapivá a příjemná zjištění. Zaprvé - Vojta Válek potvrdil, že přeřazení do obrany jeho hře prospělo - sice to trochu skřípe v rozehrávce, ale defenzivní úkoly si plní svědomitě. Zadruhé - Upír -Toča předvedl kvalitní výkon v záloze korunovaný dvěma góly - myslím, že s tímto jeho novým postem budeme dál pracovat. Do sestavy se taky vrátil Ríša Růžička a bylo vidět, že neztratil nic ze své techniky. Jen je potřeba vypilovat zakončení a máme dalšího kanonýra. Kluci podali dobrý výkon, ale našli se tam i chyby, které nás proti silným soupeřům můžou stát body, proto: Hurá, trénovat!

SK Lišeň B-Soběšice

Líšeň - Soběšice 1:8 (0:4)
Branka-Jurka

V prvé řadě chci poděkovat klukům z 05, že nám pomohli v těžkém zápase. Hráli moc pěkně, Ondra dal dokonce náš jediný gól a Kuba krásnou ranou trefil břevno. Standardně zachytal Jirka, vychytal spousty šancí, které jsme, bohužel, celý zápas nabízeli my našim soupeřům. Opory z Áčka se popravdě moc nepředvedly, překvapil snad jen Vojta Válek na pozici obránce - vedl si velmi slušně. Jinak jsme se vůbec neprosazovali, kazili přihrávky, neproměňovali šance, neposlouchal nás balon. Uznání zaslouží kluci z Áčka za to, že vydrželi celý zápas bez střídání. Příště ale více fotbalovosti, borci!

SK Líšeň-AC Lelekovice

SK Líšeň-Lelekovice 18:0
Branky:Šebela 4x,Pařil 4x,Drábek 3x,Gill 2x,Hoda 2x,Toczyski,Hnát,vlastní

Další zápas,kde si kluci vstřelí branku a vyzkouší nějakou tu kombinaci.Soupeř se musí ještě učit fotbalu a hlavně řešit věci s trenérama okamžitě a nesnižovat se k aktivitám která předvedla následující den.Trenér

SK Líšeň-Bílovice nad Svitavou 3:2

Branky Holomek,Pařil,Šebela

Tento zápas se mně nechce ani hodnotit.Výkon byl velice vlažný ale musíme si přiznat že po zápase se Spartou se to dalo čekat že kluci budou vyštavení.Toto se projevilo v plné míře,opět chyby brankáře,ale nakonec to kluci uhráli a zvítězili i v tomto utkání.Musím se,ale pozastavit na tím jak soupeř zdržoval a rozhodčí na to nereagoval.Hráči Bílovic se zabetonovali a pouze odkopávali míče mimo branku a útočnici neustále dávali lokty a několikrát udeřili protihráče do břicha.Takže podle mého zkoumání jsme odehráli z 25 min poločasu vždy maximálně 14 min hry,jinak hráči soupeře chodili pomalu pro míč a záměrně zdržovali na pokyn trenérů.Toto do hry dětí nepatří,ale stále se to děje a je to smutné bohužel.Musím vyzdvihnou Staníka Pařila a Honzy Holomka,kteří toto utkání odehráli i se zdravotnímy problémy a pomohli týmu ke konečnému vítězství.Trenér

9. Mistrovské utkání Svratka B - SK Líšeň B - sobota 22.10.2011

Sraz v 12:15 na hřišti Svratky na Fanderlíkově ulici.

Kopačky, chrániče a pití sebou.

Nominace: dle rozpisu pro st. př. B

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.