MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U8B

Sponzoři týmu

WebStep, s.r.o.

Aktuality

RSS kanál

INFO pro ročník 2010

Veškeré informace ohledně družstva ročníku 2010budou zobrazovány na stránkách U8A !!!!

INFO

Veškeré informace ohledně družstva ročníku 2009 budou zobrazovány na stránkách U8A!!!!

I. Hochman

NOMINACE na MU po 3.6.

PONDĚLÍ 3.6. v 18:30h SK LÍŠEŇ D - ŘEČKOVICE

Sraz: v 17:45h u kabin,hřiště Líšeň

Sebou: kopačky,chrániče,klub.oblečení vč.batohu,popř.termo,pití a formu!!! LOL.

Nominace:

VYCHODIL - LINGER,ULRICH,KOSÍK,NOVÁK,JURKA,CUPAL,DUCHOŇ,HOCHMAN

Poznámka:

Na žádost soupeře byl zápas přesunut na pondělí.

Kluci,kteří NEJSOU nominovaní na tento zápas budou mít normal trénink, čas ještě upřesníme!!!

Nominace na sobotní mistr.utkání mužstva C je na stránkách C!

trenér

Nominace PÁ 24.5.

V pátek 24.5. v 16:30 hrajeme mistrovské utkání v Chrlicích na přírodní trávě

sraz 15:45 v Chrlicích, ul.Blumlova, kousek od náměstí

sebou: kopačky, chrániče, pití, klubové oblečení, formu a bojovnou náladu LOL.

Nominace: Mitáček, Baný, Kolařík, Tománek, Jurman, Jurka, Duchoň, Vosátka, Kameník

nominace na utkání proti Nordicu je na stránce ml.přípravky C

Nominace 18.5.

V sobotu 18.5. hrajeme mistrovské utkání v Bohunicích v 11:00
místo: ul.Neužilova, bude se hrát na umělé trávě
sraz: 10:15 na hřišti, to je být 10:15 na místě
sebou kopačky, chrániče, pití, klubové oblečení, formu a bojovnou náladu LOL.
Nominace: Vychodil, Baný, Novák, Tománek, Jurman, Jurka, Hochman, Rosí, Kameník

nominace na utkání na Slovanu je na stránce ml.přípravky C

NOMINACE 12.5.

Na utkání si nominovaní hráči vezmou kopačky, chrániče, klubové oblečení vč. batohu,
pití, formu a dobrou náladu.

NE 12.5. 16:00 SK LÍŠEŇ D - SLATINA B

Sraz: v 15:15h (u kabin)

Nominace:

MITÁČEK-BANÝ,TOMÁNEK,NOVÁK,NYKL-ROSÍ,DŘÍNOVSKÝ,KAMENÍK,JURMAN

Poznámka:
Nominace na MU našeho druhého mužstva najdete na stránkách ml.přípravky C !

trenér

Nominace 3.5.

Nominace na utkání v Medlánkách je na stránce ml.přípravky C

Nominace

Na všechna utkání si nominovaní hráči vezmou kopačky, chrániče, klubové oblečení vč. batohu, pití, formu a dobrou náladu LOL

NE 28.4. 14:00 Žebětín - Líšeň D,
sraz 13:15 na hřišti v Žebětíně
Nominace: Vychodil, Kolařík, Kosík, Linger, Tománek, Cupal, Hochman, Jurka, Pustina

ST 1.5. 14:30 Líšeň D - Soběšice,
sraz 13:45 v kabině na hl.hřišti
Nominace: Vychodil, Linger, Nykl, Kolařík, Kosík, Jurka, Hochman, Cupal, Dřínovský

nominace družstva Líšeň C je na stránce ml.přípravky C

Nominace na 21.4.

V neděli 21.4. v 9:45 sehrajeme mistrovské utkání v Lelekovicích, ul.Poňava
Sraz 9:00 na hřišti soupeře
Sebou kopačky a chrániče, klubové oblečení včetně batohu, pití, oblečení dle počasí
Nominace: Cupal, Duchoň, Hochman, Kolařík, Kosík, Košulič, Linger, Mitáček, Vosátka

pozn. pokud by někdo potřeboval pořešit dopravu volejte vedoucímu družstva.
nominace na Mor.Slávii je na stránce ml.přípravky C

Tabulka sk.D podzim 2012

1. Řečkovice 136:28 27b.
2. Žebětín B 83:38 19b.
3. Bystrc B 99:42 18b.
4. SK LÍŠEŇ D 67:43 15b. :-P.
5. Bohunice 71:67 15b.
6. Medlánky D 38:37 13b.
7. Lelekovice 31:45 13b.
8. Slatina B 41:72 9b.
9. Chrlice B 11:111 4b.
10.Soběšice B 20:119 0b.

Střelci branek SK LÍŠEŇ D-mistr.utkání podzim 2012:
1.HOCHMAN Vašek 9x
2.JURKA Ondřej + CUPAL Jakub 8x
3.PUSTINA Vojta 6x
4.BANÝ Jonáš,DUCHOŇ Ondřej,Rosí Adam všichni 5x
5.DŘÍNOVSKÝ Vojta,TAUŠ Martin (06) 4x
6.LINGER Martin,KOLAŘÍK Adam 3x
7.NOVÁK Michal,JURÁNEK Jiří(04) 2x
8.KOŠULIČ David,NYKL Daniel,LOPOUR Šimon (06) všichni 1x

trenér

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.